Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lucyna121 napisał:

Witam wszystkich , dziekuje za przywitanie. Blondi, wytrzymalam 13 , ale nie radze sobie z agresja rodziny. Babacia jest kochana, ale dziadek ....az brakuje slow zeby go okreslic . 28 lutego jade do domu, musze sie uspokoic i wyciszyc. Nie wroce do tej rodziny. nienawidze chamstwa , prostactwa, nie wiem jak babacia wytrzymala z takich chamem 55 lat. Ja sie nie daje dziadkowi, ale widze jak babcia cierpi ze maz jest nie zadowolony. To moja 4 rodzina i pewnie ostatnia....

jak cierpi babcia ,jak mąż jest niezadowolony to ja to znam ,,,wiem o czym tutaj piszesz,,  @Lucyna121 zapraszam na ,,Rozmowy przy kawie",,,tutaj się tylko witamy -a do 28 lutego to jeszcze full czasu ,,,wskakuj na :kawa: zapraszam serdecznie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bozena123 napisał:

Witam,mam na imię Bożena ,od połtorej roku pracuję w opiece w Estenfeld.Pozdrawiam.

Witaj  @bozena123,,bije z Ciebie ciepło dobrej i troskliwej opiekunki a to cechy na wagę złota,,,,na !00% masz wnuczke albo wnusia na rękach,,niech rośnie zdrowo i ciesz się razem z nim czy z nią,,,fajnie że do nas dołaczyłaś,,,pisz też trochę na forum-odważnie -zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ozi napisał:

Witam opiekun Ozi

A ja jestem Blondi ,,  @Ozi bardzo serdecznie też Ciebie witam ,,,tylko nie uciekaj szybko z tego forum,,,pokaż się nam,,,odzywaj się,,pisz i dziel się swoimi doswiadczeniami,,,wskakuj tutaj kiedy tylko Ci czas pozwoli,,,,,,już tak nacukrowałam ,,aż za dużo,,,:)a lubisz ?:lody:albo:ciacho: -to się częstuj,,nikt nie widzi,,że 20 dkg przybędzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miło! Jestem opiekunką po przejściach :) Wcześniej pracowałam prawie rok w agencji pracy i to ja rekrutowałam opiekunki, ale w końcu sama podjęłam się pracy jako opiekunka bo to prawie 3 razy większe zarobki i uwierzcie mi że dużo mniej stresu bo prezeska dawała popalić. Wszystkim wam życzę fajnych ofert i jak najmniej kontaktów z agencjami bo jesteśmy dla nich ważne do wyjazdu a potem generujemy już tylko problemy :))))) w wolnej chwili coś o tym napiszę. Pozdrawiam i dziękuję za przyjęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kotka napisał:

Witam wszystkich miło! Jestem opiekunką po przejściach :) Wcześniej pracowałam prawie rok w agencji pracy i to ja rekrutowałam opiekunki, ale w końcu sama podjęłam się pracy jako opiekunka bo to prawie 3 razy większe zarobki i uwierzcie mi że dużo mniej stresu bo prezeska dawała popalić. Wszystkim wam życzę fajnych ofert i jak najmniej kontaktów z agencjami bo jesteśmy dla nich ważne do wyjazdu a potem generujemy już tylko problemy :))))) w wolnej chwili coś o tym napiszę. Pozdrawiam i dziękuję za przyjęcie!

@Kotka witam i zapraszamy na ,,Rozmowy przy kawie" -ciutkę wcześniej coś tam wsadziłam,,,zajrzyj tam,,,pozdrawiam,,,  oooo!!! byłaś rekruterką,,,,super ,,dawaj i pisz ,,fajnie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

Cieszę się, że znalazłam to forum i mogłam dołączyć do niego. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii nie są mi obce. Poznałam pracę z agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Po przerwie rozważam powrót do 24h opieki, stąd moja tutaj obecność. Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem, a jeszcze chętniej skorzystam z doświadczeń innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LENA_57 napisał:

Witaj ex- opiekunka. O tej porze mało tu osób. Chodzą wcześnie spać. Ja jutro wybieram się do Niemiec jeżdżę tylko przez agencje. Zapraszam na Forum. :święty:

Cześć Lena_57.
Mało, ale i tak czuję się mile przywitana :) Mówisz, przez agencje jeździsz? Przyznam, że rozważając za i przeciw wszelkich opcji (umowa o pracę z agencją, wyjazdy na działalność w pl lub w at, czy też samodzielne pozyskiwanie zleceń, także w ramach działalności) pomału dochodzę do wniosku, że wyjazd przez agencję, to sensowne rozwiązanie, tylko jak znaleźć tę jedną jedyną i się nie naciąć?
Życzę Ci szerokiej drogi, spokojnej pracy i niech czas szybko zleci :)

 

2 minuty temu, FrauMiau napisał:

@ex_opiekunka witamy w naszym gronie!

