Skocz do zawartości

Moderator

Administrators
 • Liczba dodanej zawartości

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

386 Zauważony

Informacje o profilu

 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

3042 wyświetleń profilu
 1. Odnośnie Paolo to nie ma informacji w "Ostrzeżeniach". Dla porządku powinno się tam pojawić.

  https://opiekunkaradzi.pl/forum/229-ostatnie-ostrzeżenia/

 2. Moderator

  "Czerwone mordki"

  Czyli jednak jest problem. Osoby biorące czynny udział w życiu forum mają głos decydujący. Proszę o oddanie swojego głosu w ankiecie nad dyskusją. Głosujemy do jutra do północy. Pozdrowienia.
 3. Moderator

  "Czerwone mordki"

  To czekamy na kolejne opinie. Coś wspólnie wymyślimy. Pozdrowienia!
 4. Moderator

  "Czerwone mordki"

  Hej, dziewczyny, chłopaki, co Wy macie z tymi czerwonymi mordkami? Wraca ten temat jak bumerang.W przeszłości odejmowały one punkty reputacji. Obecnie pełnią rolę informacyjną. Na forum tylko część z Was bierze udział w dyskusji. Zdecydowana większość pozostaje przy czytaniu i ocenianiu. Nie ma sensu dochodzić co, kto i gdzie, bo czerwone mordki może przykleić każdy zarejestrowany Forumowicz, a lwiej części z nich nawet nie kojarzycie, bo nigdy w inny sposób się nie udzielała. Dzięki mordkom widzicie, ile osób się z Wami zgadza lub nie. W większości przypadków pozostajecie przy zwykłym Lubię to. Bierzemy po uwagę wyeliminowanie oceniania postów w tematach niezwiązanych z opieką (aktualizacja punktów), by poziom reputacji był budowany wyłącznie za merytoryczne posty związane z pracą. W tematach luźnych wystarczy dobra zabawa. Czekamy na Wasze opinie i sugestie.
 5. @foczka63, to jeden z powodów tak długiego zwlekania z wprowadzaniem ankiet. Trzeba było skupić się na jednym systemie. Na korzyść obecnego rozwiązania przemawia fakt, że żadna z opinii nie zawierała tak szczegółowej oceny. Większość wpisów w tematach opinii była niemerytoryczna (polecam, nie polecam) lub skupiała się na jednym problemie. Pomijamy już nic nie wnoszące dyskusje, które przeradzały się w kłótnie zwolenników i przeciwników konkretnych agencji. Od poniedziałku zaczniemy pracę nad ankietami przewoźników, ale do tej pory nie otrzymaliśmy od Was żadnych wskazówek, o które jeszcze raz prosimy pod adresem https://opiekunkaradzi.pl/temat/9941-ankiety-opinii-przewoźnicy/ Pozdrawiamy
 6. W ankietach, w których oddano głos jest widoczna liczba głosujących. Kliknięcie w nią pokaże listę osób. W przypadku braku głosów opcja ta będzie nieaktywna: Osoby niezalogowane (goście) widzą pytania z wynikami (głosowanie jest dla nich nieaktywne). Osoby zalogowane widzą w pierwszej kolejności pytania z odpowiedziami. By przed oddaniem głosu zobaczyli wyniki, muszą kliknąć w rezultaty: Pozdrawiamy!
 7. Witajcie. Miło nam poinformować, że na stronach działu opinii wprowadziliśmy już wszystkie ankiety. Przekopaliśmy się przez setki tradycyjnych opinii, z których większość była niemerytoryczna (polecam, nie polecam). Nowy system ocen powinien rozwiązać ten problem i zakończyć niewiele wnoszące spory zwolenników i przeciwników konkretnych agencji (to jeden z powodów, dla których w innych miejscach forum nie podajemy nazw agencji w żadnym kontekście - nie potrzebujemy tutaj reklam jednorazowych kont). Mamy nadzieję, że uszczegółowienie opinii da pełen obraz jakości obsługi Opiekunów. Cieszymy się, że znowu jesteśmy pierwsi. A to dzięki Wam. @Serenity, to Twój pomysł i upór sprawił, że ten temat możemy uważać na ten moment za zamknięty. Dziękujemy za Twój udział w tym procesie. To trwało, ale myślimy, że było warto. Dziękujemy tez całej Społeczności za wszystkie uwagi i sugestie przekazywane w niniejszym temacie oraz mailach i PW. Ale to nie koniec. Teraz ruch należy znowu do Was. Prosimy Was o wypełnienie w wolnych chwilach ankiet dotyczących agencji, w których pracowaliście. Dajcie też znać o nich swoim znajomym. Głosy w ankiecie nie są anonimowe, dzięki czemu będzie można nawiązać ze sobą kontakt przez PW i dopytać o ewentualne szczegóły. Warto pamiętać też o tym, że swoje odpowiedzi można w przyszłości zmienić, dopasowując je do aktualnych doświadczeń. Dział opinii: https://opiekunkaradzi.pl/forum/86-agencje-pracy-opinie-opiekunek/ Dziękujemy i pozdrawiamy!
 8. Moderator

