Skocz do zawartości

Medipe

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  394
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Zauważony

6 obserwujących

O Medipe

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Cała Polska
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Opiekunka do Pana Karla Stawka: 1350 Euro + 400 € premii świątecznej 05.11.2017- 15.01.2018 Kleve, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20579 Informacje na temat zlecenia Pan Karl około 2 lata temu przeszedł złamanie biodra. Cierpi na zniedołężnienie starcze. Porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub przy balkoniku – trzeba go wspierać przy wstawaniu. Na spacerach używa się wózka inwalidzkiego. Noce przesypia, wymaga pomocy ze strony Opiekunki przy pielęgnacji ciała, kąpieli oraz przy zmianie pampersów. W poniedziałek do 12:00 przychodzi pielęgniarka i rozdziela leki. W każdą środę są odwiedziny córki. Podopieczny bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki, a z córką grają w scrabble. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka sam w małym mieście w domku jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój, Internet, rower, TV oraz czas wolny do ustalenia na miejscu. Przerwa codziennie od 13:00 do 15:00. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekunka do Pani Christy Stawka: 1250 Euro 25.10.2017-08.01.2018 Bönebüttel, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20765 Informacje na temat zlecenia Pani Christa ma 82 lata. Jest po wypadku samochodowym i z tego powodu tymczasowo nie wstaje z łóżka. Samodzielnie może przyjąć pozycję siedzącą – nie potrzebuje przy tym wsparcia. Po przebytych narkozach oraz przyjmowanych lekach może być czasami zdezorientowana. Przez najbliższe tygodnie Pani nie będzie mogła wstawać, dlatego ma założony cewnik. Do Pani przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Nie trzeba wstawać w nocy do Podopiecznej. Jest osobą spokojną, wcześniej chętnie podróżowała. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z TV oraz łazienka. Jest dostęp do łącza internetowego i taniej linii telefonicznej do Polski, auto do dyspozycji. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka do Pani Hildegard Stawka: 1250 € + 400 Euro premii świątecznej 30.10.2017-09.01.2018 Essen, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20838 Informacje na temat zlecenia Pani Hildegard ma 81 lat, 158 cm i waży 45 kg. Podopieczna ma stany depresyjne i początki demencji. Pani orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Dobrze mówi, natomiast gorzej słyszy i widzi. Noce przesypia bez problemu, wstaje dość wcześnie rano. Nie ma żadnej diety. Porusza się samodzielnie, na spacery nie chodzi. Starsza Pani wykonuje wszystkie czynności wokół siebie sama. Jedzenie jest zamawiane (gotować nie trzeba). Podopieczna lubi czystość. Obowiązki Do obowiązków opiekunki, oprócz otoczenia podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunka ma dwa pokoje oraz łazienkę. Jest dostęp do łącza internetowego i taniej linii telefonicznej do Polski. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 4. Opiekunka do Pani Hildegard Stawka: 1250 Euro + 400 Euro premii świątecznej 30.10.2017-09.01.2018 Essen, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20838 Informacje na temat zlecenia Pani Hildegard ma 81 lat, 158 cm i waży 45 kg. Podopieczna ma stany depresyjne i początki demencji. Noce przesypia bez problemu, wstaje dość wcześnie rano. Nie ma żadnej diety. Porusza się samodzielnie, na spacery nie chodzi. Starsza Pani wykonuje wszystkie czynności wokół siebie sama. Jedzenie jest zamawiane (gotować nie trzeba). Podopieczna lubi czystość. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: Całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunka dwa pokoje oraz łazienkę. Jest dostęp do łącza internetowego i taniej linii telefonicznej do Polski. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 5. Opiekunka do Pani Spieckerman Stawka: 1350 Euro 11.11.2017-13.01.2018 Vallenedar, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21140 Informacje na temat zlecenia Podopieczna ma 80 lat, 162 cm i waży 69 kg. Pani ma chorobę serca, jest po przebytym zawale i wylewie. Podopieczna choruje na demencję i jest osobą Inkontynentną. Ma problemy z mową, prawie nic nie mówi. Nie ma problemów ze słuchem, ale jeśli chodzi o wzrok nosi okulary. Przez demencję ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Pacjentka porusza się ze wsparciem. W domu znajduje się Rolator, Wózek inwalidzki, Łóżko specjalistyczne. Pacjentka używa pieluchy. Do Pani przychodzi gimnastyczka, logopeda i ergoterapeuta. Z Panią należy dużo rozmawiać i zachęcać do rozmowy mimo iż sama nie mówi. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i dostępem do Internetu. Czas wolny do ustalenia z rodziną. Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Opiekunka do Pana Horsta Stawka: 1300 Euro 31.10.2017-10.01.2018 Vlotho, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20866 Informacje na temat zlecenia Pan Horst ma 75 lat, jest ogólnie osłabiony, przeszedł wylew skutkiem czego jest niedowład jednej połowy ciała. Choruje też na cukrzycę. Podopieczny nie może się pogodzić ze swoim stanem zdrowia i pojawiły się u niego stany depresyjne, jest przygnębiony. Ma w małym stopniu zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną, dobrze się komunikuje, ale mówi cicho. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia podczas przesiadania się. W domu jest dostępny podnośnik, który może ułatwić pracę. Do Pana nie trzeba wstawać w nocy, Pan nie stosuje diety. Podopieczny w przeszłości bardzo chętnie podróżował i dlatego do tej pory chętnie jeździ na krótkie wycieczki. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym. Pani Opiekunka ma osobny pokój z TV, łazienkę, Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Opiekunka do Pana Walfrieda / nowa oferta Stawka: 1300 Euro 30.10.2017-08.01.2018 Essen, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21289 Informacje na temat zlecenia Pan Walfried ma 94 lata, ma początki demencji, osłabiony słuch. Ma zachowaną orientację czasowo-przestrzenną, porusza się samodzielnie – nie potrzebuje wsparcia. Również sam dba o higienę osobistą, a w kąpieli pomaga mu żona. Podopieczny je i pije samodzielnie, przesypia całe noce. Pani Opiekunka powinna pomagać Podopiecznemu podczas ubierania się, towarzyszyć mu podczas spacerów. Raz w tygodniu do godzin popołudniowych Pan przebywa w domu dla Seniorów. Jest osobą spokojną, chętnie przyjmuje okazywaną pomoc. Obowiązki Do zadań Opiekunki należy wspieranie Podopiecznego w codziennych czynnościach, całodobowa gotowość niesienia pomocy, gdy nastąpi taka potrzeba oraz dbanie o bieżące porządki domowe. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym. Pani Opiekunka do dyspozycji ma osobny pokój z TV, łazienkę, Internet, auto. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Opiekunka na zastępstwo do Pana Alfreda Stawka: 1300 Euro Kleve-Materborn, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20723 Informacje na temat zlecenia Pan Alfred jest w wieku 81 lat, ma orzeczony drugi stopień niepełnosprawności. Podopieczny ma początki demencji, ale z usposobienia jest miły i spokojny. Starszy Pan ma zawroty głowy, dlatego nie wstaje z łóżka. Pielęgnacja ciała odbywa się w łóżku. Podopieczny przesypia noce, korzysta z toalety przenośnej. W poniedziałki, w środy i piątki przychodzi zewnętrzna służba medyczna, aby wykąpać Podopiecznego. Obowiązki Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Żona jest w pełni samodzielna. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój, Internet. Na miejscu jest również rower. Rodzina jest bardzo miła i pomocna. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Opiekunka na nowe zlecenie do Pani Gerdy Stawka: 1250 € (do negocjacji) Euro 16.10.2017-16.12.2017 Karlsruhe, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21247 Informacje na temat zlecenia Podopieczna – Pani Gerda ma 83 lata, cierpi na początkową demencję. Schorzenie to jest dla niej niezrozumiałą sytuacją, dlatego u Pani zaczęły pojawiać się stany depresyjne. Podopieczna czasem niedosłyszy. Porusza się przy chodziku – balkoniku, o codzienną higienę dba sama, trzeba natomiast pomagać jej podczas kąpieli. Podopieczna w ciągu dnia korzysta z toalety, na noc stosowane są pielucho-majtki. Jest osobą spokojną, przyjazną. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka z mężem, który jest samodzielny. Państwo mają dom jednorodzinny w centrum Karlsruhe. Opiekunka ma osobny pokój z TV, Internet mobilny. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Opiekunka na zastępstwo do Pani Elisabeth Stawka: 1300 Euro 25.10.2017 - 15.01.2018 Pinnenberg, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 20651 Informacje na temat zlecenia Podopieczna – Pani Elisabeth ma 90 lat, jest drobnej budowy ciała – waży 52 kg. Jest ogólnie osłabiona, ma zaburzenia rytmu serca, choruje na reumatyzm i anemię. Podopieczna czasem niedosłyszy, poza tym komunikacja przebiega prawidłowo. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Porusza się na wózku inwalidzkim – trzeba jej pomagać podczas przesiadania się. Pani potrzebuje pomocy Opiekunki przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu. Czasami trzeba w nocy pomóc Podopiecznej zmienić pozycję ciała. Środki pomocnicze w domu to: chodzik - balkonik, wózek inwalidzki i łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna jest miłą, spokojną osobą. