Skocz do zawartości

Eurocare

Agencje pracy
 • Postów

  1161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Zauważony

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

12094 wyświetleń profilu (Goście i Zalogowani)
 1. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 86-letniej Pani Liselotte Wynagrodzenie: 1450-1500€ Miejscowość: Seukendorf Termin: od 27.07.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Seniorka Liselotte ma 86 lat, około 63 kg wagi. Starsza Pani porusza się samodzielnie, bez środków pomocniczych. Podopieczna zmaga się nadciśnieniem i demencją, w związku z czym miewa zaburzenia orientacji, czasami bywa depresyjna. Pacjentka nie ma trudności z komunikacją. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest bardzo spokojna i chętnie współpracuje z Opiekunką. Pani lubi oglądać telewizję i rozmawiać. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości w okolicach Norymbergi. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 2. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekun dla 80-letniego Pana Gerharda z okolic Norymbergi Wynagrodzenie: 1350-1400€ Miejscowość: Reichenschwand Termin: od 20.07 na 1 mies. Informacje na temat zlecenia: Pan Gerhard ma 80 lat, 170 cm wzrostu i waży ok. 70 kg. Z racji wieku zmaga się demencją, chorobą Parkinsona i cukrzycą. Senior porusza się za pomocą rollatora (w domu) i wózka inwalidzkiego (na zewnątrz). Ma lekką inkontynencję. Starszy Pan miewa częściowe trudności z orientacją, ale nie ma zaburzeń komunikacji. Spokojnie przesypia noce. Podopieczny potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. W wolnym czasie chętnie wychodzi na spacery oraz słucha radia. Podopieczny mieszka wraz z żoną w domku jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Dla Opiekuna jest własny pokój z dostępem do Internetu oraz prywatna toaleta. Raz w tygodniu do domu przychodzi osoba sprzątająca, która pomaga w bieżących porządkach. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • prawo jazdy kat. B, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 3. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla leżącego Pana z Hamburga Wynagrodzenie: 1600€ Miejscowość: Hamburg Termin: od zaraz na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pan ma 54 lata, 180 cm wzrostu i waży ok. 70 kg. Podopieczny jest osobą całkowicie leżącą, po wypadku, niewymagającą transferu. Cała higiena i pielęgnacja odbywa się w łóżku. Podopiecznego trzeba karmić. Umysłowo jest całkowicie sprawny, ale nie mówi. Pan spokojnie przesypia noce. Jest bardzo spokojny i wdzięczny za każdą okazaną pomoc. Podopieczny mieszka z żoną w domku jednorodzinnym w Hamburgu. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Miejsce zlecenia jest bardzo spokojne. Wymagania: • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 4. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pani z Aalen czeka na fajną Opiekunkę Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Aalen Termin: od 27.07. na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani ma 97 lat, 160 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym i choruje na nadciśnienie. W domu porusza się samodzielnie lub wspiera się rollatorem. Ma bardzo dobry słuch i wzrok. Mówi płynnie i wyraźnie. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Podopieczna mieszka sama w dużym i komfortowym mieszkaniu w domku wielorodzinnym w Aalen. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 5. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Karin w Lauf Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Lauf an der Pegnitz Termin: od 19.07.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani Karin ma 80 lat i waży ok. 65 kg. Z racji wieku zmaga się z nadciśnieniem, reumatyzmem i osłabieniem starczym. Seniorka nie ma problemów z mową, słuchem i wzrokiem. Stara się poruszać samodzielnie, ale czasami wspiera się rollatorem. Pani asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Wymaga wsparcia i pomocy w czynnościach higienicznych i ubieraniu się. Spokojnie przesypia noce. Pani Karin jest sympatyczna i wdzięczna za okazywaną pomoc. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Lauf. Do dyspozycji Opiekunki jest całe górne piętro, na którym mieści się sypialnia, salon i własna łazienka. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu. Wymagania: Pani Karin ma 80 lat i waży ok. 65 kg. Z racji wieku zmaga się z nadciśnieniem, reumatyzmem i osłabieniem starczym. Seniorka nie ma problemów z mową, słuchem i wzrokiem. Stara się poruszać samodzielnie, ale czasami wspiera się rollatorem. Pani asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Wymaga wsparcia i pomocy w czynnościach higienicznych i ubieraniu się. Spokojnie przesypia noce. Pani Karin jest sympatyczna i wdzięczna za okazywaną pomoc. