Skocz do zawartości

EUROPAcare24

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

O EUROPAcare24

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki( Hannover) Wynagrodzenie: 1300 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 29 kwietnia na miesiąc OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka z mężem( jest samodzielny) w domu jednorodzinnym. Seniorka porusza się przy pomocy chodzika bądź laski. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu poranna toaleta, dotrzymywanie towarzystwa, spacer, przygotowanie posiłków. Na miejscu jest pani sprzątająca, która przychodzi kilka razy w tygodniu, sprząta i załatwia sprawunki. Podopieczna jest osobą spokojną, wyciszoną, ma skłonność do melancholii. Noce są przespane. Zlecenie jest miesięcznym zastępstwem. ZADANIA Do zadań opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach typu poranna toaleta, dotrzymywanie towarzystwa, animowanie do picia, przygotowanie posiłków, sprzątanie. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 2. poszukuje na stanowisko; Opieka do 19 latka Frankfurt Wynagrodzenie: 1200- 1300 Euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od połowy kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczny ma 19 lat, jest osobą niepełnosprawną. Podopieczny mieszka z mamą, która pomaga mu w codziennych czynnościach. Do dyspozycji osobny pokój, łazienka, jest Internet. Wymagania: doświadczenie w opiece, przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 43101 88 bądź 696705797. ZADANIA Do zadań opiekunki będzie należeć pomoc seniorowi w codziennych czynnościach, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 3. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki, koło Bremy Wynagrodzenie: 1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 27 kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w mieście Rotenburg. Porusza się samodzielnie. Cierpi na demencję. Sama korzysta z toalety. Noce są przespane. Do mycia podopiecznej przychodzi Pflegedienst. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przygotowaniu posiłków, wspólnym układaniu puzzli, dotrzymywaniu towarzystwa, zakupach, sprzątaniu. Opiekunka ma do dyspozycji standardowo urządzony pokój z osobną łazienką. Jest łącze internetowe. Czas wolny codziennie: dwie godziny plus wolne w piątek od 11 do 19 tej. Wymagania: doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188 bądź 696705797. ZADANIA Do zadań opiekunki należy: pomoc seniorce w codziennych czynnościach, przygotowanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, sprzątanie, zakupy. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 4. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki Wynagrodzenie: 1400 Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 4 kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, porusza się na wózku inwalidzkim, cierpi na demencję i nietrzymanie moczu. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Raz w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca na 2- 3 godziny. Wymagania dotyczące opiekunki: doświadczenie w opiece, komunikatywny język. ZADANIA Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, przygotowywaniu posiłków, dotrzymywaniu towarzystwa, utrzymaniu domu w czystości, pomoc w myciu i ubieraniu, pomoc w korzystaniu z toalety. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 5. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do mobilnej seniorki, Unna Wynagrodzenie: 1150-1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 4 kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, jest osobą sympatyczną, ciepłą i spokojną. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Cierpi na lekką demencję, porusza się przy pomocy balkoniku. Do podopiecznej przychodzi pani, która zajmuje się sprawunkami jak również dotrzymuje towarzystwa seniorce. Raz w tygodniu przychodzi też pani sprzątaczka. Seniorka mieszka w mieście, w domu jednorodzinnym, opiekunka ma do dyspozycji pokój z łazienką, jest Internet. Do dyspozycji opiekunki jest samochód. Wymagania: dobra bądź bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188, bądź 696705797. ZADANIA Pomoc seniorce w codziennych czynnościach, przygotowanie posiłków, zakupy, pranie, czasem trzeba z seniorką pojechać do kościoła, można wziąć ją na miasto na kawę. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 6. