Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witaj @jola60 i bardzo miło ,że się przywitałas,,mało z tego co widzę chce się przywitać,,masz doświadczenie i pisz dla nas piękne posty ,,czy teraz jestes w pracy czy w domku?  serdecznie pozdrawiam:love: na początek dnia proszę :jabłko:

Teraz jestem w Niemczech do domu zjeżdżam na święta :) Ile będę mogła oczywiście pomogę.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Jolu, 

ja od 73 roku, jestem za granicą, mieszkałam w wielu krajach, a teraz jeszcze w Hiszpanii. Za rok wracam do Krakowa, bo przechodzę za rok na emeryturę.

Nie chciałabym siedzieć w domu, bo sił jeszcze moc a i zdrowie, chwała Bogu dopisuje, więc jak już wcześniej wspomniałam przypadkowo natykając się na maila, którego kiedyś do mnie z Polski wysłano, postawiałam odpowiedzięć, pomyślałam sobie, że fajnie by było coś sobie jeszcze dorobić, znam język dość dobrze, do tego nie mam żadnych obowiązków rodzinnych wobec nikogo.

Dzieci daleko i dorosłe więc na swoje poszły, rodzice już nie żyją, więc trzeba się czymś zająć aby się nie nudzić i poczuć się jeszcze potrzebnym i wartościowym.

Może mi doradzisz Jolu, jaka agencja wydała się najlepszą w oferowaniu Ci pracy, czy sama sobie je znajdowałaś tak jak Blondi?

Pozdrawiam cieplutko

Ania

Edytowane przez Anna Irena Slowinski Krol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.11.2016 at 16:27, helenahelena napisał:

Witajcie, jestem obecnei zatrudniona w firmie *usunięto*. Polecam, dobre zarobki, dojazd busikiem pod dom podopiecznego. Bylam juz na 3 kontraktach z tej wlasnie firmy. Pozdrawiam Was:)

Witaj helena ,,nic już tej firmie nie pomoże,,widziałam ich ostatnio często tutaj na forum i poczytali o sobie opinie i teraz atakują opiekunki do chwalenia ,,,ale ciesze się bardzo ,że Ty jesteś zadowolona z tej firmy i życzę Ci wspaniałej dalszej współpracy z tą firmą...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Nie jestem jedną z Was, ale paniusią z biura. Chciałam się przywitać i Was pozdrowić i zapytać czy będziecie zainteresowani poznaniem widoku z drugiej strony. Widziała blog opiekunki Ani i pomyślałam o podobnej formie, w której przedstawiałabym dla równowagi drugi punkt widzenia, bo myślę, że warto spojrzeć na to także z mojej strony. Nie ma tu mojej agencji, ale mam nadzieję że będziemy tutaj obecni także ze swoimi ogłoszeniami. Agencji oczywiście reklamować nie będę, bo jak się domyślacie blog nie byłby lubiany. A to czy w ogóle będzie pozostawiam Wam a po ewentualnej akceptacji skontaktuję się z administratorem strony.

Pozdrawiam serdecznie.

