Skocz do zawartości

Filozofka

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

68 Zauważony

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry. A ja miałam nadzieję na odpoczynek nad naszym morzem i niestety odwołali, bo mają koronawirusa. Cały turnus z zabiegami poszedł w piach. W tym roku już rezygnuję, bo chyba lepiej nie będzie. Mam nadzieję, że z pracą będzie lepiej. Odpoczywam na balkonie :(((((((((((((((((((
 2. Kochane jestem często tyle że bardziej poczytuję niż popisuję czyli u mnie bez zmian. Pozdrowienia
 3. Filozofka

  Witamy na forum!

  Dzień dobry wszystkim nowym!
 4. Dzień dobry i miłego dnia.
 5. W bycie w którym ludzie raportują królowej jak tu narozrabiali. Co z nimi jest nie tak? Ten co pisał kilka dni temu tu o tajemnicy korespondencji sam ją ujawnił w wyżalankach, ale przynajmniej wiemy dlaczego dostał bana (wiadomość od moderacji). Umiera we mnie wiara w ludzi. Bardzo proszę nie pisać o nieobecnych i nie przenosić informacji z innych for. Każdy ma prawo przebywać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. My zajmujemy się swoim. Częścią tego forum są nie tylko obecni, ale i nieobecni, proszę to uszanować.
 6. Filozofka

  Witamy na forum!

  Cześć elf. Jestem tutaj od początku dla ofert pracy i komunikatora z 2 znajomymi. Rzadko piszę i to się nie zmieni bo traktuję internet tylko jako narzędzie więc mój staż to nic przy innych piszących i mających wpływ na to forum. Pozdrowienia.
 7. Może, bo zgodnie z tym zapisem okazjonalna umowa zlecenie różni się od stałej umowy zlecenie. "Przy ocenie, czy mamy do czynienia ze “świadczeniem powtarzającym się, którego celem jest zapewnienie utrzymania” bierze się pod uwagę regularność i cykliczność otrzymywania wypłaty, to, czy dłużnik ma też inne dochody, czy też dochód z umowy zlecenia jest jedynym lub głównym dochodem".
 8. Dziękuję, postoją dalej na dole.
 9. Hej Tomasz. Jeżeli Ci zależy na życiu i spłacaniu długu jednocześnie to sprawa nie jest taka zła, bo umowa zlecenie może być traktowana i chroniona jak umowa o pracę. Powodzenia. Znam ten ból
 10. Filozofka

  Rozmowa przy kawie (2)

  A gdzie jest ten temat? Nie mogę go znaleść. Dziwne, że usuwasz konto po usunięciu przez administrację nazwy agencji, którą polecałaś. Widzę ten temat w twoim profilu i całą rozmowę. Wypełniłaś ankietę opinię?
 11. Największy minus jest taki, że babcia może ci powiedzieć, że nie smakuje jej jedzenie i powinnaś jej przywozić swoją kuchnię. Rodzina może być podobnego zdania. Koniecznie to ustal przed wyjazdem, bo potem będziesz jeździła z garami.
 12. Znałam tylko jeden z tych serwisów i byłam pewna że ta strona nie należy do agencji (edytowano), bo na facebooku piszą że to strona stworzona przez opiekunki brrrr a tu takie kwiatki.
 13. @adamos60 pisząc najłagodniej nie jestem zwolenniczką obecnej władzy, ale co dziwnego jest w egzekwowaniu prawa? To znaczy mają być kary, mają być zakazy i nakazy, ale nikt nie ma prawa ich egzekwować? To tak jak słyszę rozmowy kierowców o fotoradarach. Przecież one nie zmieniają prawa one jedynie weryfikują czy się do niego stosujemy. A tu już obelgi że rząd zarabia na biednych kierowcach. Jest przepis to musimy być gotowi że w każdej chwili ktoś powie sprawdzam. Moi znajomi mający własne działalności sami przyznają, że teraz już nie będą kręcić wałeczków, bo się boją. i dobrze bo my Polacy to tylko kręcimy i myślimy jak obejść przepisy co same odczuwamy w naszych agencjach, które co chwile coś omijają i potem mamy 4 umowy, 4 przelewy itd. Kiedyś masa powiedział, że dla mafii najgorszy czas to rządy Pisu. Coś w tym jest.
 14. Filozofka

  Sentencje na dziś

  Nie oceniaj ludzi po wyglądzie. Stara prawda, która zwłaszcza w dzisiejszych czasach straciła na wartości. Oglądajcie pod warunkiem, że macie pudełko chusteczek. Przykład Susan Boyle Przykład Paula A z polskiego podwórka Michał Szpak, którego już na wstępie wyśmiał Wojewódzki a później Sablewska.
 15. Filozofka

  Piłki 1

  Ja oszalałam na tej grze. Najlepszy wyniki 40. Idę, bo nie odejdę ok komputera.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...