Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Wcale nie taką normą, ale wiele firm płaci takie dodatki według własnych zasad.

Ja się łapię na 50 EUR ale mam koleżankę w innej firmie i ma 25 EUR. A reklamują się firmy kwotami 200-350 EUR, tylko jest tyle warunków że nie wiem czy ktoś w ogóle dostaje to max ?

 

Ja się na nic nie łapię,na żadne premie,,teraz ,,ale????? nie narzekam,,bo co miesiąc mam tą premię,,tą najwyższą,,,bo :święty: pracuje,,mimo ,że jest Blondi,,,ale arbeituje super,,dziękuję jej za to,,bo może dalej bym pracowała za marne euro,,,życie jest piękne:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę szokuje mnie to co tu piszecie bo od pół roku pracuję przez agencję i w ogóle nie czuje się oszukiwany ani okradany.. z tego co wiem to 150 euro kasują jakieś, zarabiam przyzwoicie - w sumie to więcej niż opowiadali moi znajomi, którzy pracowali w niemczech. Nie wiem co o tym myśleć. Mogę dodać, że ta agencja zatrudnienia to LINK - nie wiem czy to u nich jest tak dobrze, czy to u was tak źle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.07.2017 at 11:33, [email protected] napisał:

Trochę szokuje mnie to co tu piszecie bo od pół roku pracuję przez agencję i w ogóle nie czuje się oszukiwany ani okradany.. z tego co wiem to 150 euro kasują jakieś, zarabiam przyzwoicie - w sumie to więcej niż opowiadali moi znajomi, którzy pracowali w niemczech. Nie wiem co o tym myśleć. Mogę dodać, że ta agencja zatrudnienia to LINK - nie wiem czy to u nich jest tak dobrze, czy to u was tak źle???

       Ile więc  zarabiasz i jakie masz warunki pracy przez tego reklamowanego przez siebie  pośrednika ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected]  chyba żartujesz - 150 euro?????  Co najmniej 400 euro i to za kilka godzin pracy.  Ja im nie żałuję, tylko niech będą w stosunku do opiekunki w porządku.  Niech zgłaszają niezwłocznie do ZUS  opiekunkę, by mogła wyjechać z kartą EKUZ, a nie robią to miesiąć poźniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LENA_57 napisał:

@[email protected]  chyba żartujesz - 150 euro?????  Co najmniej 400 euro i to za kilka godzin pracy.  Ja im nie żałuję, tylko niech będą w stosunku do opiekunki w porządku.  Niech zgłaszają niezwłocznie do ZUS  opiekunkę, by mogła wyjechać z kartą EKUZ, a nie robią to miesiąć poźniej. 

Nigdy nie pisalam na ten temat , bo mnie to  nie interesowało . Mam pensje taka jaką chcialam a reszta nie moja sprawa. Ale po raz pierwszy na  wlasne oczy widzialam umowę miedzy rodzina a agencją i to przed tygodniem , no może 10 dni wstecz. Kwota jaka płaci rodzina to 2.200€  a opiekunka  otrzymuje z tego 1100€.  Nic dodać :nie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość aga napisał:

Nigdy nie pisalam na ten temat , bo mnie to  nie interesowało . Mam pensje taka jaką chcialam a reszta nie moja sprawa. Ale po raz pierwszy na  wlasne oczy widzialam umowę miedzy rodzina a agencją i to przed tygodniem , no może 10 dni wstecz. Kwota jaka płaci rodzina to 2.200€  a opiekunka  otrzymuje z tego 1100€.  Nic dodać :nie:.

Witam :love: piszesz ze 2.200 widzialas,tutaj gdzie jestem to osobiscie rachunek czytalam bo babcia dala mi do przeczytania to placa za mnie 2.530 a opiekunka 1300,ok jak jade do domu to jest pelne ubezpieczenie zdrowotne ale np. za prawo jazdy kasuja ktorego nie mam, tego to juz nie pojmuje i np. za to gdybym jechala malym busem do domu to dostaliby do zaplacenia dodatkowe 35euro a w umowie jest za koszt podrozy 150euro ciagna kase jak sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja pracowalam w Frankfurcie ok.2 lat - towarzystwo przy porannej herbacie, po poludniu 20min. spacer, zakupy w czwartek i jazda autem (apteka, lekarz, fryzjer, pedicure itd ...) Podopieczna placila firmie 2400 + przejazd 150 e ,

ja otrzymywalam 1600e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pflegerin24h napisał:

Ja pracowalam w Frankfurcie ok.2 lat - towarzystwo przy porannej herbacie, po poludniu 20min. spacer, zakupy w czwartek i jazda autem (apteka, lekarz, fryzjer, pedicure itd ...) Podopieczna placila firmie 2400 + przejazd 150 e ,

ja otrzymywalam 1600e.

1600 - na działalność, czy umowę-zlecenie?

Ja też widziałam umowę. Firma kasuje 2450, zaś mi płaci 1240. Nie byłabym wkurzona, gdyby dołożyli starań i ustalili z rodziną min. komfortu dla mnie. Pauzy, plan dnia itp. Dopracowałam się tu... uspokajacza dla babci, pauz z podmianą... ale to rola koordynatora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na warunkach niemieckich, rodzina pokrywala 5 skladek, kosztowalo ją to ok.3000e.

sorry , to brutto ok.3000 dotyczylo ostatniego miejsca pracy - moje wynagrodzenie to bylo 1800e netto.

Mialam tutaj 6 g. czasu wolnego i w weekend 1 dzien wolny.

Teraz nie dam sie wykorzystywać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mozna znależć, tylko trzeba stawiac warunki i negocjowac. Fakt, przyznam sie,że tez bylo to dla mnie zaskoczeniem, tym bardziej ,ze jeszcze w tym zleceniu byla f-ma posrednicząca. Do godz.13 byla gosposia a ja obowiazki przejmowalam po jej wyjsciu i jeszcze od 16h do kolacji mialam wolne. Moją rolą bylo po prostu w domu byc. Rano codziennie przyjezdzal PD do toalety porannej. Ja jezdzilam z podopieczną do fryzjera raz w tygodniu i do restauracji w weekend z rodziną, ale owa pani tez dala popalic bo ciagle myslala,że nadal jest Geschäftsführerin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo moze do co najmniej 3 podopiecznych i jak napisałam 6 godzin to na sen no i kwota 3000 euro ,którą płaci rodzina to już chyba z kosmosu ha ha przecież oni każdy cent liczą na środkach czystosci oszczędzają na jedzeni nawet tu gdzie jestem worków na śmieci się nie kupuje bo po co lepiej podkradać ze sklepu ja już wszystkie swoje reklamówki zużyłam bo nie miałam do czego pampersów wkładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pflegerin24h napisał:

Teraz sama mam propozycje na otwarcie niemieckiej filii w PL w branży opiekunczej.

I rozważam tą propozycję....

To mamy nadzieję,że nas wszystkich zatrudnisz :o   Mi też podaj na priv nazwę tej wspaniałej firmy.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...