Skocz do zawartości

Opieka dla Seniora

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  258
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Zauważony

O Opieka dla Seniora

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

6578 wyświetleń profilu
 1. Opiekunka do starszej Pani od 05.04.2018 Miejscowość: 35041 Marburg Wynagrodzenie: 1400 Euro Termin: 05.04.2018 O PODOPIECZNYM: Informacje o podopiecznym: - kobieta, 155 cm, 50 kg, 78 lat, PS III, - Parkinson, - trudności w poruszaniu się, porusza się przy rollatorze, a na mieście na wózku inwalidzkim - pomaga w transferze, W domu znajduje się: - rollator, wózek inwalidzki, lift na schodach Dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Porusza się przy pomocy chodzika, choć większość czasu spędza na wózku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Sama spożywa posiłki, ale potrzebuje pomocy przy krojeniu OBOWIĄZKI: Opiekunka koniecznie musi jeździć autem – na zakupy, do kawiarni, lekarza, itp. Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem oraz robieniem zakupów. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która sprząta, pierze i prasuje. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony własny pokój z osobną toaletą. Starsza Pani mieszka w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim i prawem jazdy. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 2. Pilnie opiekunka od zaraz 1500 Euro plus premia świąteczna Miejscowość: 29320 Hermannsburg Wynagrodzenie: 1500 EURO Termin: 19.03.2018 O PODOPIECZNYM: Informacje o podopiecznej: - kobieta, 86 lat, 170 cm, 60 kg, PG 3 - po operacji biodra porusza się na wózku inwalidzkim, - niewydolność serca, - osteoporoza, - Parkinson. Podopieczna mieszka z mężem, chorym na demencję, samodzielnym i nie wymagającym pomocy w czynnościach związanych z higieną osobistą. Raz w tygodniu podopieczni przebywają w domu dziennej opieki. OBOWIĄZKI: Zadaniem opiekunki jest dbanie o higienę osobistą starszej pani, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. Raz w tygodniu podopieczną kąpie Pflegedienst. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, sypialnię i osobną łazienkę. Małżeństwo mieszka w małym mieście w domu wielorodzinnym. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma do dyspozycji pokój, sypialnię i osobną łazienkę. Małżeństwo mieszka w małym mieście w domu wielorodzinnym. WYMAGANIA: Zadaniem opiekunki jest dbanie o higienę osobistą starszej pani, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 3. Opiekunka do starczej Pani od 05.04.2018 Miejscowość: 35041 Marburg Wynagrodzenie: 1400 Euro Termin: 05.04.2018 O PODOPIECZNYM: Informacje o podopiecznym: - kobieta, 155 cm, 50 kg, 78 lat, PS III, - Parkinson, - trudności w poruszaniu się, porusza się przy rollatorze, a na mieście na wózku inwalidzkim - pomaga w transferze, W domu znajduje się: - rollator, wózek inwalidzki, lift na schodach Dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Porusza się przy pomocy chodzika, choć większość czasu spędza na wózku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Sama spożywa posiłki, ale potrzebuje pomocy przy krojeniu. Uczęszcza na terapię z gimnastyki. Podopieczna 1-2 razy w tygodniu ma wizytę u lekarza, podczas których towarzyszy jej opiekunka. OBOWIĄZKI: Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem oraz robieniem zakupów. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która sprząta, pierze i prasuje. Podopieczna 1-2 razy w tygodniu ma wizytę u lekarza, podczas których towarzyszy jej opiekunka. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony własny pokój z osobną toaletą. Starsza Pani mieszka w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Opiekunka koniecznie musi jeździć autem – na zakupy, do kawiarni, lekarza, itp. Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem oraz robieniem zakupów. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która sprząta, pierze i prasuje. