Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Recommended Posts

Redakcja    18

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

wiolka   

Witam, mam na imię Wioleta! Mieszkam we Wrocławiu! Od 3 lat jestem opiekunką osób starszych. W razie problemów służę pomocą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jagna   
Witam, mam na imię Wioleta! Mieszkam we Wrocławiu! Od 3 lat jestem opiekunką osób starszych. W razie problemów służę pomocą.

witajcie. Ja też jestem opiekunką. Pracuję w Niemczech od 2 lat. Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabcia   

Witam, przebywam właśnie na ofercie w Niemczech w Weinstadt. Jestem opiekunką od 4 lat. Pozdrawiam wszystkie opiekunki osób starszych!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oczko45   
Witam, przebywam właśnie na ofercie w Niemczech w Weinstadt. Jestem opiekunką od 4 lat. Pozdrawiam wszystkie opiekunki osób starszych!

Witaj! moja ostatnia oferta była w Weinstadt. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabcia   

Witaj! moja ostatnia oferta była w Weinstadt. Pozdrawiam ;)

Może Cię zmieniałam ;) ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ivka   

Hej! Jestem Iwona, mam 40 lat i mieszkam w Krakowie. Od miesiąca przebywam na ofercie w Monachium. Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grazyna   

Witam, mam na imię Grażyna. Jestem opiekunką 2 lata. Mam stałą rodzinkę w Hannover. Pracuję przez 3 miesiące i zjeżdżam na urlop a później powrót do rodzinki. Są tu jakieś panie z okolicy!?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gabi   
Jestem z Gdyni, pracuje obecnie w Karlsruhe. Pomorzanki odezwijcie sie ;) WITAM WAS!

Witaj! Ja całe dzieciństwo spędziłam w Sopocie, ale po ślubie przeprowadziłam się z mężem do Warszawy. Pozdrawiam pomorskie!

No i może coś jeszcze o mnie. Jestem opiekunka od 5 lat. Obecnie przebywam na ofercie w Ulm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Andrzej   
Gość Andrzej

Ja też przebywam obecnie w Hannoverze. Pracuję jako opiekun od 5 lat. Może kiedyś przypadkiem spotkamy się na spacerze. Pozdrowienia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość karpi   
Gość karpi

Mam na imię Gabi, w opiece od 4 lat, obecnie w Darmstadt. Pozdrawiam, G.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Maria z ?ywca   
Gość Maria z ?ywca

Witam wszystkie opiekunki! Dziś wyjeżdżam na ofertę do Bottrop mam nadzieję często udzielać się na forum. Trochę przeszkadza to przepisywanie kodu z obrazka przy każdej odpowiedzi, może ktoś to zmieni?

Pozdrawiam jeszcze z Żywca

Maria P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość nowa   
Gość nowa

Witam. Jestem "starą" opiekunką z 7-letnim stażem. Miło, że mozna tu popisac z innymi opiekunkami. Też nie wiem po co są te kody?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wiolka   
Witam wszystkie opiekunki! Dziś wyjeżdżam na ofertę do Bottrop mam nadzieję często udzielać się na forum. Trochę przeszkadza to przepisywanie kodu z obrazka przy każdej odpowiedzi, może ktoś to zmieni?

Pozdrawiam jeszcze z Żywca

Maria P.

Mario, nowa wystarczy zarejestrować się na forum i problem kodów zniknie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość fordi   
Gość fordi

Witajcie, melduje się opiekunka z Wrocławania (aktualnie w Dresden). Ale jeszcze tylko przez tydzien, potem 2 tygodnie urlopu i spowrtoem do de. Ah te zycie opiekunki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Marysia   
Gość Marysia

Dobry. Miło mi przywitać się z waszym opiekunkowym gronem. Mam na imie Marysia, do uslyszenia w innych watkach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Roman   
Gość Roman

Witam! Jestem opiekunem osób starszych od niedawna. Obecnie przebywam na urlopie, po 2-miesięcznej ofercie.

Pozdrawiam Panie i Panów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się