Skocz do zawartości
Reklama:

Proseca

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Zauważony

2 obserwujących

O Proseca

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1250€ netto + 300 euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od 20.12.2017 Miejscowość, kraj: 27239 Twistringen, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Elfriede ma 83 lata i przy wzroście 155 cm waży ok 60 kg. Pacjentka zmaga się z osłabieniem starczym i demencją. Pani ma również duże problemy z mową oraz nosi aparat słuchowy. Pacjentka potrzebuje wsparcia Opiekunki przy poruszaniu się, wchodzeniu po schodach i wstawaniu z łóżka. Występuje problem inkontynencji i Pani używa wkładek oraz pieluch. Podopieczna może potrzebować wsparcia przy spożywaniu posiłków oraz potrzebuje pomocy w nocy. Zadania Opiekunki: banie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie), pomoc Pacjentce przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, pomoc przy poruszaniu oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka w domu jednorodzinnym z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od 15.12.2017 Miejscowość, kraj: 27211 Bassum, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Hilde ma 89 lat i przy wzroście 170 cm waży 75 kg. Porusza się z pomocą rolatora i wózka inwalidzkiego. Potrzebuje pomocy Opiekunki przy wstawaniu z łóżka i nie ma możliwości wchodzenia po schodach. U Pacjentki występują początki demencji oraz stany depresyjne. Do Pacjentki trzy razy w tygodniu przychodzi opieka medyczna na dwie godziny. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie), wsparcie przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu i pielęgnacji ciała, wymiana pieluch, nadzór nad jedzeniem i piciem oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z telewizorem i z dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, Dobra znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1350€ netto Termin zlecenia: Od 07.12.2017 Miejscowość, kraj: 73635 Rudersberg, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Siegfried ma 89 lat, 167 cm wzrostu i 54 kg wagi. Pacjent choruje na zniedołężnienie starcze. Ma osłabienie mięśnia sercowego, raka jelita i wątroby. Pan porusza się za pomocą laski. Do Podopiecznego dwa razy dziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Oprócz codziennej pauzy, Opiekunce przysługuje po uzgodnieniu z rodziną 1 do 2 weekendów w miesiącu wolny. Warunki mieszkaniowe: Pan mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym. Żona potrzebuje wsparcia przy prowadzeniu domu. Do dyspozycji Opiekunki są dwa pokoje z dostępem do telewizorem oraz Internetu, własna łazienka i toaleta. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy kat. B, dobra znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1250€ netto + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: 15.12.2017-15.01.2018 Miejscowość, kraj: 24558 Wakendorf II, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Rosemarie ma 88 lat i przy wzroście 165 cm waży 75 kilo. Podopieczna choruje na zaburzenia rytmu serca oraz silną demencję. Pani ma problemy z orientacją czasową oraz częściowe problemy z orientacją przestrzenną, osobowościową oraz sytuacyjną. Pacjentka potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, wchodzeniu po schodach oraz wsparcia przy wstawania z łóżka na wózek/rolator. Podopieczna potrzebuje pomocy przy jedzeniu. Pani ma sporadyczne zaburzenia snu, ale nie potrzebuje pomocy Opiekunki w nocy. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc Pacjentce przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, wymiana pieluch i wkładek, pomoc przy jedzeniu oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z osobną łazienką oraz dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1400 Euro + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od już Miejscowość, kraj: 48432 Rheine, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Christine ma 78 lat, przy wzroście 162 cm waży ok. 95 kg. Jest po udarze, cierpi na osłabienie starcze, nadciśnienie, demencję i cukrzycę insulino zależną. Mogą występować problemy z mową. Pacjentka porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga całkowitej pomocy przy przenoszeniu z łóżka na wózek. Używa pielucho majtek, potrzebuje częściowej pomocy przy spożywaniu posiłków. Pacjentka nie ma problemów ze snem, ale sporadycznie może się obudzić w nocy i wtedy będzie potrzebowała pomocy Opiekunki przy przejściu do toalety. Do Pani przychodzi zewnętrzna opieka medyczna, która zajmuje się podawaniem leków. Mąż Pacjentki cierpi na demencję. Porusza się za pomocą rollatora. Pacjent jest całkowicie samodzielny, nie ma problemów z inkontynencją. W chwili obecnej Pan przebywa w szpitalu, planowany powrót do domu w połowie grudnia. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc Pacjentom przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, pomoc przy poruszaniu, wymiana pielucho majtek oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznym. Warunki mieszkaniowe: Pacjenci mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest całe piętro domu wraz z osobnym pokojem i łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizora. