Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie witajcie kochani,,,Blondi wróciła z urlopu,,kochanego urlopu,,goła ale wesoła ,,,kasy poszło sporo i teraz trzeba brać się za robotę,,,to tylko kasa ,która jest i której nie ma,,,ale nic mi nie zabierze przeżyć i wspomnień,,,Jak cudownie zapomnieć o pracy i o problemach w pracy,,żyć w innym świecie,,,w innym klimacie ,,,opalona ? a jak -czekoladka,,:hahaha:

@Łukaszku Ty mój skarbie ,,widzę ,że czekałeś na mnie ,,,ale inni też się stęsknili,,,i wszystkich Was tak bardzo gorąco sciskam ,bo powiem Wam ,że tęskniłam też za Wami,,

Stawaim wszystkim :piwo::piwo::piwo::drink::drink::drink::lody::lody::lody::ciacho::ciacho::ciacho:  

mi się przybrało,,ale to jest dobre ,że szybko to zgubię,,potrzebuję tylko schody do nieba a takie mi się szykują,,,hahahhaha 

Dałam odpocząc Wszystkim na forum od mojej osoby i milo mi jest powiadomic, że szaleniec wrócił z dużym spokojem jak zawsze ale z czortem gdzies tam:święty: a co!!! jak żyć to żyć pełną parą ,,na bogato,,:serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, cześć!! 

Będą  wreszcie balangi bo @Łukasz wymiękł na czas jak Cię nie było, dla wszystkich po kolejce :drink:

Oprócz balang będą jeszcze tańce  @A.NN.A,,trochę nowych butków kupiłam,,,i po co? aby nogi sobie połamac??:o:hahaha: Anna a Ty w domku czy  w pracy,,,:całus:

Coś Wam opowiem,,na lotnisku tam gdzieś bardzo bardzo daleko jak już wracałam z urlopu,,a zakupy i prezenty były,,to walizę zapakowałam na 31 kg i bum ,,,wypakować 8 kg ,,,a bagaż podręczny miałam już też pełen,,,i jak cyganka na tym lotnisku wyszukiwałam cięzkie rzeczy z walizy , aby ując te 8kg,,,doszły mi jeszcze 2 torby podręczne to miałam już 4 torby podręczne i wszystkie ciężkie,,ale polak potrafi wszystko,,przeszłam z tymi torbami i dojechalam z tymi torbami-hahhaha i co za różnica czy te kg będą w dużej walizce czy w bagażu podręcznym i tak są na samolocie i tak,,takie durne myślenie tych mądrali wszystkich,,,Jeszcze nakłamałam facecikowi ,że wogóle nie mam bagażu podręcznego,,,a potem przy wpuszczaniu mnie na samolot stoi ten facecik i sprawdza paszporty-hahhaha a na moich plecach i w ręcach torba goni torbę-ale się udało,,

wzięłam laptopa i laptop do kontroli,,bo wiecie ,że mam dużo cennych rzeczy w nim,,,przeszedł prześwietlenie i oddali mi go,,,ale już więcej ze mna nigdzie nie poleci-koniec ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, A.NN.A napisał:

@Blondi ja od tygodnia w pracy. Jest ok. Zostawiłam tamtych moich co ich miałam w Starym Roku. Czas na zmiany.

Ale Ty dajesz z tymi bagażami, masz zdrowie.

A butki to na tańce!

No to impreza jest, na fest.

:wino:

Winko??? Smacznego Anna Ja jestem w domku i sobie pije:piwo: ,,bo już niedługo odwyk,, @A.NN.A zmiany są chyba bardzo dobre,,,  @erika gdzie Ty jestes teraz ,,, muszę poczytac forum to będę na bieżąco,,,buziaki i całusy ,,,:love:  @Betty szykuj się do pracy ,,,miesiąc do tyłu masz 

@Łukaszek siedzi sobie z babcią ,,,ale on ma :serce: do ludzi i wszyscy go tam kochają,,,nawet chyba babcia -no napisz cos ,,,ze z babci zołzy zrobiła się super babcia,,,jak to wszystko zalezy od podejscia do osoby,,,taka prawda,,:love:

 

Kochać Ciebie to szaleństwo-każdy z nas kogoś kocha -lubię to!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blondi :love:Cieszę się, że szczęśliwie wróciłaś. Babcia jak babcia, z silną demencją. Ale jak Pflegedinst jest zły, a ja ten dobry, to jest fajnie, haha. Obowiązków mam mało, ale po cały dniu głowa boli, ile można słuchać powtarzającego się bla, bla, bla. Ale ogólnie nie narzekam:) Dzięki za:piwo: blondasku :serce:

Życzę wszystkim spokojnej nocy:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

Winko??? Smacznego Anna Ja jestem w domku i sobie pije:piwo: ,,bo już niedługo odwyk,, @A.NN.A zmiany są chyba bardzo dobre,,,  @erika gdzie Ty jestes teraz ,,, muszę poczytac forum to będę na bieżąco,,,buziaki i całusy ,,,:love:  @Betty szykuj się do pracy ,,,miesiąc do tyłu masz 

@Łukaszek siedzi sobie z babcią ,,,ale on ma :serce: do ludzi i wszyscy go tam kochają,,,nawet chyba babcia -no napisz cos ,,,ze z babci zołzy zrobiła się super babcia,,,jak to wszystko zalezy od podejscia do osoby,,,taka prawda,,:love:

 

Kochać Ciebie to szaleństwo-każdy z nas kogoś kocha -lubię to!

