Skocz do zawartości
Reklama:

Eurocare

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  253
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Zauważony

1 obserwujący

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

5031 wyświetleń profilu
 1. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla samotnej Pani Wynagrodzenie: 1150-1200€ Miejscowość: Nürnberg Termin: 04.04.2018 na 8 tygodni Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 92 lata, jest osobą samotną. Starsza Pani porusza się przy pomocy rolatora lub laski, cierpi na demencję, wymaga wsparcia oraz asekuracji w codziennych czynnościach. Pomimo swojego stanu zdrowia podopieczna jest osobą serdeczną i bezkonfliktową. Na zleceniu panuje miła i rodzinna atmosfera. Noce nie są zaburzone. Pani mieszka w mieszkaniu w zabytkowej kamienicy. Opiekunka ma zagwarantowany prywatny pokój z dostępem do internetu. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekun dla Pana Fritza Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Kossau Termin: 09.04.2018 na 8 tygodni Informacje na temat zlecenia: Senior ma 80 lat, cierpi na demencję i Parkinsona. Pan porusza wyłącznie przy pomocy rolatora, trzeba go przy tym asekurować (np. zapomina, że rolator trzeba trzymać). Ma cewnik oraz pampersy. Senior nosi także okulary i cierpi na niedosłuch. Noce raczej przesypia, sen zaburzony sporadycznie. Wymagana pomoc we wszystkich codziennych czynnościach. Senior mieszka z żoną, która ma 78 lat. Seniorka jest jeszcze sprawna i samodzielna. Pani jest bardzo pomocna w prowadzeniu domu a także przy pilnowaniu dziadka. Opiekun wstaje około godz. 7.00. O godz. 8.00 budzi podopiecznego i wykonuje poranną toaletę. O godz. 9.00 jest śniadanie, które szykuje opiekun. Po śniadaniu podopieczny ogląda tv i odpoczywa. Obiad jest około godz. 13.00. Obiad zawsze gotuje żona podopiecznego, opiekun ewentualnie pomaga. Kolacja jest około godz. 18.30. Co 3 godziny dziadkowi trzeba podawać leki na Parkinsona. Opiekun zajmuje się tylko dziadkiem. Zakupy i pranie robi żona podopiecznego. Do sprzątania przychodzi sąsiadka Starszych Państwa. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Na zleceniu jest internet i telefon Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy (warunek konieczny) Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 77- letniej Pani Wynagrodzenie: 1300 € Miejscowość: Nürnberg Termin: 05.04.2018 na 8 tygodni Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 77 lat. Pani jest po operacji kręgosłupa, ale porusza się samodzielnie, wymaga jedynie asekuracji. Ma początkowe stadium demencji, zdarza się, że zapomina np. gdzie położyła przedmiot. Pani korzysta z toalety, jednak asekuracyjnie nosi wkładki, która sama wymienia w razie konieczności. Noce są zaburzone sporadycznie, Pani śpi z termoforem, który trzeba czasem wymienić, aby był ciepły. Podopieczna ma alergię prawdopodobnie na kurz, często jest wstawiane pranie. Seniorka przyjmuje leki, które rozkłada jej pielęgniarka, opiekunka dopilnowuje, aby Pani je zażyła. Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem. Starsi Państwo lubią spędzać czas na rozmowach. Do niedawna byli bardzo aktywni, lubili jeździć na nartach. Państwo jedzą wyłącznie produkty "bio", zakupy robi się tylko w takim markecie. Raz- dwa razy w tygodniu przychodzi pani sprzątająca. Posiłki są o stałych porach: śniadanie o godz. 9:00, o 12:30 obiad, kolacja o 18:00. Do dyspozycji samochód, czynne prawo jazdy jest warunkiem koniecznym. Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z telewizorem oraz osobistą łazienką. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy (warunek konieczny) Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 75-letniej Pani Wynagrodzenie: 1150€ + PREMIA WIELKANOCNA Miejscowość: Nürnberg Termin: 23.03.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest seniorka w wieku 75 lat. Pani z powodu wieku jest osłabiona, zmaga się z nowotworem piersi oraz cierpi na częściową inkontynencję (na noc zakłada się zapobiegawczo pampersy). Starsza Pani czasami się zapomina. Podopieczna porusza się samodzielnie, a w gorsze dni z pomocą rolatora. Seniorka nie wymaga pomocy w transferze. Pacjentka potrzebuje pomocy w kąpieli oraz podczas ubierania. Pani jest bardzo uprzejma i samodzielna, dużo pomaga opiekunce. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Noce są spokojne. Pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, na piętrze mieszka syn podopiecznej (osobne gospodarstwo domowe). Rodzina pomaga w zakupach. Opiekunka ma zagwarantowany prywatny pokój oraz dostęp do internetu. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 76-letniej Pani Wynagrodzenie: 1300€ Miejscowość: Nürnberg Termin: 04.