Skocz do zawartości
Reklama:

Medipe

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Zauważony

7 obserwujących

O Medipe

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Cała Polska
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Opiekunka do Pani Sofie Stawka: 1300 € + premia 03.01.2018 – 03.03.2018 Köln, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22478 Informacje na temat zlecenia Pani Sofie ma 94 lat, jest ogólnie osłabiona ze względu na wiek. W ciągu dnia Podopieczna korzysta z toalety, na noc asekuracyjnie stosuje wkładki higieniczne. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest zachowana. Podopieczna porusza się przy balkoniku - chodziku. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani Sofie mieszka w mieszkaniu z ogrodem z dwoma łazienkami. Na górze mieszka jej córka z mężem (mieszkania połączone są schodami). Opiekunka ma osobny pokój z dostępem do Internetu. W mieszkaniu jest kot, ale nie trzeba się nim zajmować. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekun lub Opiekunka do pana Davida Stawka: 1300 € + premia 02.01 – 02.03.2018 lub na 6 tygodni Berlin, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22260 Informacje na temat zlecenia Pan Dawid ma 66 lat, jest komunikatywny i w pełni sprawny umysłowo. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale nie trzeba go dźwigać. Podopiecznego przesadza się wózek za pomocą podnośnika, który ułatwia pracę. Je i pije samodzielnie, nie trzeba do niego wstawać w nocy. Pan interesuje się nowinkami technicznymi, chętnie słucha muzyki. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki/Opiekuna jest oddzielny pokój, łazienka, Tv oraz Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka lub Opiekun do Pana Hansa Stawka: 1250 € + premia świąteczna 20.12. 2017 – 20.02.2018 /lub na miesiąc Berlin, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21236 Informacje na temat zlecenia Pan Joachim ma 90 lat u jest osłabiony ze względu na wiek. Pan w zależności od samopoczucia porusza się przy chodziku-balkoniku lub na wózku inwalidzkim, na pewno trzeba pomagać mu podczas przesiadania się i wstawania. Potrzebuje wsparcia podczas mycia, przebierania się i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczny mimo swoich dolegliwości interesuje się bieżącymi sprawami. Na ciężkie chwile potrafi reagować żartem i humorem. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 15 min na pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny pokój, toaleta oraz Internet. Jest również auto do dyspozycji. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Opiekunka do Pani Gudrun Stawka: 1200 € + premia świąteczna 15.12.2017 – 15.02.2018 /lub na 6 tygodni Mühlheim nad Menem (obok Frankfurtu nad Menem), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22451 Informacje na temat zlecenia Pani Gudrun ma 81 lat. Podopieczna jest komunikatywna, ale nieco osłabiona. Występuje u niej częściowy niedowład jednej strony ciała. Mimo ograniczeń zdrowotnych, Pani porusza się samodzielnie, sama korzysta z toalety, przesypia całe noce. Podopieczna potrzebuje wsparcia podczas mycia, przebierania się i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 10 min na pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, TV, możliwość organizacji Internetu mobilnego. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Opiekunka do Pani Rity Stawka: 1300 € + 400 € premia świąteczna 10.12. 2017 – 10.02.2018 /lub na miesiąc Stuhr (blisko Bremy), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22298 Informacje na temat zlecenia Pani Rita ma 68 lat, 166cm wzrostu i waży 60kg. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje wsparcia podczas przesiadania się, ale pomaga w tym jej mąż. Podopieczna stosuje pieluchomajtki. Pani trzeba pomagać przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz przy prowadzeniu domu. We wtorki od 8:00 do 16:00 Podopieczna przebywa w dziennym domu opieki dla seniorów. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka na wsi, w domu jednorodzinnym z mężem. Do sklepu jest ok. 15 min na pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, łączem internetowym oraz telewizorem. