Skocz do zawartości
 • Szukasz pracy w Niemczech? Już nie musisz!
  Dziesiątki ofert w jednym miejscu

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Szukasz uczciwej firmy, która dba o Opiekunów i spełni Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u (składki do wyboru) i rodzaju umowy (zlecenie, o pracę, działalność, warunki niemieckie)?

  To Ty decydujesz na jakich warunkach pracujesz!

  Odwróć sytuację i nie trać czasu. Skorzystaj ze stworzonego przez forum Opiekunów multiFormularza pozwalającego aplikować jednym kliknięciem do jednej, kilku lub wielu agencji naraz i to Ty postaw im swoje warunki, od których uzależniasz ewentualną współpracę (miasto, własne zwierzęta, nieakceptowane choroby podopiecznych, termin, czas pracy, stawkę). Już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, która z nich może im sprostać i zaoferuje Ci najlepszą ofertę.

  Zarabiaj więcej nawet o 1000 złotych!

  Czy wiesz, że większość opiekunów ogranicza poszukiwanie pracy do dwóch, trzech agencji zmniejszając swoje szanse na lepsze wynagrodzenie? Nie popełniaj ich błędu! Różnica w wynagrodzeniach może sięgać bowiem nawet 1000 zł! To mogą być Twoje dodatkowe pieniądze!

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę zgłosić się bez znajomości języka?
  Tak, zdarzają się oferty z natychmiastowym wyjazdem bez znajomości języka. Istnieje także możliwość skorzystania z przyspieszonego kursu językowego z gwarancją zatrudnienia po jego zakończeniu. 

  Czy są oferty dla małżeństw/par lub 2 opiekunek pracujących w jednym czasie?
  Tak. Tym podobnych ofert nie jest dużo, ale takie zatrudnienie jest możliwe.

  Czy jeżeli obecnie pracuję to mogę także wysłać formularz?
  Jak najbardziej, tylko w ten sposób można szybko sprawdzić, czy inny podmiot nie zaoferuje lepszej stawki. Z odbiorców formularza można wykluczyć obecnego pracodawcę. Formularz trafia wyłącznie do wybranych podmiotów.

  Jestem w Niemczech na lodzie i chcę szybko przejechać w nowe miejsce pracy, czy to możliwe?
  Tak. Pierwsze oferty przedstawiane są kilka chwil po wypełnieniu formularza, o ile są to godziny robocze. W tak nagłej sytuacji formalności można załatwić nawet w ciągu kilku godzin.

  Życzymy szybkiego znalezienia pracy!

  opiekunka_decyduje2.jpg
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • opiekunka_decyduje2.jpg.

   

  Cytuj

  Kinga: Zmarnowałam kilka dni na latanie po stronach agencji, które nie dawały mi takiej jak chciałam stawki, albo umowa była nie ta, a jak już wszystko było super to się okazywało, że zus od 100 zł i kolejny dzień zmarnowany. A tu podałam to czego szukam i w ciągu 1 dnia wiedziałam na czym stoję i kto mi da to czego oczekuję. Super!

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu się okazuje, że za jednym razem można załatwić wszystko, bo dzwonią zainteresowani twoją osobą znając twoje warunki i mam wrażenie, że zależy im bardziej, bo nie wiedzą czy nie wybierzesz innej oferty!

  Cytuj

  Joanna: Dostałam ofertę m.in. od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za więcej nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Marianna: Nie dostałam tego czego szukałam, ale przynajmniej mam pewność, że mam dobre warunki. Będę co jakiś czas sprawdzała, bo to dobry pomysł.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...