Skocz do zawartości
 • opra.png

  Poszukiwane osoby na stanowisko:

  Praca dla Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech do 1900€

  Miejsce: Teren całych Niemiec
  Stawka: do 1900€ (umowa) lub do 2500€ (działalność)

  pro-min.png

  Informacje o zleceniu

  Określ poniżej dokładnie swoje oczekiwania i preferencje. To Ty decydujesz, w jakim miejscu chcesz pracować, kim chcesz się opiekować, na jaki czas chcesz wyjechać i jakie są Twoje oczekiwania dotyczące umowy, ZUS-u oraz wynagrodzenia. Nie trać czasu na przeglądanie dziesiątek stron agencji w poszukiwaniu satysfakcjonującej oferty. Po wypełnieniu formularza już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, czy Twoje oczekiwania zostaną spełnione.

  Oferujemy

  - legalne zatrudnienie,
  - wysokie stawki,
  - bezpłatny dojazd i wyżywienie,
  - terminowe wynagrodzenia,
  - ofertę dopasowaną do Opiekuna (m.in. rodzaj umowy, ZUS, miejsce, wynagrodzenie, choroby podopiecznego),
  - najszybszą i najskuteczniejszą rekrutację w Polsce,
  - gwarancję zatrudnienia,
  - bezpłatny test na Covid19.

  Kontakt

  Zarabiaj więcej niż inni! Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

  opiekunka_decyduje2.jpg

   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
  • Oświadczam, że wyżej podane dane dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Wyrażam tym samym zgodę na ich przetwarzanie przez polecane przez forum agencje/firmy (lista - kliknij, stające się administratorami tych danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z zapisami Rozporządzenia RODO i innymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Mam prawo do edycji moich danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

 • opiekunka_decyduje2.jpg.

   

  Cytuj

  Kinga: Zmarnowałam kilka dni na latanie po stronach agencji, które nie dawały mi takiej jak chciałam stawki, albo umowa była nie ta, a jak już wszystko było super to się okazywało, że zus od 100 zł i kolejny dzień zmarnowany. A tu podałam to czego szukam i w ciągu 1 dnia wiedziałam na czym stoję i kto mi da to czego oczekuję. Super!

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu się okazuje, że za jednym razem można załatwić wszystko, bo dzwonią zainteresowani twoją osobą znając twoje warunki i mam wrażenie, że zależy im bardziej, bo nie wiedzą czy nie wybierzesz innej oferty!

  Cytuj

  Joanna: Dostałam ofertę m.in. od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za więcej nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Marianna: Nie dostałam tego czego szukałam, ale przynajmniej mam pewność, że mam dobre warunki. Będę co jakiś czas sprawdzała, bo to dobry pomysł.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...