Paniusia z biura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło @Paniusia paniusię przywitać,,,jestem pod wielkim wrażeniem,,ale miłym wrażeniem, punkcik za odwagę,,wiem ,że nie będzie to łatwe ale może się mylę,,przyznam w nie jednej sprawie rację Paniusi to wiem,,ale tylko bojam się aby to nie było z tej nie lubianej agencji której właśnie tutaj nie ma,,,:płacz: ale nie o to chodzi , nie chodzi o agencję ale chodzi o punkt widzenia,,ogólnosciowo,,znając życie wiem ,że każda strona i agencji i opiekunki będzie miała rację,,Czyli co? zaczynamy ,,,ja jestem ugodowa i nikogo nigdy bym nie pogoniła stąd ,,a wręcz przeciwnie ,, @Paniusia ale potem premia będzie ?:hahaha: żartowałam ,,,, pozdrawiam serdecznie -opiekunka sztelowa Blondi:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi miło mi. Zobaczymy co napiszą pozostali forumowicze. Odwaga byłaby wtedy, gdybym podała imię i nazwisko i miała zgodę szefa na taki pomysł. Ale kiedyś może mu powiem. Opiekunka Ania pisze o blaskach i cieniach pracy opiekunów a tych także nie brakuje i u nas, bo wbrew pozorom to wcale nie jest łatwa praca, ale oczywiście nie tak trudna jak Wasza. Mam nadzieję, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paniusia w Waszej pracy a zwłaszcza w rekrutacji to trzeba być dobrym psychologiem i pedagogiem,,,i tutaj trzeba miec duże wyczucie nawet podczas rozmowy jaka dana osoba jest i wiem ,że tutaj nie jest łatwo,,,bo inna papierkowa już robota to pestka,,,

Dawac forumowicze na,, Witamy na Forum"

zaraz trochę przywołam,, @Łukasz, @luttka @Serenity @erika, @Betty @emma @A.NN.A

@Opiekunka Ania @AnnaAgata kto tam jeszcze jest,zapraszamy do wpisów,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paniusia witam!!! I coś mi się wydaje, że to ktoś z " mojej" agencji. :d Ale byłyby jaja. Świetnie,  zawsze  wiedziałam że taki blog musi komuś służyć za rozrywkę, a komuś innemu do wiedzy. I te dwa "światy" wreszcie się spotkały. Fajny pomysł na konfrontację. Zapraszam @Paniusia do szczerości, tak jak my tutaj wszyscy. A czasami ostro było, mówię bo nie wiem od kiedy @Paniusia  nas czyta???

No coś się dzieje, kto z Was miał takie życzenie w tym roku???:całus: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w śniegowy poranek :). Mi osobiście pomysł @Paniusia się podoba. Jeśli wszystko będzie przedstawiane obiektywnie a nie pod swoją agencję a rozumiem, że o to tu chodzi to myślę, że będzie bardzo ciekawie. Fajnie byłoby zapoznać się także z blaskami i cieniami "drugiej strony" :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24/11/2016 at 17:43, Anna 70 napisał:

Witajcie. Jestem Anna. Jestem opiekunka z wieloletnim stażem. Cieszę się, że mogłam do Was dołączyć. Pozdrawiam wszystkich ciepło.

witaj imienniczko :)

O 26/11/2016 at 17:25, Blondi napisał:

Witaj helena ,,nic już tej firmie nie pomoże,,widziałam ich ostatnio często tutaj na forum i poczytali o sobie opinie i teraz atakują opiekunki do chwalenia ,,,ale ciesze się bardzo ,że Ty jesteś zadowolona z tej firmy i życzę Ci wspaniałej dalszej współpracy z tą firmą...pozdrawiam

hej Blondi, to znaczy, że usuwane są dane i cenzurowane nasze wypowiedzi, no nieładnie, co to za demokracja, 

może powinniśmy otworzyć nowe forum, poza tym, gdzie swobodnie można byłoby o wszystkim porozmawiać, wymienić dane kontaktowe, telefony czy temu podobne :d 

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ze słonecznej Barcelony

Ania

O 26/11/2016 at 16:27, helenahelena napisał:

Witajcie, jestem obecnei zatrudniona w firmie *usunięto*. Polecam, dobre zarobki, dojazd busikiem pod dom podopiecznego. Bylam juz na 3 kontraktach z tej wlasnie firmy. Pozdrawiam Was:)

dziwne, że nie można podać nazw firm ani innych wiadomości, abyśmy mogli nawzajem sobie pomagać i polecać firmy, szkoda, jak widzę to jednak brak tu demokracji i wolności wypowiadania się, bo niektórzy nie akceptują krytyki, a na  pewno było by i pochwał, nie wątpię w to

pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...