Skocz do zawartości

Proseca

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Zauważony

O Proseca

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1400€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia:13.03.2018. na 4 tyg. Miejscowość, kraj: 20144 Hamburg, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Gisela ma 79 lat, 164 cm wzrostu i waży około 85 kg. Pacjentka cierpi na osłabienie starcze, depresję, osteoporozę i reumatyzm. Pani jest po amputacji lewej nogi poniżej kolana i porusza się na wózku inwalidzkim. Sporadycznie mogą wystąpić problemy z orientacją czasową. Podopieczna używa pieluch oraz wkładek. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z telewizorem oraz Internetem na stick. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekunka dla Seniorów Wynagrodzenie: 1400€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia:Od zaraz Miejscowość, kraj: 33617 Bielefeld, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Peter ma 75 lat (170 cm i ok 100 kg wagi). Cierpi na osłabienie starcze i cukrzycę, ma problemy z ciśnieniem. Pan Peter jest bardzo uprzejmy i rozmowny. Porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. Podopieczny ma problem z trzymaniem moczu i używa pieluch. Ma też sporadyczne zaburzenia snu, ale nie wymaga pomocy w nocy. Pani Sigrid ma 54 lata (170 cm wzrostu i waży około 70 kg). Cierpi na osłabienie starcze, ale jest samodzielna – porusza się samodzielnie. Pacjentka ma sporadyczne zaburzenia snu, ale nie potrzebuje pomocy Opiekunki w nocy. Pani jest osobą delikatną oraz pełną życzliwości. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z telewizorem i dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, mile widziana osoba niepaląca, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy kat. B, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia: 28.02.2018 na 6 tygodni Miejscowość, kraj: 38518 Gifhorn, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Martha ma 91 lat, 159 cm i waży około 63 kg. Bardzo doskwiera jej samotność, lubi piec ciasta i pracować w ogrodzie. Cierpi na osteoporozę i artrozę, osłabienie starcze i poczucie samotności. W wyniku demencji występuje problem z orientacją. Pacjentka używa pieluch. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1200€ netto + 120 euro premii wielkanocnej Termin zlecenia:Od 12.02.2018 Miejscowość, kraj: 27232 Sulingen, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Lina ma 84 lata i przy wzroście 152 cm waży ok 40 kg. Pacjentka jest osobą leżącą. Choroby z jakimi się zmaga to osteoporoza, depresja i początki demencji starczej. Występuje problem inkontynencji. Kilka razy w tygodniu przychodzi pomoc pielęgniarska, która wspiera Opiekunkę. Podopieczna jest czułą i pełną miłości osobą, wdzięczną za okazaną pomoc. Pani Lina bardzo lubi dobre jedzenie. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie), pomoc Pacjentce przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, wymiana pieluch oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Opiekun dla Seniora Wynagrodzenie: 1250€ netto + premia świąteczna Termin zlecenia:Od 01.03.2018 Miejscowość, kraj:48145 Münster, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Rolf ma 68 lat, 167 cm wzrostu i waży 85 kg. Pacjent jest po udarze, zmaga się z osłabieniem starczym, niewydolnością serca, depresją i Parkinsonem. Pan porusza się przy pomocy rolatora. Pacjent ma sporadyczne zaburzenia snu. Podopieczny ma problem z mową i słuchem oraz nosi okulary. Pacjent ma problemy z trzymaniem moczu i używa pieluch. Dodatkowo Pacjent uczęszcza do Tagespflege raz w tygodniu od 8 do 17. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekuna należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekuna jest osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu oraz oddzielna łazienka. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy kat. B uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1250€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia:Od 01.03.2018 Miejscowość, kraj: 44267 Dortmund, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Alfred ma 89 lat, 180 cm wzrostu i waży ok 70 kg. Zmaga się z Parkinsonem, nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie, przy wsparciu laski. Nie występuje u niego problem inkontynencji. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe, a także pomoc Podopiecznemu przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjent mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu i TV oraz własna łazienka. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy kat. B uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia:Od 28.02 na 5 tygodni Miejscowość, kraj: 49584 Fürstenau, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Renate ma 82 lat (165 cm wzrostu, waży ok 75 kg). Pani zmaga się z osłabieniem starczym, cukrzycą oraz początkami demencji. Jest po udarze, porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. Podopieczna jest bezkonfliktowa, lubi spacerować, pracę w ogrodzie oraz uczestniczy aktywnie w gimnastyce wodnej. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe a także pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu oraz własna łazienka. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1350€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia: 15.02.2018 Miejscowość, kraj: 252457 Aldenhoven, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Anna to bardzo otwarta i przyjacielska osoba. Bardzo lubi śpiewać. Ma 81 lat (168 cm wzrostu i waży ok 85 kg). Przez guza mózgu straciła wzrok. Podopieczna wyłącznie leży, przez co dostała ran odleżynowych. Opatrywaniem ran i podawaniem leków zajmuje się zewnętrzna opieka medyczna, która przychodzi trzy – cztery razy w tygodniu. Pani Anna cierpi na reumatyzm, alergię a także inkontynencję (używa pieluch). Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe, a także pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, a także telewizorem oraz dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto + premia wielkanocna Termin zlecenia: 28.02 na 5 tygodni Miejscowość, kraj: 49584 Fürstenau, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Renate ma 81 lat, 165 cm wzrostu i waży ok 75 kg. Pani jest po udarze, porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. . Zmaga się z osłabieniem starczym, cukrzycą oraz początkami demencji starczej. Podopieczna jest spokojna, bezkonfliktowa, lubi spacerować, uczestniczy aktywnie w gimnastyce wodnej bardzo lubi także pracę w ogrodzie. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe a także pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu oraz własna łazienka. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto Termin zlecenia: 1.02.2018 Miejscowość, kraj: 72108 Rottenburg am Neckar, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Margret ma 90 lat i przy wzroście 160 cm wazy ok 58kg. Zmaga się ze zniedołężnieniem starczym i jest osłabiona po pobycie w szpitalu. Pacjentka porusza się przy wsparciu rollatora. Od czasu do czasu może potrzebować pomocy Opiekunki w nocy, aby wesprzeć ją przy pójściu do toalety. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, zakupy, pranie, prasowanie, sprzątanie) oraz pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy kat.B uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1300€ netto Termin zlecenia: 03.02.2018 Miejscowość, kraj: 48159 Münster, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Wilhelm ma 85 lat i przy wzroście 173 cm waży około 100 kg. Pacjent jest po udarze, cierpi na cukrzycę insulinozależną i zmaga się z osłabieniem starczym oraz początkującą demencją. Cztery razy dziennie przychodzi Pflegedienst, która zajmuje się podawaniem insuliny i pozostałych leków. Pacjent porusza się przy pomocy rollatora i wózka inwalidzkiego. Pan jest inkontynentny i używa pieluch. Podopieczny jest osobą sympatyczną i pełną życzliwości. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe, a także pomoc Podopiecznemu przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjent mieszka sam w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Opiekunka dla Pani Wynagrodzenie: 1300€ netto Termin zlecenia: 09.02.2018 Miejscowość, kraj: 68309 Mannheim, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Jasmine ma 32 lata, 158 cm wzrostu, 58 kg wagi. Na skutek niedotlenienia okołoporodowego pacjentka jest opóźniona psychoruchowo (ma mentalność dziecka) oraz ma sparaliżowaną lewą stronę ciała. Porusza się przy pomocy rollatora i wózka elektronicznego, wymaga wsparcia przy wstawaniu z łóżka. Występuje u niej problem inkontynencji – używa pieluch. Jasmine bardzo lubi aktywnie spędzać czas wolny – jeździć na spacery, pływać oraz uczęszczać na wydarzenia muzyczne. Potrafi również komunikować się w języku polskim. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie matki Pacjentki w dbaniu o gospodarstwo domowe oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Pani mieszka z rodzicami w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z dostępem do Internetu. W domu znajdują się 2 koty, 2 małe psy oraz akwarium z rybkami. Wymagania: mile widziane kwalifikacje fizjoterapeutki komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy kat. B uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1250€ netto Termin zlecenia: Jak najszybciej Miejscowość, kraj: 48268 Greven, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Ingeborg ma 74 lata, 170 cm wzrostu i waży około 72 kg. W wyniku udaru cierpi na niepełnosprawność ruchową, ma ograniczoną ruchomość ręki. Mimo tego jest pozytywna, cieszy się życiem i stara się być samodzielna w miarę możliwości. Pani porusza się przy pomocy rollatora lub wózka inwalidzkiego. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, nie ma możliwości wchodzenia po schodach. U Pani nie występuje problem inkontynencji, ale mogą pojawiać się sporadyczne biegunki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe, a także pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką i telewizorem. Rodzina zobowiązała się założyć internet. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1250€ netto Termin zlecenia: Od teraz Miejscowość, kraj: 25774 Lehe, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Waldemar ma 93 lata i przy wzroście 172 cm waży ok. 72 kg. Pacjent porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Pacjent jest osobą komunikatywną, która szuka towarzystwa i nie lubi samotności. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego oraz wsparcie Pacjenta przy codziennych czynnościach życiowych. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1250€ netto Termin zlecenia: 27.01.2018 (na 1 miesiąc) Miejscowość, kraj: 12207 Berlin, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Anne ma 93 lata i przy wzroście 165 cm waży ok. 46 kg. Pacjentka jest po zwale, cierpi na zniedołężnienie starcze, demencję, samotność, choroby starcze, artrozę oraz inkontynencję (potrzebna wymiana pieluch). Pani Anne ma ograniczony wzrok i słuch; porusza się za pomocą rollatora lub o lasce. Pacjentka lubi spacerować, ważny jest dla niej kontakt z naturą oraz zwierzętami. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, podawanie posiłków, zakupy, pranie, prasowanie, sprzątanie) oraz pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka sama. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PM Sp. z o.o. tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się