Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :) kolejny poniedzialek w pracy... oby nam tydzien szybciej zlecial i blizej bylo do wyjazdu do domu :) za kolka dni mina 2 tyg jak tu jestem a wlecze mi sie tym razem niemilosiernie.... jesze 2 tyg bylabym tu... tak sie rozleniwilam, ze jedyne po co wychodze to pojscie ze smieciami i do sklepu... raz sie tylko na dluzszy spacerek wybralam... lenistwo mnie ogarnelo... siedze, ogladam jakies filmy, kolejne odcinki seriali i czuje, ze sie zaczynam starzec na tej Stelli.... Jak w Polsce mam 30% energii, to tu czuje, ze jestem wypompowana... a jak jeszcze zaczynam myslec jak wyglada moje zycie to juz blisko do depresji... mialalm tu byc na chwile, a jestem 4-ty rok i nie zapowiada by cos sie zmienilo.... alez mam nastroj... porazka...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty co się z Tobą dzieje ,,,widzę ,że jesteś w jakimś dołku,,podnoś się z niego szybko, pomyśl sobie o czyms przyjemnym i miłym, uśmiechnij sie ,,są takie dni ,gdzie nam nic sie nie chce i jesteśmy do d...y ,ale pogoń to z siebie,,wygoń ,spójrz w lustro i powiedz sobie ,że życie jest piękne i jestem jeszcze młoda aby się już starzeć ,,posłuchaj jakieś fajnej muzyki ,wyjdz dzisiaj z tego domu i popatrz na ludzi ,bądz  pełna życia ,,,myśl pozytywnie a nie o depresji -depresje wyrzuć ,wypędz ,niech s......la jak najdalej,,,:love: nie wiem jak jeszcze mogę Ciebie podnieśc na duchu ,,brakuje Ci rozmów z ludzmi ,,a znasz dobrze język ,więc wyruszaj na pogaduchy ,,buziak pełen energi i zapału na lepszy dzien ,,,:love:

O 10.09.2016 at 20:34, Blondi napisał:

Sobota -gorąca sobota -bawimy się -opiekunkowo!!!

 

Betty dla Ciebie -na poprawę nastroju!!!!!!

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim :) Jeszcze dziś i jutro i do domu. Erika ma rację, jest trochę ogarniania, u mnie przez to, że przez dwa dni ciągle ktoś przychodzi do pdp. Ostatni mi dzień przyjeżdża zmiennicza i zaraz po niej trzyosobowa rodzina odp z daleka. Na szczęście przygotowuję tylko mus owocowy, ponieważ oni.przywożą obiad z sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika@emma wszyscy pomalutku zjeżdzają do domku,,,ja w takie dni jestem tak podminowana radochą ,że wracam do domku ,że już wtedy nic się nie liczy ,,,,nawet pracowac się chce ,,,pakujcie się dziewczynki i ogarniajcie a ja razem z @Łukaszkiem przypilnujemy dalej forum i będziemy na Was tutaj czekać ,

@Betty trochę lepiej ? ja już odsłuchałam kilka razy utworek,,,,,,Kochać Ciebie to szaleństwo" jeszcze jakie szaleństwo-:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty masz energii za 5 ! ale wiecznie tak nikt nie może.

           Ja jestem na szteli  właśnie 3 tygodnie i posiedzę jeszcze co najmniej 4 albo 5 tygodni , daję radę, ale staruszka mam miłego, a i sama też już powolutku staruszką się staje....

       Wierzę w Ciebie i myślę, że na pewno coś na to wszystko poradzisz. Czasem trzeba zwyczajnie pozwolić sobie na niezadowolenie i odpoczynek.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Łukasz napisał:

Czas na:kawa: przy przerywniku muzycznym z przymrużeniem oka. Szczególna dedykacja dla pakujących się eriki i emmy :love:

 

@Łukasz ku dziękuję,doszło mi trochę roboty, bo zmienniczka miała przyjechać jutro, dała mi znać dzisiaj ,że przyjeżdża późnym wieczorem albo w nocy:( BUS zmienił plany! Więc żeby nie obarczać rodziny organizacją szczególnie chodzi o spanie dla zmienniczki, bo jest trochę problem:( więc musiałam zacząć sama działać , Pozdrowionka:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale radośnie mi tutaj dzisiaj!!!  życie jest piękne -ciągle to mam na ustach -czemu? nie wiem,,,ale żyję ,,czuję to,kocham ludzi ,,,,gdzie nie pójdę nawet do sklepu leci gadka z wszystkimi -buzka uśmiechnięta i nastawienie radosne ,,czy ja tak tylko mam ? czy Wy też tak macie? :serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@Barrakuda jesteś już w DE ,,,w pracy? czy gdzieś znowu Ciebie wywiało? w inny land? jesteś szybka dziewczynka ,,albo tak szybko czas leci ,że nie obejrzysz się i już znowu walizeczki i pakowanko,,,:)

 

 

Tak, dzis przyjechalam do De na niecale  miesieczne zastepstwo  , ale ten okres mi wlasnie bardzo pasuje. W domu bylam tylko tydzien , nigdy jeszcze nie mialam takiej krotkiej przerwy , ale juz wystarczy tego krecenia sie na wyjazdy, po tym miejscu robie sobie przynajmniej dwa miesiace pausy , bo w swieta BN  i Nowy Rok  nigdy nie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies!  Kawę z rana podaję jako świeża na forum. 

Pół nocy nie spałam, czytałam i myślę. .jechać, nie jechać, jechać, nie jechać?  ...

Pozdrówka! 

21 godzin temu, Betty napisał:

witajcie :) kolejny poniedzialek w pracy... oby nam tydzien szybciej zlecial i blizej bylo do wyjazdu do domu :) za kolka dni mina 2 tyg jak tu jestem a wlecze mi sie tym razem niemilosiernie.... jesze 2 tyg bylabym tu... tak sie rozleniwilam, ze jedyne po co wychodze to pojscie ze smieciami i do sklepu... raz sie tylko na dluzszy spacerek wybralam... lenistwo mnie ogarnelo... siedze, ogladam jakies filmy, kolejne odcinki seriali i czuje, ze sie zaczynam starzec na tej Stelli.... Jak w Polsce mam 30% energii, to tu czuje, ze jestem wypompowana... a jak jeszcze zaczynam myslec jak wyglada moje zycie to juz blisko do depresji... mialalm tu byc na chwile, a jestem 4-ty rok i nie zapowiada by cos sie zmienilo.... alez mam nastroj... porazka...

Beciu, przelicz pieniądze jakie dotychczas zrobiłaś. ...gdybyś miała w Polsce taką kasę zarobić, to jaki zawód musiałabyś wykonywać, hę? 

Buziole! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...