Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@awe59 Dałoby. Co do statystyk, to moje zdanie jest takie, że ci dobrzy księża są w znacznej mniejszości. Własciwie jest ich niewielu. No coż, przed naturą nie uciekniesz. Albo gej, albo ma babę, albo o zgrozo......dobiera się do dzieci. O rozpasaniu i bezkarnosci, oraz braku jakichkolwiek wartosci, to ja juz nie wspomnę. Tajemnica wiary? Auta i dolary. Dzisiejsze nastawienie ludzi do kleru, kler zawdzięcza swoim postepkom i występkom i będzie jeszcze gorzej. Ludzie całkiem odwrócą się od koscioła. Od koscioła, nie od Boga, chociaż......jeśli sami księża jak widać Boga się nie boją, sądu ostatecznego i takich tam wzniosłych pozaziemskich atrakcji, to zasadniczo........ jest to jedno wielkie , od wieków powielane dla własnych korzyści kleru, kłamstwo! 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Opieki 12 maja 2019 roku dostałem takie życzenia od niemieckiej agencji:

W związku z Międzynarodowym Dniem Opieki 12 Maja, chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za wkład i codzienne zaangażowanie w wykonywaną pracę, za to, że aby podjąć opiekę w Niemczech nad sobą starszą opuszcza Pan dom i rodzinę. Dzięki temu wiele starszych osób może żyć wciąż w swoim własnym domu a nie w domu starców.

Każdego dnia, niestrudzenie poświęca się Pan dla tych, którzy potrzebują pomocy, często nie myśląc o swoich potrzebach. Bez tego poświęcenia opieka 24h na dobę nie byłaby możliwa. 

Dziękujemy i życzymy Panu wszystkiego najlepszego na przyszłość. 

Dostaliście coś takiego?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@kris aż sprawdziłam. Nic nie dostałam :smutek:

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Opieki życzę ci Mario z Jolantą :

Dużo zdrowia ...sił po byku ...

mizernego apetytu ...

ciało obmyj raz na tydzień ...szparuj wodę ,

bez wybrzydzeń  ...

jedz co dają / no i mało /

wszystko w cenie ...po promocji

Będziesz  opiekunką doskonałą ....

Qwa...nie ma innej opcji !:d

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kris napisał:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Opieki 12 maja 2019 roku dostałem takie życzenia od niemieckiej agencji:

W związku z Międzynarodowym Dniem Opieki 12 Maja, chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za wkład i codzienne zaangażowanie w wykonywaną pracę, za to, że aby podjąć opiekę w Niemczech nad sobą starszą opuszcza Pan dom i rodzinę. Dzięki temu wiele starszych osób może żyć wciąż w swoim własnym domu a nie w domu starców.

Każdego dnia, niestrudzenie poświęca się Pan dla tych, którzy potrzebują pomocy, często nie myśląc o swoich potrzebach. Bez tego poświęcenia opieka 24h na dobę nie byłaby możliwa. 

Dziękujemy i życzymy Panu wszystkiego najlepszego na przyszłość. 

Dostaliście coś takiego?

Ja nie dostałam , ale pewnie dlatego , że nie spełniam tego punktu :$ " Każdego dnia, niestrudzenie poświęca się Pan dla tych, którzy potrzebują pomocy, często nie myśląc o swoich potrzebach " 

Przyznaję się bez bicia , że opiekując się inną osobą nigdy nie zapominam o swoich potrzebach . :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

 

Przyznaję się bez bicia , że opiekując się inną osobą nigdy nie zapominam o swoich potrzebach . :oops:

Wypoczęta i zadowolona opiekunka lepiej się opiekuje pdp. Wszak efektYwność w pracy jest większa,  gdy pracownik jest efektOwnie zadbany  ;)

Ja też najpierw dbam o siebie,  i wówczas z zadowoleniem zaniosę śniadanie. A nawet czasem posprzątam. :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani późnym popołudniem :)

Dopiero teraz mogę coś "szrajbnąć" bo cała chałupka ludzików był żeby mnie "podglądać" :p upss miało być  pooglądać :haha:

Pierwszy spacerek z Pdp zaliczony i łatwiej i lżej na serduchu się zrobiło, bo całkiem nieźle nam szło , kilka fotek porobiłam bo byłabym nie sobą  :szydera: , Kolacyjka zjedzona, Pdp lulku położona i w to mi graj :D

Pozdrowionka :)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Opieki życzę ci Mario z Jolantą :

Dużo zdrowia ...sił po byku ...

mizernego apetytu ...

ciało obmyj raz na tydzień ...szparuj wodę ,

bez wybrzydzeń  ...

jedz co dają / no i mało /

wszystko w cenie ...po promocji

Będziesz  opiekunką doskonałą ....