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim i prawem jazdy. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 4. Opiekunka do małżeństwa od 21.03.2018 1500 EURO Miejscowość: 35708 Haiger-Steinbach Wynagrodzenie: 1500 EURO Termin: 21.03.2018 O PODOPIECZNYM: Informacje o podopiecznej: - kobieta, 80 lat, 165 cm, 88 kg, PG 5, - osoba na wózku inwalidzkim po amputacji nogi nad kolanem, - niewydolność serca, - nadciśnienie, - odleżyny, - osteoporoza, - cukrzyca - transfer z liftem Podopieczna mieszka z mężem na wsi. Opiekunka ma do dyspozycji piętro i własną kuchnię, posiłki może przygotować dla siebie osobno. Starsza pani gotuje dla siebie i dla męża na dole. Zadaniem opiekunki jest sprzątanie, dbanie o higienę osobistą starszej pani oraz robienie zakupów. OBOWIĄZKI: field_value_130} WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma do dyspozycji piętro i własną kuchnię WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim oraz prawem jazdy. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 5. Opiekunka do starszej Pani od 16.03.2018 1500 Euro Miejscowość: 29320 Hermannsburg Wynagrodzenie: 1500 Euro Termin: 16.03.2018 O PODOPIECZNYM: Informacje o podopiecznej: - kobieta, 86 lat, 170 cm, 60 kg, PG 3 - problemy z chodzeniem - chodzik - niewydolność serca, - osteoporoza, - Parkinson. Podopieczna mieszka z mężem, chorym na demencję, samodzielnym i nie wymagającym pomocy w czynnościach związanych z higieną osobistą. OBOWIĄZKI: field_value_130} WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka z mężem, chorym na demencję, samodzielnym i nie wymagającym pomocy w czynnościach związanych z higieną osobistą. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, sypialnię i osobną łazienkę. Małżeństwo mieszka w małym mieście w domu wielorodzinnym. Zadaniem opiekunki jest dbanie o higienę osobistą starszej pani, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 6. Opiekunka do Małżeństwa Miejscowość: 83457 Bayerisch Gmain Wynagrodzenie: 1400 Termin: 7-10.03.2018 O PODOPIECZNYM: Podopieczny ma 75 lat, 190 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, choruje na Parkinsona. Jest osobą kontaktową, samodzielną. Jego żona, 73 lata, choruje na artrozę, po złamaniu miednicy, ma cienką skórę. Starszej Pani trzeba pomóc w ubieraniu się, rozbieraniu, w kąpieli; stara się być w miarę samodzielna. Starsi państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi; zakupy ok. 20 min. drogi na piechotę; maja psa i własnego kierowcę, który w weekendy ma wolne, dlatego też ważne, żeby opiekunka miała prawo jazdy. OBOWIĄZKI: field_value_130} WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony swój pokój z telewizorem, radiem, dostęp do Internetu, czas wolny, swoją łazienkę. WYMAGANIA: Oczekiwania względem opiekunki: - dobra znajomość języka niemieckiego - czynne prawo jazdy Więcej informacji można uzyskać telefonicznie bądź mailowo: KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 7. Opiekunka do starszej Pani Miejscowość: 35708 Haiger-Steinbach Wynagrodzenie: 1500 Euro Termin: 21.03.2018 O PODOPIECZNYM: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim oraz prawem jazdy. Informacje o podopiecznej: - kobieta, 80 lat, 165 cm, 88 kg, PG 5, - osoba na wózku inwalidzkim po amputacji nogi nad kolanem, - niewydolność serca, - nadciśnienie, - odleżyny, - osteoporoza, - cukrzyca - transfer z liftem OBOWIĄZKI: field_value_130} WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka z mężem na wsi. Opiekunka ma do dyspozycji piętro i własną kuchnię, posiłki może przygotować dla siebie osobno. Starsza pani gotuje dla siebie i dla męża na dole. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim oraz prawem jazdy. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 8. Opiekunka do Pani Miejscowość: 59955 Winterberg Silbach Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot za podróż oraz premia świąteczna Termin: od 02.03.2018 O PODOPIECZNEJ: - 87 lat, - Pflegegrad 2, - inkontynencja – nosi pieluchomajtki, - osteoporoza, - depresja, - niewydolność serca, - nadciśnienie, - artretyzm, - trudności w poruszaniu się - chodzi samodzielnie przy pomocy rollatora lub laski, potrzebna asekuracja podczas chodzenia oraz przy wchodzeniu po schodach, OBOWIĄZKI: - pomoc w poruszaniu się i wchodzeniu po schodach, - pomoc w myciu się i kąpieli, czesaniu, - pomoc w ubieraniu się, - prowadzenie gospodarstwa domowego. WARUNKI MIESZKANIOWE: Do dyspozycji opiekunki jest samochód (mały golf), teren pagórkowy. Sklepy oddalone 15 km od miejsca zamieszkania. W domu mieszka również współmałżonek, który 3 razy w tygodniu jeździ na dializy, poza domem przebywa pół dnia. Potem dużo odpoczywa. Starsza pani ucina często drzemki w ciągu dnia. Opiekunka może korzystać z wolnego czasu. Starsze małżeństwo lubi czystość i porządek w domu, który jest obecnie bardzo dobrze utrzymany. Małżonkowie chętnie sami i dobrze gotują, opiekunka asystuje i pomaga w czasie prac. Mąż podopiecznej jeździ z opiekunką na zakupy, nie oszczędza. Małżeństwo jest bardzo przyjemne i serdeczne. Opiekunka będzie mieszkała w pokoju wyposażonym w telewizor, radio i dostęp do internetu. WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - opiekunka powinna umieć dobrze gotować oraz dbać o czystość. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 9. Opiekunka do Pani Miejscowość: Nürnberg 90419 Wynagrodzenie: 1250,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od połowy kwietnia O PODOPIECZNEJ: Pani ma 97 lat, choruje na osłabienie starcze, wysokie ciśnienie, reumatyzm, jest mobilna, ma zawroty głowy, chce być aktywna. OBOWIĄZKI: Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego (pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów), w codziennych czynnościach – ubieraniu, rozbieraniu, podczas kąpieli. Pomoc w korzystaniu z toalety. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony własny pokój, własną łazienkę, dostęp do Internetu oraz Flatrate (połączenia na numery stacjonarne do Polski), rower, czas wolny. Starsza Pani mieszka w mieście, w mieszkaniu. WYMAGANIA: Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, mile widziane referencje. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 10. Opiekunka do Pani Miejscowość: 53757 Sankt Augustin Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów podróży i premia świąteczna Termin: od 19 marca 2018 O PODOPIECZNEJ: - kobieta 83 l/ 90 kg/160 cm PG 2, - reumatyzm, - niewydolność serca, - artretyzm w kolanie, - depresja, - inkontynencja, - porusza się na wózku inwalidzkim. W domu znajduje się krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne oraz lift przy łóżku. OBOWIĄZKI: Zadaniem opiekunki jest dbanie o higienę osobistą starszej pani, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka z mężem, samodzielnym i nie wymagającym pomocy w czynnościach związanych z higieną osobistą. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, telewizor, rower, internet, flat do Polski i osobną łazienkę. Małżeństwo mieszka na obrzeżach małego miasta w domu jednorodzinnym. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy starszą (55 plus) opiekunkę z podstawowym językiem niemieckim oraz posługującą się gwarą śląską KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 11. Opiekunka do Pani Miejscowość: 56745 Rieden Wynagrodzenie: 1450,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż + premia świąteczna Termin: od 13.03.2018 O PODOPIECZNEJ: 84 lata/160 cm/60 kg, PG 4, demencja, nie agresywna, zapominalska, zawroty głowy, problemy z chodzeniem (porusza się przy pomocy rollatora), inkontynencja. OBOWIĄZKI: pomoc w toalecie porannej / wieczornej (w domu znajduje się krzesło toaletowe), podopieczna ubiera się samodzielnie, przypominanie o konieczności picia oraz korzystania z toalety, prowadzenie domu, podopieczna sporadycznie potrzebuje w nocy pomocy w skorzystaniu z toalety (raz w nocy, co kilka dni) WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka sama