  Piłki 2

  Piłki 2 Masz wolną chwilę? Zagraj w piłki 2. To druga część jednej z najbardziej wciągających gier. Szybka rozrywka wymaga nie tylko zręczności, ale przede wszystkim myślenia (kieruj tak piłki, by żaden kwadrat nie dotarł na dół). Nie zapomnij pochwalić się w komentarzu swoim najlepszym wynikiem. Miłej zabawy! GRAM
 9. Moderator

  Piłki 1

  Piłki 1 Masz wolną chwilę? Zagraj w piłki. To pierwsza część jednej z najbardziej wciągających gier. Szybka rozrywka wymaga nie tylko zręczności, ale przede wszystkim myślenia (kieruj tak piłki, by żaden kwadrat nie dotarł na dół). Nie zapomnij pochwalić się w komentarzu swoim najlepszym wynikiem. Miłej zabawy! GRAM
 10. Moderator

  Ankiety opinii - przewoźnicy

  Zakończyliśmy pracę nad ankietami opinii o agencjach. Teraz prosimy Was o pomoc w stworzeniu bliźniaczej ankiety, ale dotyczącej przewoźników. Prosimy o uwagi i sugestie dotyczące ankietowych pytań. Pozdrawiamy!
 11. Dziękujemy za uwagi. Rozpoczynamy pracę nad przebudową działów opinii. Ankiety pojawią w ciągu kilkunastu dni. Poinformujemy Was o tym i poprosimy o wypełnienie ankiet agencji, w których pracowaliście.
 12. Ostatnia aktualizacja. Utrudnieniem jest fakt, że ankieta dotyczyć będzie każdej agencji, bez względu na proponowany rodzaj zatrudnienia, co wyklucza część uszczegółowionych pytań. Cześć pytań dopasowaliśmy do możliwych ustaleń między stronami (np. niektórzy nie uzależniają wyjazdu od dostępu do Internetu). 1. Jaki był czas oczekiwania na ofertę? Bardzo szybki Przeciętny Długi 2. Czy umowa dotarła w ustalonym czasie? Tak Nie 3. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualnym opisem stanu zdrowia pdp) przed wyjazdem? Tak Nie Nie pytałam/em 4. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki lub rodziny pdp? Tak Nie Nie pytałam/em 5. Czy stan zdrowia podopiecznego był zgodny z rzeczywistością? Tak Nie 6. Czy przedstawione warunki mieszkaniowe były zgodne z rzeczywistością? Tak Nie 7. Czy przedstawione obowiązki były zgodne z rzeczywistością? Tak Nie 8. Czy przedstawiona dostępność/niedostępność do telefonu lub/i internetu była zgodna z rzeczywistością? Tak Nie 9. Czy ustalony czas pracy był zgodny z rzeczywistością? Tak Nie 10. Czy ustalony czas wolny był zgodny z rzeczywistością? Tak Nie 11. Czy agencja reagowała zgodnie z oczekiwaniami na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z pdp lub rodziną, zmiana stanu zdrowia pdp, nadgodziny, wstawanie nocne)? Tak Nie Nie było takiej potrzeby 12. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora? Tak Nie Nie było takiej potrzeby 13. Czy firma kontaktowała się z Tobą w czasie wyjazdu? Zbyt często Często Odpowiednio Rzadko Zbyt rzadko W ogóle 14. Czy firma bezzwłocznie reagowała na telefony, smsy lub e-maile? Tak Nie Nie było takiej potrzeby 15. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie? Tak Nie 16. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami? Tak Nie 17. Czy pozostałe świadczenia (w zależności od umowy - premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami? Tak Nie 18. Czy wyjechałabyś/wyjechałbyś z tą firmą jeszcze raz? Tak Nie Prosimy o uwagi. Po zakończeniu ankiety dla agencji stworzymy miejsce na dyskusję o ankiecie oceniającej przewoźników.