:)

 

Edytowane przez ex_opiekunka
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ex_opiekunka napisał:

Witam serdecznie!!!

Cieszę się, że znalazłam to forum i mogłam dołączyć do niego. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii nie są mi obce. Poznałam pracę z agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Po przerwie rozważam powrót do 24h opieki, stąd moja tutaj obecność. Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem, a jeszcze chętniej skorzystam z doświadczeń innych.

Witaj  @ex_opiekunka na naszym forum,,Ty wiesz więcej niż nas tu kilka razem wziętych,,masz już za sobą kilka lat,,i znasz widzę,pracę z agencjami ,także w wyborze agencji nie powinnaś mieć problemu,,czekamy z niecierpliwością na Twoje doświadczenia,,tylko zastaniawia mnie Twój powrót do 24 h opieki,:(,,tutaj nie mamy takich godzin pracy,,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Witaj  @ex_opiekunka.... ...zastaniawia mnie Twój powrót do 24 h opieki,:(,,tutaj nie mamy takich godzin pracy,,Pozdrawiam

@Blondi, dlaczego zastanawia Cię mój powrót do tej formy opieki?

Bardziej liczę na doświadczenie i wiedzę tych, którzy aktualnie pracują. Ja wybiłam się już nieco z rytmu :)

Edytowane przez ex_opiekunka
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ex_opiekunka napisał:

@Blondi, dlaczego zastanawia Cię mój powrót do tej formy opieki?

Bardziej liczę na doświadczenie i wiedzę tych, którzy aktualnie pracują. Ja wybiłam się już nieco z rytmu :)

ex-opiekunka bo mi się 24h od razu kojarzy z agencjami,,,a my nie pracujemy 24 h,,by najmniej ja,,chyba też już jestem uczulona na 24 h,,,sorry ,,,:) powrót do opieki jak najbardziej ale nie na 24 h,,,,:( chyba ,że ktoś chce tak pracować ,,prosze bardzo,,zakazów nie ma,,,spadam do pracy-miłego dnia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, A.NN.A napisał:

@ex_opiekunka, witam na forum.

Nie ja też nie pracuję 24 h.

Może się czepiam, ale kiedy śpisz i jesz?

Może? ;)

5 godzin temu, Blondi napisał:

ex-opiekunka bo mi się 24h od razu kojarzy z agencjami,,,a my nie pracujemy 24 h,,by najmniej ja,,chyba też już jestem uczulona na 24 h,,,sorry ,,,:) powrót do opieki jak najbardziej ale nie na 24 h,,,,:( chyba ,że ktoś chce tak pracować ,,prosze bardzo,,zakazów nie ma,,,spadam do pracy-miłego dnia:hahaha:

A dla mnie to powszechnie funkcjonujące określenie formy opieki w domu podopiecznego, a nie wymiar czasu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ex_opiekunka napisał:

Może? ;)

A dla mnie to powszechnie funkcjonujące określenie formy opieki w domu podopiecznego, a nie wymiar czasu pracy.

To ja akurat takiego określenia nie toleruje ,,,dla mnie wymiar godzin jest istotny ,,,bo za 40 euro nie będę zapinadać jak niewolnik 24h ,,,,skończyły się te czasy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ex_opiekunka to określenie 24h bardzo nam wszystkim szkodzi, a klient najczęściej rozumie je dosłownie i tego żąda. Po opiekunce dyspozycyjnej na okrągło bardzo ciężko się pracuje, ale w nowych miejscach dają się te sprawy ograniczyć do bardziej ludzkich wymiarów.

Całkowicie zgadzam się z @Blondi Warto też wiedzieć, że przed okresem reklamy 24h w Niemczech też pracowano w domowej opiece  na czarno ( bez zamieszkania ) za to za minimum 10 euro na godzinę. My przejęliśmy ten rynek, ale jak zbiliśmy cenę ! Jeśli komuś zostawią tylko czas na sen to ile zarabia taka osoba na godzinę ? Niech już śpi 8h ( choć to też niepewne ) to pracuje 16h a wtedy ma 2,5 euro na godzinę, czyli mniej niż w Polsce. A Niemcy się śmieją, a Dziadziusiowie się zabawiają ganianiem naiwnej opiekunki, o @ex_opiekunka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ex_opiekunka, i potem rodziny niemożliwych rzeczy od nas wymagają!!!

To twoje ex_ w Loginie i " wyemigrowana" to takie wszystko jakbyś za bardzo nie pasowała do naszego towarzystwa. A tak cię ładnie powitałam.

Nie przeproszę dopóki, twoje wpisy dalej będą w takim tonie. 

Jakim?

Kolejnej " nawiedzonej" właścicielki  agencji pracy tymczasowej.

Nie podobasz mi się mądralińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...