Qwa...nie ma innej opcji !:d

 

 

 

 

:szydera: :dobrze:... Taki wymarzony wzorzec opiekunki dla Niemca z dziada pradziada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kris napisał:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Opieki 12 maja 2019 roku dostałem takie życzenia od niemieckiej agencji:

W związku z Międzynarodowym Dniem Opieki 12 Maja, chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za wkład i codzienne zaangażowanie w wykonywaną pracę, za to, że aby podjąć opiekę w Niemczech nad sobą starszą opuszcza Pan dom i rodzinę. Dzięki temu wiele starszych osób może żyć wciąż w swoim własnym domu a nie w domu starców.

Każdego dnia, niestrudzenie poświęca się Pan dla tych, którzy potrzebują pomocy, często nie myśląc o swoich potrzebach. Bez tego poświęcenia opieka 24h na dobę nie byłaby możliwa. 

Dziękujemy i życzymy Panu wszystkiego najlepszego na przyszłość. 

Dostaliście coś takiego?

Nie nie dostałam , ale to chyba PrymaAprilis :szydera: a gdzie koperta z wkładką ? :żółw::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

s @krisPrzepraszam, że zapytam, a kopertę z zawartoscią dołączyli do tej laurki? Sadząc po treści owej, to koperta musowo powinna byc dołączona. :d 

No co Ty? :p Zresztą już dla nich nie pracuję. Ale zawsze przysyłają życzenia świąteczne, urodzinowe...:)  A o takim dniu to pierwsze słyszę! Też jestem zdziwiony...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1597993758_poniedziaekprzetrwa.jpg.ac234591da6b76e935e5905dc6a32279.jpg tak dzisiaj konstatuję o poranku :haha: Zaraz wyruszam bojować z polską służbą zdrowia :haha: Nie....nie dla siebie :szydera: Ja jestem zdrowa niczym łosoś norweski :haha:Z moją Mamą jadę na "bój"...oby nie nasz ostatni :haha: Zatem szybciorkiem przywitam was w ten suchy, niesłoneczny poniedziałkowy poranek i zmykam :tak2: A każdemu z was życzę dnia marzeń :oklaski:

Ps...nie udało mi się w tym wczorajszym "gościnnym" dniu obejrzeć filmu Sekielskich :( Ale szykuję się na dzisiaj :tak2: Wszystko co napisaliście w kontekście KK popieram w 101 %...howgh :dobrze: Napisałam ja...wierząca w Boga, a nie w doktryny wymyślone przez ludzi, by kontrolować ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Słonecznie , chłodnawo , ale dobrze , że deszcz  nie pada . Nie wiem , czy brać się już za robotę , czy wstrzymać się z bólami ...pomyślę . Teraz na taras trza wyjść , płuca zasilić , kawę dopić do samiuśkiego dna i dopiero za robotę się wziąć . Nie można się zbytnio przemęczać ...dzień jest długi :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, kawa wypita, telefon do przyjaciela był, więc można zaczynać dzień. Wczorajszy dzień uważam za udany, choć dziadek z wcześniejszych zapewnień, że zapłaci za wszystkich w restauracji, nie wywiązał się, bo zapłacił tylko za mnie i za siebie. Pewnie przeliczył, że za droga impreza dla niego. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. 

Słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, kawa wypita, telefon do przyjaciela był, więc można zaczynać dzień. Wczorajszy dzień uważam za udany, choć dziadek z wcześniejszych zapewnień, że zapłaci za wszystkich w restauracji, nie wywiązał się, bo zapłacił tylko za mnie i za siebie. Pewnie przeliczył, że za droga impreza dla niego. 

Miłego dnia ludziska. 

Fajny ten twoj dziadek....podoba mi się  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...