Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Zaczynam się pakować jak dojadę szczęśliwie i będę miała chwilę wytchnienia to się odezwę.Bawcie się dobrze:całus::serce:

Nie zapomnij niczego,,,w majtochy typu -antygwałty zapakuj słoiki,,,ochronią nawet szkło,,,

oraz zapakuj w walizę full sił i full uśmiechu i spokoju:hahaha:jedz już do tej pracy ,,bo już doczekac się nie możemy:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Dzis zlozylam wypowiedzenie, juz jestem wolna. Pod koniec marca moge wyjechac do pracy , zastepstwo na swieta na miesiac moze 6 tyg tez .Pozdrawiam .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121 jaka z Ciebie szybka dziewczynka ,,zjechała i już wolna,:hahaha:,,to teraz szukaj ,szukaj innej agencji,,szybko się załapiesz na wyjazd na święta,,szkoda czasu,,,nasza praca to ciągłe szukanie ,przebieranie w ofertach a co do czego i tak jedziemy na tą co zaproponuje nam agencja,,,i ciągle ta niewiadoma,,co i jak będzie,,ale do odważnych ta praca należy,,niestety,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, A.NN.A napisał:

,.@Blondi, @jolantapl, @Betty, @Łukasz, @LENA_57, @Serenity, @erika,  i pozostałych których pominęłam ma prawdziwe:piwo:.

Pozdrawiam, wasza koleżanka.

 

Och @A.NN.A kochana wypij za mnie z 2 litry:piwo::piwo::piwo::piwo: i koniecznie w wannie z pianą,,,buziaki i odpoczywaj:love: ale odwiedzaj nas jak tylko czas Ci pozwoli,,,i pisz i pisz :hahaha:

Przed chwilą miałam mojego ulubionego gościa i jak mnie namawial na wódkę ,na piwo i na wino i jeszcze coś tam nazwał,a ja nic:płacz: więc powiedział do babci ,że w sobotę mnie zabiera na imprezę:hahaha: ale śmiechu było co nie miara ,,,och te chłopy,,,:hahaha: u mnie się non stop coś dzieje,,ale i fajnie się tutaj czuję,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Lucyna121 jaka z Ciebie szybka dziewczynka ,,zjechała i już wolna,:hahaha:,,to teraz szukaj ,szukaj innej agencji,,szybko się załapiesz na wyjazd na święta,,szkoda czasu,,,nasza praca to ciągłe szukanie ,przebieranie w ofertach a co do czego i tak jedziemy na tą co zaproponuje nam agencja,,,i ciągle ta niewiadoma,,co i jak będzie,,ale do odważnych ta praca należy,,niestety,,:)

Blondi , ja szybko zalatwiam wszystko, jestem energiczna osoba , bylam juz na imprezie dla mlodziezy starszej wytanczylam sie , odpoczelam i bede szukac ale tym razem za dobra cene. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucyna121 napisał:

Blondi , ja szybko zalatwiam wszystko, jestem energiczna osoba , bylam juz na imprezie dla mlodziezy starszej wytanczylam sie , odpoczelam i bede szukac ale tym razem za dobra cene. 

Oj impreza ,,poszłabym też z ogromną ochotą,,,potańczyć,,ale aby tylko nózek nie pozwichac ,,bo coś ostatnio co tańce to ja kuleje potem:hahaha: ale szpilki na nózki wkładam i mam potem to!! co mam,,,noga ze wsi a but z miasta:hahaha: 

tak jest,,szukaj za dobrą cene ,,jak pracować w De to wiedziec za co,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich a w szczególności kobietki,,:kawa::kawa::kawa: ,,,środa to dzień loda ,,więc proszę bardzo :lody:,,środa to 8 Marca:hahaha:,,bawcie się wszystkie kobietki super ,,powspominamy trochę jak to kiedyś się fajnie obchodziło ten dzień,,,Radosnego Dnia:hahaha::love::serce:

204.jpg

 

A ja widzę ,że na mnie już czeka niespodzianka  ,,jak to długo nie trzeba czekac aby coś miłego się zdarzyło:hahaha::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @Łukaszku super się postarałeś,,,:hahaha: muzyka extra -wszystko na tip top-dzięki,,,:kawa:też smakowita ,,,co mi więcej potrzeba,,,:święty: a tak na dobre -to popijemy sobie wieczorkiem,,,ale ja dalej czekam na te gożdziki i rajstopy:płacz: jak dostanę rajstopy to będę je nosila do końca życia:hahaha: marzenie dostać rajstopy i to jeszcze nie w tym kolorze co lubimy-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...