Skocz do zawartości
Reklama:

Moderator

Administrators
 • Liczba dodanej zawartości

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Zauważony

O Moderator

Ostatnie wizyty

1313 wyświetleń profilu
 1. Danzige Pflege - opinie

  Proszę podać konkretny powód. Przypominam, że uwagi krytyczne kierowane do osób, firm lub usług dodawane w tematach opinii muszą być konstruktywne, zawierający pełny obraz opisywanej sytuacji, oparte wyłącznie na własnych doświadczeniach.
 2. Zakazać gościom zakładania nowych wątków

  Tyle teorii. W praktyce wiele podmiotów stosuje się do interpretacji ww. przepisów przez poszczególne US i oddziały ZUS-u. Jeżeli uważa Pan, że któraś z agencji działa nielegalnie, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie odpowiednich urzędów i podzielenie się z nami ich ustaleniami, bo tylko one mogą dokonać wiarygodnej weryfikacji działalności poszczególnych podmiotów gospodarczych. Po wakacjach temat Rejestru poruszymy w rozmowie z jednym z ekspertów specjalizującym się w zagadnieniach prawnych branży opiekuńczej. Pozdrawiam.
 3. Zakazać gościom zakładania nowych wątków

  @Marianek, co w sprawie czarnej listy opiekunek zmieniłby fakt, że napisałaby go osoba zarejestrowana? W naszej ocenie nic. Pozostałe przywołane tematy nie budzą naszej podejrzliwości. Ich ocenę i przydatność pozostawiamy samym Forumowiczom. W ostatnich dnia robiliśmy to wielokrotnie. Bezskutecznie. Dodanie logotypu reklamowanej strony jako avatara uznaliśmy już za bezczelność. Tym bardziej, że przedmiotowa strona wprowadza Opiekunów w błąd. Nikogo nie reklamujemy. To firmy reklamują się u nas. Obowiązek wpisania firmy do KRAZ-u jest uzależniony od formy prowadzonej działalności i sposobu świadczenia usługi. W praktyce część polskich firm oferujących pracę dla Opiekunów nie jest i nie musi być wpisana do ww. rejestru. Wybór agencji pozostawiamy Opiekunom. Pozdrawiamy!
 4. Jaka agencja pracy?

  Sens wypowiedzi miał być zrozumiały przede wszystkim dla osoby, do której była ona kierowana. @Marianek chciałbyś udzielać się na forum prowadzonym przez agencję pracy, która dzięki temu wie o Tobie więcej niż powinna i mogłaby użyć narzędzi forumowych niezgodnie z przeznaczeniem? Proszę nie odpowiadać, by nie schodzić bardziej z głównego tematu. Pozdrawiam
 5. Jaka agencja pracy?

  @opiekunka_zofia Szanowni Państwo, a może tak Państwo sami poinformują opiekunów kto stoi za reklamowanym tu przez Państwa od kilku dni forum rzekomo zrzeszającym opiekunów? Obiecujemy, że zrobimy to sami przy kolejnej próbie reklamy.
 6. Alek, czy to jest właściwy temat rozmowy? Pytasz o to po raz kolejny. Twoje pytanie zostało już w piątek przeniesione do działu uwag. Czekamy na kontakt. Pozdrawiamy!
 7. Medinilla

  Poprawiono. Miłego dnia! Moderator
 8. @mariapaetz@op.pl, proszę spróbować napisać do osób ogłaszających się w dziale prywatne oferty: https://opiekunkaradzi.pl/forum/130-dam-pracę/ Proszę nie korzystać z funkcji zgłoś ten post (widzę Pani zgłoszenia, gdyż to opcja do zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć) tylko skorzystać z ikony wiadomość - widocznej w profilach Autorów ogłoszeń. Powodzenia.
 9. [...] Rozmowa przy kawie

  Witaj, @LENA_57 w wyszukiwarce jest sporo opcji. Słowo agencja jest zbyt ogólne, należy zawęzić wynik o dodatkowe słowo. https://opiekunkaradzi.pl/search/ W samej wyszukiwarce można szukać po tytułach lub tytułach i zawartości postów. Dodatkowo można zawęzić wyniki o czas dodania postów lub czas ich aktualizacji. Można także wyszukiwać po tagach lub autorach. Jest także opcja poza szukarką pozwalająca szybko dotrzeć do własnych postów lub tematów, w których brało się udział. Pozdrawiam, Moderator
 10. [...] Rozmowa przy kawie

  Z całej naszej dyskusji najbardziej podoba nam się puenta @Łukasza Dziewczyny, chłopaki, badajcie się! Dbać trzeba nie tylko o podopiecznych, ale też a raczej przede wszystkim o siebie. Co do reszty. Nie ingerujemy zazwyczaj w dyskusje. Reagujemy na zgłoszenia. Zwrot Łukasza mi się nie podoba tym bardziej, że to napisał mężczyzna do kobiety. Minusy załatwione, nie ma. @Łukasz piszcie, dzielcie się pomysłami. To my jesteśmy dla Was. Nasz problem polega na tym, że zdajemy sobie sprawę z obciążeń towarzyszącym Wam w pracy i chcielibyśmy, żeby tu była grupa wspierająca się, spierająca się, ale życzliwa bez względu na stanowiska i przekonania. Ale i tak sobie świetnie radzicie Miłego dnia!
 11. Bez weekendu!!!

  wrrrrr Tak jak zauważyła @DaGa ten film jest już tematem dyskusji: Temat zamykam i zapraszam pod wskazany adres. Pozdrawiam Moderator
 12. [...] Rozmowa przy kawie

  @Łukasz to, że dajemy naszej Społeczności wolną rękę i nie monitorujemy każdej dyskusji, nie oznacza, że można w ten sposób się do siebie zwracać. Jesteście przecież dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi i nie potrzebujecie chyba ciągłej ingerencji. To Wasze miejsce i sami powinniście o niego dbać. Uznajmy, że wpis w tym tonie jest ostatnim przed reakcją moderatora. A co do punktów - usunęliśmy głosy w dół. Tego typu wyścigu tu nie będzie, bo i nie taka jest rola rankingu. Otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń o przekroczeniach zapisów regulaminu. Doceniamy wkład wszystkich w rozwój forum, ale nie będziemy tego faktu brać pod uwagę przy banach. Nie zgadzajcie się ze sobą, ale róbcie to tak jak na dorosłych ludzi przystało. Miłego tygodnia. Moderator
 13. Problem z pendrivem

  Witam. Proszę podpiąć dysk i w wierszu poleceń Windowsa wpisać chkdsk D: /F Ten sposób powinien załatwić sprawę, jeżeli stało się tylko to o czym myślę. Konsolę do wprowadzenia ww. zapisu znajdzie Pani po użyciu klawisza z logiem Windowsa + r. W wywołanym wierszu proszę wprowadzić cmd i wcisnąć enter. Pojawi się konsola, w której trzeba wpisać chkdsk D: /F i poczekać na zakończenie procesu naprawy dysku. Mam nadzieję, że pomoże. Pozdrawiam.
 14. Uwaga na błąd przy cytowaniu

  @Blondi, @erika, proszę o sprawdzenie, czy problem nadal występuje. Miłego dnia!
 15. Uwaga na błąd przy cytowaniu

  @erika, @Blondi cały czas czekamy na aktualizację. Jedynym rozwiązaniem do czasu usunięcia problemu jest nieużywanie cytatu, korzystanie z innej przeglądarki (problem dotyczy chrome) lub pisanie literki a bez kreski. Czekamy i ponaglamy. Miłego dnia!
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się