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani Elisabeth mieszka z mężem na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, telewizorem oraz telefonem z tanią linią do Polski, Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Opiekunka do Pani Petry – nowa oferta Stawka: 1350 Euro 28.10.2017-15.12.2017 Irxleben (200 km od granicy z Polską), Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21143 Informacje na temat zlecenia Pani Petra ma 64 lata, jest osobą leżącą, waży tylko 55 kg. Jest osłabiona ze względu na chorobę nowotworową piersi. Podopieczna ma depresję. Jest osobą świadomą, komunikacja z nią przebiega prawidłowo. Podopiecznej trzeba pomagać podczas wstawania, korzystania z toalety. Pani przesypia noce, sporadycznie potrzebuje wsparcia. Jest spokojną osobą, ale ze względu na stan zdrowia często jest przygnębiona. Pani Petra mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Pan pracuje, często nie ma go 10 godzin dziennie. Gdy jest w domu pomaga w opiece nad Panią Petrą. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma osobny, duży pokój, osobną łazienkę. W pokoju jest telewizor, Internet, do dyspozycji jest również auto. Miejscowość Irxleben jest oddalona tylko ok. 200 km od granicy z Polską. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Opiekunka do Pani Anneliese Stawka: 1200 Euro 13.10.2017-13.12.2017 Kleve, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21054 Informacje na temat zlecenia Pani Anneliese ma 84 lata, orzeczony drugi stopień chorobowy. Choruje na nadciśnienie, osteoporozę oraz chorobę Parkinsona. Nie ma zaburzeń orientacji czasowo-przestrzennej, dobrze się komunikuje z innymi osobami. Porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga pomocy podczas przesiadania się. Podopieczna nie stosuje diety, je i pije samodzielnie. Pani jest osobą wrażliwą, pełną humoru, przyjazną i wykształconą. Bardzo chętnie czyta i interesuje się bieżącymi wydarzeniami kulturalnymi. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój i dostęp do Internetu. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Opiekunka/Opiekun do Pana Ortwina Stawka: 1200 Euro 12.10.2017-12.11.2017 Hamburg, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21062 Informacje na temat zlecenia Podopieczny cierpi na zniedołężnienie starcze, ma zaburzenia rytmu serca, początki demencji i obturacyjną chorobę płuc (COPD). Dobrze się komunikuje, nosi aparat słuchowy. Orientację czasowo-przestrzenną ma zaburzoną. Podopieczny porusza się zazwyczaj przy pomocy balkonika. Potrzebuje pomocy Opiekuna przy pielęgnacji ciała. W nocy czasami przebudza się 2-3 razy do toalety, ale zazwyczaj nie potrzebuje pomocy Opiekuna/ki. Podopieczny jest po upadku, w wyniku którego doznał wewnętrznego wylewu krwi do mózgu. Skutkiem tego jest częściowa dezorientacja i różne fizyczne ograniczenia. Pan jest wegetarianinem. Obowiązki Do obowiązków Opiekuna/ki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Podopieczny mieszka sam w domku wielorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekuna/ki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, telewizorem i łączem internetowym, telefon. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Opiekunka do Pani Ruth Stawka: 1250 Euro 13.10.2017-13.12.2017 Hiddenhausen, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21082 Informacje na temat zlecenia Starsza Pani ma 87 lat, choruje na demencję i chorobę Alzheimera. Ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Pani Ruth ma tendencję do zapominania. Porusza się przy pomocy balkonika, czasami wspiera się laską lub potrzebuje pomocy drugiej osoby. Higienę intymną wykonuje samodzielnie, trzeba ją natomiast wspierać podczas kąpieli. Pani mimo swoich chorób jest osobą spokojną, lubi grać w gry planszowe, oglądać seriale w TV. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani Ruth mieszka sama w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma dla siebie osobny pokój z TV, Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Opiekunka do starszej Pani Stawka: 1300 Euro 10.10.2017-10.12.2017 Wismar, Niemcy Region: zagranica Zlecenie nr 21015 Informacje na temat zlecenia Starsza Pani ma 86 lat, jest ogólnie osłabiona i choruje na demencję, depresję. Poza cichą mową, komunikacja z innymi osobami przebiega prawidłowo. Pani porusza się samodzielnie, wspierając się balkonikiem. Trzeba jej pomagać podczas przebierania się oraz kąpieli. Ma założony cewnik, korzysta też z toalety, nie potrzebuje wsparcia w nocy. Dwa razy w tygodniu Podopieczna uczestniczy w zajęciach aktywizujących dla seniorów – przebywa wtedy do ok. godziny 16.00 poza domem. Obowiązki Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka z samodzielnym mężem w domku jednorodzinnym w pięknej nadmorskiej miejscowości. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 – 15 minut na piechotę. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój, Internet. Wymagania Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego. Nasza oferta • Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach. Skontaktuj się z nami: tel. 71 377 8888 SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com Medipe Pflege PL. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się