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do Seniorki, Nadrenia Westfalia Wynagrodzenie: 1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 4 kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczna porusza się przy pomocy balkoniku, cierpi na lekką demencję. Jest osobą jeszcze w miarę samodzielną, jest też osobą ciepłą i sympatyczną. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach a także animacji i aktywacji w codziennym życiu. Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania, a od poniedziałku do piątku przychodzi pani do towarzystwa. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z osobną łazienką tv i Internetem. Wymagania: dobra bądź bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 431 0188 bądź 696705797. ZADANIA Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, zakupy(do dyspozycji jest samochód),gotowanie, sprzątanie, spacery, dotrzymywanie seniorce towarzystwa. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 7. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki, Frankfurt Wynagrodzenie: 1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 20 marca 2018 OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym we Frankfurcie nad Menem. Seniorka jest osobą miłą i serdeczną. Jest osobą bardzo samodzielną. Jakiś czas temu miała operację górnego odcinka kręgosłupa. Seniorka porusza się po domu samodzielnie, ma również do dyspozycji chodzik. Podopieczna sama korzysta z toalety. Nie ma transferu ani wstawania w nocy. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z łazienką( poddasze). (Jest tv i Internet) ZADANIA Do zadań opiekunki będzie należeć pomoc seniorce w codziennych czynnościach, asekuracja, spacery, przygotowywanie posiłków, zakupy i sprzątanie, dotrzymywanie towarzystwa. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188 bądź 696705797. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 8. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki Wynagrodzenie: 1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: 0d 18 marca OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, jest początkowa demencja, ma też problemy z mówieniem po przebytym udarze. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, pomoc w toalecie, przy przygotowywaniu posiłków, zakupach, dbaniu o czystość, pani lubi czytać, lubi też spacery. Opiekunka ma do dyspozycji osobny piętro z łazienką, tv i Internetem. Wymagania: doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188, bądź 696705797. ZADANIA Pomoc w codziennej pielęgnacji, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, zakupy, sprzątanie, spacery, dotrzymywanie towarzystwa, czytanie gazet. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 9. poszukuje na stanowisko; Gosposia, Kraków Wynagrodzenie: 2000-2500 złotych Inne świadczenia: do uzgodnienia Termin zlecenia: od 15 marca OPIS ZLECENIA Firma EUROPAcare24 poszukuje gosposi do prowadzenia domu na terenie Krakowa( Podgórze),od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu domu. Szczegóły pod numerem telefonu 12 4310188, 696705797. ZADANIA Przygotowanie posiłków, utrzymanie domu w czystości. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 10. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki, Bochum Wynagrodzenie: 1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 15 marca, do 14 kwietnia OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Podopieczna jest osoba drobną, porusza się samodzielnie, cierpi na demencję. Seniorka sama korzysta z toalety, sama też się myje. Podopieczna idzie dwa razy w tygodniu do dziennego domu seniora, wtedy opiekunka ma dużo czasu wolnego. Podopieczna lubi spacery, nie ma diety. Wymagania: doświadczenie w opiece, przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188, bądź 696705797. ZADANIA Pomoc seniorce w codziennych czynnościach, spacery, zakupy, przygotowanie posiłków oraz utrzymanie pomieszczeń, w których się przebywa w czystości. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 11. poszukuje na stanowisko; opiekunka do seniora w Bremen Wynagrodzenie: 1400- 1500 euro netto plus płatny urlop, plus dodatek świąteczny Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 23 marca OPIS ZLECENIA Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w Bremen. Podopieczny jest osobą drobną i szczupłą( 168 cm, około 60 kg), jest po przebytym udarze, cierpi też na demencję. Ma problemy z mówieniem i poruszaniem. Dużo śpi. Przychodzi Pflegedienst. Codziennie, od poniedziałku do piątku przychodzi Pani do prowadzenia domu, która zajmuje się sprzątaniem i przygotowaniem obiadu. Czas wolny jest ustalony. Opiekunka ma do dyspozycji optymalnie urządzony pokój, jest Internet, osobna łazienka. Wymagania dotyczące opiekunki: doświadczenie w opiece( potwierdzone referencjami), dobra znajomość języka niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 43101 88, bądź 696705797. ZADANIA Pomoc podopiecznemu w porannej i wieczornej toalecie, animowanie do przyjmowania płynów, podanie posiłków, transfer z łóżka na fotel, dotrzymywanie towarzystwa, zakupy. