Skocz do zawartości

Eurocare

Agencje pracy
 • Postów

  1354
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Żetony

  0

Reputacja

24 Zauważony

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Głogów/Wrocław
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

17896 wyświetleń profilu (zarejestrowani oraz goście)
 1. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla spokojnej Seniorki p. Resi Wynagrodzenie: 1700€ Miejscowość: Bestwig Termin: od zaraz! Informacje na temat zlecenia: Do opieki Pani Resi, mieszkająca z Mężem, który nie jest do opieki, bierze się go pod uwagę tylko przy gotowaniu i praniu. Pani mierzy 160 cm i waży 70 kg. Ciężko mówić tu o konkretnych chorobach. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym i z rozpoczynającą się demencją, bywa zagubiona. Porusza się z pomocą laski, bardziej z pomocą rollatora. 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst - rozkładają leki. Brak inkontynencji. Stosuje się tylko asekuracyjnie wkładki. Seniorka porusza się samodzielnie, z pomocą laski i rollatora. Transfer samodzielny. Seniorce pomaga się w higienie ciała (prysznic raz w tygodniu + higiena przed umywalką). Seniorkę wspiera się w ubieraniu i rozbieraniu (Seniorka pomaga, wyciąga ręce). Je samodzielnie i radzi sobie sama, sama posmaruje sobie kanapkę itp. Seniorzy lubią pokazać zdjęcia, porozmawiać, pooglądać gazetę, poczytać, pooglądać TV. Nocki są spokojne. Dom jednorodzinny (dom 2 piętrowy. Parter + drugie piętro – Parter jest Małżeństwa, piętro opiekunki, to tzw. Stare budownictwo) Do dyspozycji pokój – Oddzielna łazienka – Oddzielna toaleta Wymagania: Język komuniktywny Miło widziane prawo jazdy Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 2. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Marianne Wynagrodzenie: 1800€ Miejscowość: Hamburg Termin: od zaraz! Informacje na temat zlecenia: Do opieki 80-letnia Seniorka Pani Marianne, która zmaga się z średnio-zaawansowaną demencją, problemami z poruszaniem się, inkontynencją. Mieszka z 82-letnim Mężem, który dotychczas zajmował się całą Opieką. W następnym tygodniu musi udać się do Augendiagnostik i potrzebuje już wsparcia w opiece nad Żoną. Pani mierzy 169 cm, waży 65 kg. Codziennie przychodzi Pflegedienst do pomocy, przejmują higienę i pomoc w gospodarstwie domowym. Pani ma częściowe problemy z orientacją. Porusza się ze wsparciem, transfer ze wsparciem. Seniorce trzeba pomóc w higienie i w ubieraniu oraz uzbieraniu. Częściowa inkontynencja. Stosuje się podkłady. Podopieczna je i pije samodzielnie. Nie ma problemów z przegryzaniem i przełykaniem. Seniorce zdarza się wstać w nocy, bez wsparcia opiekunki. Opisywana jest przez rodzinę jako osoba spokojna, otwarta, sympatyczna. urocza i pozytywnie nastawiona do innych. Wymagania: - PRAWO JAZDY - komunikatywna znajomość języka niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 3. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pani Lina szuka Opiekunki! Wynagrodzenie: 1700€ + bonus świąteczny Miejscowość: Eckental Termin: na już! Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 88-letniej Pani Liny, która zmaga się z typowym osłabieniem starczym i początkami demencji. Seniorka ma cukrzycę (tabletki) i alergie (na cukinię, penicylinę i diklofenak). Córka rozkłada lekarstwa. Seniorka ma cewnik, brak inkontynencji kałowej. Porusza się z pomocą rollatora. Trzeba jej pomóc w transferze. Nie podniesie się już sama, trzeba ją poddźwignąć i pomóc jej położyć się do łóżka. Wygląda to tak, że np. rano Seniorkę się podnosi, ona się chwyta rollatora i robi się z nią dwie rundki dookoła pokoju, a potem siada na wózek. I tak za każdym razem po wstaniu, najpierw dwie rundki z rollatorem, a potem na wózek. Ze sprzętów pomocniczych jest wózek toaleta, winda schodowa, wózek inwalidzki i rollator. Z mową wszystko dobrze. Seniorka nosi aparat słuchowy i okulary. Orientacja jest częściowo zaburzona, czasami Seniorka dopyta o to samo, ale ogólnie orientuje się. Seniorkę myje się w łóżku, pomaga się jej ubrać na leżąco. Je samodzielnie - sama sobie smaruje chlebek. Nie ma żadnej diety, je wszystko. Lubi grać w chińczyka, przeglądać katalogi i układać puzzle. Nie ma zaburzeń snu. Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Seniorka mieszka z Mężem. W domu jednorodzinnym. Obrzeża miasta, sklep jest ok. 1 km od miejsca zlecenia. Wymagania: - doświadczenie w opiece - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej mocne podstawy) Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 4. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka/Opiekun dla spokojnej, sympatycznej Pani Ruth Wynagrodzenie: 1600€ Miejscowość: Hardthausen Termin: 19.02.2024 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki/Opiekuna dla 90-letniej Pani Ruth. Seniorka zmaga się z typowym osłabieniem starczym, cukrzycą (Syn albo Córka podają insulinę i mierzą cukier). Podopieczna bierze witaminy, leki na nadciśnienie, głowa pracuje super. Częściowa inkontynencja moczowa, brak inkontynencji kałowej. Podopieczna woła na toaletę, zawozi się ją tam na wózku. Dla bezpieczeństwa, asekuracyjnie stosuje się wkładki/pampersy. Środki pomocnicze zmienia Opiekun. Podopieczna porusza się tylko i wyłącznie za pomocą wózka. Czasem córka ćwiczy z mama i chodzi przy rolatorze. Transfer ze wsparciem, Seniorka potrzebuje asekuracji ze strony Opiekuna, sama nie wstanie, ustoi chwilkę na nogach i zaraz odruchowo siada. Mowa, słuch, wzrok, orientacja - wszystko dobrze. Pamięć super – Podopieczna wszystko pamięta, wszystko kontroluje np. kiedy podjeżdża sklep. Higiena ze wsparciem - Podopieczną trzeba podmyć, z przodu umyje się sama ściereczką. Je samodzielnie. Seniorka w wolnym czasie lubi porobić sobie na drutach, na szydełku, czyta gazety, lubi sobie porozmawiać przez telefon, porozmawiać z Opiekunką. Miejscem zlecenia jest miasteczko - ratusz, kościół, pizzeria, małe sklepiki, jest gdzie pospacerować. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 5. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 80-letniego Małżeństwa Wynagrodzenie: 1800€ Miejscowość: Walchum Termin: 31.01.2024 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla Małżeństwa z rekreacyjnej miejscowości nad jeziorem Walchum (kod 26907) - ok. 50 km od morza. Seniorka porusza się samodzielnie. Zmaga się z początkową fazą demencji, zapominalstwem. Porusza się samodzielnie. Transfer samodzielny. Toaleta samodzielna. Senior porusza się ze wsparciem. Transfer samodzielny. Podopieczny zmaga się z chorobą Parkinsona. Toaleta: ze wsparciem. Umysł jest klarowny. Brak pracy nocnej. 2 x dziennie przychodzi Pflegedienst (rozkładanie leków) Wymagania: - język komunikatywny - PRAWO JAZDY - osoba niepaląca Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 6. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla sympatycznej, samodzielnej p. Hannelore mieszkającej z Mężem Wynagrodzenie: 1800€ Miejscowość: Norymberga Termin: 28.01.2024 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 80-letniej Pani Hannelore. Seniorka mierzy 166cm, waży 67 kg. Mieszka z Mężem, który nie jest do opieki. Seniorka ma stomię. Jest po operacji ramienia, przez co będzie potrzebować wsparcia. Obecnie jest w trakcie chemioterapii. Ma Pflegegrad 1. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst i zajmuje się stomią i higieną Podopiecznej. Podopieczna nie ma problemów z mową, ma problem ze słuchem (aparat słuchowy) i z widzeniem (nosi okulary). Brak problemów z orientacją, umysł jest klarowny. Porusza się ze wsparciem, wchodzi samodzielnie po schodach (w razie W jest lift). Transfer samodzielny, nie ma dźwigania. Seniorka jest osobą kontynentną (kał - stomia). Trzeba pomóc Seniorce w gruntownym myciu. Częściowo radzi sobie samodzielnie (twarz, higiena jamy ustnej, higiena intymna, mycie dłoni). Nie ma problemu z jedzeniem. Brak nocek. Seniorka jest osobą rozsądną, zrównoważoną i przyjacielską. Po operacji ręki skazaną na pomoc drugiej osoby - jej prawa ręka nie jest w pełni sprawna. Wymagania: - PRAWO JAZDY - OSOBA NIEPALĄCA Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 7. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 91-letniej Pani Eriki Wynagrodzenie: 1700€ Miejscowość: Köln Termin: 31.01.2024 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 91-letniej Pani Eriki, która mierzy ok. 170 cm, waży ok. 80kg i zmaga się z typowym osłabieniem starczym (porusza się ze wsparciem - asekuracja, laska/rollator; pobolewa ją kolano). Podopieczna nie jest osobą demencyjną. Brak inkontynencji. Asekuracyjnie stosuje się podpaski - Seniorka sama je zakłada, opiekunka tylko jej je o tym przypomina, podaje w razie potrzeby. Porusza się ze wsparciem - asekuracja/laska (w lepsze dni)/rollator. Transfer ze wsparciem - podanie ręki. Nie ma dźwigania. Mowa, słuch, wzrok, orientacja - w porządku. Wsparcie w higienie (prysznic) - Seniorka jest "kumata", wie co zrobić, więc opiekunka tylko ją pilnuje. Seniorka lubi spacery, oglądanie wiadomości i dzienników w telewizji, ma swój kryty basen w domu. Wymagania: - wymagane PRAWO JAZDY - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych - język mocno komunikatywny Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 8. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 87-letniej Pani Hanelore Wynagrodzenie: 1600€ Miejscowość: Wissen Termin: 12.01.2023 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 87-letniej Seniorki imieniem Hanelore. Seniorka mierzy ok. 156 cm, waży niecałe 50 kg, zmaga się z osłabieniem starczym, demencją, osteoporozą, bierze leki na ciśnienie. Codziennie na zleceniu pojawia się Pflegedienst - podaje tabletki. Od poniedziałku do piątku przychodzą też codziennie Panie, które na dwie godziny przejmują Podopieczną. Mamy do czynienia z inkontynencją - stosuje się pampersy. Podopieczna porusza się samodzielnie/ze wsparciem, szczególnie po nocy trzeba jej podać rękę i pomóc wstać. Transfer samodzielny/ze wsparciem. Na zleceniu jest rollator, ale Podopieczna bardzo nie lubi z niego korzystać, woli iść pod rękę. Orientacja jest częściowo zaburzona - chwilami może z nią normalnie porozmawiać, a za chwilę totalnie jest w swoim świecie. Nie wie co się dzieje. Pyta gdzie jest i że chce iść do domu. Seniorka nie robi na złość, nie jest agresywna. Higiena ciała ze wsparciem - opiekunka namawia ją, szykuje wszystko. Nie ma paniki przed myciem, ale czasami po prostu jej się nie chce. Opiekunka nie wyręcza jej i nie myje całej a prosi żeby zrobiła to sama. Je samodzielnie. Lubi telewizję, spacery, lubi być zaangażowana w drobne rzeczy typu obranie mandarynki, wytarcie czegoś. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka - doświadczenie w opiece Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 9. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Helgi Wynagrodzenie: 1550€ Miejscowość: Bischweier Termin: 13.12.2023 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 83-letniej Pani Helgi (170 cm wzrostu, 80 kg wagi). Seniorka zmaga się z osteoporozą/reumatyzmem. Jest osobą inkontynentną, osłabioną starczo, buja się na boki. Porusza się samodzielnie/z pomocą rollatora/asekuracją opiekunki. Transfer samodzielny. Seniorka chce być jeszcze samodzielna, radzi sobie jeszcze z większością czynności. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka (może być słabszy język podstawowy+/komm-) - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 10. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla p. Gerharda i p. Friederike - samodzielnego, mobilnego Małżeństwa Wynagrodzenie: 1700€ Miejscowość: Hersbruck Termin: od zaraz! Informacje na temat zlecenia: Do opieki 91-letni Senior Pan Gerhard i jego Małżonka Friederike. Są osobami samodzielnymi, mobilnymi, potrzebują wsparcia. Senior zmaga się z osłabieniem starczym, zaburzeniami rytmu serca. Ma 2. stopień niepełnosprawności. Problem z widzeniem. Brak problemów z orientacją, porusza się ze wsparciem, transfer samodzielny, higiena również. Pan jest osobą kontynentną, ubiera się samodzielnie. Na zlec. własna łazienka. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 11. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekun na miesiąc dla Pana Petera Wynagrodzenie: 1900€ Miejscowość: Bergisch-Gladbach Termin: od zaraz! Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekuna na zastępstwo dla 64-letniego Pana Petera. Podopieczny urodził się z wadą genetyczną. Ma osłabiony bardzo organizm i „ma skrócone ręce” takie długości „do łokci”. Pan Peter nie chodzi już samodzielnie. Porusza się na wózku. Stanie na nogach, ale trzeba go podtrzymać, asekurować. Praca nocna - pomoc w toalecie. Praca 4/3 - 4 dni pracy, 3 dni wolnego (przychodzi wtedy inny opiekun- pan Florian). Stosuje się pampersy- asekuracyjnie. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby podpieczny popuścił. W Nocy także budzi się do toalety. Higienę przejmuje całkowicie Pan Florian - drugi opiekun. Na jedzeniu nie ma gotowania - jada się w restauracji. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece - mile widziana osoba młoda Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 12. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do Małżeństwa Wynagrodzenie: 1700€ + bonus świąteczny Miejscowość: Wissen Termin: 01.12.2023 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla Małżeństwa. Zlecenie od 1.12.2023. Senior jest jeszcze mobilny, porusza się samodzielnie, zmaga się z osłabieniem starczym (choroby serca - rozrusznik, nadciśnienie), demencją - stopień niepełnosprawności "2." Brak inkontynencji. Pan jest osobą komunikatywną, lubi spacery i opowiada bardzo chętnie o przeszłości. Seniorka potrzebuje wsparcia w poruszaniu (podanie pomocnej dłoni). Zmaga się z chorobami starczymi i rozpoczynającą się demencją oraz częściową inkontynencją. Mile widziany piesek - Seniorzy wcześniej mieli własnego pieska. Domek jednorodzinny, własna łazienka, własna toaleta. Wymagania: - wymagany język komunikatywny - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych - mile widziany piesek Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 13. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 85-letniej, sympatycznej Pani Renate Wynagrodzenie: 1550 + 300€ BONUS ŚWIĄTECZNY Miejscowość: Saarbrücken Termin: 17.11.2023 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 85-letniej, sympatycznej Pani Renate. Seniorka zmaga się z typowym osłabieniem starczym (problem z układem krążenia, bóle kręgosłupa, osłabiona prawa ręka, wrażliwa na ból - rehabilitowana - nie wiadomo czy to uraz czy po prostu kwestia wieku, możliwy tzw. łokieć tenisisty). Podopieczna jest sprawna umysłowo. Po domu porusza się z pomocą laski, na dworze z pomocą rollatora. Transfer samodzielny (ewentualna asekuracja). Podopiecznej pomaga się w higienie, jeszcze częściowo radzi sobie sama. Je samodzielnie. Seniorkę wozi się do fryzjera i na rehabilitację (rehabilitacja osłabionej ręki - 2 razy w domu, raz poza domostwem). Mowa, słuch, wzrok, orientacja - wszystko w porządku. Podopieczna dużo czasu spędza "na telefonie", jest w kontakcie z najbliższymi, rozwiązuje krzyżówki, ogląda teleturnieje, bardzo lubi grać w chińczyka. W nocy śpi dobrze. Miejscem zlecenia są przedmieścia miasta Saarbrücken. Dom jednorodzinny. Oddzielna łazienka. Na miejscu zlecenia do dyspozycji opiekunki jest samochód - mercedes klasy A z automatyczną skrzynią biegów. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziane prawo jazdy - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 14. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do Pani Elisabeth Wynagrodzenie: 1450€ Miejscowość: Schwarzenbruck Termin: 6.11.2023 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dl 78-letniej p. Elisabeth, która zmaga się z typowym osłabieniem starczym, jest osobą po wylewie, ma wybite oko. Zmaga się z początkami demencji (zaburzona pamięć tzw. bieżąca). Seniorka ma cukrzycę. 3 x dziennie przychodzą diakonki - rozdzielają tabletki, podają insulinę. Mobilność ze wsparciem (rollator), Podopiecznej trzeba podać rękę przy wstawaniu, ale absolutnie nie ma dźwigania. Wymagania: - język podstawowy+/komm- - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 15. Eurocare PL sp. z o. o. poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka/Opiekun dla Pani Magdalene i Pana Dietera Wynagrodzenie: 1900€ Miejscowość: Lautzenbrücken Termin: od zaraz! Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki bądź też Opiekuna dla Małżeństwa - Pani Magdalene i Pana Dietera. Oboje Państwo mają 78 lat (1945 rocznik). Pani zmaga się z osłabieniem starczym (problemy z poruszaniem), częściową inkontynencją (stosuje się podkłady), lekką depresją. Ma alergię na orzechy. Aktualnie ma pierwszą grupę niepełnosprawności. Seniorka miewa problemy z orientacją czasową i miejscową. Porusza się ze wsparciem, transfer tzw. "podanie ręki". Potrzebuje wsparcia w takich czynnościach jak prysznic, ubieranie/rozbieranie. Pani nie wstaje w nocy. Pan zmaga się z problemem z poruszaniem, jest osobą po zawale serca. Zmaga się z inkontynencją (czasami nie zdąży dojść do toalety), cukrzycą i chorobą Parkinsona. Aktualnie ma pierwszą grupę niepełnosprawności. Pan porusza się samodzielnie/ze wsparciem w zależności od formy dnia. Transfer samodzielny, ewentualnie "z podaniem dłoni". Miejscem zlecenia jest domek jednorodzinny. Do dyspozycji Opiekunki własna łazienka, toaleta, aneks kuchenny. Internet i telewizor. Wymagania: - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych - mocno-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (kom+) Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec, umowę na warunkach niemieckich (ubezpieczenie na terenie Niemiec w niemieckiej kasie chorych), zwrot kosztów podróży. Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 007, 603 065 010 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...