Skocz do zawartości

Maryla00

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

276 wyświetleń profilu
 1. Ja wolę mieć czytelną umowę i żadnych ustaleń poza. Jeżeli coś obiecują wolę to mieć na mejlu - bo pamięć u niektórych krotka .... Witam, cieszymy się, że Państwo dołączyliście do naszej społeczności (wielokrotnie, pod różnymi nazwami), ale zachęcamy do stworzenia konta oficjalnego. Multikonta oraz autoreklama na naszym forum są niedozwolone i karane usunięciem z serwisu. Wierzymy, że oferta Państwa agencji nie wymaga dodatkowego wsparcia.
 2. Bardzo dobrze ,że agencje czytają nasze posty - dowiedzą się prawdy o sobie . Witam, cieszymy się, że Państwo dołączyliście do naszej społeczności (wielokrotnie, pod różnymi nazwami), ale zachęcamy do stworzenia konta oficjalnego. Multikonta oraz autoreklama na naszym forum są niedozwolone i karne usunięciem z serwisu. Wierzymy, że oferta Państwa agencji nie wymaga dodatkowego wsparcia.
 3. Dziękuję za podzielenie się swoimi priorytetami Ja wybieram agencje gdzie jest jedna czytelna umowa. Miałem kiedyś problemy z niedoczytaniem umowy ZUS w pewnym wieku też zaczyna być ważny ... byle by był uczciwie naliczany
 4. Maryla00

  Witamy na forum!

  Katrin serdecznie Cię witam
 5. Macie rację najgorzej siedzieć w domu i myśleć ,że wszędzie jest źle ,że agencje to tylko wykorzystują a podopieczni to szkoda gadać ... Ja też się bałam i długo zwlekałam zanim pierwszy raz wyjechałam. Na co bierzecie pod uwagę wybierając agencję ?
 6. Może to i lepiej ,ze dwoje ... Gotować trzeba tak i tak prać też. Jeżeli mąż choć trochę zajmie się zoną to będzie chwila oddechu
 7. Zawsze jest tak ,że agencja/pracodawca zarabia jest wolny rynek ale będzie musiała się bardziej dzielić jak nie będzie miała ludzi do pracy
 8. Ja kolejny raz wyjechałam z Go workiem i nie narzekam. Póki co trafiają mi się miłe rodziny.
 9. Ja bym nie poleciła to jest jednak praca z ludźmi i nie wiadomo co osoba uzależniona może zrobić. Miała bym później wyrzuty sumienia ,że przez moje polecenie wydarzyło się coś złego.
 10. Ja nie wiem jak się zachowam ... Ale inaczej się ratuje osobę z ,która nic cie nie łączy - wtedy bez emocji a inaczej kogoś bliskiego.
 11. Mam w rodzinie osobę ,która ma odleżyny od kilku lat i się leczą. Nawet próbowali jakiś robali co wyjadają martwe części ciała. A wszystko zrobiło się w szpitalu bo nie chciało się przekładać a rodzinie nie pozwolili.
 12. Słyszałam ,że na odleżyny są jakieś plastry ze srebrem czy ktoś się z tym spotkał ?
 13. Maryla00

  Wieczorne podjadanie

  Ja tez kocham słodycze nie mogę się powstrzymać i na drugi dzień postanawiam poprawę i tak dalej ...
 14. Maryla00

  Witamy na forum!

  Dzień dobry chciałam się przywitać


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...