Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, salazar napisał:

Cześć Wiolu, cieszę się, że się odezwałaś :).

Jak się czujesz? Długo byłaś w szpitalu? Teraz pewnie masz ścisłą dietę, dolegliwości ustąpiły?

Wszystko będzie dobrze, pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrowia :).

Salazar,w Bydgoszczy leżałam tylko 2 dni,zrobiono biopsję i na szczęście stwierdzono,że guza nie ma,tylko przewlekłe zapalenie trzustki,więc masz rację,dietka obowiązkowo,enzymy trzustkowe,zero alkocholu i ulubionych fajeczek,ale daję radę,zdrowie ważniejsze,narazie pracuję u nas,15 maja kontrolny rezonans i zastanowię się nad powrotem do opieki,przyznam szczerze,że trochę za tym tęsknie,hi,hi.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wioletta 46 napisał:

Salazar,w Bydgoszczy leżałam tylko 2 dni,zrobiono biopsję i na szczęście stwierdzono,że guza nie ma,tylko przewlekłe zapalenie trzustki,więc masz rację,dietka obowiązkowo,enzymy trzustkowe,zero alkocholu i ulubionych fajeczek,ale daję radę,zdrowie ważniejsze,narazie pracuję u nas,15 maja kontrolny rezonans i zastanowię się nad powrotem do opieki,przyznam szczerze,że trochę za tym tęsknie,hi,hi.

Cześć Mamusia. Teraz zauważyłem, że jesteś. Cieszę się bardzo, że to coś innego jest.

Opiekun5 to wyczuł. 

Palenie cygaretów jest zabójcze dla trzustki. Trzymaj się, dbaj o siebie i dużo odpoczywaj. A na powrót do opieki nadejdzie odpowiedni czas. 

Pozdrowienia. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wioletta 46 napisał:

Witam,jestem tu dzięki Scarlett,narazie robię sobie pauzę z wyjazdami do opieki z powodu choroby,ale mam nadzieję,że wrócę do opieki a do was będę zaglądać.Na Opiekunki 24,byłam mamusia2.

Witaj Wiolka, cieszę się że mnie posłuchałas..:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wichurra napisał:

Dzień dobry wszystkim:)

Cieszę się, że Ania37 powiedziała mi o nowym forum i mogę być tu z Wami. Chociaż czas mam okrojony, to jednak postaram się zaglądać :)

Buziaczki dla wszystkich 

Witaj wichurrko, moja inspiracjo! To chyba Twoje zdjatka z Norymbergi tak mi sie spodobaly, ze skorzystalam z okazji, zeby sie tu znalezc:d

Milo, ze jestes z nami:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.04.2018 at 15:17, wioletta 46 napisał:

Salazar,w Bydgoszczy leżałam tylko 2 dni,zrobiono biopsję i na szczęście stwierdzono,że guza nie ma,tylko przewlekłe zapalenie trzustki,więc masz rację,dietka obowiązkowo,enzymy trzustkowe,zero alkocholu i ulubionych fajeczek,ale daję radę,zdrowie ważniejsze,narazie pracuję u nas,15 maja kontrolny rezonans i zastanowię się nad powrotem do opieki,przyznam szczerze,że trochę za tym tęsknie,hi,hi.

Witaj wiolka, ciesze sie, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.Pozdrawiam cieplo:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Witaj wichurrko, moja inspiracjo! To chyba Twoje zdjatka z Norymbergi tak mi sie spodobaly, ze skorzystalam z okazji, zeby sie tu znalezc:d

Milo, ze jestes z nami:d

O proszę - i jak Ci się tam podoba? Pozwiedzałaś już coś?

Ja byłam listopad/grudzień, więc było trochę szaro w mieście, ale wyobrażam sobie, że kiedy wiosna obudzi się do życia, to i miasto wypięknieje. Zwiedziłaś już coś? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wichurra napisał:

O proszę - i jak Ci się tam podoba? Pozwiedzałaś już coś?

Ja byłam listopad/grudzień, więc było trochę szaro w mieście, ale wyobrażam sobie, że kiedy wiosna obudzi się do życia, to i miasto wypięknieje. Zwiedziłaś już coś? 

Jestem dwa razy w tygodniu na starowce i jeszcze mi sie nie znudzilo:d W Wielki Piatek w kosciele sw. Sebalda wysluchalam Pasji wg. sw Jana J.S.Bacha, odwiedzilam muzeum narodowe, zamek, inne koscioly. Teraz to chodze i rozkoszuje sie sama  atmosfera, slucham muzyki w wykonaniu ulicznych grajkow, spogladam z mostow na brzegi rzek, gdzie wierzby juz przekwitaja, a tlumy roznojezyczne kraza po tym pieknym zakatku .

A czy mi sie podoba? Wracam tam jak bumerang, chociaz karte mam na metro, autobusy i pociagi podmiejskie.Bylam w Furth, ale to zupelnie co innego.

