Skocz do zawartości

Proseca

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  231
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Zauważony

0 punktów ostrzeżenia


Nie nałożono ograniczeń

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Opiekunka do Seniorki blisko Münster! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:12/05 - 12/07 Miejscowość: 48455 Bad Bentheim Informacje na temat oferty: Pani Frida ma 86 lat i przy wzroście 165 cm waży około 55 kg. Podopieczna zmaga się z osłabieniem starczym i osteoporozą. Pani porusza się z pomocą rolatora. Seniorka nie ma trudności z komunikacją. Podopieczna nie ma także żadnych problemów z orientacją. Seniorka może sporadycznie budzić się w nocy. Pani Frida jest bardzo wesołą i pogodną osobą. Lubi czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką z dostępem do Internetu i TV. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekunka do Podopiecznej w Mannheim! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:09/05 - 09/07 Miejscowość: 68163 Mannheim Informacje na temat oferty: Pani Elisabeth ma 65 lat i przy wzroście 164 cm waży około 76 kg. Podopieczna cierpi na cukrzycę. W wyniku udaru Pacjentka ma problemy z mową. Pani porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Podopieczna nie ma żadnych problemów z orientacją. Pacjentka nie ma trudności z trzymaniem moczu. Pani Elisabeth 3 razy w tygodniu uczęszcza na terapię. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z radiem oraz dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca. Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka do mobilnej Seniorki w Bawarii! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:01/06 - 01/08 Miejscowość: 82431 Kochel Informacje na temat oferty: Pani Hilda ma 85 lat i przy wzroście 158 cm waży około 58 kg. Podopieczna cierpi na osłabienie starcze, depresję i osteoporozę. Seniorka porusza się samodzielnie. Pani jest częściowo inkontynentna. Podopieczna nie ma żadnych problemów z orientacją. Pani nie ma także trudności z komunikacją. Seniorka przesypia dobrze noce. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do Internetu. W domu jest pies i kot. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca. Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Opiekunka do samotnej Seniorki koło Moguncji! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:07/05 - 07/07 Miejscowość: 55459 Aspisheim Informacje na temat oferty: Pani Agnes ma 90 lat i przy wzroście 150 cm waży około 50 kg. Podopieczna cierpi na osłabienie starcze oraz demencję początkującą. Pani porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Podopieczna ma problem z trzymaniem moczu. Seniorka ma częściowe trudności z orientacją. Podopieczna nie ma żadnych problemów z komunikacją. Pani przesypia dobrze noce. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z radiem, TV oraz dostępem do Internetu. W domu jest kot. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi z demencją - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność. Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Opiekunka do Seniorki w Berlinie! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:30/05 - 30/06 Miejscowość: 12207 Berlin Informacje na temat oferty: Pani Anne-Lore ma 93 lata i przy wzroście 165 cm waży około 46 kg. Podopieczna przeszła zawał i cierpi na zniedołężnienie starcze, artrozę, demencję oraz samotność. Seniorka porusza się o rolatorze i o lasce. Podopieczna ma problemy z orientacją. Pani ma trudności z trzymaniem moczu. Seniorka ma ograniczony wzrok i słuch. Pani Anne-Lore interesuje się naturą i zwierzętami, a w wolnych chwilach lubi słuchać muzyki oraz spacerować. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność. Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Opiekunka do samotnej Seniorki w Osnabrück! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:05/05 - 02.06 Miejscowość: 49086 Osnabrück Informacje na temat oferty: Pani Irmgard ma 92 lat i przy wzroście 150 cm waży około 68 kg. Podopieczna zmaga się z zniedołężnieniem starczym, niewydolnością serca oraz cukrzycą. Seniorka porusza się za pomocą rolatora. Podopieczna nie ma problemów z orientacją. Pani ma trudności ze wzrokiem i słuchem, ale nosi okulary i aparat słuchowy. Pani jest kontynentna. Podopieczna przesypia całe noce. Do Podopiecznej przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i zajmuje się podawaniem leków. Pani Irmgard jest osobą cichą i spokojną. