Skocz do zawartości

Eurocare

Agencje pracy
 • Postów

  1196
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Zauważony

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Głogów/Wrocław
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

12822 wyświetleń profilu (Goście i Zalogowani)
 1. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Hanny Wynagrodzenie: 1770€ Miejscowość: Dinklage Termin: 17.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 84-letniej p. Hanny, która zmaga się z osłabieniem starczym i problemami po pobycie w szpitalu (ma blizny pooperacyjne, miała operację na bark, nie może podnieść prawej ręki). Pani Hana ma krótszą jedną nogę, nosi specjalne wkładki do butów, boi się przez to chodzi, robi to niepewnie i pomału. Seniorka sama korzysta z toalety. Porusza się samodzielnie z pomocą rollatora. Wymagania: - prawo jazdy - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 2. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Lieselene Wynagrodzenie: 1700€ Miejscowość: Nisterthal Termin: NA JUŻ! Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 83-letniej p. Lieselene. Seniorka mieszka sama, zmaga się z osłabieniem starczym, jest osobą praktycznie leżącą (transferuje się ją z pomocą lifta na wózek). Ma rozrusznik serca i sztuczny staw skokowy. Pani Lieselene ma początki demencji, zdarza jej się zapominać słowa przez co praktycznie nie mówi, jest to dla Niej na pewno mało komfortowe. Wymagania: - dobry język niemiecki - Opiekunka niepaląca - doświadczenie w opiece Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 3. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Marianny Wynagrodzenie: 1700€ Miejscowość: Neu-Ulm Termin: 1700€ Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 83-letniej p. Marianny, która zmaga się z otyłością i zaawansowaną demencją. Pani Marianna jest osobą leżącą bez transferu. Podopieczna nie mówi, nie porusza się, przesypia spokojnie noce. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece, empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 4. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Hanny Wynagrodzenie: 1770€ Miejscowość: Dinklage Termin: 17.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 84-letniej p. Hanny, która zmaga się z osłabieniem starczym i problemami po pobycie w szpitalu (ma blizny pooperacyjne, miała operację na bark, nie może podnieść prawej ręki). Pani Hana ma krótszą jedną nogę, nosi specjalne wkładki do butów, boi się przez to chodzi, robi to niepewnie i pomału. Seniorka sama korzysta z toalety. Porusza się samodzielnie z pomocą rollatora. Wymagania: - prawo jazdy - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 5. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Karin Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: Schillingsfürst Termin: 15.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 81-letniej p. Karin, która zmaga się z osłabieniem starczym. Ma kłopoty z równowagą i chorobami serca. Zmaga się z początkami demencji, ma zaniki pamięci. Pani porusza się z pomocą rollatora. Na spacery zabiera się wózek. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki -doświadczenie w opiece, empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 6. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekun do p. Gerarda Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: Geretsried Termin: 13.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekuna dla p. Gerarda. Pan Gerard zmaga się z osłabieniem starczym i zaawansowaną demencją. Pan Gerard jest osobą mobilną. Trzeba mu "przypomnieć", że umie wstać, bardziej chodzi o wsparcie mentalne. Pan Gerard jest powolny, spowolniony w ruchu. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki - doświadczenie w opiece, empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 7. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Rutha Wynagrodzenie: 1450€ Miejscowość: Kirsdorf Termin: 11.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 93-letniego p. Rutha, który zmaga się ze spokojną demencją. Senior jest osobą mobilną, porusza się z pomocą rollatora. Transfer samodzielny. Jest to spokojne, bardzo dobre zlecenie. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki - doświadczenie w opiece, empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 8. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Pauli Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: Peissenberg Termin: 06.