Skocz do zawartości

Eurocare

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  1152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Zauważony

1 obserwujący

O Eurocare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

10919 wyświetleń profilu
 1. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do 97-letniej Pani Marii w Stuttgarcie Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Stuttgart Termin: od 12.06.2021 do 31.07.2021 Informacje na temat zlecenia: Seniorka ma 97 lat i około 60 kg wagi. Podopieczna ma oznaki demencji, momentami zapomina się. Pani porusza się samodzielnie, natomiast wymaga wsparcia i pomocy opiekunki podczas czynności takich jak np. mycie i ubieranie. Podopieczna bardzo lubi gry planszowe oraz spacery. Seniorka jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Rodzina podopiecznej także jest bardzo serdeczna i zawsze chętnie służy pomocą. Pani Maria mieszka w domu jednorodzinnym blisko centrum Stuttgartu. Do najbliższego sklepu jest niecałe 5 min. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • podstawowa znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 2. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka do Pani Gaby w Bonn Wynagrodzenie: 1350€ Miejscowość: Bonn Termin: od 11.06.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Do opieki jest Pani w wieku 53 lat, waży około 50 kg. Podopieczna od urodzenia jest osobą niepełnosprawną. Porusza się na wózku elektrycznym. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęty ułatwiające transfer osoby niepełnosprawnej. Pani Gaby stara się być osobą aktywną i brać czynny udział w życiu publicznym, dlatego prawo jazdy na tym zleceniu jest mile widziane. Na zleceniu pracują jednocześnie dwie opiekunki. Podopieczna mieszka w mieszkaniu na obrzeżach miasta. Pani Gaby jest osobą kulturalną, wykształconą i komunikatywną. Lubi zwierzęta, ma w domu papugi. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub włoskiego • prawo jazdy – mile widziane, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 3. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 87-letniej Pani Barbary Wynagrodzenie: 1450-1500€ Miejscowość: Amberg Termin: od 11.06.2021 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 87 lat, 158 cm wzrostu i waży 43 kg. Starsza Pani porusza się samodzielnie, bez środków pomocniczych. Podopieczna zmaga się z demencją, w związku z czym ma niewielkie zaburzenia orientacji (Pani niekiedy zdarza się zapominać). Pacjentka nie ma trudności z komunikacją. Nie jest inkontynentna, ale zapobiegawczo nosi wkładki. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości w okolicach Nürnberg. Do dyspozycji dla Opiekunki jest własny pokój z zagwarantowanym dostępem do Internetu. Ponadto oddzielna łazienka i toaleta. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 4. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pani z Aalen czeka na fajną Opiekunkę Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Aalen Termin: od 10.06. na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani ma 97 lat, 160 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym i choruje na nadciśnienie. W domu porusza się samodzielnie lub wspiera się rollatorem. Ma bardzo dobry słuch i wzrok. Mówi płynnie i wyraźnie. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Podopieczna mieszka sama w dużym i komfortowym mieszkaniu w domku wielorodzinnym w Aalen. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 5. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 69-letniej Pani Christy Wynagrodzenie: 1200€ Miejscowość: Nürnberg Termin: od 01.06.2021 na 2 mies Informacje na temat zlecenia: Seniorka Christa ma 69 lat, 156 cm wzrostu i waży około 65 kg. Starsza Pani porusza się samodzielnie, bez środków pomocniczych. Podopieczna zmaga się z demencją, w związku z czym ma niewielkie zaburzenia orientacji. Pacjentka nie ma trudności z komunikacją. Samodzielnie korzysta z toalety i nie jest inkontynentna. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Potrzebuje pomocy opiekunki przy myciu i ubieraniu się oraz pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna jest wdzięczna, wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Pani lubi oglądać telewizję oraz słuchać muzyki. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości w okolicach Norymbergi. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z TV i z dostępem do Internetu. Do dyspozycji opiekunki jest rower. Wymagania: • podstawowa-komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 6. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 72-letniej Pani Heleny Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Burgthann Termin: od 27.05.2021 na 6 tygodni Informacje na temat zlecenia: Podopieczna Helena ma 72 lata, 156 cm wzrostu i 62 kg. Pani zmaga się z osłabieniem starczym i demencją. Seniorka porusza się o kulach, nie ma inkontynencji. Dwa razy dziennie Pacjentkę odwiedzają pielęgniarki, które są odpowiedzialne za podawanie lekarstw. Starsza Pani ma częściowe trudności z orientacją, ale nie ma zaburzeń komunikacyjnych. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy myciu i ubieraniu, ale nie chce być całkowicie wyręczana. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy w celu skorzystania z toalety, ale nie wymaga wówczas pomocy Opiekunki. Pani Helena jest spokojna, sympatyczna i bardzo wdzięczna. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Burgthann na Bawarii. Opiekunka ma do dyspozycji przytulny i komfortowy pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 7. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 25-letniej Pani Kateriny w okolicy Norymbergi Wynagrodzenie: 1450€ Miejscowość: Norymberga Termin: 01.06 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani Katerina jest osobą bardzo młodą, ma jedynie 25 lat. Jest bardzo drobnej budowy, ma 150 cm wzrostu i waży ok. 30 kg. Od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Ma wrodzoną wadę mózgu, która spowodowała poważne problemy z rozwojem, w wyniku czego jest w stanie poruszać jedynie głową. Na co dzień korzysta z wózka, ale wymaga przy tym całkowitej pomocy. Ma inkontynencję. Wymaga kompletnej pomocy przy codziennej pielęgnacji, ubieraniu i jedzeniu. Codziennie rano i wieczorem przychodzą pielęgniarki, które wpierają opiekunkę w codziennych obowiązkach. Podopieczna dobrze widzi i słyszy, niestety nie mówi, natomiast potrafi komunikować się za pomocą tabletu. Nie ma problemów z orientacją. Jest spokojna i wdzięczna za okazywaną pomoc. Lubi spędzać czas przeglądając strony internetowe. Podopieczna mieszka wraz z rodzicami w domu jednorodzinnym w małej miejscowości nieopodal Norymbergi. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z TV, Radio i dostępem do internetu Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 8. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla 91-letniej Pani Wynagrodzenie: 1450-1500€ Miejscowość: Monachium Termin: od zaraz na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Podopieczna ma 91 lat, 165 cm wzrostu i waży 55 kg. Pacjentka jest po udarze, na skutek czego ma sparaliżowaną prawą stronę ciała. Pani zmaga się z demencją. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i wymaga wsparcia w transferze. Podopieczna jest inkontynentna – korzysta z pieluchomajtek. Miewa trudności z orientacją i z komunikacją. Pacjentka spokojnie przesypia noce. Pani jest osobą spokojną, cierpliwą i bardzo przyjazną. Starsza Pani mieszka samotnie w domu wielorodzinnym w mniejszej miejscowości w okolicach Monachium. Do dyspozycji dla Opiekunki jest własny pokój z zagwarantowanym dostępem do Internetu. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 9. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pani z Aalen czeka na fajną Opiekunkę Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: Aalen Termin: od 18.05. na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani ma 97 lat, 160 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Seniorka zmaga się z osłabieniem starczym i choruje na nadciśnienie. W domu porusza się samodzielnie lub wspiera się rollatorem. Ma bardzo dobry słuch i wzrok. Mówi płynnie i wyraźnie. Seniorka nie ma żadnej specjalnej diety. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczna jest wesoła i chętnie współpracuje z Opiekunką. Podopieczna mieszka sama w dużym i komfortowym mieszkaniu w domku wielorodzinnym w Aalen. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 10. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Rosemarie – zastępstwo na 2 mies. Wynagrodzenie: 1350€ Miejscowość: Rückersdorf Termin: od 15.05 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: ani Rosemarie ma 78 lat, 175 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Seniorka zmaga się z demencją oraz jest po wylewie. Porusza się przy wsparciu i asekuracji Opiekunki. Podopieczna jest inkontynentna. Starsza Pani ma trudności z orientacją i z komunikacją. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Spokojnie przesypia noce. Pani Rosemarie jest sympatyczna i wdzięczna za okazywaną pomoc. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Na miejscu do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką i z dostępem do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • prawo jazdy kat. B, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 11. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Moniki Wynagrodzenie: 1450€ Miejscowość: Murg Termin: od 27.04 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Seniorka Monika ma 98 lat, 150 cm wzrostu i waży ok. 50 kg. Podopieczna zmaga się z demencją i z osłabieniem starczym. Pacjentka ma częściowe trudności z orientacją, natomiast nie ma problemów z komunikacją. W zależności od samopoczucia, porusza się przy wsparciu rollatora (wymaga wówczas asekuracji) lub wózka inwalidzkiego. Pani ma częściową inkontynencję. Ze strony Opiekunki potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Seniorka przebudza się w nocy, w związku z czym może wymagać pomocy w przejściu do toalety. Podopieczna Monika jest serdeczna i wdzięczna za okazaną pomoc. Seniorka zajmuje oddzielne mieszkanie w posiadłości swojego syna. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z zagwarantowanym dostępem do Internetu. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 12. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Renate Wynagrodzenie: 1200-1300€ Miejscowość: Nördlingen Termin: od 08.05 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani Renate ma 88 lat i waży ok. 50 kg. Z racji wieku zmaga się z artrozą i osłabieniem starczym. Jest po udarze. Seniorka jest osobą leżącą, wymagającą transferu na wózek. Na miejscu dostępny jest lift. Starsza Pani jest inkontynentna – ma założony cewnik oraz korzysta z pampersów. Seniorka wymaga kompletnej pomocy w czynnościach higienicznych. Dwa razy w tygodniu do Pani Renate przychodzi pielęgniarka, która zajmuje się pielęgnacją cewnika oraz myciem Podopiecznej. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Nördlinen. Do dyspozycji Opiekunki jest całe górne piętro, na którym mieści się sypialnia, salon i własna łazienka. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu. Wymagania: • podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 13. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pana Hannesa z Norymbergi Wynagrodzenie: 1450€ Miejscowość: Norymberga Termin: od 31.05 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pan Hannes ma 79 lat, 170 cm wzrostu i waży ok. 85 kg. Podopieczny dzielnie zmaga się z osłabieniem starczym i z chorobą serca. Porusza się o własnych siłach, bez środków pomocniczych. Senior jest kontynentny. Podopieczny ma niewielkie trudności z komunikacją, ale nie ma problemów z orientacją. W wolnym czasie Pan Hannes chętnie czyta książki, zajmuje się ukochanym psem oraz spotyka się ze swoją rodziną. Senior jest osobą spokojną i przyjaźnie nastawioną do innych. Starszy Pan mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w spokojnej dzielnicy w Norymberdze. Na miejscu Opiekunka ma zapewniony własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Wymagania: • dobra znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 14. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pani Renate Wynagrodzenie: 1200-1300€ Miejscowość: Nördlingen Termin: od 06.05 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Pani Renate ma 88 lat i waży ok. 50 kg. Z racji wieku zmaga się z artrozą i osłabieniem starczym. Jest po udarze. Seniorka jest osobą leżącą, wymagającą transferu na wózek. Na miejscu dostępny jest lift. Starsza Pani jest inkontynentna – ma założony cewnik oraz korzysta z pampersów. Seniorka wymaga kompletnej pomocy w czynnościach higienicznych. Dwa razy w tygodniu do Pani Renate przychodzi pielęgniarka, która zajmuje się pielęgnacją cewnika oraz myciem Podopiecznej. Starsza Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Nördlinen. Do dyspozycji Opiekunki jest całe górne piętro, na którym mieści się sypialnia, salon i własna łazienka. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu. Wymagania: • podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!
 15. EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka dla Pana Kurta – sprawdzona oferta Wynagrodzenie: 1300€ Miejscowość: Schwaig Termin: od 4.05 na 2 mies. Informacje na temat zlecenia: Senior Kurt ma 77 lat, 175 cm wzrostu i waży ok. 85 kg. Podopieczny porusza się samodzielnie. Zmaga się z nowotworem i nadciśnieniem. Starszy Pan ma założoną stomię oraz profilaktycznie korzysta z wkładek. Senior nie ma trudności z orientacją i z komunikacją. Podopieczny większość czynności higienicznych wykonuje we własnym zakresie. W wolnej chwili Pan Kurt chętnie czyta, ogląda TV, gra w pasjansa na komputerze oraz majsterkuje w przydomowym warsztacie. Senior jest kulturalny, sympatyczny oraz wdzięczny za okazane mu wsparcie. Podopieczny mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Dla opiekunki jest własne mieszkanie (salon, sypialnia, łazienka i kuchnia) na górnym piętrze posiadłości. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu. Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • doświadczenie w opiece poparte referencjami, • prawo jazdy kat. B, • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. Zapewniamy: opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec składki ZUS odprowadzone od kwoty 5227 zł (tj. średniej krajowej) zwrot kosztów podróży w wysokości 150€ Skontaktuj się z nami: www.eurocare.com.pl www.facebook.com/eurocare.opieka/ Zadzwoń: 723 704 703, 723 804 803 lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...