Skocz do zawartości

aga1

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  1076
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana aga1 w rankingu: 8 stycznia 2018

aga1 posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

1480 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

1586 wyświetleń profilu
 1. aga1

  DOWCIPY .

  Tańczy student na dyskotece z dziewczyną. Nagle osłabł .Mdleje . Dziewczyna krzyczy : Wody ! Dajcie mu wody ! Student otwiera oczy i szepcze . I kawałek chleba 😂
 2. aga1

  DOWCIPY .

  Jasiu kłóci się z Małgosia: Wiesz co Jasiu? jakbys był moim mężem , to wsypalabym ci truciznę do herbaty. - Jakbym był twoim mężem to bym ja wypił.
 3. cremefarben Prezydent Paragwaju w latach 2008 - 2012 dla ułatwienia biskup rzymskokatolicki
 4. Jak można być lepszym w tej pracy ? chyba, że ktoś zapewni nieśmiertelność swojemu podopiecznemu . Na takim forum trzeba być wyrozumiałym, ponieważ sytuacje jakie zastajemy, czy też przez jakie przechodzimy nadają charakter naszym wpisom. Czasem człowiek coś chlapnie, ja to rozumiem . Jak coś nie tak, staram się nie pisać. Pieniądz nie stanowi o wartości człowieka, ale lepiej go mieć więcej niż mniej .
 5. Nie można winić agencji, ze pracownik pije. Można a nawet powinno się agencjom zarzucić , że wysyłają opiekunów bez badań lekarskich . Jedzie ten, kto tylko wyrazi ochotę . Dlatego wśród opiekunek są alkoholiczki , chore psychicznie itp. itd. Tu gdzie pracuję opiekunka z firmy ( nie będę pisała nazwy) została przyłapana śpiąca z butelką wódki w łóżku . To było w poniedziałek . I tu jest pytanie, czy pojedzie z następnej agencji a co gorsza z tej samej i narobi znów wstydu .
 6. Nie mam w zwyczaju wypominać komuś co robił. Jestem od tego ,żeby dbać o podopiecznych bez względu kim byli czy kim są. Mogę nie przyjąć zlecenia jeśli mi coś nie odpowiada . Staram się ułatwiać sobie pracę a nie utrudniać. Co daje takie wypominanie ? tylko niechęć obopólną.
 7. W tej pracy trudno popaść w rutynę , to pisze Ci stara stażem opiekunka .
 8. aga1

  Rozmowa przy kawie (1)

  Możliwe, że wypijemy . Mam tu propozycji pracy nawet dość, dość sporo . Ale postanowiłam jechać do domu. Możliwe, że jeszcze wrócę tylko w innej formie. Szef z Plege ) zaproponował mi , żebym otwierała nowe sztele . Jestem tu tak długo, że wystarczyło czasu na nawiązanie pewnych kontaktów, co nie było problemem przy tak przyjaźnie nastawionej rodzinie
 9. Może właśnie wielkim błędem jest, że my chcemy za dużo wiedzieć i za bardzo dbać. Obowiązkiem rodziny jest zapewnić bezpieczeństwo choremu domownikowi w razie nieobecności opiekuna . W opiece nic nie jest regułą, bo wszystko zmienia się z dnia na dzień . Są przypadki losowe, że trzeba zjechać do domu natychmiast . Jeśli rodzina jest wyrozumiała a pracownik agencji mądry to wszystko da się załatwić. Nie można negatywnie nastawiać się przed wyjazdem, bo to potem odbija się na naszej pracy . Zajedziesz na miejsce to się przekonasz, innej możliwości nie ma. Życzę Ci dobrych dni na szteli .
 10. aga1

  Rozmowa przy kawie (1)

  Nigdy nie bawię się w lekarza i nawet nie sugeruję co dzieci maja robić z rodzicami . Od tego jest lekarz i z nim rozmawiaj. Przedstaw kilka sytuacji przykrych dla ciebie i opowiedz. Bywała rodzina, która nie reagowała więc mówiłam, że rezygnuję z tej pracy . Trzeba pamiętać, że nie jesteśmy ubezwłasnowolnione i nie odrabiamy jakichś naszych występków . Jesteśmy w pracy i zawsze można z niej zrezygnować . Powodem może być to, że nie dajemy rady na tym zleceniu a to już jest zagrożeniem dla osoby nam powierzonej . Trzeba wszelkich argumentów używać.
 11. Jeśli chcesz zrezygnować ze zlecenia podaj swoje obawy i uzasadnij rezygnację . Nie musisz rezygnować z firmy. Nie wiem tylko dlaczego niektórzy wychodzą z założenia, że firma chce oszukać, albo, że jest zła , inaczej mówiąc podejrzana . Przecież też w tej firmie nie pracowali . Często jechałam na Stelle jako pierwsza i nie miałam możliwości zasięgnąć języka . A jednak pojechałam .Nie licz na to @INEZ , że zmienniczka czy zmienik ciężką sztele opisze ze szczegółami . Jeszcze dużo czasu potrzeba, żeby grupa opiekunek w jakieś formie się zgrała. Podejrzewam, że do tego nigdy nie dojdzie.
 12. I tu masz rację. W końcu to jest praca a nie zesłanie . Pyskować ? nigdy tego nie robiłam. Można się dogadać w każdej sprawie i prawie każdy problem rozwiązać . Jeśli przyjmuję warunki to muszę się z tego wywiązać. Byłam pracownikiem etatowym w kraju . Pracowałam w jednej firmie zmieniając stanowiska a tym samym szefa. Nie wyobrażam sobie pyskowania do szefa czy bycia nieugiętym . Ja jestem w pracy, bo tak traktuję piekę nad osobą mi powierzoną.
 13. aga1

  Rozmowa przy kawie (1)

  Raczej nie . Ale dziękuję.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...