Skocz do zawartości

Moderator

Administrators
 • Liczba dodanej zawartości

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

56 Zauważony

Ostatnie wizyty

1453 wyświetleń profilu
 1. Suwaczek z upływem czasu

  Witajcie. Pomysł nam się podoba. Ale Mikołaj już poszedł . Zobaczymy, czy uda nam się coś zrobić bez niego. I pamiętajcie: nie trzeba nam o tym co pół roku przypominać. Pamiętamy! Miłego dnia!
 2. Większe pliki załączników/zdjęć

  Zagapiliśmy się, przepraszamy. Poddajemy się. Zwiększyliśmy limit dwukrotnie, zgodnie z liczbą strajkujących. W grupie siła. Proszę o testowanie i przekazywanie uwag. Pozdrawiam
 3. Jaka agencja pracy?

  Użytkownik został zablokowany za reklamę, ale to jedyne miejsce na forum, po dziele opinii, w którym dopuściliśmy podawanie nazw agencji przez OPIEKUNÓW. Są tematy, w których jest to nieuniknione i to jest taki temat. Jedyny. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Pierwszy raz... i ostatni. Pozdrawiam.
 4. Brak tłumaczenia

  @f......6 z nami już nie ma, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Przetłumaczyliśmy wskazane treści. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Jeżeli gdzieś jeszcze widzicie angielskie zwroty, prosimy o ich wskazanie. Życzymy miłego wieczoru!
 5. @jolantapl. , zaraz, zaraz. To ja tu piszę o wolności słowa, a Wy się same moderujecie? Regulamin nic nie mówi o adorowaniu moderatora. W mojej ocenie adorowanie moderatora jest nie tylko niezabronione, ale wręcz wskazane ) My też jesteśmy ludźmi. @Mirelka1965 nie zawracaj sobie głowy zazdrośnikami i kontynuuj tę miłą, nową tradycję. Miłego dnia.
 6. @frezja66 Podawanie maili na forum jest zabronione. Kontakt z autorem posta jest możliwy przez prywatną pocztę, co oznacza, że każdy może się z nim nadal kontaktować, także Pani. Podany adres mailowy nie był adresem firmowym, co wykluczyło zastosowanie wyjątku. Proszę zapoznać się z forum. Opinie o agencjach znajdują się na stronie https://opiekunkaradzi.pl/forum/86-agencje-pracy-opinie-opiekunek/ Liczymy na Pani merytoryczne wpisy. Proszę przed rzucaniem oskarżeń o zapoznanie się z forum i przede wszystkim jego regulaminem. Mam wrażenie, że m.in. dzięki naszemu forum wyzyskiwanych, biednych opiekunek jest coraz mniej, nad czym w dużej mierze codziennie pracuje Społeczność forum, a my staramy się jej w tym nie przeszkadzać. Proszę o to pytać obecnych tu Forumowiczów. Pozdrawiam, Moderator
 7. [...] Rozmowa przy kawie

  Niczego się przed Wami nie ukryje. @Blondi jak zwykle . Cieszymy się, że Wam Bądźcie grzeczni, bo inaczej przyjedzie i spuści wszystkim A teraz Część buziek otrzyma nowe nazwy, bo nie zdążyliśmy przed Wami i zapewne znikną. Opiszemy też, jak dotrzeć do wszystkich emotikonek. Dziś dojdą nowe. Dzięki @Mirelka1965 za pomysły. Oba dziś zrealizujemy. W przypadku ogłoszeń będziemy nieugięci . Życzy Wam i Waszym i miłego dnia.
 8. Wątek został przewietrzony. Proszę trzymać się tematu dyskusji. Moderator
 9. Ulubione dania na obiad

  Witajcie! Nasze Gaduły z kulinariów przeszły płynnie na urologię. Zuchy kochane A my tu porobiliśmy działy, żeby było czytelniej. Na prośbę @Mirelka1965 przeniosłam część dyskusji pod adres Życzę miłego dnia!
 10. Witam. Tak było, ale tylko dlatego, że niektórzy dyskutujący nie potrafili uszanować zdania innych. Z tym tematem jest spory problem, bo jak widać "Problemy opiekunki z historią w Niemczech" zaczynają się już u nas. Macie różne zdania i różnie patrzycie w przyszłość. Polityki krajowej w tym wątku nie unikniemy, zwłaszcza w świetle zapowiadanych przez rząd roszczeń i nierzadkiej krytyki działań Angeli Merkel. O ewentualnym przywróceniu miejsca na dyskusję o polityce porozmawiamy jutro na blogu. Pozdrawiam!
 11. Danzige Pflege - opinie

  Proszę podać konkretny powód. Przypominam, że uwagi krytyczne kierowane do osób, firm lub usług dodawane w tematach opinii muszą być konstruktywne, zawierający pełny obraz opisywanej sytuacji, oparte wyłącznie na własnych doświadczeniach.
 12. Zakazać gościom zakładania nowych wątków

  Tyle teorii. W praktyce wiele podmiotów stosuje się do interpretacji ww. przepisów przez poszczególne US i oddziały ZUS-u. Jeżeli uważa Pan, że któraś z agencji działa nielegalnie, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie odpowiednich urzędów i podzielenie się z nami ich ustaleniami, bo tylko one mogą dokonać wiarygodnej weryfikacji działalności poszczególnych podmiotów gospodarczych. Po wakacjach temat Rejestru poruszymy w rozmowie z jednym z ekspertów specjalizującym się w zagadnieniach prawnych branży opiekuńczej. Pozdrawiam.
 13. Zakazać gościom zakładania nowych wątków

  @Marianek, co w sprawie czarnej listy opiekunek zmieniłby fakt, że napisałaby go osoba zarejestrowana? W naszej ocenie nic. Pozostałe przywołane tematy nie budzą naszej podejrzliwości. Ich ocenę i przydatność pozostawiamy samym Forumowiczom. W ostatnich dnia robiliśmy to wielokrotnie. Bezskutecznie. Dodanie logotypu reklamowanej strony jako avatara uznaliśmy już za bezczelność. Tym bardziej, że przedmiotowa strona wprowadza Opiekunów w błąd. Nikogo nie reklamujemy. To firmy reklamują się u nas. Obowiązek wpisania firmy do KRAZ-u jest uzależniony od formy prowadzonej działalności i sposobu świadczenia usługi. W praktyce część polskich firm oferujących pracę dla Opiekunów nie jest i nie musi być wpisana do ww. rejestru. Wybór agencji pozostawiamy Opiekunom. Pozdrawiamy!
 14. Jaka agencja pracy?

  Sens wypowiedzi miał być zrozumiały przede wszystkim dla osoby, do której była ona kierowana. @Marianek chciałbyś udzielać się na forum prowadzonym przez agencję pracy, która dzięki temu wie o Tobie więcej niż powinna i mogłaby użyć narzędzi forumowych niezgodnie z przeznaczeniem? Proszę nie odpowiadać, by nie schodzić bardziej z głównego tematu. Pozdrawiam
 15. Jaka agencja pracy?

  @opiekunka_zofia Szanowni Państwo, a może tak Państwo sami poinformują opiekunów kto stoi za reklamowanym tu przez Państwa od kilku dni forum rzekomo zrzeszającym opiekunów? Obiecujemy, że zrobimy to sami przy kolejnej próbie reklamy.
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się