Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Betty napisał:

witajcie... pospadacie ze stolkow jak Wam cos napisze: szok, ale to prawda: wyobrazcie sobie, ze ja te 2 tyg przespalam noc w noc z mezem podopiecznej... niezywym juz od 15 lat... jak? pan stoi na polce u mnie w pokoju w urnie.... ha:)

o, to rzeczywiście niezwykła rzadkość :):) Dlaczego pdp nie weźmie swojego mężulka do swojej sypialni?

Ja od 07:10 w swoim mieście. W połowie rozpakowana, ale kawka już wypita. Pogoda pochmurna, ale co tam kupiłam sobie kurtkę na taką pogodę w kiku ;) i jeszcze dwie Polki zabrałam ze sobą i też sobie kupiły. Jedna taką samą jak ja ( mieszkamy w innych miastach ;) ), a druga bezrękawnik z kapturem ;) Możemy rozpoczynać jesień. W PL będzię pięknie. 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Betty napisał:

witajcie... pospadacie ze stolkow jak Wam cos napisze: szok, ale to prawda: wyobrazcie sobie, ze ja te 2 tyg przespalam noc w noc z mezem podopiecznej... niezywym juz od 15 lat... jak? pan stoi na polce u mnie w pokoju w urnie.... ha:)

@Betty no jak to możliwe ,że nie wyczułaś faceta-:hahaha: wiesz co? masz przebój za przebojem,,nic więcej już  niech Ciebie nie zaskoczy,,,teraz wiedząc ,że stoi i patrzy na Ciebie -pięknie mu się prezentuj,,,wiesz co ,ja bylam kiedyś w domu sam na sam z urną -ale że tego czlowieka bardzo lubiłam ,nie przeszkadzała mi ta urna,,pogadałam sobie z nim od czasu do czasu,,:hahaha: ale nie wiem jak bym zniosła obcego człowieka w urnie,,brrrr  Betty masz normalnie szkołę życia,,,w ciekawe mieszkanko wdepłas,babka rządząca to zostawiła sobie męzusia ,aby mieć go na oku,,bo jeszcze by poszedl sobie gdzieś na łowy a tak ma go pod ręką,,,ale mimo wszystko aby urna byla w pokoju opiekunki? nie ,nigdy tak nie powinno być,,,wynieś ją to babki ,,,buziak Betty

@emma jak miło,że ledwo wpadłas do domku i już jesteś z nami,,,,udanego urlopiku :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Florcia napisał:

:święty::święty::święty:, Betty,dla mnie jesteś pionierką, chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, to jednak jest możliwe:cool::hahaha::cool:!!! To chyba jest kolejna niesamowita opowieść Panny Marple:)?!

@Florcia Ty się bierz za pisanie powiesci ,mamy tutaj takie wydarzenia i zdarzenia ,że był by to bestseller...autorstwa ..,,Florcia":hahaha::):hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Witam i życzę miłego, wesołego dnia, niekoniecznie w Pcimiu, może być w Hamburgu, Berlinie, Bonn

       Żebyś ty wiedział miły Lukaszu  jakie ja życie prowadziłam w Hamburgu, albo najbogatszych  dzielnicach Duisburga, że ta kawa ranna tam kością mi w gardle  nie stanęła to się dziwię  !!! zniosłam jednak wszystko, żeby pożyć trochę jak człowiek w moim ukochanym Pcimiu.... teraz co prawda mam spokój , ale i tak wstaję wcześniej i swoją kawkę sama sobie piję myśląc o domu .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:, masz całkowitą rację Blondi, każda "stella", to jeden rozdział:). To jest dobry pomysł, każda z nas dodałaby swoją niesamowitą opowieść. Łukasza poprosimy o łagodne zakończenie, jak siedzi w dzień z dziadkiem i pije piwko a w nocy czuwa nad jego spokojnym snem:święty:.

A najważniejsze jest to, że byłaby okazja, żeby się spotkać razem:serce::):serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz moje zmienniczki nie narzekaIy tyIko ja taka jestem im byIo dobrze ja rozumiem praca aIe min prywatnosci i w miare godne warunki nie jestem ksiezniczka i groch mi nie przeszkadza niekiedy to czuIam sie jak intruz ZWRACANIE UWAGI ZE MAM ZAMKNAC kompa bo ona nie Iubi bo to jest niegrzeczne jak ona ogIada tv sory to juz byIa 22 to kiedy z mezem pogadac!ok juz  sie konczy zobaczymy jaka nastepna steIa bedzie chyba juz nie z w tej firmie

:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma kochana nie wracaj tam, ja wiem ,że prawie kazdy z nas się boi zmian, a szczególnie nie wiadomo na jaką sztelle się trafi. Czytam tu na forum jakie dziewczyny sa odważe ! i brawo dla nich. A więc możemy brać z nich przykład :)  @emma wiesz ja teraz będę miała długą przerwę  i też nie wiem czy tam wrócę. Rodzina bardzo by chciała, a nawet im obiecywałam,ze wróce za 2 albo za 4 miesiące. @emma a Ty kiedy planujesz wracać do pracy? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barrakuda napisał:

Dzien dobry. Piekna pogoda, babcia  na tarasie podlewa kwiatki filizanka do herbaty , zaraz wyjdziemy na krotki spacer, bo juz ja nosi. Dzis nie idzie do przedszkola i trzeba wymyslec w co sie bawic?

@Barrakuda już Ci podaję zabawy-,,w chowanego" ,w kotka i myszkę",włącz muzykę może potańczy? może pośpiewa? ma zdjęcia ? oglądac i niech opowiada,,jak potrafi jeszcze rozpoznac czy coś zobaczyć,,spacer jest chyba najlepszym wyjsciem ,bo podczas spaceru dużo patrzy,ogląda  i tym sposobem opiekunka też może odpocząc,,,Barrakuda -aerobic,,,muzyczka dobra i ćwiczenia lekkie,,,:hahaha:

@erika jaka jesteś śprytna dziewczynka -gdzieś tam coś sciągasz ,myślę o internecie ,,,,:hahaha:pozdrów koguteczka swojego -kochany jest :serce::love::serce:

Buziaki dla Was:love:

@Łukaszku uświadom koleżankę -Pcimiu? nazwa bomba i mnie ciekawi do czego to przypiąc ,a czasu nie mam na myślenie dzisiaj !:hahaha:masz buziola :love: przeciez jestem całusińska:love:

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pijemy kawę z rana lub siemię lniane, herbatkę zieloną, albo czystek. 

Do wyboru, do koloru. ..A smak w wyobraźni! 

Aaaaaaa!  

Zapomniałam się pochwalić. ...kolejne marzenia do mnie przyjadą w tym tygodniu. ..10 róż do ogrodu zamówiłam

__________

 

Nie wiem kiedy się nauczę z macanego wklejać. ..

Pcim. ...piękna nazwa, aż nieprawdopodobna, nie? 

 E voila! 

http://www.pcim.pl

:d

 

Aaaaaaa!  

Urnaaa? ??

Gdyby była pdp miła, to smerałabym go po tym wypalonym fallusiku :d

W innym wypadku zawartość urny wsypałabym do pojemniczka z napisem PFEFFER ,a w urnę chowałabym zarobione ojro! :d

Edytowane przez beatrix+
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marenkaxxx napisał:

widzisz moje zmienniczki nie narzekaIy tyIko ja taka jestem im byIo dobrze ja rozumiem praca aIe min prywatnosci i w miare godne warunki nie jestem ksiezniczka i groch mi nie przeszkadza niekiedy to czuIam sie jak intruz ZWRACANIE UWAGI ZE MAM ZAMKNAC kompa bo ona nie Iubi bo to jest niegrzeczne jak ona ogIada tv sory to juz byIa 22 to kiedy z mezem pogadac!ok juz  sie konczy zobaczymy jaka nastepna steIa bedzie chyba juz nie z w tej firmie

:całus:

marenka też tak się zastanawiam jakie były te zmienniczki ,,że takie warunki im odpowiadały-naprawdę podziwiam je ,,myślę ,że jeszcze sa takie co śpią w pokoju razem z podopieczną,,,zero internetu i tylko tv z PDP i czy rozumie czy nie to nie ważne ,,aby przetrwać bo myślą ,że tak musi być,,,rozmawialam kiedyś z Polką ,która kiedyś pracowala w opiece i opowiadała mi ,że nigdy więcej do opieki nie pójdzie ,bo była raz i spała w jednym pokoju z PDP i mnie zatkało,co za warunki ,,,,no bylo to dobre pare lat temu ale spanie razem z PDP w pokoju??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Blondi napisał:

marenka też tak się zastanawiam jakie były te zmienniczki ,,że takie warunki im odpowiadały-naprawdę podziwiam je ,,myślę ,że jeszcze sa takie co śpią w pokoju razem z podopieczną,,,zero internetu i tylko tv z PDP i czy rozumie czy nie to nie ważne ,,aby przetrwać bo myślą ,że tak musi być,,,rozmawialam kiedyś z Polką ,która kiedyś pracowala w opiece i opowiadała mi ,że nigdy więcej do opieki nie pójdzie ,bo była raz i spała w jednym pokoju z PDP i mnie zatkało,co za warunki ,,,,no bylo to dobre pare lat temu ale spanie razem z PDP w pokoju??? 