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Opiekunka do Pani Kathariny Stawka: 1250 € + premia świąteczna 15.12.2017 –15.01.2018 Aachen (przy granicy z Belgią), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22392 Informacje na temat zlecenia Pani Katharina ma 88 lat, jest ogólnie osłabiona i choruje na początkową demencję oraz nadciśnienie. Podopieczna jest w dużym stopniu samodzielna, dobrze się komunikuje z innymi osobami, czasami może się zapominać. Porusza się przy wsparciu laski lub przy balkoniku. Trzeba jej pomagać przy codziennych czynnościach, m.in. ubieraniu i przebieraniu, pielęgnacji ciała. Pani jest aktywną osobą, lubi wychodzić do restauracji, do kawiarni, spotyka się z przyjaciółmi. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do sklepu jest ok. 15 min na pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z łazienką, TV oraz Internet. Do dyspozycji jest auto. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Opiekunka do Pani Liselotte Stawka: min 1200 € + premia świąteczna 18.12.2017 –18.02.2018 Ratyzbona, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22263 Informacje na temat zlecenia Podopieczna – Pani Liselotte ma 83 lata. Jest ogólnie osłabiona ze względu na wiek. Podopieczna jest osobą komunikatywną. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby, potrzebuje asekuracji podczas wstawania, korzysta z pieluchomajtek. Potrzebna jest jej również pomoc w pielęgnacji ciała. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 15 minut pieszo. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Pani Helene czeka na Opiekunkę Stawka: min 1150 € + premia świąteczna 17.12.2017 –17.02.2018 Heustreu, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22012 Informacje na temat zlecenia Pani Elfriede ma 88 lat, porusza się samodzielnie, ale czasem potrzebuje wsparcia Opiekunki. Należy przypominać Podopiecznej, by korzystała też z balkonika. Pani Helene jest osłabiona ze względu na wiek, czasem może mieć gorszy nastrój, dlatego ważna jest dla niej obecność i wsparcie Opiekunki. Podopieczną trzeba zachęcać do spacerów i do uczestniczenia w życiu codziennym. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycyjni Opiekunki jest własny pokój, osobna łazienka oraz Internet. Na miejscu jest do dyspozycji rower. Większe zakupy robi rodzina, natomiast Opiekuna może na bieżąco kupować brakujące produkty. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Opiekun/ ka do Pani Elisabeth Stawka:1250 € + premia świąteczna do 400 € brutto 15.12.2017 – 15.02.2018 Roding (niedaleko Ratyzbony), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21861 Informacje na temat zlecenia Pani Elisabeth ma 79 lat. Ze względu na ogólne osłabienie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Porusza się przy pomocy rolatora lub wózka inwalidzkiego. Starsza Pani ma problemy z oddychaniem (choruje na astmę). Podopieczna jest bardzo spokojną osobą. Obowiązki Do obowiązków Opiekuna/ki, oprócz otoczenia podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z TV, Internet oraz samochód. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, średnio zaawansowana znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Opiekun/ka do Pana Stawka: 1200 € + 400 € premia świąteczna 07.12. 2017 – 07.02.2018 Duisburg (obok Essen), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22273 Informacje na temat zlecenia Pan Peter ma 72 lata, ze względu na wiek jest osłabiony, czasem czuje się zagubiony, ma zaburzenia mowy. Podopieczny porusza się przeważnie na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach. Pan jest spokojną osobą. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. W domu jest kot i rybki. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Opiekunka Pani Gretel Stawka: 350 € + 400 € premia świąteczna 10.12. 2017 –10.02.2018 lub na miesiąc Heist (blisko Hamburga), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22255 Informacje na temat zlecenia Pani Gretel ma 83 lata, ze względu na duże osłabienie jest osobą leżącą. Potrzebuje wsparcia podczas mycia oraz przebierania się. Rano i wieczorem codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Pani jest spokojna, ogląda dużo telewizji, nie trzeba do niej wstawać w nocy, nie stosuje diety. Na miejscu zlecenia jest dostępny wózek inwalidzki. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Opiekunka do starszego małżeństwa / na zmianę – sprawdzona oferta Stawka: 1400 € + 400 € premia świąteczna 04.12. 