Skocz do zawartości
 • multiFormularz dla Opiekunów
  Wyjedź do pracy w Niemczech na najlepszych warunkach!

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Formularz

  Podaj warunki pracy, od  których uzależniasz współpracę z agencją.
  v


  • Wybierz interesujące Cię agencje lub pozostaw listę domyślną

 •  

  Wybierz najlepszą dla siebie ofertę!

  Szukasz sprawdzonej firmy, która dba o Opiekunki i spełnia Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u i rodzaju umowy? Chcesz mieć pewność, że zrobiłaś wszystko, by wybrać najlepszą ofertę? Masz dosyć przeglądania dziesiątek stron agencji i wypełniania skomplikowanych formularzy? Odwróć sytuację i nie trać czasu. Postaw swoje warunki i aplikuj za jednym razem do wybranych przez siebie agencji. Już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, która firma ma dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

  Stworzony przez niezależne forum opiekunkaradzi.pl multiformularz wypełniło już ponad 4 tysiące Opiekunów! Dołącz do nich i wyjedź do Niemiec na najlepszych warunkach.

  Aż 91 procent Opiekunów uznało otrzymane oferty za optymalne lub lepsze od dotychczasowych!

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu się okazuje, że za jednym razem można załatwić wszystko, bo dzwonią zainteresowani twoją osobą znając twoje warunki i mam wrażenie, że zależy im bardziej, bo nie wiedzą czy nie wybierzesz innej oferty!

  Cytuj

  Joanna: Dostałam ofertę m.in. od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za więcej nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Anna Lasocka: Od kilku dni szukałam pracy, aż wreszcie skorzystałam z formularza i w ciągu kilku godzin miałam w czym wybierać. Jestem bardzo zadowolona, bo zaoszczędziłam sobie kupę nerwów i czasu. Dziękuję.

  Cytuj

  Wiesława: Wpisałam, że chcę zarabiać 100 euro więcej niż dotąd miałam i o dziwo dokładnie tyle mi zaoferowano. Dzwonienie po agencjach nie ma już sensu. Myślałam, że nie jest źle, ale okazało się, że może być lepiej.

  Cytuj

  Marianna: Nie dostałam tego czego szukałam, ale przynajmniej mam pewność, że mam dobre warunki. Będę co jakiś czas sprawdzała.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

 • Życzymy szybkiego znalezienia pracy!

   

   

   

×

Drogi Użytkowniku!


Serwis korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności (tutaj), która zawiera także niezbędne informacje dotyczące przetwarzania i ochrony Twoich danych osobowych. Atualizacja polityki prywatności obejmuje wytyczne europejskiego rozporządzenia RODO (25.05.2018).

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.