Skocz do zawartości

Daiana

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kompletnie nic...nie wiem...znalazłam tak dużo firm-agencji że jestem przerażona że jest ich tak dużo, podobno niemieckie są dobre ale nie wiem jak się nazywają...a może ktoś współpracuje dłużej i może polecić jakąś agencję pracy... spokojnej nocki życzę, pozdrawiam.
 2. zależy od firmy, podobno czeskie firmy są dobre,tylko samemu trzeba dojechać a podróż zwracają 150 E
 3. Oj masz rację Łukasz,nic na siłę ,raczej odłożę ten wyjazd na nst..rok i dam sobie czas do nauki języka aczkolwiek firma NW CENTROL ma oferty pracy, czy to dobra firma ?, co o niej wiecie ?... pozdrawiam.
 4. Dziękuje Jola,skorzystam...jak masz jakieś inne fajne to podeślij, mam nadzieję szybko nauczyć się przynajmniej podstawowych zwrotów,a Wy za jaki czas potrafiliście porozmawiać i zrozumieć co mówią do Ciebie.
 5. ja szukam na podmianę na 1 m-c, jak potrzebujesz podmiany,napisz,pozdrawiam.
 6. Pozdrawiam i gratuluje wytrwałości,lubię pogadać więc bez języka nawet 1 m-c to koszmar...pozdrawiam z czego najlepiej uczyć się języka niemieckiego,internet,jakieś strony czy zwykły słowniczek-rozmówki ?
 7. Witam ! a ja szukam dla siebie ,jestem osoba z doświadczeniem pracy jako opiekunka ,staż 13 lat we Włoszech,bez znajomości języka niemieckiego / znajomość pojedynczych słówek/ szukam pracę na zastępstwie na 1 m-c lub np. 6 tyg...czy firmy -agencje zatrudnia takie osoby. Podajacie nazwy. Umiejętności...mierzenie ciśnienia, mierzenie cukru we krwi, podawanie insuliny,podawanie leków,prawo jazdy, znajomość języka włoskiego,nie paląca i nie pijąca,odpowiedzialna i rzetelna ..bardzo proszę o informację.
 8. Podpinam się...szukam pracy na podmianę na 1 m-c lub 6 tyg, od 25.08.-do 30.10...a także od 3.01.2018...nie znam języka niemieckiego , /znajomość-pojedynczych słówek / ,znam język włoski ,staż pracy jako opiekunka13 lat we Włoszech . Umiejętności...mierzenie ciśnienia, mierzenie cukru we krwi, podawanie insuliny,podawanie leków,prawo jazdy, znajomość języka włoskiego,nie paląca i nie pijąca,odpowiedzialna i rzetelna ..bardzo proszę o informację. [email protected]
 9. Dziękuje bardzo Jolu, uczę się języka,a Ty z czego się uczyłaś ?...znajoma pojechała bez języka plus zwrot kosztów,wyjazd bez agencji na podmianę znajomej,we Włoszech zarabiałam bardzo dobrze,napisz do mnie na e-maila podanego wyżej,pozdrawiam cieplutko.:) nie znam języka niemieckiego, / znajomość pojedynczych słówek/ znam język włoski Umiejętności...mierzenie ciśnienia, mierzenie cukru we krwi, podawanie insuliny,podawanie leków,prawo jazdy, ,nie paląca i nie pijąca,odpowiedzialna i rzetelna . Witaj Aga ! przeżywałam to samo jak pierwszy raz wyjechałam do Włoch,znajoma zmusiła mnie bym ponownie ja zmieniła,ponieważ chciała zjechać do domu i tak pozostałam ponad 13 lat, kochałam pracę,wspaniałych przyjaciół których poznałam i mam kontakt do dziś,podziwiali mój temperament i radość życia. Pozdrawiam Cie serdecznie. Warto pomagać,bo dobro wraca i czasami sami możemy potrzebować pomocy,działam społecznie od kilku lat i wiem jaką radość sprawia otrzymanie pomocy od innych,wzrusza serce i płyną łzy...:)
 10. Witam ! Byłam opiekunką 13 lat we Włoszech, wyjechałam pierwszy raz bez języka,teraz szukasz pracy w Niemczech jako opiekunka,nie znam języka, mam referencje,chciałabym pojechać na zastępstwo na 1-2 m-c,myślę że sobie poradzę, gdyby ktoś potrzebował podmiany jestem chętna od 25.08 lub [email protected] pozdrawiam serdecznie


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...