Skocz do zawartości

Eurocare

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Zauważony

6 obserwujących

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

3913 wyświetleń profilu
 1. Opiekunka dla leżącej Pani 1350 netto/miesiąc, komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 01.10.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 76 lat, mierzy 160 cm i waży 60 kg. Seniorka jest osobą leżącą i wymagającą kompletnego wsparcia. Pielęgnacja Pani odbywa się w łóżku. Logiczna komunikacja z Panią nie jest możliwa. Czuwanie w nocy nie jest konieczne. Seniorka mieszka wraz ze swoim sprawnym i samodzielnym mężem w mieszkaniu. Opiekunka ma zagwarantowany osobisty pokój oraz dostęp do internetu. Wymagania: komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Opiekunka do samotnie mieszkającego Seniora 1200 netto/miesiąc, dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 15.10.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczny ma 97 lata, mierzy 175 cm wzrostu i waży 65 kg. Pomimo wieku Senior nie ma żadnych poważnych schorzeń, nie ma pampersów (Pan samodzielnie korzysta z toalety), komunikacja nie jest utrudniona. Pacjent wymaga wsparcia w higienie osobistej. Noc nie jest zaburzona. Raz w tygodniu dochodzące pielęgniarki przygotowują rozpiskę leków na cały tydzień. Podopieczny mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Opiekunka do samotnie mieszkającego Seniora 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 30.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczny ma 84 lata, mierzy 172 cm wzrostu i waży 70 kg. Pomimo wieku Senior nie ma żadnych poważnych schorzeń, nie ma pampersów (Pan samodzielnie korzysta z toalety), początki demencji, komunikacja nie jest utrudniona. Pacjent porusza się samodzielnie przy rolatorze. Noc nie jest zaburzona. Seniorka uwielbia gry planszowe. Podopieczny mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 4. Opiekunka dla samotnie mieszkającej Pani 1250 netto/miesiąc, dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, od zaraz na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 88 lat, waży 55 kg i mierzy 160 cm, cierpi na osteoporozę. Porusza się samodzielnie ze wsparciem rolatora, podczas dłuższych spacerów korzysta z elektyrcznego wózka inwalidzkiego. Pani stara się być osobą samodzielną i nie uciążliwą. Zdarza się, że podopieczna wymaga wsparcia opiekunki w nocy (1 do 2 razy). Z tego względu zaangażowana jest dodatkowo pomoc domowa, która min. gotuje obiady i sprząta- codziennie 9:00-14:00 (opiekunka ma w tym czasie czas na odpoczynek). Pani mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma zapewniony prywatny pokój, osobistą łazienkę. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznej. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 5. Opiekun dla samotnie mieszkającego Pana 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, od zaraz na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczny ma 83 lata, porusza się samodzielnie, w gorsze dni przy pomocy rolatora. Widoczne są oznaki demencji, możliwość komunikacji z Panem jest ograniczona. Konieczne wsparcie w codziennych czynnościach, tj. utrzymywanie higieny osobistej, ubieranie, spożywanie posiłków. Noc nie jest zaburzona. Senior mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna prywatny pokój. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 6. SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZATRUDNIANIU POLSKICH OPIEKUNEK W DOMACH PRYWATNYCH NA TERENIE NIEMIEC Za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmujemy się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwijamy naszą działalność i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby oraz uzyskać zadowolenie naszych klientów w Niemczech. CERTYFIKATY Jako agencja zatrudnienia działamy na podstawie wydanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Certyfikatu potwierdzonego wpisem do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, nr rejestru 11811. Certyfikat ten jest świadectwem naszej wiarygodności i rzetelności świadczonych przez nas usług. SPRAWDZENI PARTNERZY Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, co w połączeniu z naszym dużym doświadczeniem i zaangażowaniem pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Solidna, wieloletnia współpraca z niemieckimi koordynatorami naszej firmy, gwarantuje naszym opiekunkom stabilność i pewność zatrudnienia. GWARANTUJEMY składki ZUS 4055 zł, krotki czas oczekiwania na ofertę, zwrot kosztów podróży, różnorodność ofert, umowę zlecenie, bezpłatne zakwaterowanie, profesjonalną obsługę i pomoc, opiekę koordynatora, pomoc w organizacji wyjazdu. KONTAKT Prosimy o wypełnienie formularza: https://opiekunkaradzi.pl/forms/7-formularz-eurocare/