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką z dostępem do Internetu i TV. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Czynne prawo jazdy kat. B - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca mile widziana Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Opiekunka do Seniorów w Münster! Wynagrodzenie: 1600€ Termin zlecenia:21/05 - 21/07 Miejscowość: 48165 Münster Informacje na temat oferty: Pan Wolfgang ma 89 lat i przy wzroście 165 cm waży około 70 kg. Senior przeszedł udar, zmaga się z chorobami serca, Alzheimerem, astmą i alergią. W związku z demencją sporadycznie mogą wystąpić problemy z orientacją. Senior porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Podopieczny nie ma trudności z trzymaniem moczu. Pan ma niewielkie problemy ze słuchem i wzrokiem, ale nosi okulary. Pan Wolfgang jest osobą przyjazną, spokojną i chętnie współpracuje. Pani Carola ma 88 lat i przy wzroście 162 cm waży około 80kg. Podopieczna zmaga się z osłabieniem starczym, chorobami serca, demencją, astmą oraz alergią. W związku z demencją sporadycznie mogą wystąpić trudności z orientacją. Pani porusza się ze wsparciem. Seniorka ma niewielkie problemy ze słuchem i wzrokiem, ale nosi okulary. Podopieczna ma częściowe trudności z kontynencją. Pani Carola jest osobą zdeterminowaną, czujną i bardzo pomocną. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z TV. Internet zostanie założony. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - Czynne prawo jazdy kat. B - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Opiekunka do samotnej mobilnej Seniorki! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:26/05 - 26/07 Miejscowość: 38518 Gifhorn Informacje na temat oferty: Pani Martha ma 91 lat i przy wzroście 159 cm waży około 63 kg. Podopieczna cierpi na osteoporozę, artrozę, osłabienie starcze i poczucie samotności. W wyniku demencji występuje problem z orientacją. Pani porusza się samodzielnie. Pacjentka ma problem z trzymaniem moczu. Podopieczna lubi piec ciasta i czytać książki. Pani Martha potrafi kilka słów i wyrażeń w języku polskim. Seniorce dużo radości sprawia angażowanie jej w codzienne czynności. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Dobra znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca. Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Opiekunka do Seniora w okolicy Brunszwik! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:15/05 - 15/07 Miejscowość: 29386 Dedelstorf Informacje na temat oferty: Pan Winfried ma 85 lat i przy wzroście 180 cm waży około 80 kg. Senior choruje na raka, początkową demencję oraz zaburzenia rytmu serca. W związku z nowotworem Pan Winfried jest osobą leżącą. Podopieczny ma częściowe trudności z orientacją. Pan nie ma problemów z komunikacją. Senior ma trudności z kontynencją. Pan Winfried jest osobą sympatyczną i bardzo wdzięczną za okazaną pomoc. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Mile widziane prawo jazdy kat. B - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Opiekunka do samotnego Seniora! Wynagrodzenie: 1350€ Termin zlecenia:21/05 - 21/07 Miejscowość: 37083 Göttingen Informacje na temat oferty: Pan Günter ma 94 lata i przy wzroście 166 cm waży około 78 kg. Podopieczny cierpi na zniedołężnienie starcze, depresję i osamotnienie oraz jest osłabiony po pobycie w szpitalu. Senior porusza się przy pomocy rolatora i wózka inwalidzkiego. Pan nie ma żadnych problemów z orientacją. Podopieczny ma częściowe trudności z trzymaniem moczu. Pan Günter interesuje się sportem, piłką nożną oraz poezją. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem oraz dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Dobra znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Opiekun do Seniorów blisko Osnabrück i Münster! Wynagrodzenie: 1400€ Termin zlecenia:30/04 - 30/06 Miejscowość: 48432 Rheine Informacje na temat oferty: Pani Christine ma 79 lat i przy wzroście 162 cm waży ok. 95 kg. Seniorka cierpi na osłabienie starcze, nadciśnienie, demencję, cukrzycę insulinozależną oraz jest po przebytym udarze. U Pani pojawiają się trudności z mową. