Skocz do zawartości

Rozmowy zawodowe

Pokaż tematy w Internet, Telefony, Systemy operacyjne, Sprzęt komputerowy, Programy komputerowe, Problemy z komputerem, Kulinaria, Inne prace domowe, Koty, Ptaki, Gady, Ryby, Samochody, Ogród, Rośliny domowe, Psy, Praca Opiekunki w Niemczech, Praca Opiekunki w Polsce, Praca Opiekunki w innych krajach, Agencje pracy - opinie Opiekunek, Przewoźnicy - opinie Opiekunek, Sprzątanie, Depresja, Cukrzyca, Nowotwory, Parkinson, Alzheimer, Osteoporoza, Miażdżyca, Udar, Inne, Stomia, Inkontynencja, Cewnikowanie, Odleżyny, Artretyzm, Reumatyzm, Zaćma i jaskra, Demencja, Stwardnienie rozsiane (SM), Nadciśnienie, Bezsenność, Pieluchowanie, Prywatne oferty pracy w opiece w Niemczech, Lista sztel - min, Prawnik radzi - dr Sylwia Timm, Rekruterka radzi - Beata i Ostatnie oferty, markers, przepisy, wpisy na blogu i tutorials dodano w ciągu ostatnich 365 dni.

Kanał jest aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Witam jesteśmy małżeństwem i szukam dla nas pracy. Mamy doświadczenie,język niemiecki dobry, referencje i prawo jazdy.
 3. Gość

  Umowy dla opiekunek

  Nie mylisz się w niczym. Agencje stosują takie sztuczki. Konkurencja nie śpi . Dla siebie lepiej się dobrze zapoznać z przepisami umowy zlecenia i tego się trzymać. Ty też się trzymaj.
 4. Co rozumiesz przez "duże zasięgi" ?
 5. Mnóstwo informacji jest w necie co trochę wyjaśnia na czym polega ten biznes. Oczywiście następny krok to wizyta u prawnika , księgowej. Nikt kto myśli poważnie o założeniu agencji nie będzie szukał odpowiedzi na pytania jak zatrudnić opiekunki, jak rozliczać delegację na forum dla opiekunek. To są pytania do agencji i też nie dla typowej "paniusi z agencji" z jaką ma do czynienia opiekunka. A agencja ma szczegółowo podać "na tacy" i za darmoche wszystkie informacje za które zapłaciła i płaci na przykład księgowej. Do tego wszystko z wzorami umów na forum bo tego chce jakaś gość Bezia . A Bezia sobie poczyta i juz moze zakładać "prężną i rozwijającą" się firmę.
 6. Ostatni tydzień
 7. O tym to ja nie pomyślałam 🤣🤣🤣
 8. Gość

  Jak włączyć pasek nawigacji w Motoroli G8?

  Bardzo ale to bardzo dziękuję. Myślałam że to koniec. Dzieki
 9. Gość

  Nocme wstawanie

  Co to za ocenianie? Jedni wolą babcie inni dziadków a jeszcze inni chcą dorobić wstawaniem - niech każdy pilnuje siebie. J.
 10. Ta praca to nie przymus, to nie ma być męczarnia pełna wyrzeczeń i lęku. Trzeba sobie powiedzieć i trzymać się tego, że nie każdy pacjent do opieki domowej się nadaje.
 11. Mali

  Mali

 12. Mag

  Mag

 13. @Olastel98 dostałaś pismo? Rozmawiałaś z synem pdp?
 14. @Gość joko 👍👋👋Niech się dzieci opiekują ,a heimy na nach czekają. Opieka domowa ,a wegetacja w heimie?nie ma nawet co porównywać !!!!!
 15. Wcześniej
 16. Krzysztof R

  Krzysztof R

 17. Mi też nie zapłaciły. Wygląda na początku że wszystko ok. Pracujesz i starasz się a te kobiety nie płacą. Do prokuratury z pozwem zbiorowym. Anastazja Listkiewicz. Brygida Luber. Do gazety trzeba z tym pójść. Zostałam bez środków do życia a one wydają na siebie na prawo i lewo. Skandal
 18. Witam serdecznie. OPIEKUN szuka szteli , tak od 1 lutego. Przebywam na terenie Düsseldorf i nie jestem szczepiony. Poszukuję szteli w regionie NRW i najlepiej prywatnie albo przez niemiecką firmę. Znam język niemiecki i poszukuję szteli na dłużej.
 19. Gość

  Można tą pracę polubić

  dla pieniędzy. Takich koleżanek nie brakuje przeliczają wszystko nawet uśmiechy. A robią w opiece podkreślam słowo robią bo w polsce nikt im nie zapłaci 1500€ więc trudno zrezygnować. Justyna
 20. W jednym z tego typu serwisów aplikowałam do agencji X z którą nigdy nie rozmawiałam a za 30 minut dostałam telefon ze swojej agencji z pytaniem dlaczego szukam pracy? Byłam zszokowana i wyszłam na durnia. W jeszcze innym miejscu aplikowałam do agencji A a pierwsza zadzwoniła z ofertą agencja B. Tworzą te serwisiki żeby wiedzieć o nas jeszcze więcej i robić nam wodę z mózgu swoimi poradkami. Nigdy więcej.
 21. Ja rozumiem, że w modzie jest pisać źle o agencjach, ale zastanów się co zyskujesz i spróbuj poszukać legalnej pracy na własną rękę, zadbaj o wszystko i zmień szybko ofertę w razie problemów...
 22. Usunęło się więc dodaję jeszcze raz. Chyba że ktoś usunął To i ja uzupełnię listę o to co w internecie nie ginie i łatwo znaleść Senioport.pl i strefaopiekunki.pl - Grupa Veritas Pracawopiece.pl i opiekunki-forum.pl - MedCare24 forumopiekunki.pl - Medipe Trzeba by było dać jeden zbiorczy temat bo tu już jest bałagan żeby pozostali mieli szybki pogląd. W opiniach tutaj jest tylko senioport a co z resztą? To trzeba opisywać bo oni piszą że są niezależni jak na opiekunki-forum.pl a to g... prawda. Jak niezależne może być miejsce jezeli jego własciciel jest w zarządzie agencji?
 23. Avett Dyziu

  Avett Dyziu

 24. witam,nie ma kontroli,ale papiery radzę mieć przy sobie,może być kontrola podczas jazdy już na terenie Niemiec..spokojnego pobytu.
 1. Pokaż więcej aktywności


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...