Skocz do zawartości
Reklama:

EUROPAcare24

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

2 obserwujących

O EUROPAcare24

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy

Kontakt

 1. poszukuje na stanowisko; Pielęgniarki do pracy w Niemczech Wynagrodzenie: 2400-2600€ netto (umowa z niemieckim pracodawcą) Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Stuttgart Inne świadczenia: pełny pakiet socjalny OPIS ZLECENIA Poszukujemy na chwilę obecną doświadczonych i wykwalifikowanych pielęgniarek, z długim stażem zawodowym, do pracy w niemieckiej służbie pielęgniarskiej (Pflegedienst) na terenie Niemiec, w rejonach Frankfurtu nad Menem i Stuttgartu. OFERUJEMY • umowę z niemieckim pracodawcą, • pełny pakiet socjalny, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwość rozwoju zawodowego. WYMAGANIA Doświadczenie zawodowe, dyplomy i certyfikaty potwierdzające wykształcenie medyczne, czynne prawo jazdy, przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, na poziomie B1. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 2. poszukuje na stanowisko; Opiekunka mobilnej Seniorki koło Dusseldorfu Wynagrodzenie: 1100-1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4263 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: od zaraz OPIS ZLECENIA Do opieki jest Pani (76 lat), drobna poruszająca się przy pomocy rollatorka. Podopieczna cierpi na chorobę nowotworową, ma założoną sondę PEG (do jej obsługi będzie przychodził Pflegedienst), nie ma demencji. Podopieczna jest osobą miła i wdzięczną za okazaną pomoc. Seniorka mieszka w domu, opiekunka ma do dyspozycji standardowo urządzony pokój, jest łącze internetowe. Podopieczna spokojnie przesypia noce, czas wolny jest zagwarantowany. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 3. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do 6 letniego chłopca w Neustadt z wykształceniem pielęgniarskim Wynagrodzenie: 1250-1350€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: lipiec OPIS ZLECENIA Chłopiec cierpi na spastyczne porażenie mięśni, na chorobę refleksową żołądka, przyjmuje pożywienie za pomocą sondy PEG. Jeśli chłopiec jest zdrowy, przebywa w przedszkolu do 15, tym samym dzień pracy opiekunki zaczyna się o 15 stej, a kończy o 20 stej, kiedy to trzeba przygotować chłopca do snu. W soboty chłopiec przebywa w domu (od 11- do 14). W niedzielę, święta i wieczorami opiekę przejmują rodzice (opiekunka ma wolne). ZADANIA Zakres obowiązków: odbieranie chłopca z przedszkola, pomoc w toalecie, spędzanie z nim czasu zabawa, podawanie leków, podawanie posiłków za pomocą sondy PEG, pomoc w wieczornej toalecie i przygotowanie chłopca do snu. WYMAGANIA Wykształcenie pielęgniarskie (warunek konieczny), miłe usposobienie, dobra znajomość języka niemieckiego. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 4. poszukuje na stanowisko; Opiekunka lub Opiekun do 6-letniego chłopca w Neustadt Wynagrodzenie: 1200-1250€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop Termin zlecenia: od 8 lipca OPIS ZLECENIA Chłopiec cierpi na spastyczne porażenie mięśni, na chorobę refleksową żołądka, przyjmuje pożywienie za pomocą sondy PEG. Jeśli chłopiec jest zdrowy, przebywa w przedszkolu do 15, tym samym dzień pracy opiekunki zaczyna się o 15-stej, a kończy o 20-stej, kiedy to trzeba przygotować chłopca do snu. W soboty chłopiec przebywa w domu (od 11 do 14). W niedzielę, święta i wieczorami opiekę przejmują rodzice. Czas wolny jest uregulowany. Do dyspozycji opiekunek jest standardowo urządzony pokój, osobna łazienka, jest łącze Wi- Fi. ZADANIA Odbieranie chłopca z przedszkola, pomoc w toalecie, spędzanie z nim czasu zabawa, podawanie leków, podawanie posiłków za pomocą sondy PEG, pomoc w wieczornej toalecie i przygotowanie chłopca do snu. WYMAGANIA Wykształcenie pielęgniarskie (warunek konieczny), miłe usposobienie, dobra znajomość języka niemieckiego. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach? Dołącz do naszej grupy: Zarejestruj się
 5. poszukuje na stanowisko; Pani do Seniorki Wynagrodzenie: 1100-1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop Termin zlecenia: od 08.07.2017 Miejscowość: Frankfurt nam Menem OPIS ZLECENIA Podopieczna jest po kontuzji barku, na chwilę obecną jest w trakcie rehabilitacji. Porusza się przy pomocy rollatorka z pomocą fizjoterapeuty, podopieczna cierpi na osłabienie starcze, osteoporozę, ma problemy z krążeniem. ZADANIA Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach: przy umyciu, ubieraniu, asekuracji przy korzystaniu z toalety, przygotowaniu posiłków, dbaniu o gospodarstwo domowe, wspólne rozmowy i gry towarzyskie. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 6. poszukuje na stanowisko; Pani do prowadzenia domu Wynagrodzenie: 1200-1300€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop Termin zlecenia: od zaraz OPIS ZLECENIA Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu. ZADANIA Kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe (psy). WYMAGANIA - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w prowadzeniu domu, - brak nałogów, - dyspozycyjność. - doświadczenie w prowadzeniu domu, - umiejętność samodzielnego działania i organizowania sobie czasu pracy, - sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, - umiejętność gotowania. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 7. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki - Bochum Wynagrodzenie: 1100-1150€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop Termin zlecenia: od zaraz OPIS ZLECENIA Do opieki jest Pani (150 cm, 50 kg), która jest po udarze i jest osobą leżącą. Nie jest wymagany transfer, wszystkie czynności są wykonywane w łóżku (toaleta, mycie, podawanie posiłków). Podopieczna spokojnie przesypia noc (pampersy są zakładanie na wieczór i są zmieniane rano) podopieczna nie wymaga pozycjonowania. Czas wolny jest uregulowany. Do dyspozycji opiekunek jest standardowo urządzony pokój, osobna łazienka, jest łącze Wi- Fi. ZADANIA Pomoc przy myciu i ubieraniu, przygotowanie i podanie posiłków, zmiana pampersów, rozmowa, zakupy, przygotowywanie posiłków i utrzymanie domu w czystości. WYMAGANIA Dobra bądź komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, bez nałogów, odpowiedzialne podejście do podopiecznego. