Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, violka napisał:

Moja nie narzeka .Wręcz muszę jej przypominać , aby nie nakrywała się kocem . 

Dzieńdoberek forumowiczom :)

Ja swojej wręcz zabrałam koc i odłożyłam daleko :) Bo narzeka na upał, ale i tak się przykrywa. 

A my tu wczoraj miałyśmy 41 stopni, choć meteorolodzy w tv podają tylko 40,3 w sąsiednim Saarbrücken jako jeden z wczorajszych rekordów.

Miłego lenistwa, bo przy tej pogodzie wskazane jest  :)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na forum , na pierwszej stronie nie widzę ostatnich rozmów , tylko wyświetlają mi się ostatnie posty na blogach . Musiałam wejść w mój profil by odnalezć " rozmowy przy kawie " . Kiedy otwieram forum na telefonie , wszystko jest ok , ale tam nie jestem zalogowana , gdyż od dawien dawna nie pamiętam hasła . 

Hallo @Moderator co się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trzymajcie mnie bo kogoś zabije, tzn tą drugą babke.Jest 40 graduskow a ta głupia siedzi na tarasie.

I Jeszcze przylazi i namawia moja babcie zeby wyszla na dwor.

Na szczęście pomimo demencji moja babcia jest mądrzejsza i siedzimy razem w domku 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj w Hanau:

Pierwsze zdjęcie w cieniu, drugie zdjęcie położyłem czujnik na słońcu. >:( I zobaczcie, jaka wilgotność powietrza.>:(

Coś Wam się na tym forum porąbało! Chcę wstawić 2 zdjęcia w dobrym formacie i razem 401 kB, a wyświetla mi, że nieprawidłowy format a potem że plik ma więcej jak megabajt!>:(

Na pierwszym zdjęciu temperatura 41,8 C i wilgotność 20%, na drugim temperatura 63,5 C i wilgotność taka sama.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Wczoraj forum upps zniklo.

Dobijalam sie daremnie.

Ale jak to mowi Slowo

 

pukajcie a bedzie wam otworzone(chyba otwarte?)

 

Do 2.00 nie moglam usnac.

Pop jak nigdy  juz o 7,30 mnie wolala,:przekleństwa:

Nakazalam lezenie ,bo ja musze sie obudzic,tzn wypic kawe  .

po wstaniu nie nadaje sie do jakiejkolwiek aktywnosci.

Szare komorki spia, chodze po omacku ,

Dopiero czarny plyn stawia na nogi i moge isc miedzy ludzi.

Tak wiec odwagi w tym goracy, dniu!

A! I moze lodowatych spojrzen pop?;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami. 

 

Też w nocy długo zasnąć nie mogłam. 

Dziś z rana upał jakby trochę odpuscił. Ogarnęłam z grubsza włości i już się zmęczyłam ;)

 

I tak z rana mnie trafiło:

Chcesz komuś zrobić grzeczność (na jego prośbę), to cię jeszcze opierdoli... 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzień dobry! Już dobry, bo wieczór i ranek były ciężkie. Przepraszamy Was za problemy z serwisem. Mamy nadzieję, że na ten rok wyczerpaliśmy limit przestojów. Miłych rozmów! 

P.S.

@kris stało się to krótko po Twoim zgłoszeniu :))) Niczego nie sugerujemy :))))))))))))))))))

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Hagia napisał:

Dzieńdoberek forumowiczom :)

Ja swojej wręcz zabrałam koc i odłożyłam daleko :) Bo narzeka na upał, ale i tak się przykrywa. 

A my tu wczoraj miałyśmy 41 stopni, choć meteorolodzy w tv podają tylko 40,3 w sąsiednim Saarbrücken jako jeden z wczorajszych rekordów.

Miłego lenistwa, bo przy tej pogodzie wskazane jest  :)

 

Chyba jesteśmy po sąsiedzku bo u mnie wczoraj też powyżej 40 stopni.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestesteście wreszcie  :zdrówko: wczoraj się daremnie dobijałam i dobijałam :mur: ale od upału nawet forum padło :szydera: nic to, grunt że jest..:hura:..jeszcze dzisiaj przeżyć..od jutra o 10 stopni mniej ma być..u mnie wczoraj doszło do 43 w cieniu.:kopara:. miłego piątku towarzyszki i towarzysze..pomimo wszystko..

upał.jpg

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

no to dzisiaj powtórka wczorajszego dnia:320_sun_with_face:, albo jeszcze gorzej:327_sunny:, podobno jutro ma być już chłodniej i zapowiadają burze:334_thunder_cloud_rain: i deszcze.:333_cloud_rain:, pożyjemy zobaczymy:tak:

Kawusią:kawa: i ciasteczkiem:ciacho: częstuję na poprawę nastroju, o lodach nie wspomnę:softserve:

Miłego dnia wszystkim:całus:

 

pobrane (10).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo....w końcu :oklaski: A już się martwiłam, że tylko mnie nie chce wpuścić na forum :haha: Wczoraj rano goście się zjechali i nie przywitałam się, a potem forum zniknęło i już było pozamiatane :szok:  Dzisiaj też ta przykra niespodzianka nie dała mi uciąć przedobiedniej drzemki ze względu na ogromny stres  :haha: Ale cieszę się, że to tylko taki jednorazowy zonk był :oklaski: I teraz mogę się pochwalić, że wodnik szambiarek, tfu....szuwarek zakończył prace stawowe sukcesem :oklaski: Zdjęć nie wstawię, bo moglibyście tego nie przeżyć...albo serwer padłby na dobre :szydera: Witam was moje Skarbeńki i 2010730300_miegodzionka.gif.1c18b57254c679520a9c506cca1297b6.gif z "tropikalnej" Gdyni, gdzie temperatura szybuje dzisiaj aż do 22 stopni :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...