Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE LITERY ALE TO CELOWE

DOSTALAM WCZORAJ INFO ZE MAMY DODATKOWE TRZY DNI PLATNE ZA ZLECENIACH

- 1 MAJA 

- CO CIEKAWE WIELKA NIEDZIELA WIELKANOCY

- 24 GRUDNIA CZYLI WIGILIA 

TO ZARZADZNIE Z NIEMIECKIEJ STRONY I POLSKIE AGENCJA MAJA SIE DO TEGO ZASTOSOWAC...CIEKAWE CZY WSTECZ MI ZAPLACA :szydera:I NAJWAZNIEJSZE OD KIEDY WCHODZI W ZYCIE jak znam zycie to pewnikiem od przyszlego roku albo z w chwili kiedy temat ogarna a to moze zajac agencjom troche czasu....wiecie najpierw oni musza sie najesc a potem to co skapnie ..

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

WIELKIE LITERY ALE TO CELOWE

DOSTALAM WCZORAJ INFO ZE MAMY DODATKOWE TRZY DNI PLATNE ZA ZLECENIACH

- 1 MAJA 

- CO CIEKAWE WIELKA NIEDZIELA WIELKANOCY

- 24 GRUDNIA CZYLI WIGILIA 

TO ZARZADZNIE Z NIEMIECKIEJ STRONY I POLSKIE AGENCJA MAJA SIE DO TEGO ZASTOSOWAC...CIEKAWE CZY WSTECZ MI ZAPLACA :szydera:I NAJWAZNIEJSZE OD KIEDY WCHODZI W ZYCIE jak znam zycie to pewnikiem od przyszlego roku albo z w chwili kiedy temat ogarna a to moze zajac agencjom troche czasu....wiecie najpierw oni musza sie najesc a potem to co skapnie ..

Od kiedy prawo działa wstecz? :haha: Chyba że, info wysłali ze specjalnym opóźnieniem :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie dziewczyny łyka kawy! Nie będę używała brzydkich słów na to, co dzieje się za oknem. 

       Dzień dobry-to piszę ja:gałowata baba. Taka sobie Jaga. 

                    Słońca w serduchach 

                            alleluja i do przodu

                                       :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Spałam bardzo dobrze, co z tego że budzik zadzwonił o 6.30,a ja jeszcze chwilę do poduszki i zrobiła się siódma. A o 7zawsze biegam, dobrze że dziś sama, to mogłam zaspac. Ale jestem już gotowa do startu. 

Miłego dnia ludziska. :oklaski::oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Pogoda taka sobie . Mimo , że się wyspałam to klapnięta jestem . Dzień podobny do dnia ...z atrakcji : mistrzyni obróbki stóp do Jadzi zawita . Zawsze to jakieś urozmaicenie . Jutro lekarz z cotygodniową wizytą , więc też będzie się działo ...przez 15 minut :haha:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I szybciej minie :tak2:

Dzisiaj z pewnoscią, zaraz śmigam pod prysznic, potem sniadanie, po sniadaniu musze dokonczyć ciasto (wczoraj tylko biszkopt upieklam).

Potem obiad i juz pauza.

A i szefin prosila cobym wrzuciła konikom sianka kolo 11 bo ona musiala z córka do Dortmundu do chirurga jechac.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata A jaka do tego info jest podstawa prawna?Kto Ci te info podał?

Nie sądzę ,zeby polskie firmy sobie to wzięły do serca wszystkie jak jeden mąż to raz,a dwa to na żadne wstecz nie licz.Wystarczy ,że agenturka umie liczyć.ha ha ha

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

@Magdzie  przyżekłam sobie, że już nic nie kupię. :szydera: nawet na bieżące potrzeby....żadnych słodyczy i czipsów...nic. :mur:

A co tam, że przyzeklas, ludzie przyzekaja sobie też dużo rzeczy i co? Ewcia nie bądź chytruska, no jak to bez czekolady do domu jechać?, no nie wypada :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

A co tam, że przyzeklas, ludzie przyzekaja sobie też dużo rzeczy i co? Ewcia nie bądź chytruska, no jak to bez czekolady do domu jechać?, no nie wypada :haha:

Do domu nigdy nie kupuje słodyczy. Nie ma kto jeść oprócz mnie  :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też nie liczę na bonusik za 1 maja bo pewnie firmy już rachunki wysyłają i nic nie wiedzą. Albo myślą że my nie wiemy. :haha:

Też nie liczę...za pobyt w domku nie płacą :szydera: Ale skoro wiemy, to na przyszły rok będzie jak znalazł,a już @lucyna.beata wydobędzie od Szoguna detale nawet, jakby miała go do parteru przyszpilić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

W odpowiednim wątku wrzucę parę ogłoszeń z soboty i uciekam do pracy :).

@NNNdanuta, zgadzam się z Twoimi przemyśleniami.

Mimo marnej pogody życzę miłego dnia. W radiu ogłosili, że w sobotę i niedzielę ma być lato, czekajmy więc w spokoju ;).

 

 

IMG-20190520-WA0000.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...