Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Żołądek się zepsuł...

Oczywiście, że muszę być odstawiona! 

Bo jeszcze mu ręką dgnie, jak nieumalowaną gębę moją zobaczy...

:święty: w swojej kochanej :święty: wszystko ustaw na pozytyw,,uśmiech i full energi,,o samych dobrych rzeczach rozmyślaj,,i już planuj gdzie potem znowu pojedziesz ,,do jakiego sanatorium czy super wczasy,,,EEE bielizne nową kupisz,,ciuszki,,,figura slim ,,babka będziesz na medal ,,odrestaurowana, trzymaj się ,,głowa do góry ,,  wszystko będzie dobrze,,,ja sprawdzę,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A ja ile ludzi poszukuję  ,,wyleciało trochę z głowy ale zaczynam,,,,  @kinga  @Motylek @beatrix+  @AnnaAgata  @aga1 @katarynka  @[email protected] @Florcia  @ElżbietaK @emma @agryppina44 @Ł....z   gdzieś zginęła  @erika  @marenkaxxx i wielu wielu innych ,,zapomniałam :rozpacz:

Melduję, że żyję... W sumie zniknęłam z życia nazwijmy to publicznego wszędzie haha...wiele spraw na głowie i decyzji i przemysleń...a jeśli chodzi o prace to wciąż na Bawarii w jednym miejscu od samego początku :) ale nie wiem jak długo bo zastanawiam się czy nie przejść na normalny etat gdzieś w jakiejś firmie...w Niemczech oczywiście na pracę w Polsce mnie nie stać a życie pokazało, że jeśli chcę sobie jeszcze ułożyć życie (z kimś) to niestety jak coś zaczynam w Polsce i jadę na zlecenie to już nie mam do czego wracać...a samotność wcale nie jest taka fajna a praca opiekunki odbiera mi mocno życie prywatne, towarzyskie etc tak więc jestem obecnie na rozdrożu...nie dziś nie zaraz ale chyba będę musiała zmienić pracę...a jak się nie uda, do opieki zawsze mogę wrócić, język mam już całkiem niezły więc...haha pamiętacie pewnie co niektórzy jak się tu pojawiłam? uczyłam się dopiero od alfabetu a teraz bez problemu zaliczyłam komunikatywny :P... Pozdrawiam i obwieszczam wszem i wobec że ŻYJĘ 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AnnaAgata napisał:

Melduję, że żyję... W sumie zniknęłam z życia nazwijmy to publicznego wszędzie haha...wiele spraw na głowie i decyzji i przemysleń...a jeśli chodzi o prace to wciąż na Bawarii w jednym miejscu od samego początku :) ale nie wiem jak długo bo zastanawiam się czy nie przejść na normalny etat gdzieś w jakiejś firmie...w Niemczech oczywiście na pracę w Polsce mnie nie stać a życie pokazało, że jeśli chcę sobie jeszcze ułożyć życie (z kimś) to niestety jak coś zaczynam w Polsce i jadę na zlecenie to już nie mam do czego wracać...a samotność wcale nie jest taka fajna a praca opiekunki odbiera mi mocno życie prywatne, towarzyskie etc tak więc jestem obecnie na rozdrożu...nie dziś nie zaraz ale chyba będę musiała zmienić pracę...a jak się nie uda, do opieki zawsze mogę wrócić, język mam już całkiem niezły więc...haha pamiętacie pewnie co niektórzy jak się tu pojawiłam? uczyłam się dopiero od alfabetu a teraz bez problemu zaliczyłam komunikatywny :P... Pozdrawiam i obwieszczam wszem i wobec że ŻYJĘ 

