Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SYLWIAK jak miło czytać takie wpisy.  Mieszkając na nizinie mazowieckiej zazdroszczę wam tej możliwości codziennego obcowania z dziką przyrodą. Mazury są dla mnie najbardziej zagadkową częścią Polski. Kojarzą się ze spokojem i wolniejszy sposobem życia. Dzień dobry motylki  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ zaglądaj i zdawaj relacje z pobytu w górach.  Ja nie radzę sobie z rozminowaniami na ogół "podwijam kiece i lecę". Czyli zwyczajnie uciekam. Raz.. Słownie raz miałam takie miejsce gdzie alkohol królował wytrzymałam 4tyg.  O 3 za dużo chodź wiem że inni może by sobie poradzili to ja te 3 za dużo odchorowałam potem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, elf napisał:

Hihi dobry pomysł mnie zostało... 6dni i 2 godziny. Czyli podobnie. 

dzien dobry ,,  a ja za tydzien bede  strzyzona i malowana hahaha ,,,  tez czekam na to z niecierpliwoscia ............ Milego dnia .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, erika napisał:

@lusi42 o ty nie wiem. Mam konto w banku Millennium. 

to trzeba zmienic ,jak pisalam z banku pko znienilam na getin bank wszystko niby bylo superrr ale nie mialam karty do euro konta ,wiec zrobil sie problem bo w niemczech wole placic karta ,i zaczelam szukac dalej i tak znalazlam santander ktory ma swoj internetowy kantor ,konto w euro za darmo , i karte tez ...  ja wszystkiego szukam na necie .Zanim cos zalatwie szukam ,czytam opinie ludzi przede wszystkim .Gdy szukalam ubezpieczenia . dobrego lekarza i jak mam cos kupic ,, za przywiezienie pralki ze sklepu zazyczyli sobie 40 zl  za lodowke tez 9A jeszcze dodatkowo chca za wniesienie )....... wiec sie wkurzylam i zmywarke kupilam przez internet bosch mial promocje wiec bylo taniej i za przywiezienie zaplacilam 8 zloty i teraz wiekszosc rzeczy kupuje i zalatwiam przez internet .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mandat od dwudziestu pięciu lat.
Na tysięcznym kilometrze podróży, 5 km. od celu, radar zrobił mi focię, pomimo, że nawigacja głośno patafianiła o nim. Zmęczenie.

Screenshot_20200522-200431_Gallery.thumb.jpg.81961fa05369c0e7815f90e88a9f0f15.jpg

Aktualny taryfikator:

https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10327260/niemiecki-rzad-ustapil-kierowcy-wygrali-bedzie-obnizka-cen-mandatow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka 

Regulamin przeczytany? To jedziemy, bez plagiatów:zdrówko:.

Cześć @LACH i wszyscy. Przeczytany przeczytany ale co z tego jak dochodzi do takich ataków jak na @darkar https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/37159-dyskusja-o-dyskusjach-i-poziomie-forum :(.

Do fryzjera pozostało

image.png.c46bf96b7e7fccb2d42dc64e20b3928b.pngdni

 

Miłego weekendu.

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FrauMiau napisał:

ale co z tego

Mam nadzieję, graniczącą z pewnością, że to już historia.

A będzie jak w uczuciach, pomiędzy człowiekami;):szydera::hura: i trochę patyczkiem w mrowisku(byle nie małpie po prętach klatki!!! od środka).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaAnka straszna moda się na to zrobiła.... Ostatnio to chyba wszyscy to kupują. Podobno te w Lidlach są niezłe. Jadę do brata na grillowanie on jest znawcą bo preferuje odżywianie na surowo jak coś się dowiem to napiszę. Tylko nie wiem czy chcesz tutaj czy na PW.?  Wiem że te tanie są o kant *wulgaryzm* potłuc. Nie spełniają swojej roli kiedyś testowawalam jedną która połowę soku zostawiała w wytłoczynach.  Szkoda było nawet myć te warzywa.  

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JaAnka napisał:

może polecić?

A proszę. Niczego lepszego świat jeszcze nie wymyślił. Od soku z pokrzywy, poprzez warzywa, po najbardziej miękkie owoce. I najwartościowszego nie tracisz. Moja, podobna, ma z dwie setki lat i służy. Wyciągnięta ze starego strychu. Niezawodna. Polecam.

20200523_114239.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FrauMiau napisał:

Cześć @LACH i wszyscy. Przeczytany przeczytany ale co z tego jak dochodzi do takich ataków jak na @darkar https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/37159-dyskusja-o-dyskusjach-i-poziomie-forum :(.

Do fryzjera pozostało

image.png.c46bf96b7e7fccb2d42dc64e20b3928b.pngdni

 

Miłego weekendu.

 

a mi    << 5 >>  milego weekendu wszystkim zycze 

Edytowane przez lusi42
blad
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś rano (znaczy chyba już wczoraj) z Marta B, 100 kilometrów, żeby obejrzeć sobie przystań, domek i jacht na którym będziemy za niecałe półtora tygodnia, i zonk!!! jachtu jeszcze nie ma!! będzie wodowany dopiero za tydzień.

Z całego wyjazdu chociaż tyle, że @Marta B poopalała się chwilę na plaży.

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. @Darekr zazdroszczę, ja chciałam zarezerwować sobie nocleg na tydzień/dwa w górach i niestety w moim ulubionym miejscu nie ma już miejsc na całe wakacje. Jestem zła, bo tam jest wszystko włącznie z ogromniastym basenem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszystko wróci do normalności a póki co szukam dalej. Miłego dnia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Bedzie dobrze. Mimo wielkiej niewiadomej i moich obaw...

Poprzedniczka pokłóciła się z zarządcą szteli,  a że choruje na tarczycę to nerwy w strzępach. No i non stop paliła. Jestem dobrej myśli, a jeśli będzie źle to torebeczka pod pachę A kapelusik na łeb i w drogę!

Ukojenie nerw mam za oknem 

 

20200524_154223.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...