Skocz do zawartości
 • Rekrutacja i reklama

  Wspieramy polskie, szwajcarskie i niemieckie firmy/agencje pracy w procesie rekrutacji od ponad 6 lat. Przez ten czas daliśmy się poznać naszym Abonentom jako zaufany i skuteczny partner. 97 proc. agencji współpracuje z nami nieprzerwanie od początku wprowadzenia usług abonamentowych! Jesteśmy jedynym niezależnym forum dla Opiekunów osób starszych.

  W trosce o bezpieczeństwo Opiekunów korzystających ze strony opiekunkaradzi.pl, ogłoszenia agencyjne mogą dodawać wyłącznie podmioty prowadzące swoją działalność od przynajmniej 3 miesięcy (za wyjątkiem podmiotów polecanych przez aktywnych Abonentów), posiadające internetową historię rekrutacyjną na innych stronach i cieszące się dobrą opinią wśród oceniających je w internecie Opiekunów. Dodatkowa weryfikacja dotyczy sprawdzenia aktywnego numeru KRS, skorzystania w trakcie rejestracji w serwisie opiekunkaradzi.pl z maila w działającej domenie agencji (zarajestrowanej na dane agencji) oraz prowadzenia własnej, aktywnej strony www zawierającej pełne dane podmiotu (pełną nazwę, adres, telefon, mail) oraz politykę prywatności. 

  Nasze usługi dotyczą rekrutowania Opiekunów osób starszych z wykorzystaniem narzędzi systemowych oraz reklamowania firm na stronach opiekunkaradzi.pl za pomocą banerów i popupów.

  Abonament obejmuje:

  • publikację ofert pracy,
  • samodzielne dodawanie ogłoszeń na spersonalizowanych szablonach (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu),
  • natychmiastową publikację ogłoszeń (z pominięciem moderacji),
  • promowanie ogłoszeń w serwisach partnerskich (praca), na FB (145 tysięcy Użytkowników) - na Fanpagu serwisu oraz prowadzonych przez niego grupach z ofertami pracy dla opiekunów oraz ogólnymi ofertami pracy w Niemczech,
  • aktywny link w ogłoszeniu do strony www,
  • wpis na listę agencji pracy (dane teleadresowe, aktywny link www),
  • wpis do katalogu firm i usług,
  • formularz on-line – indywidualna strona z formularzem zamiast przycisku 'Napisz do Autora'. Możliwość przyjmowania aplikacji przez użytkowników niezarejestrowanych,
  • otrzymywanie aplikacji z multiFormularza (formularz ogólny, pozwalający aplikować za jednym razem do jednej, kilku lub wielu agencji na raz),
  • powiadomienia o osobach rejestrujących się na forum i szukających pracy przez agencje (zgoda na prowadzenie marketingu z wykorzystaniem wewnętrznej poczty do osób, które zaznaczyły przy rejestracji lub później prośbę o oferty),
  • codzienną wysyłka ogłoszeń do ponad 2400 subskrybentów newslettera z ofertami pracy (do osób, które zaznaczyły przy rejestracji lub później prośbę o oferty). 

  Uwaga: nie wiążemy agencji umowami abonamentowymi, za wyjątkiem umowy RODO, poświęconej w całości danym osobowym Opiekunów pozyskiwanych za pośrednictwem naszych stron - zgodnie z unijnym rozporządzeniem z 2018 roku. To ocena skuteczności serwisu ma decydować o kontynuowaniu współpracy. Wystawiamy faktury VAT. Płatność z góry za wybrany okres abonamentowy na podstawie proformy.

  Sprawdź ofertę i cennik (kliknij)

  Zapraszamy do współpracy!

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...