 13. Chodzi o zwyczaj. Jedna z opcji pozwala wybrać informację o nowym miejscu.
 14. Ostatnia aktualizacja: 1. Czy firma dopasowała ofertę do Twoich oczekiwań i możliwości? Tak Nie 2. Jaki był czas oczekiwania na ofertę? Bardzo szybki Przeciętny Długi 3. Oceń czytelność umowy Umowa była jasna Zapisy umowy były moim zdaniem niejasne 4. Czy firma odpowiadała na wszystkie pytania i niejasności dotyczące wyjazdu i umowy? Tak Nie 5. Czy umowę podpisano przez obie strony przed wyjazdem? Tak Nie, otrzymałam/em ją na miejscu Nie, w ogóle jej nie otrzymałam/em 6. Czy dostarczono przed wyjazdem kartę EKUZ? Tak Nie, otrzymałam/em ją na miejscu Nie, w ogóle jej nie otrzymałam/em 7. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualny opis stanu zdrowia pdp) przed wyjazdem? Tak Nie Nie pytałam/em 8. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki? Tak Nie Nie, bo to nowe miejsce Nie pytałam/em 9. Czy oferta była zgodna z rzeczywistością? Tak Nie 10. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora? Tak Nie 11. Czy wolny czas dla Opiekuna był już ustalony między agencją a rodziną? Tak Nie 12. Czy firma kontaktowała się z Tobą w czasie wyjazdu? Zbyt często Często Odpowiednio Rzadko Zbyt rzadko W ogóle 13. Czy agencja reagowała na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z pdp lub rodziną, obowiązki ponadprogramowe, zmiana stanu zdrowia pdp)? Tak Nie 14. Czy firma gwarantowała 24h telefon alarmowy? Tak Nie 15. Czy firma bezzwłocznie reagowała na telefony, smsy lub e-maile? Tak Nie 16. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie? Tak Nie 17. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami? Tak Nie 18. Czy pozostałe świadczenia (premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami? Tak Nie 19. Czy wyjechałabyś/wyjechałbyś z tą firmą jeszcze raz? Tak Nie Czekamy na Wasze dalsze sugestie... Dziękujemy za dotychczasowe.
 15. Racja. Nie byli uprzejmi, ale to własnie mnie w nich urzekło. Wyzywali mnie mocno, nie chcieli nic powiedzieć o ofercie i dlatego pojechałam. Polecam. Dzięki
×

Drogi Użytkowniku!


Serwis korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności (tutaj), która zawiera także niezbędne informacje dotyczące przetwarzania i ochrony Twoich danych osobowych. Atualizacja polityki prywatności obejmuje wytyczne europejskiego rozporządzenia RODO (25.05.2018).

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.