 

Blondi,muzyczka fajna,nogi same rwą sie do tańca.Ja dzisiaj wieczorkiem idę na imprezkę do sąsiadki,no a nam wystarczy jeden drink i ruszamy w tany.

A tak w ogóle ,to fajnie,że znów jesteś.Witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , @RenataK i super ,że są jeszcze nogi do tańca-oj te nogi ,ja trochę sobie ostatnio potanczyłam i kocham to:love: u tej sąsiadki musi być fajnie,,ale zawsze mówię ,że cudowną atmosferę zawsze możemy sami sobie stworzyc i czuc się wyśmienicie,,,niech bedą te tany tany tany:hahaha:

kawy tutaj już nikt nie pije ,,same procenty lecą ,,co jest!!! 

ale pogoda lodowiskowa dzisiaj ,,łyżwy i na spacer,,oj ponuro ,,

ja porządkuję swoje mieszkanko dopóki jeszcze mam wolne ,,

@Łukaszku co dzisiaj porabiasz? wszyscy wychodne mają,,więc trzeba się gdzieś wyrwać,,ale gdzie? :święty::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naprawdę zacichło,,,a teraz pozdrawiam  @Betty @sayonara 52 @erika @Łukasz @Florcia @Serenity @A.NN.A @luttka @Lutka @Bab @RenataK @Marzena @beatrix+ @LENA_57 @jolantapl. @AnnaAgata @marii @Ania-linda @DaGa i wszystkich których tutaj nie wymieniłam też pozdrawiam ,,, bo chyba już może mam demenecję i proszę mi się przypomnieć,,,chodz często wspominam @Barrakuda i dobrze wspominam,,,każdy z nas jest inny i jeden jest szalony a drugi spokojny ,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

Tutaj naprawdę zacichło,,,a teraz pozdrawiam  @Betty @sayonara 52 @erika @Łukasz @Florcia @Serenity @A.NN.A @luttka @Lutka @Bab @RenataK @Marzena @beatrix+ @LENA_57 @jolantapl. @AnnaAgata @marii @Ania-linda @DaGa i wszystkich których tutaj nie wymieniłam też pozdrawiam ,,, bo chyba już może mam demenecję i proszę mi się przypomnieć,,,chodz często wspominam @Barrakuda i dobrze wspominam,,,każdy z nas jest inny i jeden jest szalony a drugi spokojny ,,:płacz::hahaha:

Również pozdrawiam... Dziś byłam na pożegnalnym obiedzie w restauracji z córkami i babcią, bardzo miły dzień... Zostały mi 3 dni i czwartego rano w drogę do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blondi napisał:

Tutaj naprawdę zacichło,,,a teraz pozdrawiam  @Betty @sayonara 52 @erika @Łukasz @Florcia @Serenity @A.NN.A @luttka @Lutka @Bab @RenataK @Marzena @beatrix+ @LENA_57 @jolantapl. @AnnaAgata @marii @Ania-linda @DaGa i wszystkich których tutaj nie wymieniłam też pozdrawiam ,,, bo chyba już może mam demenecję i proszę mi się przypomnieć,,,chodz często wspominam @Barrakuda i dobrze wspominam,,,każdy z nas jest inny i jeden jest szalony a drugi spokojny ,,:płacz::hahaha:

witaj Blondi, no i opowiadaj bo to Ty byłaś w światach ;) i ciekawostki oglądałaś, ja też miałam mały 4 dniowy wyskok do Nicei, bo brat miał operację, nie była to miła wycieczka, ale to najgorsze już za nim. Przez Nice nie poleciałam do Krakowa, ale w marcu zaraz na początku polecę tak na tydzień przynajmniej :d

pozdrawiam cieplutko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nawet 10 dzieciaczków z Allepo na czas leczenia nie chcemy przyjąć,bo rzekomo nie można zweryfikować tożsamości. ich rodzin .Wstyd mi za nasz rząd.Amerykanie jakoś potrafili się postawić prezydentowi.

Chyba prawdą jest ,że nigdy bogaty nie zrozumie biednego ani najedzony -głodnego.Ja sama przyjęłabym taką rodzinę chociaż bogata nie jestem więc nie wiem z czym oni mają problem:nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...