Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę sobie w Pl. Wydaje i żyje. Wnuczki moje kochane mi cały dzień zaserwują równo. Jeszcze tak bardzo marzyły o nocowanku u babci, że dwa dni siedziały. A wiecie co się na łóżkach działo? :szydera: tarmosily się poduchami i podskoki. Jeszcze trochę i łóżko rozwalą :tak2:, ale jest fajnie. Kochane są.Najmlodsza Zuzia to dopiero artystka. Chodzi super, je sama i mimo że mnie nie widziała 5 msc. A leci do mnie jak szalona. A ma roczek. Ciągle buzka uśmiechnięta :hura:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Siedzę sobie w Pl. Wydaje i żyje. Wnuczki moje kochane mi cały dzień zaserwują równo. Jeszcze tak bardzo marzyły o nocowanku u babci, że dwa dni siedziały. A wiecie co się na łóżkach działo? :szydera: tarmosily się poduchami i podskoki. Jeszcze trochę i łóżko rozwalą :tak2:, ale jest fajnie. Kochane są.Najmlodsza Zuzia to dopiero artystka. Chodzi super, je sama i mimo że mnie nie widziała 5 msc. A leci do mnie jak szalona. A ma roczek. Ciągle buzka uśmiechnięta :hura:

 

ooo Blondi sie pojawila , no ale jak sa wnuki nie ma czasu forum czytac ,, moja artystka jak przyjedzie to tydzien ,10 dni ..i to kiedys zawsze z placzem do domu wracala ,teraz ma braciszka ( juz ma 14 miesiecy ) to widze ze troche teskni za nim ,, wiec tydzien i wraca do domu bo teskni za  mikusiem .Teraz  jak wracalam z niemiec to miala problem pyta mi sie  babciu  a jak ja bede z toba spala ? jak teraz trzeba trzymac  odleglosc . ( w tv slyszala o  odleglosci i kwarantannie ),,,ale sie usmialam .Teraz dzieci nie zapominaja  na codzien sie rozmawia przez kamerke  , ten maly daje corce telefon   i mowi ,, aloo baba "  .Za wnukami sie najbardziej teskni   w pracy ..  dobranoc 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi @erika Dziewczyny, ogromnie dziękuję Wam za pamięć i dziękuję wszystkim innym o którzy o mnie nie zapomnieli.

Pozdrawiam też osoby dzielnie walczące na swoich stanowiskach podczas tego paskudnego koronawirusa . Podziwiam szczerze !

Ostatnio miałam długą przerwę w wyjazdach, ale powoli zastanawiam się czy by nie wrócić do branży.

Tęsknie nieraz za tymi dawnymi problemami w życiu opiekunki, bo nowe już mi trochę dokuczyły.

Pozdrawiam całe Opiekunkowo !

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Tak popadało że przez kilkanaście godzin nie było internetu.@Serenity pracowałaś w tym czasie w pl?

33 minut temu, Serenity napisał:

Pozdrawiam też osoby dzielnie walczące na swoich stanowiskach podczas tego paskudnego koronawirusa . Podziwiam szczerze !

Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, bo siedzę od początku na dupce i mam wrażenie, że najlepiej zrobiły dziewczyny które jeździły a teraz trzeba będzie odrabiać straty. Kupiłam maskę hepa i nie daję rady w sklepach mam już dosyć i teraz myślę żeby pojechać i zdążyć przed kolejną falą, bo ja to na zmianę jestem odważna i wystraszona. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrauMiau Witam Cię serdecznie ! I dziękuję za pamięć.

nie wyjeżdżałam prawie od dwóch lat i między innymi popracowałam w Polsce, ale głównie prowadziłam  własne skromne interesy - inwestowałam co poprzednio zarobiłam . Nadal coś tam działam, ale generalnie te sprawy się kończą.

