Skocz do zawartości

foczka63

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  5766
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana foczka63 w rankingu: 21 maja 2020

foczka63 posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

19080 Zauważony

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  okolice Mielna
 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

3880 wyświetleń profilu
 1. W styczniu???????Jaki kijowy zestaw tematów do zrealizowania dostałaś kobieto,ha ha ha
 2. Jesteś z Mielna ?

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Josie

   No to fajnie się składa bo ja jestem mors z Ustki ... A propos 63 to jest Twój rok urodzenia ? Bo mój także ...

  3. foczka63

   tak:)choć wolałąbym ,zeby to były kilogramy he he 

  4. Josie

   Czy to znaczy, że jest ich więcej ?

 3. Nijak.Za rękę nikt nie złapał,zmienniczki juz nie ma.Nie wiesz czy to ona ,czy to PDP sama gdzieś schowała.Na twoim miejscu poprosiłabym rodzinę,żeby zabrała wszelkie precjoza z domu,bo następną oskarżoną możesz być ty!
 4. Cóż,to akurat świadczy ,że wcale się nie znasz,hi hi hi Znasz tylko tego jednego od "podszewki":):):):)
 5. Co prawda ,to prawda,zgadzam się z tym co napisałaś. Ale z tzw.drugiej strony wszystko da się zrobić bo kto udowodni opiekunce i rodzinie ,że ona tam pracuje?Jakie ma instrumenty prawne do takiej kontroli?Tak naprawdę żadne.Przecież mogła przyjechać w odwiedziny do swojej dawnej PDP.Może jest narzeczoną syna PDP.Osobiście też bym się obawiała trochę ,ale nie za bardzo.Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji,tylko trzeba uzgodnić wspólne "zeznania"w razie W.Poza tym to rodzina w każdej chwili może umowę zerwać i raczej nie musi się tłumaczyć dlaczego.Stan PDP może się np.polepszyć,albo rodzina bierze do siebie,albo oddaje do Heimu.
 6. J.w Od 6 wrzesnia na 2 miesiące.1300euro.mc+ podróż.Praca przez HR INVESTMENT Wrocław.Miasto Bad Soden am Taunus.k.FnM Reszta na priv.
 7. Ja jestem w Altenhaim,"na górze":)
 8. Chyba jesteś gdzies blisko mnie:)
 9. czyli mogła od razu wypowiedzieć a nie czekać nie wiadomo na co....Jak przezyła miesiąc za te pieniadze?dokąłdała ze swoich czy jadła razem z PDP suchy chleb i [email protected],halo ,halo,jesteś tam jeszcze ???
 10. Umów zleceń Kodeks pracy nie obejmuje ,bo to umowy cywilno - prawne podlegające pod kodeks cywilny i zwykle jest nt temat informacja na końcu umowy. I jeszcze jedno - pracując na taką umowę nigdy nie jesteś prawcownikiem danej firmy - jedynie zleceniobiorcą. Umowę zlecenie najlepiej wypowiedzieć na 3 sposoby ; ustnie,pisemnie oraz meilowo ,zachowując meila i potwierdzenie wysłania listu pocztą. W trybie natychmiastowej wykonalności trzeba dobrze uzasadnić wypowiedzenie umowy ,np.całkowita niezgodnośc z wczesniejszymi ustaleniami czy informacjami na jej temat. Co do okresu wypowiedzenia w zwykłym trybie,najczęsciej jest to 2 tygodnie,ale firma może ustalić inny okres- np.1 tydzien albo 2 miesiące.W tym zakresie firma ma całkowita dowolność ,ponieważ nie regulują tego przepisy tak,jak w Kodeksie Pracy. W opisanym przypadku,dramatycznie niska kwota na utrzymanie 3 osób przez miesiąc jest podstawa do zerwania umowy,ale mnie się wydaje ,ze najpierw powinien wkroczyć koordynator jeśli jest lub pośrednicząca niemeicka agencja.70 euro miesiecznie na trzy osoby to nierealne ,kwota wzięta z sufitu chyba:( Nawet jedna oosba za to się nie wyżywi.A opiekunka nie po to jedzie do pracy ,żeby do niej dokładać. Inna sprawa ,że koleżanka opisała problem i zniknęła....Mhm....
 11. pod jakim dokłądnie kodem jesteś,bo chyba jesteśmy b blisko:)
 12. @Heidinapisała:" . tak , ja mam małą, ale myszkę. Jak siadam , to często klikam" Ktoś odpowiedział: "Można usłyszeć też klaskanie" Ja odpowiedziałam:" albo kląskanie" Wyjaśnienie,w odniesieniu do cytowaniej "myszki": https://sjp.pl/kląskać Czy to wystarczy?Czy rozwinąć temat?
 13. Albo kląskanie:):):):)
 14. Trafiła Ci się Idealia Opiekunkiewicz,w dodatku Direktorin,ha ha ha Problem w tym,że my jedziemy pracować a nie dawać radę:( Weź się jeszcze zastanów....


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...