Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ładnie wyglądają...fakt...mam parę...:szydera:

Ja tez :d , jeden to nawet za pomocą koparki przywiozł mi przepięknej urody męzczyzna, prawdopodobnie tez czyjś mąż :d . Dostał 2 piwa . Jedno za urodę, drugie za zrzut :d we wskazane miejsce :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

czy Wam rozum odebrało ???...Ady jaja se robię ....podlizać się tej jednej od grzybków chcę ....Iććććtaaaa....w ......:szydera:

A ja też jaja se robię...:trele: Tylko nie na grzybki się łaszczę....ale Mana, też niezłego, promuję...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ja tez :d , jeden to nawet za pomocą koparki przywiozł mi przepięknej urody męzczyzna, prawdopodobnie tez czyjś mąż :d . Dostał 2 piwa . Jedno za urodę, drugie za zrzut :d we wskazane miejsce :d 

Musimy ogródkowy wątek założyć...bo tutaj nie wypada licytować....która ma więcej głazów narzutowych...i w jaki sposób z głębi trzewi, tfu...ziemi wygrzebywanych...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Musimy ogródkowy wątek założyć...bo tutaj nie wypada licytować....która ma więcej głazów narzutowych...i w jaki sposób z głębi trzewi, tfu...ziemi wygrzebywanych...:szydera:

Ależ proszę uprzejmnie ;) , z tym ze dokumetacja graficzna dostępna moze  byc dopiero jak wrócę na urlop :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.10.2018 at 07:03, NNNdanuta napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja szczerze się niepokoję :( Parę miesięcy mi wycięło z życiorysu forum i w międzyczasie zginęła mi  @Afryka :o

P.S.

Czy ktoś ma kontakt z naszą Emilią ??? Czy ktoś wie co u niej słychać ???

U Emilii wdzystko w porzadku. Pozdrawia Wszystkich

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Tylko dochodzacy, a jakze. W dochodzeniu ten urok najwiekszy:oklaski:

Chyba coś w tym jest, bo mój pierworodny ma nową dziewczynę. Zamiejscową. Wczoraj...dochodził ...aż do Wrocławia, bo tam dziewcze studiuje i urodziny wczoraj miało. Doszedl :d z bukietem 20 róz i złotym naszyjnikiem, ........ł go ........s , powiedział, że go stac :d :d :d , a do rachunku za prąd ni ma komu sie dolożyć :( 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Chyba coś w tym jest, bo mój pierworodny ma nową dziewczynę. Zamiejscową. Wczoraj...dochodził ...aż do Wrocławia, bo tam dziewcze studiuje i urodziny wczoraj miało. Doszedl :d z bukietem 20 róz i złotym naszyjnikiem, ........ł go ........s , powiedział, że go stac :d :d :d , a do rachunku za prąd ni ma komu sie dolożyć :( 

Oj tam, oj tam, Wrocek do nie Hameryka na szczescie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dodzisława napisał:

Chyba coś w tym jest, bo mój pierworodny ma nową dziewczynę. Zamiejscową. Wczoraj...dochodził ...aż do Wrocławia, bo tam dziewcze studiuje i urodziny wczoraj miało. Doszedl :d z bukietem 20 róz i złotym naszyjnikiem, ........ł go ........s , powiedział, że go stac :d :d :d , a do rachunku za prąd ni ma komu sie dolożyć :( 

Dodziu kochana .Obśmiałam się do łez.Może z tego w końcu jakieś wnuki będą.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Dodziu kochana .Obśmiałam się do łez.Może z tego w końcu jakieś wnuki będą.:haha:

No ja to bym chciała, ale dziewczę ma 20 lat dopiero i w sumie dopiero co studia zaczęło, więc gdzie tam........o wnukach marzyć..... Swoją drogą, to ma rozmach Ci powiem. Teraz Wrocław, jakies 250 km od domu, a kto wie co jeszcze mu do głowy przyjdzie?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

No ja to bym chciała, ale dziewczę ma 20 lat dopiero i w sumie dopiero co studia zaczęło, więc gdzie tam........o wnukach marzyć..... Swoją drogą, to ma rozmach Ci powiem. Teraz Wrocław, jakies 250 km od domu, a kto wie co jeszcze mu do głowy przyjdzie?

No to wszystko przed Tobą.Co najmniej z 10 lat.:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

No to wszystko przed Tobą.Co najmniej z 10 lat.:trele:

A mnie tam zasadniczo się nie śpieszy. Byleby tylko dziewczę w rękaw mi nie płakało, tak jak ostatnia niedoszła synowa, że mój syn ją porzucił. Nie wiem w kogo to się wrodziłoO.o, rozkochuje i porzuca , a ja muszę łzy ocierać:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2018‎-‎10‎-‎17 at 23:01, Alina 1 napisał:

Fajnie Cię widzieć Lawendo. Ja też mało udzielam się na tym forum. Po pierwsze mam mało czasu, a po drugie też nie bardzo się w nim odnajduję. Widząc jednak znajome twarze jest mi raźniej. Też jestem w Bawarii, w której się powoli zakochuję. Buziaczki. 

Bawaria ma swój urok. Ja też do niej wracam w listopadzie. Niestety, bez dostępu do neta. A w jakim rejonie jesteś?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lawenda vera napisał:

Bawaria ma swój urok. Ja też do niej wracam w listopadzie. Niestety, bez dostępu do neta. A w jakim rejonie jesteś?

Lawendo,  Bawaria już się cieszy na Twoje przybycie, a mnie nie podoba się odległość od Monachium :(. Ingolstadt, czy trochę bliżej?

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2018‎-‎10‎-‎24 at 21:22, salazar napisał:

Lawendo,  Bawaria już się cieszy na Twoje przybycie, a mnie nie podoba się odległość od Monachium :(. Ingolstadt, czy trochę bliżej?

Salazar - Landshut. Nie wiem, jak tam będzie i czy będzie więcej wolnego, ale jeśli da radę wykroić wolne popołudnie, to spotkamy się w Monachium, mam już program kulturalno-oświatowy, relaksowy też, jestem wszak to i owo ci winna, nie zapomniałam. Bardzo bym się cieszyła.

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hagia napisał:

Dobry wieczór, poszukuję pracy a znajduję desant lubianego bractwa z O24 :oklaski:   

Miło widzieć  Was po długim czasie  :cześć2:

Hagia

Tu większość z Hiltona spadła.Desantowcami nas nazwali .Cieszymy się ,że się odnalazłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...