Mam zamiar wyjechać znowu do Niemiec, ale nic na siłę i nie zaraz. Czy było warto wyjechać w styczniu ? No nie wiem... Nikomu nie ośmieliłabym się radzić : czasy ciężkie, pacjenci pewnie bardziej nerwowi, pomoc rodzin pewnie mniejsza, ciągły kontakt ze służbami medycznymi, a my ... to już nie 30tki. Sama nie wiem jak sobie tam poradzę po tej przerwie. Niech lepiej ta sytuacja bardziej się ustoi.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  ,,,   Haloo  ludzie  wolnego ,nie pchajcie sie tak , nie piszcie wszyscy na raz  bo nie nadaze czytac ..... Ruch jak na Marszalkowskiej .      Ot sie porobilo  .  ( no chyba ze tak ostro swietowaliscie Dzien matki )   Ostatni wpis 15 godzin temu ..    milego dnia 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe lusi42..... Dla niektórych liczy się jakość nie ilość. Pozatym podobno jakieś strajki są.  Jaki cudny dzień... Fryzjer zaliczony obiadek w knajpie zaliczony. Świat zmierza ku normalności a ja nieuchronnie zbliżam się do kolejnego wyjazdu na zlecenie.  Ale jako krotkodystansowiec cieszę się że to tylko 5tyg.  Miłego dnia wszystkim życzę i pogody ducha i pozytywnego nastawienia do siebie i swoich przywar. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

Hehe lusi42..... Dla niektórych liczy się jakość nie ilość. Pozatym podobno jakieś strajki są.  Jaki cudny dzień... Fryzjer zaliczony obiadek w knajpie zaliczony. Świat zmierza ku normalności a ja nieuchronnie zbliżam się do kolejnego wyjazdu na zlecenie.  Ale jako krotkodystansowiec cieszę się że to tylko 5tyg.  Miłego dnia wszystkim życzę i pogody ducha i pozytywnego nastawienia do siebie i swoich przywar. 

ooo  a ja na fryzjera jeszcze musze czekac  ale tez juz tuz tuuzz... w piatek bede piekna haha  ,wreszcie bede mogla w  lusterko popatrzec ,a w sobote juz bede mogla pokazac sie ludziom  bedzie gril ,,,,,, tylko pogoda masakryczna ,ciagle leje i leje :333_cloud_rain::rozpacz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lusi42 u mnie na lanie zbiera się od dwóch dni. I nic z tego nie wychodzi. A przydałoby się przydało. Czuję się jakaś pozytywnie odmieniona po wizycie u pani Magdy. Co prawda obostrzenia są. Przerwy między klientami też bo fryzjerka wszystko odkaża.  Kurtka i torebka w worku plastikowym musiała być. Maseczka na twarzy... pierwsze 10minut . I 10 zł więcej... Na środki jednorazowe. Ale...... za to wyglądam jak człowiek. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, FrauMiau napisał:

Na dzień dobry żarcik Głosujesz na Bosaka? Lepiej głosuj w butach. :) Miłego dnia. P.S. Nic nie mam do pana Bosaka.

Ja też nic nie mam. Przystojny nawet jest ;)

Dzień dobry i witam Wszystkich oraz pozdrawiam :)

Od marca siedzę w domu i czekam nie wiem sama na co :$

Może wyczerpanie moich zasobów finansowych mnie do wyruszenia do pracy zmobilizuje :)

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja też nic nie mam. Przystojny nawet jest ;)

Dzień dobry i witam Wszystkich oraz pozdrawiam :)

Od marca siedzę w domu i czekam nie wiem sama na co :$

Może wyczerpanie moich zasobów finansowych mnie do wyruszenia do pracy zmobilizuje :)

Hejka @Niezapominajka 67 :love: a kawę piłeś już dzisiaj, jak nie to ja stawiam :kawa: Miło Cię widzieć tak jak na załączonym obrazku ...uwielbiam Niezapominajki :hura:To dla Ciebie.

 

Ogólnie witam wszystkich i każdego z osobna,  życzę udanego dnia :tak2:

 

FB_IMG_1590738445001.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@elf a wynagrodzeniem za to patrzenie się że mną podzielisz? :d

No takim filantropem to nie jestem. Ale odstąpię ci drugi pokój który mam i podzielę się tygodniowym napiwkami.... Aaa i dodam że dobrze gotuję. Co jest dla mnie zmora bo ciągle muszę uwazac na to czy mnie nie przybywa w zastraszającym tempie 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...