w domu na wsi, opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, telewizor, radio, flat do Polski raz osobną łazienkę. Internet może zostać założony. Zakupy robi się z synową lub synami w sąsiedniej miejscowości. Opiekunka powinna dobrze gotować. WYMAGANIA: Poszukujemy opiekunki z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 12. Opiekunka do Pani Miejscowość: 35428 Langgöns Niederkleen Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot za podróż + premia świąteczna Termin: od 25.03.2018 O PODOPIECZNEJ: 91 lat/ 158 cm/ 56 kg początek demencji cukrzyca problemy z chodzeniem (porusza się przy pomocy rollatora) nadciśnienie PG 2 W nocy starsza Pani wstaje do toalety (idzie z latarką samodzielnie do łazienki, nie pali światła), ale opiekunka nie musi wstawać, w ciągu dnia chodzi sama do toalety OBOWIĄZKI: pomoc w toalecie porannej / wieczornej (w domu znajduje się Lift przy wannie), pomoc w ubieraniu się, prowadzenie domu (jedzenie należy pokroić), robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna jest spokojną osobą, lubi oglądać seriale telewizyjne, czytać gazety i grać w gry planszowe. Jej hobby- była praca w ogrodzie. Mieszka sama w domu wielorodzinnym na wsi, opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, telewizor, radio, dostęp do internetu. Zakupy robi siostra podopiecznej wraz z siostrzeńcem. W razie potrzeby opiekunka może jechać do sąsiedniej miejscowości taksówką. Co 14 dni podopieczną odwiedza siostra z małym, ułożonym pieskiem. WYMAGANIA: Poszukujemy opiekunki z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 13. Opiekunka do Pana Miejscowość: 38108 Braunschweig Wynagrodzenie: 1350 ,- EUR netto + zwrot za podróż oraz premia świąteczna Termin: od 30.03.2018 O PODOPIECZNYM: Poszukujemy zmienniczki do 84-letniego pana (66 kg, 168 cm). Informacje o Podopiecznym i warunkach: - demencja, niewydolność serca, - porusza się samodzielnie o lasce, - samodzielnie się kąpie, ubiera i korzysta z toalety - nie potrzebuje pomocy w nocy OBOWIĄZKI: Do zadań opiekunki należy gotowanie, robienie zakupów, pranie, sprzątanie (przychodzi także sprzątaczka). Starszy Pan potrzebuje cierpliwości, aktywizacji, motywowania do codziennych czynności. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczny mieszka sam na obrzeżach dużego miasta. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z radiem i telewizorem oraz samochód. WYMAGANIA: - komunikatywny plus lub dobry język niemiecki, - prawo jazdy. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 14. Opiekunka do Pani Miejscowość: 51427 Refrath Wynagrodzenie: 1350,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 23.03.2016 O PODOPIECZNEJ: Podopieczna ma 99 lat, 170 cm wzrostu, waży ok. 55 kg. Dolega jej osłabienie starcze, w dzień korzysta z maski tlenowej, porusza się na wózku inwalidzkim. Starsza pani mieszka sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. OBOWIĄZKI: Do zadań Opiekunki należy przede wszystkim dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych ciała (kąpiel/prysznic). WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony swój pokój z telewizorem, dostęp do Internetu, czas wolny. WYMAGANIA: Oczekujemy osoby z komunikatywną lub dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 15. Opiekunka do Pani Miejscowość: 29320 Hermannsburg Wynagrodzenie: do 1500 EUR + zwrot kosztów podróży Termin: od 16 marca 2018 O PODOPIECZNEJ: - kobieta, 86 lat, 170 cm, 60 kg, PG 3 - problemy z chodzeniem - chodzik - niewydolność serca, - osteoporoza, - Parkinson. OBOWIĄZKI: Zadaniem opiekunki jest dbanie o higienę osobistą starszej pani, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka z mężem, chorym na demencję, samodzielnym i nie wymagającym pomocy w czynnościach związanych z higieną osobistą. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, sypialnię i osobną łazienkę. Małżeństwo mieszka w małym mieście w domu wielorodzinnym. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się