Skocz do zawartości

Serenity

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  3025
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  85

Ostatnia wygrana Serenity w rankingu: 27 maja 2020

Serenity posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

2516 Zauważony

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Wielkopolska
 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

6958 wyświetleń profilu
 1. @erika Witam serdecznie ! Tak, udało mi się kogoś znaleźć i będzie jak znalazł na kwarantannę,albo żeby do sklepu posłać. Teraz to już by trudno było.
 2. Serenity

  Coronavirus-aktualności

  Uff... Przeczytałam całość tematu dokładnie. A czy głównie tutaj pisano o aktualnej sytuacji z problemem nr 1 na chwilę obecną ? No i nie czuję się zachęcona do wyjazdu, bo po przerwie w pracy miejsca stałego nie mam, a coś dobrego nowego nie zawsze znajdę na zawołanie. Bywało,.że zmieniałam od razu lichą sztelę, a nawet porzucałam dwie liche sztele po krótkim czasie, a co teraz byłoby z taką zmianą ? Stare metody optymalizacji warunków pracy chyba nieskuteczne ?
 3. @FrauMiau Witam Cię serdecznie ! I dziękuję za pamięć. nie wyjeżdżałam prawie od dwóch lat i między innymi popracowałam w Polsce, ale głównie prowadziłam własne skromne interesy - inwestowałam co poprzednio zarobiłam . Nadal coś tam działam, ale generalnie te sprawy się kończą. Mam zamiar wyjechać znowu do Niemiec, ale nic na siłę i nie zaraz. Czy było warto wyjechać w styczniu ? No nie wiem... Nikomu nie ośmieliłabym się radzić : czasy ciężkie, pacjenci pewnie bardziej nerwowi, pomoc rodzin pewnie mniejsza, ciągły kontakt ze służbami medycznymi, a my ... to już nie 30tki. Sama nie wiem jak sobie tam poradzę po tej przerwie. Niech lepiej ta sytuacja bardziej się ustoi.
 4. Cóż, mój ulubiony temat w dzisiejszych czasach chyba nie ma prawa bytu... Fakt... ale miło te stare kawałki poczytać. Dodam, że kogoś sobie jednak w końcu znalazłam i mam - na te ciężkie czasy, ale nie przyszło mi to lekko... Oj, nie. Ale w gruncie rzeczy cóż 50 plus ma takiego do stracenia ?
 5. @Blondi @erika Dziewczyny, ogromnie dziękuję Wam za pamięć i dziękuję wszystkim innym o którzy o mnie nie zapomnieli. Pozdrawiam też osoby dzielnie walczące na swoich stanowiskach podczas tego paskudnego koronawirusa . Podziwiam szczerze ! Ostatnio miałam długą przerwę w wyjazdach, ale powoli zastanawiam się czy by nie wrócić do branży. Tęsknie nieraz za tymi dawnymi problemami w życiu opiekunki, bo nowe już mi trochę dokuczyły. Pozdrawiam całe Opiekunkowo !
 6. Bardzo słusznie. Gdyby ta sztela była taka cudowna to pani Skoczkowa by jej nie popsuła. A temat fajny. Ja poznałam jedną z Królowych Skoczków. W jednym miejscu była tylko miesiąc i koniec jazda dalej i nigdy z powrotem. Wspaniała osoba ; ciekawa ludzi, doświadczona, pewna siebie i ustawiająca dobrze Pdp i ich rodzinę. Mnie na to nie było stać: gdy sztela była dobra wracałam. O skoczkach nie powiem złego słowa, choć każdy przypadek Skoku ma inne powody
 7. Blondi, ale może te Panie trzymają się tego wózka ? Nie osądzajmy tak zaraz... Niemniej bardzo miło Cię przeczytać ! Jak zawsze zresztą Związek mój się rozwija mocno, ale istotnie trzeba było przekopać się przez górę różnych wariatów. Tu nie opisałam ani ćwierci moich doświadczeń. Po części też nie było warto. To nie jest lekkie zajęcie to randkowanie, ale jest też bardzo pouczające i bywa zabawne. Ja szukałam kogoś na stałe i do wspólnego życia, a to nie jest łatwo, niemniej byli i tacy mężczyźni. W końcu zdecydowałam się na jednego. A mężczyzn do wspólnych wyjazdów, spotkań, weekendów to jest już wielu i nienajgorsi nawet, zwłaszcza młodsi.. Na pewno można sobie pojeździć. Jeden pan to mnie tak ugościł, że do dziś mam przetwory, choć było jasne, że nie pasujemy do siebie, ale zapraszał. Nie, nie każdy facet to zaraz świnia czy złodziej , i w dodatku żonaty. Wielu samotnych. Ale dobry partner, do czego by tam nie był potrzebny, sam raczej nie przyjdzie. Zachęcam wszystkich do działania !
 8. I tą moją ulubioną wklejam jeszcze raz, żeby nie zginęła
 9. Aja jaj... ja tu zakochana to już nikt żadnej piosenki do nauki i dla przyjemności nie wkleił. Tylka ja sama odsłuchałam sobie dzisiaj te stare dobre kawałki A to wkleję jeszcze raz ten kawałek, bo lubię <iframe width="936" height="527" src="https://www.youtube.com/embed/C9HL-2IhZKg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 10. Moj kuzyn to też ożenił się dzięki Internetowi i trwa to już ładne lata. Mają nawet piękną dwójkę dzieci. Młodym to niby zawsze łatwiej, ale i on dość długo szukał kogoś odpowiedniego, ale znalazł.
 11. Tak, Ewo, tamten facet to Szachista, stara już dla mnie historia i szybko skończona. I faktycznie okazał się bardzo roszczeniowy. Niemniej moj obecny partner likwidacji konta nigdy ode mnie nie zażadał, ale sama to po pewnym czasie zakończyłam i on też. To nie był nasz temat w ogóle. Myślę w randkowaniu trzeba mieć trochę doświadczenia. Szczerze to zupełną nieufność też uważam za błąd. I kompletna rezygnacja z poznawania innych to chyba nie jest dobra strategia na życie.
 12. @Dodzisława Dziękuję. Też tak uważam: ciężko połączyć naszą pracę z budowaniem związku i dlatego teraz przerwa, ale nie zawsze tak można. Niemniej warto dać miłości trochę szansy, bo co później ?
 13. @Dodzisława Taki, jak ci opisywani powyżej, to też by mnie nie dostał.. Póki co nie narzekam, Trwaj chwilo ! A dalej się okaże co będzie . Ale samo to nic nie przyjdzie.Czasem najtrudniej zrezygnować z podejrzliwości. Pamiętam jak mój miły zapytał : " A czy możesz potraktować mnie poważnie ?" Ciężko mi było.
 14. Racja, wszystko jakoś kosztuje i za związek się płaci niezależnością. Ale mnie już wolność się przejadła, choć smakuje nieźle, to oddałam... A może i Ciebie jakiś mężczyzna zaskoczy temperamentem ? Choć może nie ci z sanatorium ?
 15. @Dodzisława Ale pamiętasz, żeby mężczyzny nie stresować ? Oni muszą mieć dobre warunki : spokój, zaufanie, stabilny układ... Łatwo spłoszyć, a im mniej się żąda tym więcej się dostaje. Vabank , ale obie strony !


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...