Skocz do zawartości

Redakcja

Administrator
 • Liczba dodanej zawartości

  173
 • Rejestracja

Reputacja

121 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kochani, życzymy Wam w nadchodzącym roku 2021 wszystkiego, co najlepsze. Mamy nadzieję, że spełnią się Wasze marzenia i plany. Życzymy też zdrowia, samych dobrych ofert, miłych podopiecznych oraz radości w życiu osobistym. Nigdy tak chętnie nie żegnaliśmy mijającego roku. I nie chodzi nam jedynie o pandemię. W ostatnich miesiącach straciliśmy w wypadkach komunikacyjnych pracującego z nami od 5 lat programistę, a później moderatorkę i współtwórczynię naszego serwisu. Odeszli zdecydowanie za wcześnie... Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania w lepszym roku!
 2. Redakcja

  Witamy na forum!

  Wielebnik, witaj na forum! Cieszymy się, że jesteś wśród nas! W tym miejscu możesz się krótko przedstawić i przywitać z innymi. Do zobaczenia w innych częściach forum!
 3. Redakcja

  Witamy na forum!

  @jancia, witaj na forum. Cieszymy się, że jesteś wśród nas! W tym miejscu możesz się krótko przedstawić i przywitać z innymi. Do zobaczenia w innych częściach forum!
 4. "To rodzaj kalambury." Hmm, redakcjo, popraw się :)

  Rodzaj (kogo? czego?) kalambura lub kalamburów

 5. nie jesteśmy przecież pajacami. Zadanie: Mirelka to fajna kobieta...
 6. A Mirleka w pałę obrywa , bo zadania nie zamieściła. Umieszczamy zadanie, bo Mirelka nie ma pomysłu na nie. Zadanie: Zając biega po łące...
 7. Siema, czy nikogo tu nie ma? ;). Zaczynamy rymowanie na ekranie. Niechaj każdy z Was tu stanie i w zabawie się pokaże. Zasady są proste. Odpowiadamy rymem i podajemy zdanie, wyrażenie do którego rym szukać będzie kolejna osoba. Przykład? Redakcja: Rymowanie na ekranie. Odp: Wszystkim tutaj w gardle stanie. I podajemy nowe zadanie, niezwiązane z naszą odpowiedzią. Zadanie: Złota kaczka w stawie pływa... Kto zarymuje i kolejnej osobie zadanie zaoferuje?
 8. Witajcie. Rozpoczynamy dziś nową zabawę, tym razem opartą wyłącznie na obrazkach. To rodzaj kalambury. Obrazkami podpowiadamy, o co nam chodzi. Podajemy kategorię pytania i obrazkujemy . Jak? Jeżeli naszą zagadką będzie Stół z powyłamywanymi nogami to używamy obrazków lub gifów obrazujących poszczególne wyrazy lub do nich nawiązujące: Proste? To zaczynamy! Dodajemy gify lub obrazki, bez słów. Miniaturki wystarczą. Przypominamy, że wystarczy skopiować obrazek prawym przyciskiem myszy (menu/kopiuj) i wkleić je w odpowiednim miejscu (mrugający kursor) w polu dodawania postów np. skrótem ctrl+v lub prawym przyciskiem myszy (menu/wklej). Gify systemowe wyszukujemy natomiast angielskimi (stety/niestety) nazwami. KATEGORIA: TYTUŁ Kolejna osoba podaje rozwiązanie i zadaje swoją zagadkę. Kto następny?
 9. Zapraszamy do rozwiązywania quizów i tworzenia własnych. Rywalizację czas zacząć: https://opiekunkaradzi.pl/quizzes/ Życzymy dobrej zabawy!

 10. Redakcja

  Witamy na forum!

  @jpinezka, witaj na forum. Cieszymy się, że jesteś wśród nas! W tym miejscu możesz się krótko przedstawić i przywitać z innymi. Do zobaczenia w innych częściach forum!
 11. Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc w zmianie grafiki w Klubie Zwierciadło, jestem tam moderatorem i z tego co zauważyłam nie mam takiej mocy' by to zmienić 😉 Właścicielka klubu prosiła mnie o zmianę grafiki, gdyż w tych tematach nie jest biegła. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam 👍

  PS poniżej grafika do sygnaturki na tło klubu. 

  PSX_20191103_132826.jpg

 12. Redakcja

  Sentencje na dziś

  Gołąb słucha moderacji, bo wie, że on sam nie ma racji.
 13. Redakcja

  Sentencje na dziś

  Gołąb kruka ignoruje, bo inaczej żyć nie umie
 14. Redakcja

  Sentencje na dziś

  Ignoruj kruka kolego, by nie dostać kary przez niego


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...