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 76 lat. Seniorka porusza się samodzielnie, wymaga jedynie asekuracji. Podopieczna czasami się zapomina. Nosi wkładki higieniczne, które sama sobie zmienia. Niekiedy trzeba wstać w nocy, aby wymienić seniorce termofor na ciepły. Pani ma problemy z alergią- ma alergię pokarmową oraz prawdopodobnie na kurz. Opiekunka podaje seniorce lekarstwa. Podopieczna mieszka z mężem, który jest sprawny i samodzielny. Oboje są kulturalnymi, ciepłymi i towarzyskimi osobami. Małżeństwo je wyłącznie produkty bio. Zakupy robi się tylko w Bio-Markecie. Dwa razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Co jakiś czas przychodzi ogrodnik. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z TV oraz osobną łazienkę. Do dyspozycji opiekunki jest również samochód z automatyczną skrzynią biegów. Dostęp do internetu na zleceniu jest zagwarantowany. Wymagania: - dobra znajomość j. niemieckiego - prawo jazdy warunek konieczny Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla sprawnej 88-letniej Pani Wynagrodzenie: 1150€ + PREMIA WIELKANOCNA Miejscowość: Nürnberg Termin: 27.03.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 88 lat. Seniorka choruje na cukrzycę i reumatyzm, jest osłabiona z racji swojego wieku. Wymaga wsparcia w codziennych czynnościach takich jak ubieranie oraz kąpiel (w niewielkim stopniu). Podopieczna jest samodzielna, asekuracyjnie nosi wkładki higieniczne. Do zadań opiekunki należy głównie prowadzenie gospodarstwa domowego. Podopieczna jest osobą bardzo ciepłą i towarzyską. Noce nie są zaburzone. Zakupy robi się z córką podopiecznego. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój oraz osobną łazienkę. Dostęp do internetu na zleceniu jest zagwarantowany. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla samodzielnego 89-letniego Pana Wynagrodzenie: 1150€ Miejscowość: Nürnberg Termin: 03.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pan w wieku 89 lat. Senior na nic poważnego nie choruje, jest osłabiony z racji swojego wieku. Wymaga wsparcia w codziennych czynnościach takich jak ubieranie oraz poranna toaleta (w niewielkim stopniu). Podopieczny jest samodzielny, nie ma inkontynencji, sam chodzi do toalety, jest całkowicie sprawny umysłowo. Do zadań opiekunki należy głównie prowadzenie gospodarstwa domowego. Opiekunka codziennie rano oraz po obiedzie musi rozpalić w salonie w kominku, drewno przynosi się z ogrodu. Posiłki podawane są o stałych porach- 7:30 śniadanie, 12:30 obiad, 15:00 kawa, 18:00 kolacja. W między czasie opiekunka z podopiecznym wybierają się na krótki spacer. Senior bardzo jest bardzo miłą i kulturalną osobą. Noce nie są zaburzone. Na zakupy jeździ się autem z sąsiadką. Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój na piętrze oraz osobną łazienkę. Dostęp do internetu na zleceniu jest zagwarantowany. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - prawo jazdy mile widziane Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla przemiłego małżeństwa Wynagrodzenie: 1250€ + PREMIA WIELKANOCNA Miejscowość: Nürnberg Termin: 24.03.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki małżeństwo w wieku 96 (podopieczny) i 93 (podopieczna). Pani jest osobą bardzo samodzielną, sama dba o higienę, wymaga wsparcia w ubieraniu i kremowaniu. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, wymagane wsparcie w transferze (podopieczny współpracuje z opiekunką). Seniorzy są całkowicie sprawni psychicznie. W domu panuje miła i rodzinna atmosfera. Trzy razy w tygodniu przychodzą rehabilitanci, którzy ćwiczą z Panem. Noce nie są zaburzone. Starsi Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji przytulnie urządzone dwa pokoje, a także osobną łazienkę. Na zleceniu jest internet. Umożliwiamy kontakt z opiekunką, która aktualnie przebywa na zleceniu. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla spokojnej 93-letniej Pani Wynagrodzenie: 1150-1200€ + PREMIA WIELKANOCNA Miejscowość: Nürnberg Termin: 20.03.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest seniorka w wieku 93 lat. Pani jest po wylewie na skutek którego ma częściowy niedowład prawej strony ciała. Pacjentka ma częściową inkontynencję (zapobiegawczo na noc zakładane są pieluchomajtki). Starsza Pani czasami się zapomina. Podopieczna porusza się z pomocą (do dyspozycji rolator) lub na wózku. Seniorka wymaga pomocy w transferze - współpracuje z opiekunką. Pacjentka potrzebuje pomocy w kąpieli oraz podczas ubierania. Seniorka je samodzielnie, potrzebuje pomocy w pokrojeniu. Pani jest bardzo spokojna i cicha. Uwielbia czytać gazety i szydełkować. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Zakupy robi córka pacjentki. Noce są spokojne. Pani mieszka w domu jednorodzinnym na pierwszym piętrze. Opiekunka ma zagwarantowany prywatny pokój oraz dostęp do internetu. Wymagania: - komunikatywna-dobra znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 75-letniej Pani Wynagrodzenie: 1150€ + PREMIA WIELKANOCNA Miejscowość: Nürnberg Termin: 20.03.