 

A może to jakiś przystojny podopiekacz, co tylko rwa kulszowa go do wyra położyła?

:d

Coś mi się wydaje, że przeszkolona przez forum będę mieć wymogi zbyt duże i na żadnej stelli mnie nie zatrudnią. ..

Wi-fi,telekom, przystojny ruchawy pdp, zdrowa dieta, rower, pływalnia, kino, teatr, auto do dyspozycji, 70 ojro na kieszonkowego i 2500 € na konto ..

:d

 

 

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, erika napisał:

@emma kochana nie wracaj tam, ja wiem ,że prawie kazdy z nas się boi zmian, a szczególnie nie wiadomo na jaką sztelle się trafi. Czytam tu na forum jakie dziewczyny sa odważe ! i brawo dla nich. A więc możemy brać z nich przykład :)  @emma wiesz ja teraz będę miała długą przerwę  i też nie wiem czy tam wrócę. Rodzina bardzo by chciała, a nawet im obiecywałam,ze wróce za 2 albo za 4 miesiące. @emma a Ty kiedy planujesz wracać do pracy? :love:

myślę wracać najdłużej za 6 tygodni, ale planuję za 4 tygodnie. Jutro zaczynam start z załatwianiem spraw i zobaczę jak się ułoży. Dziękuję za wsparcie. Odpoczywaj :) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi dzieki za rady , ale w tym przypadku  muzyczka, spiewanie czy tanczenie odpada. Babcia nie jest typem wesolka ktory bedzie plasal przy muzyczce,  zreszta ma oprocz przedszkola raz w tygodniu zajecia z rytmiki haha... Jest bardzo spokojna, ale nie potrafi dlugo sie na czyms skupic i tak sobie kursuje po calym domu  trzeba uwazac bo sa dosyc strome schody, albo wychodzi do ogrodu i za kazdym razem kombinuje przy rozsuwanym wejsciu. Czasem sie zatrzyma i rozmawiamy, podczas jedzenia i spaceru tez. Oglada tylko krotkie wiadomosci, ale musze jeszcze powtarzac , bo dopytuje. Filmy i inne programy juz jej nie interesuja . Poprzednia opiekunka przekazala mi , ze tak wlasnie babcia sie zachowuje.Bardzo dobrze, ze rodzina zorganizowala dla niej te zajecia, w grupie robi to co inni, przyjezdza juz troche zmeczona .Dwa razy dziennie przyjezdza Pflegedienst i przygotowuje, podaje leki..Oczywiscie jest inaczej niz u Pdp bez demencji, ale w porownaniu do miejsc, gdzie nawet nie bylo lekow i trzeba bylo caly dzien zajmowac sie dementywna podopieczna nie jest zle.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem... juz wiem dokladnie, ze 7 pazdziernika w piatek do domu jade, to za rowne 2 tyg prawie, rozmawialam ze zmienniczka, to Polka, ktora skladala papaiery do mnie do firmy i ją mnie dali na zmienniczke.... fajna, sympatyczna, mysle, ze bedzie oki, ja pojade do domu na jakies 5 tyg, bo najpierw bedzie ona, a pozniej pdp idzie 31 pazdzernika do szpitala na 7-10 dni... wiec troche czasu zleci... ale mnie ta urna kusi, ale przeciez otwierac nie bede :) niech sobe dziadulinek spi, co mi tam.... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Betty napisał:

jestem, jestem... juz wiem dokladnie, ze 7 pazdziernika w piatek do domu jade, to za rowne 2 tyg prawie, rozmawialam ze zmienniczka, to Polka, ktora skladala papaiery do mnie do firmy i ją mnie dali na zmienniczke.... fajna, sympatyczna, mysle, ze bedzie oki, ja pojade do domu na jakies 5 tyg, bo najpierw bedzie ona, a pozniej pdp idzie 31 pazdzernika do szpitala na 7-10 dni... wiec troche czasu zleci... ale mnie ta urna kusi, ale przeciez otwierac nie bede :) niech sobe dziadulinek spi, co mi tam.... 

tyIko go nie spakuj do domu bo taka jestes podjarana ze nie wiem !

 

dobranoc moi miIi jeszce tyIko 2 nocki !

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...