Skocz do zawartości

Opieka dla Seniora

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Zauważony

2 obserwujących

O Opieka dla Seniora

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

5797 wyświetleń profilu
 1. Opiekunka do Pani Miejscowość: 92318 Neumarkt Wynagrodzenie: 1100 EUR + podróż (bez znajomości języka niemieckiego) Termin: od zaraz O PODOPIECZNEJ: Podopieczna ma 83 lata, niedowidzi, dolega jej osłabienie starcze i inkontynencja. Jest bardzo miła i ciepła. OBOWIĄZKI: Poszukujemy opiekunki do pomocy w transferze starszej pani na toaletę, wózek, łóżko i do pomocy drugiej opiekunce w dbaniu o podopieczną i o dom. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w miejscowości niedaleko Norymbergii. Do dyspozycji opiekunek jest całe piętro i łazienka, internet, telewizor, rower. WYMAGANIA: Drogie Panie, poszukujemy drugiej, dodatkowej opiekunki do pomocy przy starszej pani. Wymagane doświadczenie w opiece, nie wymagana znajomość języka niemieckiego. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 2. Opiekunka do Pana Miejscowość: 53757 St. Augustin Wynagrodzenie: 1250 EUR + zwrot kosztów za podróż Termin: od 18.01.2018 na ok 6 tygodni O PODOPIECZNYM: - mężczyzna, 172 cm, 63 kg, 79 lat - po operacji ramienia + ścięgna Podopieczny dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. OBOWIĄZKI: Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. WARUNKI MIESZKANIOWE: W domu znajduje się: - lift do wanny Opiekunka ma zapewniony własny pokój, łazienkę oraz dostęp do internetu. Starszy Pan mieszka w domu jednorodzinnym w St. Augustin. Zakupy można robić w sklepach oddalonych ok 10min. drogi na pieszo. Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem. Przychodzi sprzątaczka. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 3. Opiekunka do Pana Miejscowość: 97230 Estenfeld Wynagrodzenie: 1500 ,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 08.01.2018 O PODOPIECZNYM: - mężczyzna, 170 cm, 78 kg, 89 lat - PG 4 - inkontynencja - odleżyny - parkinson - cukrzyca + insulina - pacjent ma cewnik W domu znajduje się: - lift - specjalistyczne łóżko dla osoby chorej - materac na odleżyny - wózek inwalidzki - problemy ze słuchem Podopieczny częściowo dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Większość dnia spędza na wózku inwalidzkim. Aktualnie uczęszcza terapie: fizjoterapia + logopeda Pacjent jest małomówny, ale bardzo cierpliwy i zadowolony, zapomina się. OBOWIĄZKI: - rano: mycie, ubieranie, transfer na wózek inwalidzki, mierzenie poziomu cukru, podanie insuliny - południe: mierzenie poziomu cukru i podanie insuliny - wieczór: przygotowanie do snu, przebranie, transfer na łóżko, mierzenie poziomu cukru i podanie insuliny W domu znajduję się również żona podopiecznego – PG 2, która również wymaga pomocy przy pielęgnacji ciała (kąpiel + mycie włosów). Pani ma początkującą demencję, osteoporozę. WARUNKI MIESZKANIOWE: Małżeństwo mieszka na wsi we własnym mieszkaniu (dom wielorodzinny) Opiekunka ma zapewniony własny pokój, internet może zostać założony. Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznym oraz zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 4. Opiekunka do Pana Miejscowość: 53757 St. Augustin Wynagrodzenie: 1250,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 18.01.2018 na ok 6 tygodni O PODOPIECZNYM: Podopieczny dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. - mężczyzna, 172 cm, 63 kg, 79 lat - po operacji ramienia + ścięgna OBOWIĄZKI: Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem. Przychodzi sprzątaczka. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony własny pokój, łazienkę oraz dostęp do internetu. Starszy Pan mieszka w domu jednorodzinnym w St. Augustin. Zakupy można robić w sklepach oddalonych ok 10 min. drogi na pieszo. W domu znajduje się lift do wanny WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 5. Opiekunka do Pani Miejscowość: 59955 Winterberg Silbach Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 20.01.2018 O PODOPIECZNEJ: - 86 lat, - Pflegegrad 2, - inkontynencja – nosi pieluchomajtki, - osteoporoza, - depresja, - niewydolność serca, - nadciśnienie, - artroza, - trudności w poruszaniu się - chodzi