Skocz do zawartości
Reklama:

kris

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  393
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana kris w rankingu: 3 czerwca 2017

kris posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

209 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun
 1. Dziś mija rok jak zarejestrowałem się na tym forum i uznałem że genug. Jeżeli przez ten czas komuś pomogłem, to cieszę się bardzo. Jeżeli kogoś uraziłem lub obraziłem - bardzo przepraszam!
 2. To prawda, kasa się zgadza i jest OK! Ja tu jestem od 2 lat i miałem 4 zmienników, rodzina jest kapryśna. Jak koordynator przywozi lub przesyła nowa ofertę, to pierwszy muszę patrzeć ja! Wiem ile płaci rodzina i komu, nie jest to wcale moje wścibstwo! Oczywiście dla mnie każdy zmiennik jest dobry , nie moja sprawa, ja nie dyskryminuję nikogo, no i oczywiście ja nie płacę. Ja mam nawet zdjęcia i skany takich umów. Jak wątpisz, ze rodzina o czymś takim opowiada, to jesteś w błędzie. Jeżeli traktują Cię jak partnera, a nie popychadło to dużo wiesz! Ku przestrodze polskim agencjom!
 3. @Blondi jak eksperymentujesz z ziołami, to zmień dostawcę! Gryziesz rękę która Cie karmi? Obśmiałem się jak norka!
 4. Można być narąbanym w 3 du.y i robić swoje! https://www.youtube.com/watch?v=k4Mqbll_WSc
 5. Jak nas widzą Niemcy?

  Jerzy, opiekun już był. I chyba agentura mu nie zapłaciła... Coś tak kojarzę... A jak nas postrzegają Niemcy? Wisi mi to! Jadę, robię swoje, oklasków i miłości nie oczekuję! Tylko godziwej zapłaty.
 6. @Blondi gdzie to? Jaki dodatek za 2 osoby i nocki? Która agentura tak bajeruje?
 7. Eurovan - opinie

  To się ciesz! A może konkretniej zareklamujesz tą firmę? Czy punktualnie odbierają za granicą? Czy trzymają się czasu podróży? Jak jeździsz "kupę lat" to jakieś pozytywne obserwacje masz! A czemu ma pisać? Pasażerowie nas nie wożą....
 8. Jest taki polski zwyczaj, że każdy lubi grzebać w cudzym życiu. Jedna opiekunka dorabia sprzątaniem, inna daje du.y. Naprawdę nic Wam do tego! A jak Niemiec przystawia się do Was i Wam to nie odpowiada, założyłbym mu kopa w jaja i jak dojdzie do siebie, to niech się skarży. A tak zaczniecie rozstrząsać w jakich pozycjach, z miłości czy za pieniądze (i jakie stawki) to już jest chore! Ogarnijcie się!
 9. Eurovan - opinie

  Generalnie zasada jest taka: jeżeli ktoś jedzie z daną firmą i wszystko jest OK, to nie wysila się na szczególne komentarze. Zapłacił, dojechał jak dojechał, brak jakichś szczególnych uwag. Problem jest, jak firma jest podła, wtedy ludzie piszą i ostrzegają. I takie wpisy według mnie są wiarygodne! A nie jeden krytyczny wpis od opiekuna i zaraz 5 gości chwali firmę pod niebiosa. Ale kto umie czytać komentarze, ten przeczyta! To samo tyczy się o opiniach o agencjach!
 10. @Łukasz masz 100% racji, pod warunkiem że nie trafisz na pdp który je mięsko i wędlinę z metzki gdzie kupował przez ostatnie 40 lat, chleb i bułeczki też z prywatnej piekarni. A ceny się różnią, oj różnią... Wiem, że to było do mnie, ale ja ją po prostu lubię. Jak wracam do Polski to zawsze żona lub mama mi ją przygotowują. A teraz jestem 2 lata w Bawarii i tylko raz ją jadłem - zresztą za swoje pieniądze!
 11. Nie, ja to siebie.... Niby wybieramy, kombinujemy a wychodzi jak wychodzi...
 12. Czytaj, zawsze dźwiganie... Też sama nie pójdzie - dźwignąć trzeba. Chyba że w dzień nie może, a w nocy może. A co mi po jej miłości, jak waży np 90 kg?
 13. Ja wybieram sobie miejsce pracy i jak potem jest źle, to się nie skarżę! Widziały gały co brały + następne doświadczenie życiowe. Opiekunce tez coś się należy od życia... Noooo, nie byłbym taki pewny....
 14. Nie polecam polecać! Kiedyś gdy pracowało się na czarno (2006 rok) szukałem zmiennika. Polecili mi go znajomi znajomych. Okazał się bardzo w porządku - ale nie w tym rzecz. Dla Niemców było najważniejsze, że go znam osobiście, a ja go na oczy nie widziałem! Napisał jak wygląda i odegraliśmy przy jego odbiorze z busa szopkę z "serdecznym powitaniem" W tej chwili niech agencja bierze na siebie wybór zmiennika i mi wisi kto to będzie!
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się