Skocz do zawartości

beatrix+

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  1887
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana beatrix+ w rankingu: 30 stycznia

beatrix+ posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

7008 Zauważony

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Okolice Kielc
 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

1827 wyświetleń profilu
 1. @BabaJagusia Nasza koleżanka zagubiła mi się.. czy ktoś ma prywatny kontakt? Miałam...przed powodzią. Pracowała w tamtym rejonie. Od 8.lipca zero kontaktu. Telefon odpowiada ciągłą zajętość...na watsupie jej nie ma od lipca.. Ktoś, coś? Proszę na priv Dziękuję.
 2. Nie ma się co śmiać, bo na forum była kiedyś @BabaJagusia , ostatnio pracowała koło Kolonii, prywatnie miałyśmy kontakt..A od 8 lipca, może później ZERO widoku na telefonie. Gazetę dziś przejrzałam, okropne te powodzie mają w Pallatynacie.. Ja mimo, że nad kanałem,bezpieczna jestem Wolne dziś, trochę polazilam, ale gorąco się zrobiło i wróciłam do chaty. Po tym wylewie już nie mogę robić tyle kilometrów..buuuu. Miłego dnia!
 3. Och! Odbiór szteli od królowej szteli bywa menconcy. Od jutra moja szychta.I zaczyna się dobrze, bo mam wolne popołudnie. Podobno są jakieś powodzie w Niemczech,ale u nas spokój. Nie oglądałam wiadomości jeszcze..
 4. Niee, prócz wody w kanałach, powodzi nie ma.Oby nie było.. Pogoda wilgotna, bez słońca ale duszno. No bo co to za moda do koleżanki się nie odzywać...nieuchodzi Pańciu, nieuchodzi. Niech se włączy zatem, skoro ma takie technikie w hendi A teraz pausa, pa!
 5. @Janeczka1963 Nooo. Też zmęczonam. Zróbcie tylko coś z @Wenusia , bo się nie odzywa ani messa nie odbiera..
 6. Środek dnia, a ta spać idzie... Co wy zrobiliście z tym Forum, że nikomu nic się nie chce...a w zasadzie nikto je doma... Ledwo nie było człeka parę niedziel, a tu bryndza się zrobiła. . Idę zatem szukać innej piaskownicy. Dobrzewnoc.:)
 7. @Fun😊😊ny Łój...te polskie urlopy lubią wykańczać... jadę siły zebrać od Was . A jedzie się nawet wygodnie, bo luzik... mało ludzi. Znaczy kierowca jest, nawet dwóch. Ale ich wiek uzmysłowił mi jaką ja stara jestem Już im zagroziłam, że ich wysadzę jak będą się że starości śmiać. Oni w żartach, zresztą...ja też @Wenusia we w jeziorze za Złotą Rybkę robisz? Weno się odezwij Babiczko!
 8. CZY Ktoś widział mię? @Fun😊😊ny @INEZ @janeczka @Waldi @Wenusia bo witałam się po urlopie ...tak zajęte pracą towarzystwo, że nikto mię nie witał... buuuuuu.... Jest tam ktooo? Nie ma już więcej gawiedzi? No to se idę... Ciii...paaa! Jadziem we 3 śtuki, z czego jeden kieruje...ale przez wsie. A tak się cieszyłam, że szybko minie podróż.. Miłego dnia!
 9. Jabadabaduuuu!! Ahoj, Servus!! Czy nimand da? Bo tu jaaa!! Dzińwieczór Łobaczki, tu Betusia się kłania, bo kofry w podróż szykuję.Koniec urlopu intensywny, jak i cały polski urlop Będzie kto pod 30926? To czekam,buziole ! Do napisania po drugiej stronie Odry!
 10. Już jutro!!!! Nareszcie!!! Do domkuuu!! P.s. Kazalam panu mężowi rynek posprzątać, żebym se nogi nie złamała... A z kierowcą się umówię na minuty akademickie, w razie czego żebym miala czym do Niemiec wracać Po drodze zawsze się jakaś robota trafi...tyle agencji się wystawia Zatem żegnam Was moi mili, dzięki żeście ze mną byli. Teraz powrót na łono rodziny szykuję, ciekawe co małżonek na mój powrót ugotuje? Oby to nie była czarna polewka Ze słowami ... A Pani? Pani już tu nie mieszka... P.s. Cel mam taki, żeby urlop zrobić długi. Ale jak wrócę na Zaodrze, to się napewno odezwę. Bywajcie!
 11. Najwyżej wagę zrzucę....z 5 piętra..
 12. Podobno gotowane..na samą myśl mnie cofa Taak...gdyby mi ktoś we wrześniu wtedy powiedział,pani Beato...jedzie pani na 7 miesięcy do Niemiec..to przegryzłabym tętnicę szyjną rekruterce,czy komu tam innemu.. A tak po prawdziwe w Niemczech jestem od 22 maja ub.roku z 2 tyg. przerwą między sierpniem a wrzesniem.. Mam ten czas wyjęty z życia... Dobra..idę stąd,bo się poryczę..
 13. Moje pierwsze wielkanonce święta,gdzie nie jadłam na śniadanie jajka... Bo były tylko te kolorowe...ze sklepu.. W ŻYCIU TEGO do gęby nie wezmę!! Do domuuuuuuu!!! Zrobicie coś,żeby jutro był czwartek... Płakać mi się chce... Mimo to ,życzę Wam Wesołych Świąt!!
 14. Póki Wenusi nie ma, bo gdzieś zniknęła i będzie jutro dopiero..już zaczynam śpiewać... TA OSTATNIA NIEDZIELA...po 7 miesiącach na Zaodrzu... NIGDY więcej!! P.s. Tak, wiem...
 15. Janeczka woli bez golfa...a ' voila! Wybrałam się na basen..i ledwo naciągnęłam na siebie cały basenowy antruaż, a tu siku psiamać! Po tym wszystkim wytaplałam się w wodzie,brzuszki poćwiczyłam i się odprężyłam. Teraz spać by się zdało,wszak to najlepszy kosmetyk na stare ciało. Miłego dnia dla Was!


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...