Skocz do zawartości

Hagia

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

339 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

260 wyświetleń profilu
 1. Hagia

  Kwarantanna

  @elf dzięki za info. Decyzja podjęta. Wracam, nie przejeżdżam.
 2. Hagia

  Kwarantanna

  Dzień dobry, zmarła pdp. I mam zagwozdkę, wracać i ryzykować widzi mi się celnika, areszt kwarantannowy, czy też papier, że jestem pracownikiem transgranicznym wystarczy żeby uniknąć kwarantanny. ??? Ktoś z opieki domowej przejechał granicę z takim papierem bez przykrych konsekwencji?
 3. Dodzisława, najlepsze życzenia urodzinowe, zdrowia, pogody ducha i zasobów na realizację planów 💞
 4. Hagia

  Rozmowa przy kawie (2)

  Chyba 11 lat temu były kursy w okolicy 4,9. Dlatego zapytałam o ten niespotykanie hojny bank
 5. Hagia

  Rozmowa przy kawie (2)

  @emma Dziękuję, za odpowiedź Marcie. I mnie przy okazji
 6. Hagia

  Rozmowa przy kawie (2)

  Dzień dobry niedzielnie wszystkim Emma, zdradź który to bank ma taki korzystny dla nas kurs wymiany? bo w internecie najwyżej można było sprzedać po 4,61 przez krótki moment. Dzięki koronie doświadczam czegoś bliskiego ciszy w "moim" miasteczku. Mieszkam w centrum, więc doceniam brak nocnych rozrywek dla mieszkańców :P Za to ptaki na zadrzewionych podwórkach zrobiły się wyjątkowo głośne Wynalazłam jeszcze jeden leżak i uskuteczniam leżakowanie albo na tarasie, albona balkonie. No i w końcu poznałam prawie wszystkich sąsiadów z bloków obok ponieważ wszyscy przykładnie siedzą w mieszkaniach i na balkonach ( to ostatnie pozbawiło mnie prywatności w moim leżakowaniu). Cieszę się słońcem, albo chwilą, odłożyłam powrót do zniesienie ograniczeń i kwarantanny w Polsce. Ciekawe ile będę czekać? Miłej niedzieli forumowicze, mimo ograniczeń
 7. Rozpracuję to jutro, hausarzta mam w podwórku , Fachowcy w mieście też dostępni. Wynikiem się podzielę
 8. @geronimo u lekarza tu robiłam za tłumacza, więc papierową stronę znam, moja koleżanka miała problemy, nawet wnikliwie ją odpytywano o objawy i testy laboratoryjne jej zaordynowano przed diagnozą. Tylko byłam przekonana, że mam prawo do leczenia jedynie wtedy, kiedy pojawia się coś nowego. Jeszcze raz dzięki. 😘
 9. @geronimo zapytam, dzięki. Mam EKUZ, nie biorę piguł, mam jaskrę i 3 rodzaje kropli. Nigdy jeszcze nie potrzebowałam tu porady lekarza, a EKUZ niby nie dotyczy chorób przewleklych, z którymi się przyjechało do De.
 10. Mam EKUZ, nie biorę piguł, mam jaskrę i 3 rodzaje kropli. Nigdy jeszcze nie potrzebowałam tu porady lekarza, a EKUZ niby nie dotyczy chorób przewleklych, z którymi się przyjechało do De.
 11. Hagia

  Rozmowa przy kawie (2)

  @Maria Jolanta cieszę się, że masz jeszcze tę reglamentowaną wolność, bo ostatnio tv niemiecka serwowała zgony w heimach i poświęcenie pracowników, którzy też dali się zamknąć w/w by nie narażać mieszkańców. Uff, ulżyło mi.
 12. Spojrzałam na te transgraniczne, ale e-recepta transgraniczna miała być od 2021 r. Normalną papierową transgraniczną można wykupić w De z odpłatnością 100%. Moje leki są kosztowne niestety, a że myślę nad przedłużeniem turnusu, to pytanie, czy da się bez ryzyka wysłać pocztą, też mnie zajmuje ostatnio.
 13. Racja, absurdy i niczemu nie służące pokazówki, że niby państwo o nas dba. Jeszcze w sobotę dziecko przyleciało LOT-em na Okęcie z Frankfurtu i nawet temperatury im nie mierzyli, nikt nie zapytał jak długo i gdzie byli. Córka pracuje teraz z domu. Drugiemu dziecku wczoraj o 23 odwołano służbowy wyjazd do Poznania, bo potwierdzono tam 1-szy przypadek corona wirusa. I co, nagle całe miasto stało się zadżumione? A służba zdrowia jak była nieprzygotowana, tak jest dalej.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...