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim. Pani ma trudności z trzymaniem moczu, ale używa pieluch. Seniorka sporadycznie może się obudzić w nocy. Pani Christine jest osobą spokojną. Pan Theodor ma 81 lat. Pacjent ma cukrzycę, początki Parkinsona oraz nosi aparat słuchowy. Podopieczny jest po operacji usunięcia woreczka żółciowego. Do Podopiecznych przychodzi zewnętrzna opieka medyczna, która podaje insulinę i leki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekuna należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekuna jest osobny pokój z oddzielną łazienką oraz dostępem do Internetu i TV. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Opiekunka do Seniorki w Bawarii! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:05/05 - 05/07 Miejscowość: 83059 Kolbermoor Informacje na temat oferty: Pani Christl ma 78 lat i przy wzroście 150 cm waży około 45 kg. Pani zmaga się z demencją, Alzheimerem oraz stanami lękowymi. Pacjentka ma częściowe problemy z mową. Podopieczna zapomina się. Pani może potrzebować wsparcia przy poruszaniu się. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z radio, TV i dostępem do Internetu oraz oddzielna łazienka. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Podstawowa znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Opiekunka do mobilnego Seniora w Osnabrück! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:10/05 - 10/07 Miejscowość: 49088 Osnabrück Informacje na temat oferty: Pan Hans ma 82 lata i przy wzroście 187 cm waży około 89 kg. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze, osteoporozę, cukrzycę oraz choroby serca. Podopieczny chodzi o lasce. Senior jest kontynentny. Pan Hans jest osobą bardzo otwartą, towarzyską i z poczuciem humoru. Seniorowi wiele radości sprawia angażowanie go w codzienne czynności. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką oraz dostępem do Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Czynne prawo jazdy kat. B - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoby niepalące Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Opiekunka do Seniorki blisko Münster! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:04/05 - 18/06 Miejscowość: 48317 Drensteinfurt Informacje na temat oferty: Pani Theodora ma 92 lata i przy wzroście 170 cm waży około 55 kg. Podopieczna cierpi na osłabienie starcze. W związku z demencją pojawiły się trudności z orientacją. Seniorka porusza się o rolatorze. Pani nie ma problemów z komunikacją. Podopieczna jest inkontynentna, ale używa pieluch. Seniorka może sporadycznie budzić się w nocy. Pani Theodora jest spokojną osobą i lubi spacerować. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką oraz dostępem do TV i Internetu. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Podstawowa znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność - Osoba niepaląca Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Opiekunka do Podopiecznego w Bawarii! Wynagrodzenie: 1300€ Termin zlecenia:10/05 - 10/07 Miejscowość: 97475 Zeil Informacje na temat oferty: Pan Wolfgang ma 68 lat i przy wzroście 173 cm waży około 73 kg. Podopieczny jest po wylewie. Pan jest osłabiony po pobycie w szpitalu i cierpi na Alzheimera, cukrzycę oraz ma odleżyny. Z powodu mielodysplazji szpiku, potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Pan korzysta z wózka inwalidzkiego. Podopieczny ma trudności z mową. Pan ma problemy z trzymaniem moczu, ale ma założony cewnik. Podopieczny sporadycznie budzi się w nocy. Do Pacjenta przychodzi Pflegedienst w celu zmiany opatrunków. W wolnych chwilach Pan Wolfgang lubi słuchać muzyki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem, dostępem do Internetu oraz oddzielna łazienka. Wymagania: - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Powiadomienie o plikach cookies


Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Politykę prywatności serwisu oraz zasady wykorzystywania plików cookies znajdziesz tutaj

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.