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 75-letniej p. Pauli. Pani Paula zmaga się z osłabieniem starczym, zaawansowaną demencją i Alzheimerem. Seniorka porusza się ze wsparciem Opiekunki i z pomocą rollatora. Transfer odbywa się ze wsparciem Opiekunki. Jest to zlecenie bez dźwigania. Miejscem zlecenia jest dom jednorodzinny na wsi z dużym tarasem w okolicach Monachium. Jest tam piękna okolica do spacerów. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki - doświadczenie w opiece i empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 9. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Leopoldine Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: Monachium Termin: 10.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 95-letniej p. Leopoldine. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym, jest chwiejna, zaczyna się zapominać z racji swojego wieku, chociaż dalej jest osobą kontaktową. Brak inkontynencji, Seniorka porusza się z pomocą rollatora. Wymagania: - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - empatia i szacunek do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 10. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 91-letniej p. Berty Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: Traubing Termin: 08.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 91-letniej p. Berty, która zmaga się z osłabieniem starczym i rozpoczynającą się demencją. U Podopiecznej nie ma oficjalnie stwierdzonych żadnych chorób, nie bierze żadnych leków, oprócz leków na uspokojenie. Pani Berta jest osobą kontynentą. Porusza się samodzielnie, potrzebuje asekuracji Opiekunki. Ma chwiejny krok, mimo to próbuje się poruszać sama - chce być samodzielna. Na spacery zabiera się rollator. Seniorka myje się sama, jest kontaktowa. Zdarza jej się, że myli dni. Wymagania: - komunikatywna znajomość niemieckiego - empatia Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 11. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Hanny Wynagrodzenie: 1600€ Miejscowość: Norymberga Termin: 07.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 36-letniej p. Hanny. Pani Hanna zmaga się dzielnie z autyzmem. Ma zaburzenia postrzegania i epilepsje. Jest osobą inkontynentą. Porusza się samodzielnie, transfer również samodzielny. Pani Hanna jest niemową, wydaje tylko odgłosy - jak to osoba z autyzmem. Na zleceniu piętro wyżej do pomocy są Rodzice Podopiecznej. Wymagania: - dobry język niemiecki - empatia, cierpliwość w stosunku do osób chorych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 12. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Rosemarie Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Rückersdorf Termin: 01.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 78-letniej p. Rosemarie, która zmaga się z demencją i chorobą Alzheimera. Nie jest to demencja w kierunku agresywnym. Pani porusza się za pomocą rollatora, można również wziąć Ją pod rękę. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki - prawo jazdy Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 13. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekun do Pana Gerharda Wynagrodzenie: 1470€ Miejscowość: Reichenschwand Termin: 04.12.2022 Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekuna dla 80-letniego pana Gerharda. Pan Gerhard zmaga się z osłabieniem starczym, demencją i początkami choroby Parkinsona. Ma cukrzycę. Do seniora przychodzi Pflegedienst, pomaga przy myciu seniora. Pan Gerhard porusza się z pomocą wózka elektrycznego. Ma łóżko z regulowaną wysokością. Wymagania: - Prawo jazdy - komunikatywny język niemiecki Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 14. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Maxa Wynagrodzenie: 1700-1800€ Miejscowość: Bremen Termin: na już! Informacje na temat zlecenia: 85-letni Pan Max jest osobą samodzielną, nie potrzebuje typowej Opieki, tylko wsparcia w prowadzeniu domu, zakupach. Ma problemy z nadciśnieniem i słabiej słyszy. Wymagania: - dobry język niemiecki - prawo jazdy - umiejętność prowadzenia domu Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 15. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do p. Ericha Wynagrodzenie: 1650€ Miejscowość: Tutzing Termin: na już! Informacje na temat zlecenia: Szukamy Opiekunki dla 81-letniego Pana Ericha. Pan Erich zmaga się z osłabieniem starczym. Jest osobą po udarze, zmaga się z cukrzycą i chorobami serca oraz częściową inkontynencją. Jest osobą gotową do współpracy. Wymagania: - komunikatywny język niemiecki - doświadczenie w opiece - empatia w stosunku do osób starszych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 • News Ticker

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...