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od już Miejscowość, kraj: 25524, Itzehoe, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Frauke ma 165 cm wzrostu i 75 kg wagi. Podopieczna jest po udarze, ma zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie. Występują u niej częściowe problemy z orientacją. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka. Występuje problem inkontynencji. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe, a także pomoc Podopiecznej przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjentka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z osobną łazienką, telewizorem oraz dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Opiekunka do Seniorów Wynagrodzenie: 1350 euro + 300 Euro premia świąteczna Termin zlecenia: Od już Miejscowość, kraj:48163 Münster-Albachten, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Otto ma 96 lat, 170 cm wzrostu i waży 90 kg. U Pana występuje osłabienie starcze, nie ma problemów z orientacją. Ma założony cewnik, porusza się przy wsparciu laski i rollatora, nie wymaga transferu. Pacjent nosi okulary i aparat słuchowy. Pan porusza się przy wsparciu laski i rollatora, nie wymaga transferu. Pani Thea ma 90 lat, 166 cm wzrostu i waży 45 kg. U Pani występują zaburzenia rytmu serca i pojawiły się pierwsze oznaki demencji starczej. Pani ma problemy ze wzrokiem i nosi okulary. Pani obecnie znajduje się w szpitalu, jest po operacji biodra. Pacjentka ma problemy z trzymaniem moczu i używa wkładek. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc Pacjentom przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, organizowanie czasu wolnego Podopiecznym. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest wydzielone mieszkanie z osobną łazienką, telewizorem i dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1250 Euro + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: 05.12.2017 Miejscowość, kraj: 51467 Bergisch Gladbach, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Michael ma 76 lat, przy wzroście 178 cm wzrostu waży 100 kg. Cierpi na demencję i zmaga się z nadciśnieniem oraz chorobami serca. Ma częściowe problemy z orientacją. Porusza się samodzielnie przy wsparciu rollatora. Pacjent nosi pieluchy, może sporadycznie budzić się w nocy i potrzebować wtedy pomocy Opiekunki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe oraz pomoc Podopiecznemu przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu i pielęgnacji ciała oraz wymiana pieluch. Na wyposażeniu domu są rollator, winda przy schodach i łóżko pielęgnacyjne. Warunki mieszkaniowe: Pan mieszka z żoną, która nie potrzebuje opieki. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Opiekunka do pary Seniorów Wynagrodzenie: 1400 euro + 50 euro premii za czynne prawo jazdy + 300 euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od już Miejscowość, kraj: 27243 Beckeln, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Magdalena ma 91 lat, 155 cm wzrostu i waży 62 kg. Cierpi na zniedołężnienie starcze, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca oraz stwardnienie rozsiane. Pani potrzebuje wsparcia opiekunki przy poruszaniu się, wstawaniu z łóżka i wchodzeniu po schodach. Wspomaga się laską lub korzysta z wózka inwalidzkiego. Pani Magdalena nie posiada specjalnej diety, ale wymaga wsparcia podczas spożywania posiłków. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, używa wkładek. Pan Alois ma 89 lat, choruje na cukrzycę, codziennie przychodzi do niego Pflegedienst i podaje insulinę. Pan nie ma problemów z poruszaniem się, ale może potrzebować pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu oraz pielęgnacji ciała. Pacjent uczęszcza na dializy kilka razy w tygodniu, używa pieluch. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie przy codziennych czynnościach życiowych: pomoc przy wstawaniu, ubieraniu się i rozbieraniu, pomoc przy spożywaniu posiłków, wymiana wkładek i pieluch, a także zajmowanie się gospodarstwem domowym. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz dostępem do telewizji i Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, podstawowa znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Opiekunka do pary Seniorów Wynagrodzenie: 1300 Euro + 300 Euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od 01.12.2017 Miejscowość, kraj: 49492 Ladbergen, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Esbeth ma 87 lat i przy wzroście 160 cm waży 40 kg. Jest bardzo komunikarywna, sympatyczna i dowcipna. Cierpi na raka żołądka, może przyjmować bardzo małe porcje posiłków. Pacjentka porusza się za pomocą rollatora, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka/fotela. Nie ma możliwości wchodzenia po schodach. Pacjentka ma częściowe problemy z nietrzymaniem moczu i profilaktycznie używa wkładek. Informacje na temat Pacjenta : Pan Manfred ma 90 lat i przy wzroście 165 cm waży 55 kg. Jest bardzo towarzyski. Cierpi na demencję oraz osłabienie starcze. Pan nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe a także pomoc Podopiecznym przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjenci mieszkają w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu oraz telewizora. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Gajowicka 195 53-150 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Opiekunka do pary Seniorów Wynagrodzenie: 1300 + premia świąteczna Termin zlecenia: Od 01.12.2017 Miejscowość, kraj: 48329 Havixbeck, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Waltraud ma 81 lat i 156 cm wzrostu i waży ok 75 kg. Pacjentka porusza się o rollatorze i przy pomocy Opiekunki. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka, nie ma możliwości wchodzenia po schodach. Pani choruje na zniedołężnienie starcze, Parkinsona i cukrzycę. Występuje problem inkontynencji i Podopieczna używa pieluch. Pan Klaus ma 82 lata i przy wzroście 172 cm waży ok 70 kg. Pan choruje na zniedołężnienie starcze, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, demencję i cukrzycę. Jest także po zawale i udarze. Występują problemy ze wzrokiem i słuchem - nosi okulary i aparat słuchowy. Pacjent jest inkontynentny i używa pieluch. Pan poruszą się z pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. Nie ma możliwości wchodzenia po schodach i potrzebuje wsparcia Opiekunki przy wstawaniu z łóżka. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów), pomoc Pacjentom przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, wsparcie przy poruszaniu, wymiana pieluch oraz organizowanie czasu wolnego. Warunki mieszkaniowe: Pacjenci mieszkają w mieszkaniu. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, podstawowa znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1300€ netto Termin zlecenia: Od 14.12.2017 Miejscowość, kraj: 32479 Hille-Eickhorst, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Werner ma 71 lat, 186 cm wzrostu i waży ok 72 kg. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, ma problemy z oddychaniem. Pan Werner porusza się samodzielnie przy pomocy rollatora i laski, ale potrzebuje wsparcia przy wchodzeniu po schodach. Samodzielnie spożywa posiłki, nie wymaga specjalnej diety. Nie potrzebuje wsparcia w nocy. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe a także pomoc Podopiecznemu przy podstawowych czynnościach życiowych. Warunki mieszkaniowe: Pacjent mieszka sam. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką. W domu jest Internet oraz możliwość wykonywania połączeń do Polski. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1200€ netto Termin zlecenia: Od 05.12.2017 Miejscowość, kraj: 22880 Wedel, Niemcy Informacje na temat oferty: Pani Hannelore – 82 lata, 168 cm wzrostu i 98 kg wagi. Cierpi na zniedołężnienie starcze i depresję. Występuje problem inkontynencji, Pani używa wkładek i pieluch. Pacjentka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Nie ma możliwości samodzielnego wstawania z łóżka, ale Opiekunka nie musi jej dźwigać ponieważ na miejscu zlecenia zainstalowany jest podnośnik przy łóżku. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie), pomoc Pacjentce przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, wymiana wkładek i pieluch, oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej. Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką, telewizorem oraz dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, podstawowa znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Opiekunka dla Seniora Wynagrodzenie: 1300 Euro + 300 euro premii świątecznej Termin zlecenia: Od 18.12.2017 do 15.01.2018 Miejscowość, kraj: 52134 Herzogenrath, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Josef ma 88 lat, 170 cm wzrostu i waży ok 70 kg. Zmaga się z osłabieniem starczym, nadciśnieniem oraz ma problemy oddychaniem spowodowanie pylicą. U Podopiecznego występują problemy ze słuchem. Pan porusza się przy wsparciu rollatora, potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach. Podopieczny może sporadycznie potrzebować wsparcia w nocy. Na miejscu zlecenia jest mały pies i dwa ptaki. Zadania Opiekunki: Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką. Warunki mieszkaniowe: Pacjent mieszka w domu z rodziną, która wyjeżdża wy tym okresie na urlop. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Opiekunka dla Seniorki Wynagrodzenie: 1250€ netto Termin zlecenia: 20.11.2017 Miejscowość, kraj: 51766 Engelskirchen, Niemcy Informacje na temat oferty: Pan Tillmann ma 79 lat, 175 cm i waży ok 70 kg. Zmaga się z demencją starczą, depresją i zapaleniem układu limbicznego. Pan ma spore problemy ze słuchem i wzrokiem. Jest sprawny fizycznie, porusza się o własnych siłach. Zadania Opiekunki: Dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc Pacjentowi przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, organizowanie czasu wolnego. Warunki mieszkaniowe: Pacjent mieszka z żoną, która nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Na miejscu zlecenia znajduje się mały pies. Do dyspozycji Opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do Internetu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość, empatia, sumienność Nasza oferta: bezpieczna i legalna forma współpracy, atrakcyjne zarobki do 1450 Euro, terminowa wypłata wynagrodzeń, profesjonalna i życzliwa obsługa, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży. Kontakt: PROSECA tel.: +48 71 712-88-66 ul. Kiełbaśnicza 3/4 50-108 Wrocław www: http://proseca.pl lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się