2017 –17.01.2018 Emmerich am Rhein (Nadrenia Północna – Westfalia), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22194 Informacje na temat zlecenia Pani Inge ma 84 lata, jest po przebytym wylewie, dlatego ma niewładną lewą rękę i nogę. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, wymaga wsparcia przy przesiadaniu się, ale nie trzeba jej dźwigać. Pani nie ma zaburzeń orientacji czasowo-przestrzennej. Trzeba ją motywować do gimnastyki. Obowiązki względem pacjentki: ubieranie, rozbieranie, kąpiel, toaleta poranna, wieczorna, opróżnianie cewnika, zmiana wkładek, pomoc przy korzystaniu z toalety. Pan Albert ma 82 lata, ma chorobę Parkinsona i jest po operacji oczu. Obowiązki względem pacjenta: karmienie, ubieranie, rozbieranie, kąpiel, toaleta poranna, wieczorna, podmywanie, zmiana pampersa, pomoc przy korzystaniu z toalety. Porusza się przy pomocy balkonika, wymaga wsparcia przy wstawaniu. Państwu trzeba kroić jedzenie na małe kawałki. Czasem zdarza się praca w nocy, ale sporadycznie. Podopieczni mają bardzo przyjazne usposobienie. Odwiedza ich syn raz lub dwa razy w tygodniu. Raz w tygodniu w piątek przychodzi pomoc medyczna, wykonują kąpiel obojga podopiecznych oraz rozkładają leki na cały tydzień. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój, telefon do PL oraz motorower. Jest możliwość podłączenia Internetu mobilnego. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Opiekunka/Opiekun do starszego małżeństwa Stawka: 1400 € + 400 € premia świąteczna 09.12. 2017 – 09.01.2018 Lemgo (okolice Bielefeld), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22176 Informacje na temat zlecenia Państwo Anna i Friedrich czekają na Opiekunkę/Opiekuna, który wesprze ich w życiu codziennym. Pani Anna jest po przebytym udarze i porusza się na wózku inwalidzkim. Codziennie do Pani przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i wykonuje kąpiel oraz czynności pielęgnacyjne, pomaga również w przesadzaniu z łóżka na wózek i odwrotnie. Opiekunka/Opiekun musi wesprzeć Podopieczną podczas jedzenia i przebierania. Pan Friedrich waży 60 kg, przebył udar i porusza się na wózku inwalidzkim. Trzeba go wspierać podczas przesiadania się i kąpieli. Podopieczny dobrze komunikuje się z innymi osobami. Do Państwa przychodzą terapeuci oraz pomoc domowa, która również może pomagać w zakupach. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, w centrum miasta. Do sklepu jest poniżej 15 minut piechotą. Dla Opiekunki/Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką i balkonem. Do dyspozycji jest również TV, radio oraz Internet. W mieszkaniu jest kot – trzeba go nakarmić raz dziennie. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Opiekunka do Pani Malene/nowa oferta Stawka: min 1200 € + 400 € premia świąteczna 29.11.2017 – 29.01.2018 Dellstedt (Schleswig – Holstein), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22170 Informacje na temat zlecenia Pani Malene ma 77 lat i cierpi na chorobę Parkinsona. Porusza się samodzielnie i sama dba o codzienną higienę. Orientacja czasowo – przestrzenna jest zaburzona – jest to spowodowane demencją. Podopieczna nie stosuje diety i przesypia noce. Pani korzysta z toalety, ale stosuje też pieluchomajtki. Pani Malene lubi stały rytm dnia, przed południem chętnie czyta gazety, je posiłki o określonych godzinach, jest spokojną osobą. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z TV, Internet oraz samochód. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Opiekunka do Pani Anneliese Stawka: min 1300 € + 400 € premia świąteczna 30.11.2017 – 30.01.2018 Moers (okolice Duisburga), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 22131 Informacje na temat zlecenia Pani Anneliese ma 91 lat i jest drobnej budowy ciała – waży tylko 50 kg. Cierpi na początkową demencję, osteoporozę oraz nadciśnienie. Podopieczna dobrze komunikuje się z innymi osobami, nie stosuje diety i przesypia noce. Potrzebuje wsparcia podczas kąpieli i przebierania się. Jest miłą, starsza Panią, interesuje się literaturą i polityką. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Miejsce pracy zlokalizowane jest w małym mieście. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój. Pani mieszka sama w centrum Moers. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój oraz Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się