Skocz do zawartości
Reklama:

A.NN.A

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  547
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana A.NN.A w rankingu: 3 lutego

A.NN.A posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

214 Zauważony

O A.NN.A

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 1. @jolantapl., nic się nie stało.
 2. Dobrze musze Was pogodzić. Ja przekazałam @smutna, że z Medirą rozstałam się w wielkiej niezgodzie. I faktycznie powiadomiłam Ją, że Medira mieści się w Katowicach na ul. tej i tej i to jest prawda. @Gość aga. O firmie Prosenior 24 nie pisałam nic. Szkoda, że informacje które przekazałam na priv @smutna opublikowała na forum. Dlaczego, bo ja już tu o tej firmie pisałam chyba już na wiosnę. @smutna- proszę Cię, zdjęcia i filmy które Ci teraz wysłałam są tylko do Twojej wiadomości! Prosiłaś mnie o to, bo Twoja koleżanka miała tam niby dostać od nich zlecenie. Ja na priv podałam Ci inf. o tym co mnie spotkało w tej firmie i to nie musi być zwyczajem w działalności tej firmy. Szkoda. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
 3. [...] Rozmowa przy kawie

  o tak, ja też do łóżka. Dobrej nocy
 4. [...] Rozmowa przy kawie

  kris nie odszedł, tylko się pożegnał z Nami , a to różnica. Myślałam, że się jeszcze troszeczkę ode zwie. @Kris, daj jakiś znak.
 5. [...] Rozmowa przy kawie

  @Blondi, czekamy na deszczyk z i A gdzie @kris? @Łukasz, coś wiesz o Kris-ie
 6. [...] Rozmowa przy kawie

  @kris, gdzie jesteś? zimne, wieczorkiem? A dla wszystkich ,
 7. @Bondi, ja się zdeklarowałam że wrócę. Ale jeżeli agencja straci miejsce to mnie będzie przykro, bo wszystk o "poukładałam sobie tak jak lubię". Ale o pracę się nie martwię. Tylko , że z tą kasą na sztelach jest różnie. Przypadki z opisów widać wagi cięższej a stawki pieniężne nie adekwatne, moim zdaniem do pracy jaką ma wykonać opiekunka. pożyjemy, zobaczymy.
 8. @Blondi, to jest Ukrainka!!!!! Robi tutaj w DE na czarno, sprząta mieszkania. Jeżeli straci to tylko z winy Agencji. mnie rodzina mówi ,że mam wrócić. Ale wiesz jak to jest. Będzie tańsza i du*a zimna. A szkoda by było bo miejsce b. dobre, a trochę już się napatrzyłam w DE na miejsca pracy. Kasa też, ale Ona może być tańsza jak zresztą większość pracowników z tamtych stron Europy.
 9. Mnie agencja nie znalazła zmienniczki. Ok. "Wzięłam sprawy w swoje ręce". Mam, zmienniczkę załatwiła rodzina ( mam pilny i wcześniej ustalony z agencją zjazd do PL). Na szczęście jak przyjechałam poinformowałam też rodzinę w DE, że w takim a takim czasie muszę być w domu) Nie wiem ile dostanie "zmienniczka", ale nie mówi po niemiecku, nie prowadzi auta. ciekawe ile jej rodzina zapłaci??? Ale najlepsze jest to , że agencja teraz się martwi " czy będzie to miejsce pracy". Ja jadę, zmienniczki nie potrafili załatwić. Sama z pomocą rodziny zorganizowałam sobie to zastępstwo. Wniosek może być jeden: miałam tu siedzieć tak długo jak agencji pasowało?
 10. @Blondi, jasne że było. Ale ciemne Dla mnie proszę ciemniejsze kolory. Królowa Blondi jest tylko jedna. Mam zjazd zaraz więc, może coś zmienię?
 11. co jest, coraz mniej osób na zastępstwa. U mnie to samo, tylko rodzina się postarała i sama załatwiła zastępstwo. Dobrze, że jak przyjechałam to zaraz rodzinę powiadomiłam o konieczności zjazdu w określonym czasie.
 12. może ta agencja to Medira? Ja pojechałam do podobnego SYFU. Uciekłam po 2 godz. oglądania warunków pracy, warunków socjalnych, mieszkaniowych. Jeżeli to nie Medira, wniosek inne Agencje też mają wpadki Ale nie chcę aby to zabrzmiało jak usprawiedliwienie, bo co niektórzy na tym Naszym Forum mogą tak właśnie interpretować moją wypowiedź.
 13. @smutna, a dla czego postanowiłaś tam zostać i pracować aż doprowadzając swój stan zdrowia do takiego stanu?
 14. @Łukasz. cześć. Też to czytałam, zastanawiałam się ile osób w domu. I dla czego bez języka ( żeby się nie mogła pani pożalić)? A na koniec " od opiekunów oczekujemy........." , to za tą kasę jeszcze opiekunką być może to ten plusik tej pracy?
×

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się