Skocz do zawartości

Maryla00

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

159 wyświetleń profilu
 1. Ja wolę mieć czytelną umowę i żadnych ustaleń poza. Jeżeli coś obiecują wolę to mieć na mejlu - bo pamięć u niektórych krotka .... Witam, cieszymy się, że Państwo dołączyliście do naszej społeczności (wielokrotnie, pod różnymi nazwami), ale zachęcamy do stworzenia konta oficjalnego. Multikonta oraz autoreklama na naszym forum są niedozwolone i karane usunięciem z serwisu. Wierzymy, że oferta Państwa agencji nie wymaga dodatkowego wsparcia.
 2. GoWork - opinie

  Z tą agencją pracy współpracuję już od kilku lat. Dostaję wynagrodzenie na czas i mam dobre wsparcie od strony firmy. Dlatego mogę polecić tą firmę. A stawkę trzeba sobie samemu wynegocjować ja siebie cenię i dlatego nie narzekam Witam, cieszymy się, że Państwo dołączyliście do naszej społeczności (wielokrotnie, pod różnymi nazwami), ale zachęcamy do stworzenia konta oficjalnego. Multikonta oraz autoreklama na naszym forum są niedozwolone i karane usunięciem z serwisu. Wierzymy, że oferta Państwa agencji nie wymaga dodatkowego wsparcia.
 3. Czy agencje monitorują fora i grupy opiekunek?

  Bardzo dobrze ,że agencje czytają nasze posty - dowiedzą się prawdy o sobie . Witam, cieszymy się, że Państwo dołączyliście do naszej społeczności (wielokrotnie, pod różnymi nazwami), ale zachęcamy do stworzenia konta oficjalnego. Multikonta oraz autoreklama na naszym forum są niedozwolone i karne usunięciem z serwisu. Wierzymy, że oferta Państwa agencji nie wymaga dodatkowego wsparcia.
 4. Jaka agencja pracy?

  Dziękuję za podzielenie się swoimi priorytetami Ja wybieram agencje gdzie jest jedna czytelna umowa. Miałem kiedyś problemy z niedoczytaniem umowy ZUS w pewnym wieku też zaczyna być ważny ... byle by był uczciwie naliczany
 5. Witamy na forum!

  Katrin serdecznie Cię witam
 6. Jaka agencja pracy?

  Macie rację najgorzej siedzieć w domu i myśleć ,że wszędzie jest źle ,że agencje to tylko wykorzystują a podopieczni to szkoda gadać ... Ja też się bałam i długo zwlekałam zanim pierwszy raz wyjechałam. Na co bierzecie pod uwagę wybierając agencję ?
 7. Może to i lepiej ,ze dwoje ... Gotować trzeba tak i tak prać też. Jeżeli mąż choć trochę zajmie się zoną to będzie chwila oddechu
 8. AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?

  Zawsze jest tak ,że agencja/pracodawca zarabia jest wolny rynek ale będzie musiała się bardziej dzielić jak nie będzie miała ludzi do pracy
 9. Jaka agencja pracy?

  Ja kolejny raz wyjechałam z Go workiem i nie narzekam. Póki co trafiają mi się miłe rodziny.
 10. Ja bym nie poleciła to jest jednak praca z ludźmi i nie wiadomo co osoba uzależniona może zrobić. Miała bym później wyrzuty sumienia ,że przez moje polecenie wydarzyło się coś złego.
 11. Ja nie wiem jak się zachowam ... Ale inaczej się ratuje osobę z ,która nic cie nie łączy - wtedy bez emocji a inaczej kogoś bliskiego.
 12. Zdążyć przed odleżynami...

  Mam w rodzinie osobę ,która ma odleżyny od kilku lat i się leczą. Nawet próbowali jakiś robali co wyjadają martwe części ciała. A wszystko zrobiło się w szpitalu bo nie chciało się przekładać a rodzinie nie pozwolili.
 13. Zdążyć przed odleżynami...

  Słyszałam ,że na odleżyny są jakieś plastry ze srebrem czy ktoś się z tym spotkał ?
 14. Wieczorne podjadanie

  Ja tez kocham słodycze nie mogę się powstrzymać i na drugi dzień postanawiam poprawę i tak dalej ...
 15. Witamy na forum!

  Dzień dobry chciałam się przywitać
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się