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Lauf. Do dyspozycji Opiekunki jest całe górne piętro, na którym mieści się sypialnia, salon i własna łazienka. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 6. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Zlecenie dla dwóch opiekunek! Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Wiesbaden Termin: od 25.07.2021 na 2 miesiące Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 101 lat, waży około 48 kg. Podopieczna choruje na Alzheimera i demencję. Porusza się ze wsparciem rollatora. Codziennie odbywa się wizyta pielęgniarek, które przynoszą tabletki i zakładają pończochy uciskowe. Pani jest częściowo inkotynentna – asekuracyjnie nosi pieluchomajtki na dzień, natomiast na noc pampersa. Noce bywają zaburzone i podopieczna wymaga wsparcia opiekunki. Seniorka potrzebuje kompletnej pomocy w czynnościach higienicznych. Pani Anna jest osobą uśmiechniętą i miłą. Okazuje swoją wdzięczność opiekunkom za ich pomoc i wsparcie. Na zleceniu pracują jednocześnie dwie opiekunki. Podopieczna mieszka w kamienicy w miejscowości Wiesbaden. Mieszkanie jest duże i przestronne. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 7. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do 92-letniego Pana w okolicy Norymbergi Wynagrodzenie: 1450-1500 € Miejscowość: Nürnberg Termin: od 11.07 na mies. Informacje na temat zlecenia: Senior Ludwig ma 92 lata, 170 cm wzrostu i waży ok. 68 kg. Pan zmaga się z początkiem demencji, chorobami serca i nadciśnieniem. Ma bardzo słaby wzrok. Senior porusza się samodzielnie lub przy wsparciu rollatora. Podopieczny nie ma trudności z komunikacją, lecz orientacja jest częściowo zaburzona. Pan dobrze przesypia noce i stara się być samodzielny. Podopieczny jest spokojny, fajny i serdeczny. Chętnie ogląda TV, słucha radia lub wychodzi na przydomowy taras. Pan mieszka w domu jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, który mieści się na piętrze. Na zleceniu jest rower. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 8. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 92-letniej Pani Elisabeth z Monachium Wynagrodzenie: 1350-1400€ Miejscowość: Monachium Termin: od 05.07 na 2 m-ce Informacje na temat zlecenia: Pani Elisabeth ma 92 lat, 150 cm wzrostu i waży 45 kg. Podopieczna zmaga się z chorobą serca, lekkim niedowładem prawostronnym oraz z osłabieniem starczym. Seniorka jest po operacji zaćmy, w związku z czym istnieje konieczność zakrapiania jednego oka. Starsza Pani ma lekką inkontynencję. W domu porusza się za pomocą rollatora, a podczas spacerów korzysta z wózka inwalidzkiego. Podopieczna ma niewielkie trudności z komunikacją, natomiast orientacja nie jest zaburzona. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Pani Elisabeth jest spokojna i sympatyczna, chętnie współpracuje z Opiekunką. W wolnej chwili uwielbia czytać książki. Starsza Pani mieszka samotnie w mieszkaniu, w domu wielorodzinnym w Monachium. W mieszkaniu Seniorki znajduje się kot. Dla Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Miejsce zlecenia jest sprawdzone i rekomendowane przez naszą stałą Opiekunkę. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 9. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Zlecenie dla Opiekunki z podstawami niemieckiego Wynagrodzenie: 1000-1050€ Miejscowość: Viechtach Termin: od 02.07 na 2 mies Informacje na temat zlecenia: Podopieczny Karl ma 96 lat, ok. 163 cm wzrostu i waży 53 kg. Senior zmaga się z demencją i osłabieniem starczym. Pan ma częściowe trudności z orientacją, ale nie ma problemów komunikacyjnych. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, przy czym wymaga pomocy w transferze. Starszy Pan ma częściową inkontynencję. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. W wolnym czasie Senior uwielbia grać w chińczyka. Zlecenie dotyczy opieki nocnej (Panu należy pomagać w dostaniu się do toalety), pracą na dniówkach zajmuje się druga Opiekunka. Podopieczny mieszka wraz z żoną w domku jednorodzinnym w miejscowości Viechten na Bawarii. Opiekunka ma do dyspozycji komfortowy pokój z dostępem do Internetu. Zagwarantowana jest także osobna łazienka i toaleta. Wymagania: • podstawowa znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 10. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do 97-letniej Pani Marii w Stuttgarcie Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Stuttgart Termin: od 12.06.2021 do 31.07.2021 Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 97 lat i około 60 kg wagi. Podopieczna ma oznaki demencji, momentami zapomina się. Pani porusza się samodzielnie, natomiast wymaga wsparcia i pomocy opiekunki podczas czynności takich jak np. mycie i ubieranie. Podopieczna bardzo lubi gry planszowe oraz spacery. Seniorka jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Rodzina podopiecznej także jest bardzo serdeczna i zawsze chętnie służy pomocą. Pani Maria mieszka w domu jednorodzinnym blisko centrum Stuttgartu. Do najbliższego sklepu jest niecałe 5 min. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • podstawowa znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 11. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do Pani Gaby w Bonn Wynagrodzenie: 1350€ Miejscowość: Bonn Termin: od 11.06.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 53 lat, waży około 50 kg. Podopieczna od urodzenia jest osobą niepełnosprawną. Porusza się na wózku elektrycznym. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęty ułatwiające transfer osoby niepełnosprawnej. Pani Gaby stara się być osobą aktywną i brać czynny udział w życiu publicznym, dlatego prawo jazdy na tym zleceniu jest mile widziane. Na zleceniu pracują jednocześnie dwie opiekunki. Podopieczna mieszka w mieszkaniu na obrzeżach miasta. Pani Gaby jest osobą kulturalną, wykształconą i komunikatywną. Lubi zwierzęta, ma w domu papugi. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub włoskiego • prawo jazdy – mile widziane, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 12. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 87-letniej Pani Barbary Wynagrodzenie: 1450-1500€ Miejscowość: Amberg Termin: od 11.06.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 87 lat, 158 cm wzrostu i waży 43 kg. Starsza Pani porusza się samodzielnie, bez środków pomocniczych. Podopieczna zmaga się z demencją, w związku z czym ma niewielkie zaburzenia orientacji (Pani niekiedy zdarza się zapominać). Pacjentka nie ma trudności z komunikacją. Nie jest inkontynentna, ale zapobiegawczo nosi wkładki. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości w okolicach Nürnberg. Do dyspozycji dla Opiekunki jest własny pokój z zagwarantowanym dostępem do Internetu. Ponadto oddzielna łazienka i toaleta. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 13. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pani z Aalen czeka na fajną Opiekunkę Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Aalen Termin: od 10.06. na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani ma 97 lat, 160 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym i choruje na nadciśnienie. W domu porusza się samodzielnie lub wspiera się rollatorem. Ma bardzo dobry słuch i wzrok. Mówi płynnie i wyraźnie. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Podopieczna mieszka sama w dużym i komfortowym mieszkaniu w domku wielorodzinnym w Aalen. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 14. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 69-letniej Pani Christy Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Nürnberg Termin: od 01.06.2021 na 2 mies Informacje na temat zlecenia: Seniorka Christa ma 69 lat, 156 cm wzrostu i waży około 65 kg. Starsza Pani porusza się samodzielnie, bez środków pomocniczych. Podopieczna zmaga się z demencją, w związku z czym ma niewielkie zaburzenia orientacji. Pacjentka nie ma trudności z komunikacją. Samodzielnie korzysta z toalety i nie jest inkontynentna. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Potrzebuje pomocy opiekunki przy myciu i ubieraniu się oraz pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna jest wdzięczna, wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Pani lubi oglądać telewizję oraz słuchać muzyki. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości w okolicach Norymbergi. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z TV i z dostępem do Internetu. Do dyspozycji opiekunki jest rower. Wymagania: • podstawowa-komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 15. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 72-letniej Pani Heleny Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Burgthann Termin: od 27.05.2021 na 6 tygodni Informacje na temat zlecenia: Podopieczna Helena ma 72 lata, 156 cm wzrostu i 62 kg. Pani zmaga się z osłabieniem starczym i demencją. Seniorka porusza się o kulach, nie ma inkontynencji. Dwa razy dziennie Pacjentkę odwiedzają pielęgniarki, które są odpowiedzialne za podawanie lekarstw. Starsza Pani ma częściowe trudności z orientacją, ale nie ma zaburzeń komunikacyjnych. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy myciu i ubieraniu, ale nie chce być całkowicie wyręczana. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy w celu skorzystania z toalety, ale nie wymaga wówczas pomocy Opiekunki. Pani Helena jest spokojna, sympatyczna i bardzo wdzięczna. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Burgthann na Bawarii. Opiekunka ma do dyspozycji przytulny i komfortowy pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...