Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, erika napisał:

Uwielbiam :serce:emigracyjne piosenki!

USA....tam wyjazd na lata to emigracja, dp pracy tez nie oplaca sie na krotko . A Niemcy? Niektorzy maja rzut beretem  do roboty , jaka to emigracja. Ja chociaz sie tluke Sindbadem kilkanascie godzin czuje sie bo i jestem w jakims sensie pracownikiem tymczasowym. Pomieszkuje i tu i w Pl ale gdzie mi tam do emigrantow. A jak Lublin to i Budka Suflera. Lubie ich  niektore utwory a ten jest raczej mniej znany , ale moze byc. Dobranoc.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Ech, Barrakuda .... nawet mi się nie chce już komentować Twoich 
jedynie słusznych pseudo-mądrości, nie tylko tutaj.

Życzę wszystkim spokojnej nocki.:):love:     Dobranoc

Blondi, wypoczywaj, póki masz okazję :love::serce:

Jeszcze buziak i spadam :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Ech, Barrakuda .... nawet mi się nie chce już komentować Twoich 
jedynie słusznych pseudo-mądrości, nie tylko tutaj.

Życzę wszystkim spokojnej nocki.:):love:     Dobranoc

Blondi, wypoczywaj, póki masz okazję :love::serce:

A mozesz sobie komentowac albo nie i pisac swoje pseudo-madrosci . Ja nie uwazam swoich pogladow za jedynie sluszne i nie upieram sie przy nich jak male dziecko . a wprost przeciwnie. Jak to na forum mam prawo wyrazac swoje zdanie a tak sie sklada , ze np w temacie nocnego wstawania inni mieli takie samo . Jesli chodzi o ostatni moj post  to tak wlasnie mysle i dlaczego mialam tego nie napisac, to nie sa ani madrosci ani tym bardziej pseudo, napisalam to co mysle na ten temat i chyba mi wolno co? Nikogo nie ubrazilam, a jak ktos komentuje czyjas opinie piszac , ze to jakies psudo-madrosci to chyba sam  chcialby dyktowac innym co maja myslec i pisac aby tylko zgadzalo sie z jego  jedynie slusznymi , pseudo-madrymi pogladami.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: w piękny sobotni dzień ,u mnie ślicznie ,jak narazie.:całus: Bardzo szybko leci czas w domku i już za parę dni pakowanie i spowrotem,,,życie na walizkach,,,ale fajne są takie zjazdy na krótko ,tak bym mogła jeżdzić na 3-4 tyg, i trochę do domku i spowrotem,,,:hahaha: 

Za dużo kasy mi idzie w Polsce ,,ale ja jestem z tych co nie oszczędzają będąc w domu,,,oszczędzam wszystko jak jestem w DE,,,

buziaki :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa: w piękny sobotni dzień ,u mnie ślicznie ,jak narazie.:całus: Bardzo szybko leci czas w domku i już za parę dni pakowanie i spowrotem,,,życie na walizkach,,,ale fajne są takie zjazdy na krótko ,tak bym mogła jeżdzić na 3-4 tyg, i trochę do domku i spowrotem,,,:hahaha: 

Za dużo kasy mi idzie w Polsce ,,ale ja jestem z tych co nie oszczędzają będąc w domu,,,oszczędzam wszystko jak jestem w DE,,,

buziaki :love: 

Ja wlasnie teraz jestem na 3-tygodniowym wyjezdzie  i czesto jezdze na 1 miesiac i krocej,  najchetniej na max 6 tygodni. wole czesciej , ale krocej i wtedy , kiedy mi pasuje,.   Nie chce sie zobowiazywac do stalej wymiany w jednym miejscu . Kiedys jezdzilam 2 na 1 , to bylo bardzo dobre miejsce i fajna zmienniczka, ktoej nie zalezalo na swietach a  z letnim  urlopem zawsze sie dogadalysmy, niestety tej podopiecznej   juz nie ma a zmienniczka po 12 letniej pracy jako opiekunka wyjechala  na stale do  corki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę już od jakiegoś czasu ale zawsze ja mogłam zdecydować, na ile jadę i kiedy chcę wrócic-wiem ,że stałe wymiany by mi nie pasowały,bo 2 miesiące siedzenia w domu to nie dla mnie -za dużo mam potrzeb do zrealizowania , gdzie potrzebna jest kasa,,,a marzen mam od zatrzęsienia -więc pomalutku,pomalutku i do celu,,:święty: też ,kiedyś mowiłam ,że nie będę wracać do PDP -a wracam,,,czemu? bo jak jest ok! to trzeba wracać i siedzieć w tym miejscu bo można trafić na dużo dużo gorsze miejsce ,jak się poczyta co niektórych posty o stelach to włosy stają na głowie ,,że tak może być paskudnie,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ja jeżdzę już od jakiegoś czasu ale zawsze ja mogłam zdecydować, na ile jadę i kiedy chcę wrócic-wiem ,że stałe wymiany by mi nie pasowały,bo 2 miesiące siedzenia w domu to nie dla mnie -za dużo mam potrzeb do zrealizowania , gdzie potrzebna jest kasa,,,a marzen mam od zatrzęsienia -więc pomalutku,pomalutku i do celu,,:święty: też ,kiedyś mowiłam ,że nie będę wracać do PDP -a wracam,,,czemu? bo jak jest ok! to trzeba wracać i siedzieć w tym miejscu bo można trafić na dużo dużo gorsze miejsce ,jak się poczyta co niektórych posty o stelach to włosy stają na głowie ,,że tak może być paskudnie,,

 

Ja tez wracam , ale nie jako stala opiekunka . Sa miejsca dobre, gdzie jesli pasuje mi termin to jade zastapic kolezanke, jednak wole zmiany chociaz to prawda, mozna trafic roznie  Mam takie , gdzie siedza po pare miesiecy dlugodystansowcy i jada tylko na 6 tygodni. 2 na 2 tak przewaznie sa ustalone zmiany , ja tez uwazam , ze 2 miesiace w domu to dlugo , ale wiem , ze opiekunki w tym czasie biora np miesieczne zlecenia .  Teraz po powrocie planuje dluzsza przerwe, chyba , ze   moze mi sie trafi krotkie zastepstwo przed swietami BN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, beatrix+ napisał:

Jesuuuuu!  Jak się nażarłam. ...boszsz. ..

Placki ziemniaczane z grzybowym sosem. 

9,mamuńciu. ...pyszne to było !:pizza:

Ale narobilas mi smaka na to jedzonko-mama moja zawsze robiła przepyszny sos grzybowy  i placki ziemniaczane -no no -trochę tuczące te placuszki ale liczy się smak,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, jak.  minął dzień ? Ja całą sobotę małe porządki robiłem, okienka wymyte,  wszystkie kurze powycierane, haha. Jakoś musi wyglądać , jak opiekunka przyjedzie:płacz: dziadek będzie moim pdp,  a ja Jej , nawet wiem, co Jej zaśpiewam :hahaha:  Buziaczki blondasku :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszyć się z życia -bo życie jest piękne,,,każdy żyje po swojemu i każdy się cieszy inaczej i z czegoś innego,,,,:hahaha: buziaki i Dobranoc wszystkim -chodz jeszcze nie znikam,,,bo tańce do rana:hahaha: ale może czasu zbraknąc -:płacz:

@Łukaszku -Rezerwat! ostro ale romantycznie -śpiewaj ,śpiewaj bo w sexie jest też ostro i romantycznie ,,,,coś się dzieje i :serce::love::serce: buzka

 

 

Stare ale żyjące też chyba zawsze!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...