Cieszę sie ,,że jesteś,,musze przyznać ,że jesteś wytrwała ,,jak jeszcze jesteś na Bawarii ,,,brawo  ,,,wszystko ułożysz sobie ,,powodzenia,,,:love: nie uciekaj z życia publicznego,,,toż to jest cudowny świat,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie 5 raz i teraz na dłużej bo aż 3 miesiące z tym że 2 już za mną a wracam tu bo mam mega rodzinę i miejsce gdzie wiecej czytam i robię na drutach niż cokolwoek innego, przy babci poza karmieniem jej już nie robię nic a ona już nie chodzi więc jak zostawić to miejsce hehe

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AnnaAgata napisał:

Jestem obecnie 5 raz i teraz na dłużej bo aż 3 miesiące z tym że 2 już za mną a wracam tu bo mam mega rodzinę i miejsce gdzie wiecej czytam i robię na drutach niż cokolwoek innego, przy babci poza karmieniem jej już nie robię nic a ona już nie chodzi więc jak zostawić to miejsce hehe

Dobre z Ciebie dziecko i opiekunka:serce: trzymaj się ,najważniejsze ,że Ty jesteś zadowolona:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Blondi napisał:

A ja ile ludzi poszukuję  ,,wyleciało trochę z głowy ale zaczynam,,,,  @kinga  @Motylek @beatrix+  @AnnaAgata  @aga1 @katarynka  @[email protected] @Florcia  @ElżbietaK @emma @agryppina44 @Ł....z   gdzieś zginęła  @erika  @marenkaxxx i wielu wielu innych ,,zapomniałam :rozpacz:

Jestem,jestem:love:  mój urlop nie ma końca:p całuski @Blondi  od kogutka również:szept:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Paolo napisał:

Poszukiwany smerf Ciamajda. Ostatni adres zamieszkania

53-143 Nikt mnie nie lubi ul. Marudy 5.

Paolo jesteśmy gośćmi na tym forum za co dziękujemy. Bądź łaskaw włączyć swój wyższy intelekt, bo nie wszyscy chcą jarmarcznej zabawy. No może ze 2 Twoje wielbicielki. Stać Cię na to. Potrafisz być kulturalny i żyć bez zadymy ?? To co napisałeś nie jest wesołe, to żenada. Czyżbyś inaczej nie potrafił się bawić ??

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mycha napisał:

Paolo jesteśmy gośćmi na tym forum za co dziękujemy. Bądź łaskaw włączyć swój wyższy intelekt, bo nie wszyscy chcą jarmarcznej zabawy. No może ze 2 Twoje wielbicielki. Stać Cię na to. Potrafisz być kulturalny i żyć bez zadymy ?? To co napisałeś nie jest wesołe, to żenada. Czyżbyś inaczej nie potrafił się bawić ??

@Mycha nie jesteście tutaj gośćmi ( mam taką nadzieję , bo goście kojarzą mi się z krótkimi odwiedzinami ) Jesteście a raczej wszyscy jesteśmy jedną społecznością forumową :)   @Paolo niech się jeszcze pobawi . Każdy pracuje na swój wizerunek jak mu się podoba , dzięki temu inni wiedzą z kim mają do czynienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

@Mycha nie jesteście tutaj gośćmi ( mam taką nadzieję , bo goście kojarzą mi się z krótkimi odwiedzinami ) Jesteście a raczej wszyscy jesteśmy jedną społecznością forumową :)   @Paolo niech się jeszcze pobawi . Każdy pracuje na swój wizerunek jak mu się podoba , dzięki temu inni wiedzą z kim mają do czynienia :cool:

No w sumie masz rację i ciesze się, że już nie jesteśmy gośćmi. Paolo to fajny gość ale jak się za bardzo to wkurza. Nie każdy chce mu to powiedzieć a sam na forum nie jest. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mycha napisał:

No w sumie masz rację i ciesze się, że już nie jesteśmy gośćmi. Paolo to fajny gość ale jak się za bardzo to wkurza. Nie każdy chce mu to powiedzieć a sam na forum nie jest. 