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 8. poszukuje na stanowisko; Pani do prowadzenia domu Wynagrodzenie: 1000-1100€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop Termin zlecenia: od zaraz OPIS ZLECENIA Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu. ZADANIA Kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe (psy). WYMAGANIA - osoba niepaląca - znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 9. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniora Hamburg Wynagrodzenie: 1150-1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: od 09.07.2017 na 2 miesiące (zastępstwo) OPIS ZLECENIA Do opieki jest senior (64 kilogramy), który ma połowiczny paraliż po doznanym wylewie. Senior mieszka w Hamburgu, w dzielnicy willowej. Podopieczny jest osobą leżącą, pomaga przy transferze. Pan jest odżywiany za pomocą sondy PEG (przychodzi Pflegedienst i pomaga przy obsłudze sondy). Senior przesypia noce (na noc zakładane są pampersy). W domu są wszelkie pomoce (specjalistyczne łóżko, podnośnik, krzesło toaletowe, przystosowana łazienka). Przychodzi sprzątaczka. Dom na wysokim poziomie. Czas wolny: 2 godziny plus dwa razy w tygodniu wolne popołudnia (środy i soboty). ZADANIA Senior potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach związanych z higieną ciała, pomoc w ubraniu, pomoc w zmianie pielucho majtek, spacery (na wózku), wspólne ćwiczenia logopedyczne z podopiecznym, prasowanie. WYMAGANIA Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w transferowaniu pacjentów, odpowiedzialne podejście, wysoka kultura osobista (dom o podwyższonym standardzie). OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 10. poszukuje na stanowisko; Pani do prowadzenia domu w Niemczech Wynagrodzenie: 1000-1050€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: po 10 czerwca OPIS ZLECENIA Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu. ZADANIA Do zakresu obowiązków należy: kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe. WYMAGANIA - doświadczenia w prowadzeniu domu - umiejętności samodzielnego działania i organizowania sobie czasu pracy - sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań - umiejętności gotowania - znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 11. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do Pani Wynagrodzenie: 1000-1050€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: po 10 czerwca OPIS ZLECENIA Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu. ZADANIA Do zakresu obowiązków należy: kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe. WYMAGANIA - doświadczenia w prowadzeniu domu, - umiejętności samodzielnego działania i organizowania sobie czasu pracy, - sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań, - umiejętności gotowania, - osoba niepaląca (warunek konieczny), - znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 12. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do mobilnego Pani Wynagrodzenie: 1100-1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: od przyszłego tygodnia, 1 miesiąc (zastępstwo) OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym wraz z mężem, który jest aktywny zawodowo. Podopieczna cierpi na demencję od kilku lat, jest osobą wrażliwą i ciepłą. Porusza się samodzielnie. Lubi muzykę, taniec, spacery. ZADANIA Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach higienicznych i toaletowych, wspólne spacery, czytanie, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków. WYMAGANIA Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 13. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do Seniorki środkowe Niemcy Wynagrodzenie: 1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: koniec tego tygodnia, początek przyszłego OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym, ma początkową demencję i problemy z krążeniem. Porusza się przy pomocy rolatorka. Podopieczna raz w tygodniu będzie przebywać w tzw Tagespflege. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką, jest łącze internetowe. Czas wolny dla opiekunki: 2 godziny dziennie plus wolny dzień (kiedy seniorka jest w Tagespflege) ZADANIA Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach, jak mycie, ubieranie, asekuracja, chodzenie na spacery, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa. WYMAGANIA Doświadczenie w opiece, ciepłe usposobienie, przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 14. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do Seniora z zamieszkaniem (okolice Częstochowy) Wynagrodzenie: 2000-2400 złotych netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: od 25 czerwca na 3 tygodnie OPIS ZLECENIA Podopieczny mieszka wraz z żoną w domku jednorodzinnym, porusza się przy pomocy chodzika. Potrzebuje wsparcia i asekuracji przy codziennych czynnościach. ZADANIA Do obowiązków opiekunki będzie należeć: pomoc w codziennych czynnościach higieniczno- toaletowych, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, dotrzymywanie towarzystwa. WYMAGANIA Wymagania w stosunku do opiekunki: doświadczenie w opiece, łagodne usposobienie. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 15. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do Pana Wynagrodzenie: 1100-1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: druga połowa maja OPIS ZLECENIA Senior mieszka sam w ładnej okolicy. Niedawno owdowiał. Pracował wiele lat jako prokurator. Pan nie ma demencji, ma problemy ruchowe i łagodnego guza. Pan większość czynności wykonuje sam. Dwa razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. ZADANIA Potrzebuje wsparcia i asekuracji w codziennych czynnościach, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa. WYMAGANIA Dobry bądź bardzo dobry język niemiecki, miłe usposobienie, doświadczenie w opiece, mile widziana osoba nie paląca. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
×

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się