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest seniorka w wieku 75 lat. Pani z powodu wieku jest osłabiona, zmaga się z nowotworem piersi oraz cierpi na częściową inkontynencję (na noc zakłada się zapobiegawczo pampersy). Starsza Pani czasami się zapomina. Podopieczna porusza się samodzielnie, a w gorsze dni z pomocą rolatora. Seniorka nie wymaga pomocy w transferze. Pacjentka potrzebuje pomocy w kąpieli oraz podczas ubierania. Pani jest bardzo uprzejma i samodzielna, dużo pomaga opiekunce. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Noce są spokojne. Pani mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, na piętrze mieszka syn podopiecznej (osobne gospodarstwo domowe). Rodzina pomaga w zakupach. Opiekunka ma zagwarantowany prywatny pokój oraz dostęp do internetu. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla sympatycznego Pana Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Nürnberg Termin: 06.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pan w wieku 67 lat. Senior cierpi na demencję oraz inkontynencję- nosi pieluchomajtki. Pan jest spokojny i bardzo życzliwy, ma niewielkie problemy z wymową. Podopieczny porusza się przy rolatorze. Pacjent potrzebuje pomocy w kąpieli i ubieraniu. Na dłuższe spacery do dyspozycji jest wózek. Senior mieszka z pomocną, zdrową żoną. Noce nie są zaburzone. Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 83-letniej Seniorki Wynagrodzenie: 1150-1200€ Miejscowość: Köln Termin: 10.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 83 lata, 160cm wzrostu, waży 70 kg. Mimo wieku podopieczna jest sprawna i w dużej mierze samodzielna, sama się kąpie i ubiera. Potrzebuje jedynie wsparcia w codziennych czynnościach. Jest osobą aktywną, bardzo lubi spacery. Podopieczna jest bardzo sympatyczna i serdeczna, wszystko odbywa się ze spokojem i w miłej, domowej atmosferze. Opiekunce przysługuje codziennie 2 godziny przerwy. Seniorka mieszka w piętrowym domu z ogródkiem. Pokój opiekunki jest komfortowo wyposażony, m.in. jest TV. Połączenia telefoniczne do Polski oraz dostęp do internetu są zagwarantowane. Wymagania: - komunikatywna-dobra znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka lub Opiekun dla 82-letniej Pani Wynagrodzenie: 1150-1200€ Miejscowość: Stuttgart Termin: 10.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 82 lata. Ma oznaki początkującej demencji. Podopieczna porusza się przy pomocy rolatora. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst wykonać toaletę oraz podać tabletki. Seniorka mieszka z mężem, który jest sprawny i całkowicie samodzielny. Dziadkowie bardzo lubią spacery oraz gry planszowe. Oboje są bardzo sympatyczni, komunikatywni i spokojni. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dom znajduje się na wsi w pięknej okolicy słynącej z winnic. Do dyspozycji opiekunki jest pokój oraz oddzielna łazienka mieszczące się na piętrze. Połączenia telefoniczne do Polski oraz internet są zagwarantowane. Wymagania: - komunikatywna-dobra znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla drobnej 84-letniej Pani Wynagrodzenie: 1300€ Miejscowość: Köln Termin: 05.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 84 lata. Jest bardzo drobnej postury, jest niewysoka i waży niecałe 50 kg. Choruje na Parkinsona. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora. Pani na dzień i na noc zakłada pampersy, jak dobrze się czuje to wszystko wykonuje samodzielnie. Czasami noce bywają zaburzone, ale babcia stara się nie budzić opiekunki. Wymaga wsparcia przy myciu i ubieraniu, a także pomocy w prowadzeniu domu. Seniorka mimo wieku i choroby jest osobą zadbaną. Pani lubi ładnie wyglądać, chętnie ubiera się w sukienki i co jakiś czas odwiedza ją fryzjer. Jest także osobą miłą i kochaną, za wszystko dziękuje. Podopieczna nie ma diety. Seniorka ma 2 córki, które często ją odwiedzają, wówczas opiekunka ma czas wolny. Seniorka mieszka w dużym mieszkaniu w kamienicy w centrum miasta. Lokalizacja jest bardzo komfortowa – wszędzie jest blisko. Do dyspozycji opiekunki jest pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: -komunikatywna-dobra znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 95-letniego Pana Wynagrodzenie: 1150€ Miejscowość: Ellwangen Termin: 07.04.2018 Informacje na temat zlecenia: Senior ma 95 lat. Podopieczny cierpi na demencję. Ma także problemy z chodzeniem, porusza się wyłącznie na wózku. Pan jest miły i nie ma z nim większych problemów. Jego komunikatywność zależy od dnia, dlatego trzeba do niego mówić powoli i spokojnie. Senior dosyć długo śpi, wstaje dopiero około godz. 10.00. 3 razy dziennie przychodzą do Pana pielęgniarki, które podają leki i wykonują toaletę. Senior mieszka z żoną. Pani jest sprawna i samodzielna oraz bardzo pomocna. Codziennie są 3 godziny czasu wolnego. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w małym miasteczku Ellwangen. Opiekunka ma do dyspozycji pokój oraz osobną toaletę mieszczące się na piętrze. Do dyspozycji opiekunki jest także rower. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się