 7. Opiekunka dla samotnej Seniorki 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 13.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 91 lat, 160 cm wzrostu oraz 65 kg wagi. Pani nie ma problemów z komunikacją, porusza się przy pomocy rolatora lub na dłuższe spacery używa wózka inwalidzkiego. Widoczne są oznaki demencji, Pani jest czasami zapominalska. Pacjentka ma częściową inkontynencję. Konieczne wsparcie w codziennych czynnościach, tj. utrzymywanie higieny osobistej, ubieranie, spożywanie posiłków. Noc nie jest zaburzona. Starsza Pani mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki prywatny pokój. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 8. Opiekunka dla samotnie mieszkającej Pani 1000-1050 netto/miesiąc, podstawowa znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 13.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 91 lat, 160 cm wzrostu oraz 65 kg wagi. Pani nie ma problemów z komunikacją, porusza się przy pomocy rolatora lub na dłuższe spacery używa wózka inwalidzkiego. Widoczne są oznaki demencji, Pani jest czasami zapominalska. Pacjentka ma częściową inkontynencję. Konieczne wsparcie w codziennych czynnościach, tj. utrzymywanie higieny osobistej, ubieranie, spożywanie posiłków. Noc nie jest zaburzona. Starsza Pani mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki prywatny pokój. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: podstawowa znajomość znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 9. Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 15.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 86 lat, mierzy 162 cm wzrostu i waży 60 kg. Pomimo wieku Seniorka nie ma żadnych poważnych schorzeń, nie ma pampersów (Pani samodzielnie korzysta z toalety), początki demencji, komunikacja z nią nie jest utrudniona. Pacjentka porusza się samodzielnie, w gorsze dni ze wsparciem rolatora. Noc nie jest zaburzona. Seniorka uwielbia spacerować oraz oglądać telewizję. Podopieczna mieszka samotnie w domku jednorodzinnym z niewielkim ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 10. Opiekun dla samotnego Pana 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, od zaraz na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Podopieczny ma 88 lat, mierzy 180 cm wzrostu i waży 90 kg. Senior jest osobą leżącą, konieczna jest pielęgnacja w łóżku oraz transfer na wózek. Senior mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 11. Opiekunka dla Pana Christiana 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 06.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Pan Christian ma 96 lat, mierzy 167 cm wzrostu i waży 60 kg. Senior ma problemy z poruszaniem się, chodzi ze wsparciem rolatora, w gorsze dni do dyspozycji jest rollstuhl. Podopieczny wymaga wsparcia w utrzymywaniu higieny osobistej, potrzeby fizjologiczne załatwia samodzielnie. Senior nie ma demencji. Noc nie jest zaburzona. Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym z niewielkim ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Internet będzie założony. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 12. Opiekunka dla sympatycznego Pana Haralda 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 10.09.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Pan Harald ma 89 lat, mierzy 169 cm wzrostu i waży 65 kg. Pomimo wieku Pan jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Podopieczny wymaga wsparcia w utrzymywaniu higieny osobistej, potrzeby fizjologiczne Senior załatwia samodzielnie. Pan Harald porusza się ze wsparciem rolatora. Noc nie jest zaburzona. Senior mieszka w bloku na parterze w trzypokojowym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Internet będzie założony. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 13. Opiekunka dla samotnego Pana- pilny wyjazd 1150-1200€ netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, od zaraz EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest 92- letni Pan, 168 cm wzrostu, 63 kg. Senior pomimo wieku nie cierpi na żadne poważne schorzenia. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga niewielkiego wsparcia podczas transferu (współpracuje z opiekunką). U Pana jest inkontynencja. Nie jest konieczna pomoc w nocy. Prywatny pokój, dostęp do internetu, osobista łazienka są zagwarantowane. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 14. Opiekunka dla samotnej Pani Heleny 1150-1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 31.08.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: Pani Helena ma 91 lat, mierzy 160 cm wzrostu i waży 56 kg. Pomimo wieku Seniorka nie ma żadnych poważnych schorzeń, nie ma pampersów (Pani samodzielnie korzysta z toalety), nie ma demencji, komunikacja z nią nie jest utrudniona. Podopieczna porusza się ze wsparciem rolatora. Noc nie jest zaburzona. Pani Helena uwielbia spacery oraz gry planszowe. Seniorka mieszka samotnie w parterowym domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznej. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 15. Opiekunka dla Pani 1200 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 27.08.2017 na 2 miesiące EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech. Informacje na temat zlecenia: W domu mieszka małżeństwo. Do opieki jest Pani po 80 roku życia, która przebyła wylew. Opiekunka jest wspierana przez męża podopiecznej, który jest osobą sprawną, samodzielną i wysportowaną. Pani jest mobilna, trzeba ją jednak asekurować. Dwa razy dziennie przychodzą pielęgniarki, które pomagają w porannej oraz wieczornej toalecie. W domu panuje bardzo życzliwa i przyjazna atmosfera. Nie jest wymagane wsparcie w nocy. Umożliwiamy kontakt z opiekunką, która aktualnie przebywa na zleceniu. Do dyspozycji opiekunki prywatny pokój wraz z osobistą łazienką. Internet jest zagwarantowany. Wymagania: komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy! Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy: -------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się