Skocz do zawartości

A.NN.A

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  590
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana A.NN.A w rankingu: 3 lutego 2017

A.NN.A posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

261 Zauważony

0 punktów ostrzeżenia


Nie nałożono ograniczeń

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A.NN.A

  Pytania do dr Sylwii Timm

  @marynia, ja miałam taką samą sytuację. tylko, że po dwóch dniach zaczęłam kumać że babcia ( a miałam do opieki tylko jej męża) coś nie helo! Porozmawiałam z synem. Przyznał się i do diagnozy mamy. Z dziadkiem było ok. Ale co ona wyrabiała . Wytrzymałam 6 tyg. Zjechałam.
 2. A.NN.A

  [...] Rozmowa przy kawie

  Ale, co to? Dla kogo te napoje?
 3. A.NN.A

  [...] Rozmowa przy kawie

  Wszystkie/cy Aniołki z opiekunowa, dobrej nocy. Dobrze, że niedziela już się kończy.
 4. A.NN.A

  Pytania do dr Sylwii Timm

  @czarnulka, Twój strach ma duże oczy. Wyluzuj.
 5. A.NN.A

  Pytania do dr Sylwii Timm

  @Serenity, ja tak samo robię. Warto, aby czuć się w tej pracy lepiej. Agencje zawsze mówią to samo. "Problemów nikt nie zgłaszał". Bo muszą dać zastępstwo ( aby bez konsekwencji prawnych wytoczonych przez rodzinę podp.), a dziewczyny milczą najczęściej do zmienniczki, bo chcą do domu i nigdy już w to miejsce nie wrócić. Temat rzeka. I ag. to właśnie wykorzystują, bo wiedzą że w stosunku same do siebie nie jesteśmy uczciwe. I z nas żyją i nas kroją.
 6. A.NN.A

  Pytania do dr Sylwii Timm

  @czarnulka, przestań straszyć. tutaj może czyta ktoś kto jest płochliwy. Szkodzisz tylko.
 7. A.NN.A

  Pytania do dr Sylwii Timm

  Ja też do Was się dołączam. Pozdrawiam.
 8. A.NN.A

  [...] Rozmowa przy kawie

  Dzień dobry! Witam wszystkich. Jestem, pozdrawiam nowo przybyłych. Trochę muszę się poudzielać. Stęskniłam się.
 9. A.NN.A

  Nowe logo

  Tak zauważyłam. Dziękuję za ładny kolor tła na mojej literce "A" Ale mi się rymło.
 10. A.NN.A

  [...] Rozmowa przy kawie

  Ja wszystko załatwiam przez agencję. Złoto na meblach, dzwonie do agencji niech przyjdzie rodzina i pochowa MEDIRA zaświadczy i opiekunka , która poinformowałam i jeszcze powiedziała mi, gdzie odłożyła podop. łańcuszek ze złota. Dodatkowe prace wymyślone przez rodzinę, też przez agencje. Brak wyżywienia, też moja obecna agencja załatwiła Echtehilfe24. Zadzwoniła do koordynatora w DE i załatwione. A co ja mam gadać z rodziną? Krótko staram się wyjaśnić, ale oni to maja gdzieś. mnie zatrudnia agencja, to niech się z nimi szarpią. U mnie w zleceniu pisze to i to. Ja to wykonuję. Czasami coś więcej ale to zależy jak mnie traktują. Zabezpieczam się. Nie pokazywałam ile mam kasy. Pieniądze tak schowane aby nikt ich nie widział. A gdyby doszło do jakichkolwiek pomówień zaraz wezwałabym Policję DE i przy nich pokazałabym ile i gdzie mam. Proszę ściągnąć odciski palców z nominałów. Nie znaleźliby nic! tylko moje i pracownicy Banku w PL., A to, że czasami pisze jak trafiłam. I co niektóre osoby to komentują. ok. To jest tylko wymiana informacji o sztelach i firmach, które jak ze mną postąpiły, jak załatwiły jakiś problem i czy ja miała rację, czy rodzina. Ja też mogę pomylić się w swojej ocenie na daną sytuację, ale nigdy nie powiem że sobie tutaj w pracy nie radzę lub że nie daję podop. i jego rodzinie czasu. Jak nie to spadam. Jest tyle potrzebujących moich rąk i mojego dużego doświadczenia. A to też pozwala mi szybko odkrywać prawdę i reagować. Ale na pewno nie pozwolę nigdy nikomu mnie obrażać i abym głodowała. Na zachcianki mam kasę. Pidop. lub rodzina ma się wywiązywać ze wszystkich pkt. w umowie, tak jak ja. Ale mi się napisało, samo tak wyszło ze mnie.
 11. A.NN.A

  [...] Rozmowa przy kawie

  Ale jajka. jeszcze takich powalonych zmienniczek nie miałam, ale kiedyś trafię To jakieś chore ( zakompleksione kobitki). Nie dość, że nasi podop.ich czasami rodziny, to jeszcze my mamy sobie pod górkę robić. Ten nasz charakterek Polaka za granicą , chyba wychodzi w konfrontacji z rodakiem.
 12. I wielu opiekunów już nie chce jeździć w takie miejsca. Ja też już do nich należę. Miałam Pana do opieki ( żona w zleceniu pisało - nie wymaga opieki) po dwóch dniach dotarło do mnie, że jest coś nie tak. Po rozmowie z synem moje przypuszczenia się sprawdziły. On mój podop. był ogólnie mówiąc ok. Ale ta Jego żona i pretensje córki, że ja nie poświęcam mamie czasu, że mama ma ble,ble,ble. A na koniec jeszcze od firmy się dowiedziałam, a co by się pani stało gdyby....... Nie jadę do pary i koniec.
 13. @jolantapl. właśnie tak mamy. Jak dogadujemy się z podop. to dzieci często potrafią nas zaskakiwać brzydkim zachowaniem. A przecież jak lubi się podop. to praca jest łatwiejsza i warto pobyć z taka osobą.
×

Drogi Użytkowniku!


Serwis korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności (tutaj), która zawiera także niezbędne informacje dotyczące przetwarzania i ochrony Twoich danych osobowych. Atualizacja polityki prywatności obejmuje wytyczne europejskiego rozporządzenia RODO (25.05.2018).

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.