Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@luttka też zgadzam się z tym co pisze powyżej @sayonara 52 : brak zajęcia w południe to nie jest wielki problem, bo bywają dużo poważniejsze sprawy, ale ... czy Ty nie masz wychodnego w ogóle ? to już jest problem i udręka spora tak tkwić w miejscu. Porozmawiaj z rodziną Pdp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po poludniowej kawie.

 

Dzis tutaj spadl snieg.

Wszedzie bialo i pieknie.

 

Wiewior smiga po plotach, cudne zwierzatko!

 

Ja mam rowne 15 dni do zjazdu.

Ale chce jednak robic krotkie skoki, na 4 do 6 tygodni,

zjazd na 10 14 dni i dalej jazda.

 

Wiecej sie naucze, nie zdaze zszarpac nerwow.

No chyba ,ze trafie na Stelle marzen  zagrzeje dluzej,

Ciekawe co na to firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Ja juz po poludniowej kawie.

 

Dzis tutaj spadl snieg.

Wszedzie bialo i pieknie.

 

Wiewior smiga po plotach, cudne zwierzatko!

 

Ja mam rowne 15 dni do zjazdu.

Ale chce jednak robic krotkie skoki, na 4 do 6 tygodni,

zjazd na 10 14 dni i dalej jazda.

 

Wiecej sie naucze, nie zdaze zszarpac nerwow.

No chyba ,ze trafie na Stelle marzen  zagrzeje dluzej,

Ciekawe co na to firma.

Witam wszystkich:serce: To dobry pomysł,wyjeżdżać na krótko.Też tak myślę 4-6 tyg na zleceniu 2 tyg przerwy i znowu.Czas szybciej biegnie,zanim sie ogarniesz zaczynasz odliczać do powrotu.Poznać nowe miejsca i obowiązki.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Mam wrażenie jakbym dopiero co szykowała się do wyjazdu, przyjechała a mam za sobą już 6 tygodni i 3 przede mną. Jeny kiedy to zleciało :d. Wracam po przerwie w to miejsce, córki już jakiś czas temu powiedziały mi, że chciałyby żebym wróciła, w agencji już zostało zgłoszone zarówno w polskiej jak i niemieckiej więc puki co mam stałe miejsce. Rodzina jest bardzo fajna i we wszystkim pomocna a i przy PDP nie mam nic prawie do robienia co nie znaczy że zupełnie nic. PDP czuje się przy mnie dobrze a ja tutaj także czuję się dobrze... Tak więc niedługo kończę swoje pierwsze zlecenie a pamiętam jak kilka miesięcy temu gdy zaczynałam naukę niemieckiego radziłam się WAS w różnych sprawach... Za co Wszystkim bardzo dziękuję :serce: i życzę miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, AnnaAgata napisał:

Witam :). Mam wrażenie jakbym dopiero co szykowała się do wyjazdu, przyjechała a mam za sobą już 6 tygodni i 3 przede mną. Jeny kiedy to zleciało :d. Wracam po przerwie w to miejsce, córki już jakiś czas temu powiedziały mi, że chciałyby żebym wróciła, w agencji już zostało zgłoszone zarówno w polskiej jak i niemieckiej więc puki co mam stałe miejsce. Rodzina jest bardzo fajna i we wszystkim pomocna a i przy PDP nie mam nic prawie do robienia co nie znaczy że zupełnie nic. PDP czuje się przy mnie dobrze a ja tutaj także czuję się dobrze... Tak więc niedługo kończę swoje pierwsze zlecenie a pamiętam jak kilka miesięcy temu gdy zaczynałam naukę niemieckiego radziłam się WAS w różnych sprawach... Za co Wszystkim bardzo dziękuję :serce: i życzę miłego wieczorku :)

Wspaniale!

Ciesze sie i gratuluje!

Zazdraszczam bez cienia zawisci

 

A ja musze moja  firme oswiecic, ze tu nie wroce, choc bylo juz ustalone.

Edytowane przez sayonara 52
brak emotikonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z pięknie ośnieżonej Polski ! @erika @sayonara 52 @Łukasz

@AnnaAgata zapracowałaś sobie na swój sukces ! no i trochę szczęście jednak sprzyjało. Te dwie rzeczy decydują w naszej pracy: ślepy traf i własna praca. Czasem zaskoczy jedno i drugie i oby tak było jak najczęściej !

@sayonara 52 Też miewałam sztele nie do wysiedzenia i na pewno jeszcze takie się trafią, ale grunt, że tej pracy jest dużo i można ze złych rzeczy spokojnie rezygnować  -porażka prawdziwa to dopiero siedzieć na fatalnym miejscu i nie widzieć wyjścia. Lepiej rezygnować i szukać szczęścia gdzie indziej. I oby dopisało Ci kolejnym razem !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serenity witaj!

 

Zasluzony urlop.Wykorzystaj ,nabierz sil.

 

Milego pobytu.

 

Ja mam jeszcze 13 dni do odsiadki.

A potem sie rozejrze, chce jak najpredzej na nowe miejsce.

Ale jak mowilam szukam krotkich zlecen.

W razie zgnilej atmosfery ,aby moc szybko zmienic otoczenie.

Dzis zwatpilam w swoje umiejetnosci  ...

 

Ale nie dam sie, powoli ogarnia mnie zimna zlosc ,wiec wytrwam

do konca.

Albo ja ,albo ona .....>:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...