Dostalam nawet dluzsze wolne, zeby pojechac do Bamberg i Ansbach. Tez sa urocze, ale ...:d 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wichurra napisał:

Dzień dobry wszystkim:)

Cieszę się, że Ania37 powiedziała mi o nowym forum i mogę być tu z Wami. Chociaż czas mam okrojony, to jednak postaram się zaglądać :)

Buziaczki dla wszystkich 

Kogo moje piekne oczy widzą :d cześć :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wichurra napisał:

Dzień dobry wszystkim:)

Cieszę się, że Ania37 powiedziała mi o nowym forum i mogę być tu z Wami. Chociaż czas mam okrojony, to jednak postaram się zaglądać :)

Buziaczki dla wszystkich 

Cześć. Też się cieszę wichurra. :-)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hawana napisał:

Jestem dwa razy w tygodniu na starowce i jeszcze mi sie nie znudzilo:d W Wielki Piatek w kosciele sw. Sebalda wysluchalam Pasji wg. sw Jana J.S.Bacha, odwiedzilam muzeum narodowe, zamek, inne koscioly. Teraz to chodze i rozkoszuje sie sama  atmosfera, slucham muzyki w wykonaniu ulicznych grajkow, spogladam z mostow na brzegi rzek, gdzie wierzby juz przekwitaja, a tlumy roznojezyczne kraza po tym pieknym zakatku .

A czy mi sie podoba? Wracam tam jak bumerang, chociaz karte mam na metro, autobusy i pociagi podmiejskie.Bylam w Furth, ale to zupelnie co innego.

Dostalam nawet dluzsze wolne, zeby pojechac do Bamberg i Ansbach. Tez sa urocze, ale ...:d 

Aż Ci zazdroszczę tych doświadczeń. Też bardzo mi się podobało w kościele św. Sebalda - byłam tam na mszy adwentowej. Do narodowego niestety nie udało mi się iść - miałam tylko 4 niedziele na zwiedzanie. Ale może jeszcze kiedyś tam wrócę. Hitlerowskie Parteigelände też są warte zobaczenia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wichurra napisał:

Dzień dobry wszystkim:)

Cieszę się, że Ania37 powiedziała mi o nowym forum i mogę być tu z Wami. Chociaż czas mam okrojony, to jednak postaram się zaglądać :)

Buziaczki dla wszystkich 

Cześć, szczerze nie wierzyłam,że dołączysz do tego forum.... Witam cię i ja.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wichurra napisał:

Dzień dobry wszystkim:)

Cieszę się, że Ania37 powiedziała mi o nowym forum i mogę być tu z Wami. Chociaż czas mam okrojony, to jednak postaram się zaglądać :)

Buziaczki dla wszystkich 

Dopiero teraz zauważyłam,że dołączyłaś,bardzo się cieszę,że tu jesteś.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przywitam ze Wszystkimi... Ja z tego samego desantu (tam byłam nowadanuta), więc witam tych co tu byli i moich (teraz tu urzędujących) przyjaciół i znajomych. Dotarłam chyba ostatnia, ale łącze internetowe mi wcięło prawie na trzy tygodnie. Rozglądam się bo technika tego forum (nowoczesność) powaliła mnie na kolana i nie wiem czy z nich powstanę.:(. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Też się przywitam ze Wszystkimi... Ja z tego samego desantu (tam byłam nowadanuta), więc witam tych co tu byli i moich (teraz tu urzędujących) przyjaciół i znajomych. Dotarłam chyba ostatnia, ale łącze internetowe mi wcięło prawie na trzy tygodnie. Rozglądam się bo technika tego forum (nowoczesność) powaliła mnie na kolana i nie wiem czy z nich powstanę.:(. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :cześć2:

:witam: i na luzie rozgaszczaj się.....:oklaski: A w razie co, pytaj.....tu jest łatwo, lekko i przyjemnie...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: i na luzie rozgaszczaj się.....:oklaski: A w razie co, pytaj.....tu jest łatwo, lekko i przyjemnie...:cześć3:

Dziękuję bardzo... :d Boję się pytać, bo i nie wiem czy odpowiedź zrozumiem...:$ Mam nadzieję, że jakoś to rozsupłam, powoli.., ale do przodu ... Coś się skończyło i coś się zaczyna... Najważniejsze,  że jest okno na świat... :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Dziękuję bardzo... :d Boję się pytać, bo i nie wiem czy odpowiedź zrozumiem...:$ Mam nadzieję, że jakoś to rozsupłam, powoli.., ale do przodu ... Coś się skończyło i coś się zaczyna... Najważniejsze,  że jest okno na świat... :)

Jest taki wątek..."Informacje dla desantowców"...drugi..."Instrukcja obsługi forum"....Zawsze możesz zapytać i  wszędzie, gdziekolwiek zadasz pytanie, zawsze ktoś odpowie. Nie bój się pytać, bo kto pyta, mniej błądzi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...