Jak fajny , to niech sobie bryka . Z czasem wszyscy dobrze się poznamy i będziemy wiedzieć , co jest żartem a co ironią :cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Jak fajny , to niech sobie bryka . Z czasem wszyscy dobrze się poznamy i będziemy wiedzieć , co jest żartem a co ironią :cool::)

No wiesz, my się między sobą już znamy i znamy swoje "talenta" :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Jak fajny , to niech sobie bryka . Z czasem wszyscy dobrze się poznamy i będziemy wiedzieć , co jest żartem a co ironią :cool::)

:oklaski:....Masz rację Viola ...bo to Ci tak jest , że Kali ukraść krowę to dobrze ...ale Kalemu .....

Jakieś przysrywanki o " orzechówkach " ..tudzież włażenie w życie ...z buciorami tj. całkiem fajne i wesolutkie ..noo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mycha napisał:

Paolo jesteśmy gośćmi na tym forum za co dziękujemy. Bądź łaskaw włączyć swój wyższy intelekt, bo nie wszyscy chcą jarmarcznej zabawy. No może ze 2 Twoje wielbicielki. Stać Cię na to. Potrafisz być kulturalny i żyć bez zadymy ?? To co napisałeś nie jest wesołe, to żenada. Czyżbyś inaczej nie potrafił się bawić ??

Faktycznie to był błąd. Nie Marudy 5 a Beksy 5/5. Musiałem jego pomylić z kimś innym. Teraz mi się żarówka zaświeciła. Sorrki. 

PS.Zawsze jadę na maksimum intelektu bo działam w systemie 0/1 czyli albo wszystko albo nic...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paolo napisał:

Faktycznie to był błąd. Nie Marudy 5 a Beksy 5/5. Musiałem jego pomylić z kimś innym. Teraz mi się żarówka zaświeciła. Sorrki. 

PS.Zawsze jadę na maksimum intelektu bo działam w systemie 0/1 czyli albo wszystko albo nic...

Jeżeli to jest Twoje maksimun to ja poproszę o nic :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mycha napisał:

Baśka nie wiem co ty zjadłaś albo czego nie wypiłaś. Jesteś chora na "przysrywanki" i widzisz to wszędzie, nawet tam gdzie tego nie ma. Sama zajmujesz się tylko przysrywaniem i tylko tyle potrafisz. To twój poziom. Jak nie rozumiesz, że można ot tak sobie rozmawiać i pisać, to nie komentuj. To nie twój poziom. Zajmij się szukaniem klonów.  

Mysiu, to co miałaś na myśli pisząc "Orzechówka" nie można było z żytnia poleciec? Daj na luz bo to nikomu nie potrzebne, a tylko robi sie nieprzyjemnie....nikt Cie przecież nie zaczepia, to o co biega? 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nugatka napisał:

Mysiu, to co miałaś na myśli pisząc "Orzechówka" nie można było z żytnia poleciec? Daj na luz bo to nikomu nie potrzebne, a tylko robi sie nieprzyjemnie....nikt Cie przecież nie zaczepia, to o co biega? 

Nugatko, właśnie niczego złego nie miałam na myśli. Nic nie poradzę, że niektórzy wszędzie węszą aferę, klony i inne. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mycha napisał:

Nugatko, właśnie niczego złego nie miałam na myśli. Nic nie poradzę, że niektórzy wszędzie węszą aferę, klony i inne. 

Nie ma tematu. My wszyscy "stamtąd" mamy w głowach 2 lata klonów,pułapek i noży w plecach. Nie wspomnę intryg i innych zasadzek oraz zadaczek. My to wiemy i musimy się nauczyć,że fora mogą istnieć bez tego typu przyjemności. 

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

" Pamiętajcie o ogrodach

Przecież stamtąd przyszliście...

Pamiętajcie o ogrodach 

Czy tak trudno być poetą?

W żar epoki nie użyczy wam chłodu

Żaden schron, żaden beton..."

Pamiętamy,ze jesteśmy z ogrodów ...Z tym ,że niektórzy przyszli z ogrodów zoologicznych i doszli do władzy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...