Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz B fajny ten karmnik,

Elka ma talent, a ty jako architekt!:cześć2:

Miał być inny. Miał mieć wieżę jak dom Adamsów, drzwi i okna a ściany niebieskie. Tak gadałem Elce. Ale jak zwykle zrobiła po swojemu 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś grochowa z zielonym groszkiem.. już ugotowana po 10.

Obiad o 15. Idę zatem na górę podgrzać. 

A moja Agrafka drzemie w sypialni.Zajrzalam,  otworzyła oko niczym kot,  pytam czy śpi bo już czas na obiad. 

Nie,  nie śpi,  ona też ugotowala zupę. Podniosłam brew,.A babcia odwlok z łóżka. 

No, dwie kucharki w kuchni,  nawet największej,.to może się źle skończyć..

Jej Zupa  jarzynowa..zaglądam do gara,  a tam wszystkie warzywa..marchewki,  seler,  ogórek,  papryka i jako gwóźdź programu....MOJA SAŁATA LODOWA O.o

Przełknęlam ślinę,  a oczy zamknęlam..pytam czy spróbuje Erbsensuppe.? Natürlich!

I zjadła prawie  2 chochle..

Myślicie,  że to już czas uciekać od złotych klamek? Że to siostra Demencja zamieszkała z nami?

Cholera ...A ja jeszcze obrusu nie skończyłam..

 

Wyszłam nad Ren. 

Musialam. :cool:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

To chyba tylko westchne i pomyślę jak to innym Bozia nieba umie prxychylic 

O tak :) dzisiaj był piękny, słoneczny dzień. Dotleniłam się za ostatnie 2 mokre i zimne. 

Na okoliczności pozaprzyrodnicze też nie narzekam :ciacho:     :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankenstein-w tej miejscowosci bym nie chciala mieszkać ,,ale przejeżdzać ? przejeżdzałam,,sama nazwa od razu mi Frankensteina przypomina,,film był fajny, kilka razy oglądałam,,

wymyślili wycieczki w tą zimówę i to pociągiem na Francję,, :przekleństwa: pomarzli i szybciej do domu wroclilśmy,,:grzmotnąć: głupole na maxa,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...