Skocz do zawartości
Reklama:

LENA_57

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  830
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana LENA_57 w rankingu: 31 marca

LENA_57 posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

241 Zauważony

O LENA_57

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

1285 wyświetleń profilu
 1. [...] Rozmowa przy kawie

  @Jo;lantapl obejrzałam później na YT, w programie Marcina Roli.
 2. [...] Rozmowa przy kawie

  Możliwe, ja szybko przed, pobiegłam coś kupić do jedzenia.
 3. [...] Rozmowa przy kawie

  Pewnie widziałaś jak wybuczeli Wałęsę, ale te krzyki przed przemówieniem były wygłuszone.
 4. [...] Rozmowa przy kawie

  Toteż przed przemówieniem Trumpa, jak sie pojawili na trybunach, społecznośc ich wygwizdała i wyzwała od złodzieji. TV tego nie pokazała.
 5. [...] Rozmowa przy kawie

  @jilantapl, prok. Kijanko oglądałam. Udaje, że ma depresję. Na procesie Sumlińskiego też Komorowski nic nie pamiętał. @jolantapl.
 6. [...] Rozmowa przy kawie

  @jolantapl oby nie leczenie kanałowe. Mnie jeden ząb leczą kilka lat i ciagle coś źle. A ja oglądam wiadomości, bo ostanio tyle się dzieje. Wczoraj prezydent USA w Polsce, dziś szczyt G20 w Hamburgu i tam przy okazji rozruchy antyglobalistów. Oj ciekawie. Oby nam się udał plan trójmorza, szybciej na urlop dotrzemy do mojej ulubionej Chorwacji.
 7. [...] Rozmowa przy kawie

  Łukasz moja dentystka odmówiła leczenia kanałowego. Muszę leczyć pod mikroskopem, nie każdy gabinet to urządzenie posiada. U mojej stałej wczoraj wyczyściłam ząbki. Udałam się też do Instytutu Stomatologii a tam terminy na październik i to prywatnie. Tam mają najnowocześniejsze urządzenia. Sprawdziłam cennik w prywatnej klinice gdzie się zapisałam i na leczenie jednego zęba będę musiała wydać ok. 600 zł. Już mam zaklepaną jedną wizytę dwugodzinną, a na jednej się nie skończy.
 8. [...] Rozmowa przy kawie

  Witam z Polski. Wreszcie siedzę sobie na swojej wygodnej kanapie. Biegam trochę po mieście, załatwiam różne sprawy. Okazało się, że najtrudniej dostać się dentysty. Mimo, że prywatnie to czas oczekiwania conajmniej 2 tygodnie. Wczoraj z przerwami oglądałam wizytę prezydenta Trumpa w Polsce. Wspaniałe przemówienie. Wkleiam link jeśli to kogoś interesuje. Warto posłuchać i się podbudować.
 9. [...] Rozmowa przy kawie

  @Jolantapl przyjeżdza ta sama co była. Miała być już w piątek, ale jak zwykle coś jej wypadło. Powinna być godzinę przed moim odjazdem. Jak przyjadę to będe miala roboty. Jadę tylko na 4 tygodnie.
 10. [...] Rozmowa przy kawie

  @Jolantapl, właśnie się pakuję. Naważniejsze, że już te wiechcie kwiatów babci wyrzuciłam i posprzątałam. Jutro jeszcze pranie i prasowanie mojej pościeli. Dziadkom też świeżutką pośliel ubrałam, oby nie zabrudzili do jutra. Zakupy też zrobione. Teraz robię sobie pazurki. W domu będę w poniedziałek przed południem.
 11. Jest ponoć dobra stella koło Hanoweru. Potrzebna osoba z prawem jazdy i językiem mocno komunikatywnym. Stawka 1250 - 1300 euro, składki od średniej krajowej.
 12. [...] Rozmowa przy kawie

  @Łukasz nawet tu nie dostałam ani razu Trinkgeld. Na jedzenie nie skąpią, ale aby coś dać o to już nie. Nawet za mycie okien i szorowanie tych krat nic nie dali. Podwiozą mnie tylko do stacji. To mi akurat nie przeszkadza.
 13. [...] Rozmowa przy kawie

  @Jolantapl tu S-Bahnem się lepiej jedzie jak autem. A ze stacji na ZOB mam parę metrów. Tam są wszędzie windy, więc po schodach kufra nie muszę dźwigać. Monachium znam akurat dość dobrze. Kiedyś to miasto kilka razy na rowerze objechałam. Na poprzedniej stelli też sama S-Bahnem jeździłam, więc nie sprawia mi to trudności. Agencja mi nawet proponowała samolot, ale na lotnisko po pierwsze jest jeszcze dalej, po drugie do mojego miasta tego dnia nie ma lotu. No i samolotem to z maleńkim bagażem. Ja tych ciuchów mam sporo, bo przyjechałam zimą a wyjeżdżam latem. Pani z agencji ten samolot jakby pod publiczkę proponowala, chciała zabłysnąć. Tak jakbym to ja samolotem nie latała.
 14. [...] Rozmowa przy kawie

  No ja za 5 dni, tez do domciu. Jadę S-Bahn-em 30 km, później Sindbadem. Już nie mogę się doczekać. Zmęczona jestem.
 15. [...] Rozmowa przy kawie

  To bardzo ładnie ze strony agencji.
×

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się