samodzielnie przy pomocy rollatora lub laski, potrzebna asekuracja podczas chodzenia oraz przy wchodzeniu po schodach, - raz w nocy wstaje do toalety – konieczna asekuracja. OBOWIĄZKI: - pomoc w poruszaniu się i wchodzeniu po schodach, - pomoc w myciu się i kąpieli, czesaniu - pomoc w ubieraniu się, - prowadzenie gospodarstwa domowego. WARUNKI MIESZKANIOWE: W domu mieszka również współmałżonek, który 3 razy w tygodniu jeździ na dializy, poza domem przebywa pół dnia. Potem dużo odpoczywa. Starsza pani ucina często drzemki w ciągu dnia. Opiekunka może korzystać z wolnego czasu. Starsze małżeństwo lubi czystość i porządek w domu, który jest obecnie bardzo dobrze utrzymany. Małżonkowie chętnie sami i dobrze gotują, opiekunka asystuje i pomaga w czasie prac. Mąż podopiecznej jeździ z opiekunką na zakupy, nie oszczędza. Opiekunka prowadzi. Małżeństwo jest bardzo przyjemne i serdeczne. Do dyspozycji opiekunki jest samochód (mały golf), teren pagórkowy. Sklepy oddalone 15 km od miejsca zamieszkania. Opiekunka będzie mieszkała w pokoju wyposażonym w telewizor, radio i dostęp do internetu. WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - prawo jazdy kat. B, - opiekunka powinna umieć dobrze gotować oraz dbać o czystość. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 6. Opiekunka do Pani Miejscowość: 38124 Braunschweig Wynagrodzenie: do 1300,- EUR + zwrot kosztów podróży Termin: od 27.12.2017 O PODOPIECZNEJ: - kobieta, 170 cm, 60 kg, 79 lat - chodzi o lasce, - w miarę samodzielna - początkująca demencja - problemy ze słuchem i wzrokiem - Pani złamała rękę – wymagana pomoc podczas ubierania/rozbierania, mycia. OBOWIĄZKI: - wymagane prowadzenie domu / gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy/ WARUNKI MIESZKANIOWE: - Podopieczna mieszka sama na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym, - sklepy oddalone o 300 m - opiekunka ma zapewnione własne mieszkanie (pokój, osobna łazienka, TV) WYMAGANIA: - komunikatywny niemiecki - osoba niepaląca - czynne prawo jazdy KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 7. Opiekunka do Pani Miejscowość: Rasttat Wynagrodzenie: 1350,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 15.12.2017 2 miesiące O PODOPIECZNEJ: - kobieta,152 cm, 65 kg, 70 lat, - demencja, - problemy z chodzeniem, - osłabienie starcze, - problemy z mową. W domu znajduje się: - łóżko specjalistyczne, rollator. Podopieczna częściowo dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Podopieczna 4 x w tygodniu przebywa w domu dziennej opieki w godzinach 9-17. OBOWIĄZKI: Potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i higienie osobistej. Raz w nocy potrzebuje pomocy w skorzystaniu z toalety. WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym na wsi. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, TV, komputer i internet. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 10 min. drogi pieszej. W domu znajduje się kot. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 8. Opiekunka do Pana Miejscowość: Bad Hersfeld 36251 Wynagrodzenie: 1200 EUR + zwrot za podróż Termin: 03.01.2018 O PODOPIECZNYM: Poszukujemy zmienniczki do 90-letniego pana (78 kg, 173 cm). - niedowidzi, problemy ze wzrokiem - porusza się samodzielnie - samodzielnie się kąpie, ubiera i korzysta z toalety / w nocy ma zakładane wkładki z uwagi na popuszczanie moczu - sam czyta gazetę, ma specjalny monitor/tablet do gazet - chętnie ogląda TV po kolacji - mieszka w domu jednorodzinnym - zakupy 5 min autobusem, mniejsze na miejscu (sklep mięsny + pieczywo) WARUNKI MIESZKANIOWE: - własny pokój i łazienka - radio i TV - internet - rower WYMAGANIA: - komunikatywny język niemiecki, - około 50 roku życia, - mile widziane doświadczenie poparte referencjami KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 9. Opiekunka do Pani Miejscowość: 14558 Nuthetal Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 02.01.2018 na 2 m-ce O PODOPIECZNYM: - mężczyzna, 82 lata, 75 kg, 187 cm, - Parkinson, - nosi okulary, - nie ma problemów z mową i słuchem, - dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni, - porusza się przy pomocy rollatora,\ - potrzebuje pomocy podczas mycia, kąpieli i ubierania się, - posiłki zjada samodzielnie, - budzi się w nocy (od 2 do 4 razy), - mieszka z małżonką, nie wymagającą opieki, będącą jednak drugą osobą w gospodarstwie domowym. OBOWIĄZKI: Dzielenie obowiązków domowych na zmianę z Panią domu. WARUNKI MIESZKANIOWE: Małżeństwo mieszka na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 10 minut drogi pieszej. Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny pokój, łazienkę, TV oraz dostęp do internetu. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym językiem niemieckim, chętną na wyjazd w okolice Poczdamu. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 10. Opiekunka do Pani Miejscowość: 21109 Hamburg Wynagrodzenie: 1450,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od stycznia 2018 O PODOPIECZNEJ: - 66 lat, 80 kg, 165 cm, - problem z chodzeniem, - cukrzyca, - MS / stwardnienie rozsiane - ma zakładane pampersy, wkładki - założony cewnik - zaplanowany ergo- i fizjoterapeuta - wymaga pomocy przy czynnościach życia codziennego; zmiana pampersów, mycie/kąpiel, ubieranie i rozbieranie. - mieszka z mężem, nie wymagającym opieki (dodatkowa osobą w gospodarstwie domowym) w domu rodzinnym, na obrzeżach miasta. W domu do dyspozycji: - materac przeciwodleżynowy, - rollator, - wózek inwalidzki, - specjalistyczne łóżko dla osoby chorej - Treppenlift / „winda”/ krzesło pomagające poruszać się po schodach OBOWIĄZKI: Do zadań Opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego. WARUNKI MIESZKANIOWE: - własny pokój - TV - Internet - osobna łazienka WYMAGANIA: - komunikatywny j. niemiecki, - mile widziane doświadczenie poparte referencjami KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 11. Opiekunka do Pana Miejscowość: 65195 Wiesbaden Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + EUR plus premia świąteczna Termin: od 11.12.2017 O PODOPIECZNYM: - mężczyzna ( 88 lata, 60 kg, 180 cm wzrostu) - osłabienie starcze - zakrzepica - nieoperacyjny guz w brzuchu - częściowa inkontynencja (wkładki, pampers) - brak problemów w komunikacji - problemy ze wzrokiem i słuchem - dieta: produkty bez laktozy - dużo czasu spędza w gabinecie, gdzie czyta i pracuje na komputerze - porusza się na wózku inwalidzkim OBOWIĄZKI: - pomoc w toalecie i higienie ciała, - pomoc w transferze na wózek, łóżko (sam siada na łóżku), - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, - prowadzenie domu, sprzątanie, zakupy, gotowanie. WARUNKI MIESZKANIOWE: - Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w dużym mieście - Zakupy można robić w sklepie oddalonym o 5 minut drogi pieszo. - 15 minut drogi pieszej do kościoła - do dyspozycji Opiekunki : własny pokój wyposażony w radio, TV, dostęp do Internetu. WYMAGANIA: - dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - wiek 30-60 lat. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 12. Opiekunka do Pana Miejscowość: 65195 Wiesbaden Wynagrodzenie: 1400,- EUR plus premia świąteczna Termin: od 11.12.2017 O PODOPIECZNYM: - mężczyzna (88 lata, 60 kg, 180 cm wzrostu) - osłabienie starcze - zakrzepica - nieoperacyjny guz w brzuchu - częściowa inkontynencja (wkładki, pampers) - brak problemów w komunikacji - problemy ze wzrokiem i słuchem - dieta: produkty bez laktozy - dużo czasu spędza w gabinecie, gdzie czyta i pracuje na komputerze - porusza się na wózku inwalidzkim OBOWIĄZKI: - pomoc w toalecie i higienie ciała, - pomoc w transferze na wózek, łóżko (sam siada na łóżku), - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, - prowadzenie domu, sprzątanie, zakupy, gotowanie. WARUNKI MIESZKANIOWE: - Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w dużym mieście - Zakupy można robić w sklepie oddalonym o 5 minut drogi pieszo. - 15 minut drogi pieszej do kościoła - do dyspozycji Opiekunki : własny pokój wyposażony w radio, TV, dostęp do Internetu. WYMAGANIA: - dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - wiek 30-60 lat. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 13. Opiekunka do Pani Miejscowość: 36323 Grebenau-Schwarz Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż Termin: od 08.12.17 na 6 tyg. (do ok. 19.01.18)7 O PODOPIECZNEJ: - 82 lata, - demencja, - zapomina się, trzeba tłumaczyć ze spokojem - w miarę samodzielna, potrafi sama się ubrać, zjeść, - ma bolący kręgosłup, chodzi przygarbiona, powolutku, ale sama, - potrzebuje stałego rytmu dnia. OBOWIĄZKI: - pomoc w poruszaniu się i wchodzeniu po schodach, - pomoc w myciu się i kąpieli, - pomoc w ubieraniu się, - prowadzenie gospodarstwa domowego, - zakupy. WARUNKI MIESZKANIOWE: W gospodarstwie domowym przebywa również mąż. Jest osobą samodzielną. Żona jest do niego bardzo przywiązana. Starszy pan lubi narzucać swoje zdanie w kwestii gotowania. Jest osobą stanowczą. Zakupy robi starszy pan razem z opiekunką, nie oszczędza. Do dyspozycji opiekunki jest samochód (mały golf), teren pagórkowy. Sklepy oddalone 15 km od miejsca zamieszkania. Opiekunka będzie mieszkała w pokoju wyposażonym w telewizor, radio i dostęp do internetu. WYMAGANIA: - komunikatywna/dobra znajomości j. niemieckiego, - doświadczenie w opiece, - prawo jazdy kat. B / mały golf / normalna skrzynia biegów - Opiekunka powinna być cierpliwa, spokojna, otwarta, chętna do pomocy i motywacji starszego małżeństwa oraz organizacji im wolnego czasu. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 14. Opiekunka do Pani Miejscowość: 35041 Marburg-Michelbach Wynagrodzenie: 1350,- EUR netto + zwrot kosztów za podróż + premia świąteczna Termin: od 13.12.2017 do 17.01.2017 O PODOPIECZNEJ: - kobieta, 168 cm, 85 kg, 83 lata, - problemy z poruszaniem się, - niewydolność serca, - nadciśnienie, - inkontynencja, W domu znajduje się: - specjalistyczne łóżko, wózek inwalidzki, rollator, krzesło prysznicowe, Podopieczna dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Ma problemy ze słuchem. Starsza Pani umie stać i robić parę kroków przy rollatorze. Większość czasu porusza się na wózku. Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach. Podopieczna pomaga przy wstawaniu z łóżka. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Starsza Pani ma sporadyczne problemy ze snem. Wstaje w nocy do 2-3 razy. OBOWIĄZKI: Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem, sprzątaniem. WARUNKI MIESZKANIOWE: Opiekunka ma zapewniony własny pokój, TV i internet. Starsza Pani mieszka w domu dwurodzinnym na wsi. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 10 min. drogi pieszej. W domu dwurodzinnym mieszka także syn z żoną. To są 2 osobne mieszkania. WYMAGANIA: Zapraszamy do współpracy niepalącą opiekunkę z dobrym językiem niemieckim. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
 15. Opiekunka do Pana Miejscowość: Meinerzhagen, 70 km od Leverkusen Wynagrodzenie: 1350,- EUR + zwrot kosztów podróży + premia świąteczna Termin: od 08.12.2017 na 5 tygodni O PODOPIECZNYM: - mężczyzna, 80 lat, 69 kg, 185 cm, - porusza się o rollatorze, - początek demencji, - po wylewie, - nosi okulary, - słabo słyszy, - skarży się na brak siły, - dezorientacja czasowa, - wstaje w nocy. OBOWIĄZKI: - pomoc we wstawaniu i poruszaniu się, - pomoc w ubieraniu się, - pomoc podczas kąpieli, - prowadzenie gospodarstwa domowego, jak gotowanie, pranie, zakupy, - wstawanie do Podopiecznego na zmianę z córką 2 razy w nocy (przed północą i ok. 4-5 rano) WARUNKI MIESZKANIOWE: Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Pokój jest dla niej przygotowany w piwnicy domu, gdzie jest również umywalka i toaleta. Łazienka, pokój gościnny i kuchnia znajdują się na parterze domu, z którego Opiekunka może swobodnie korzystać (np. oglądanie tv), gdyż pokój córki oraz starszego pana znajduje się na piętrze domu, gdzie mają osobny telewizor. Córka jest miła, bardzo pomocna i sympatyczna, ugodowa. Mieszka w Bochum, dokąd wyjeżdża też w sprawach służbowych. Wraca do ojca około soboty, niedzieli. Do dyspozycji opiekunki pozostaje Internet, samochód, 2 godziny dziennie odpoczynku (dziadek może zostać sam, gdy nie ma córki). Pflegedienst przychodzi zmierzyć ciśnienie i wytyczyć leki, przychodzi również ergoterapeuta. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. WYMAGANIA: - komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego. KONTAKT: Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ). Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: [email protected] www.opiekadlaseniora.eu lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się