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 12. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki w Bremie Wynagrodzenie: 1150-1200 euro Inne świadczenia: umowa o pacę, płatny urlop, Zus od średniej krajowej, Termin zlecenia: od 20 marca 2018 OPIS ZLECENIA Podopieczna ma 86 lat, mieszka sama w domu jednorodzinnym w Bremie. Seniorka ma założony rozrusznik serca, ma problemy z ciśnieniem i cierpi na nietrzymanie moczu (nosi wkładki) Podopieczna porusza się przy pomocy balkonika, jest osobą, która lubi rozmawiać. Trzy razy w tygodniu na 3 godziny przychodzi pani sprzątająca, poza tym codziennie przychodzi Pflegedienst żeby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Wymagania dotyczące opiekunki: doświadczenie w opiece (mile widziane referencje), dobra znajomość języka niemieckiego. ZADANIA Do zadań opiekunki będzie należeć: pomoc seniorce w porannej i wieczornej toalecie, zakupy, przygotowanie posiłków, wspólne spacery, dotrzymywanie towarzystwa. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4263 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1100 do 1400 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 13. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki (Unna) Wynagrodzenie: 1150- 1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: 28 lutego OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, jest osobą drobną i szczupłą, porusza się przy pomocy chodzika. Seniorka cierpi na lekką demencję. Jest osobą spokojną i ciepłą. Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania a od poniedziałku do piątku, w godzinach do południowych przychodzi pani, która dodatkowo aktywuje podopieczną. Opiekunka posiada do dyspozycji optymalnie urządzony pokój, osobną łazienkę, jest łącze internetowe. Czas wolny jest ustalony. ZADANIA Do zadań opiekunki należy: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, przygotowanie posiłków, zakupy, wspólne spacery, dotrzymywanie towarzystwa, aktywowanie podopiecznej poprzez gry planszowe czy rozmowę. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 14. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do seniorki (Frankfurt nad Menem) Wynagrodzenie: 1200€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: 5 marca (zastępstwo) OPIS ZLECENIA Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu we Frankfurcie, porusza się przy pomocy chodzika, jest osobą miłą, lubi rozmawiać, nie cierpi na demencję. Czas wolny jest uregulowany. Na zleceniu jest Internet. Dwa razy w tygodniu przychodzi pani, która utrzymuje mieszkanie w czystości. ZADANIA Do zadań opiekunki należy: pomoc podopiecznej w codziennej toalecie, przygotowywanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, zakupy, pomoc w toalecie. WYMAGANIA Doświadczenie w opiece, dobra bądź bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
 15. poszukuje na stanowisko; Opiekunka do dwójki małych dzieci (Sztokholm) Wynagrodzenie: 1100-1300€ netto (umowa o pracę) Inne świadczenia: ZUS od 4055 złotych, płatny urlop Termin zlecenia: luty OPIS ZLECENIA Poszukujemy opiekunki do dwójki małych dzieci (1,5; 3,5) Opiekunka będzie mieć do dyspozycji osobne mieszkanie. WYMAGANIA doświadczenie w opiece nad dziećmi (najlepiej podparte referencjami), dobra znajomość języka angielskiego. OFERUJEMY legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny, Odprowadzamy cały pakiet składek do ZUS-u od średniej krajowej, zgodnie z wymogami prawa (4055 złotych), tylko legalne zatrudnienie (formularz A1), Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego, dogodne terminy i warunki wyjazdów, atrakcyjne zarobki (od 1000 do 1300 Euro), zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu, szkolenia dla opiekunek osób starszych, szkolenia językowe. Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu: EUROPAcare24 Sp. z o.o. Rynek Główny 6 31-042 Kraków tel. (+48 12) 431 01 88 mail: [email protected] www: europacare24.com lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:
×