Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem już wypoczęty i wracam do żywych. Nawet podpijam, ale mnie gury uspokoił, że uzależnić mogę się dopiero po 20 latach to korzystam i czuję się usprawiedliwiony. Gorzej z połowicą bo przez jej walenie w szyję mamy tylko jedno dziecko, ale to i tak lepiej niż sam guru, który z pijaczkami ma do czynienia od początku ;)

To teraz przyznawać się po ile macie dzieci to się dowiemy kto ile walił w szyję.

Miłego!

App Suff GIF by Edel-Suff

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Joker napisał:

Witajcie. Jestem już wypoczęty i wracam do żywych. Nawet podpijam, ale mnie gury uspokoił, że uzależnić mogę się dopiero po 20 latach to korzystam i czuję się usprawiedliwiony. Gorzej z połowicą bo przez jej walenie w szyję mamy tylko jedno dziecko, ale to i tak lepiej niż sam guru, który z pijaczkami ma do czynienia od początku ;)

To teraz przyznawać się po ile macie dzieci to się dowiemy kto ile walił w szyję.

Miłego!

App Suff GIF by Edel-Suff

Witaj 😁

Mam dwoje, więc skromnie 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slowik109 napisał:

Dzień dobry....a ja przy gotowaniu obiadku życzę wszystkim spokojnego weekendu i dobrej ,poobiedniej kawusi....pomyślcie o Sloeicxku,który leży w szpitalu w łóżku i ma straszne nerwy przez ogólnie źle zlecenia i nerwowo nie dał rady....O.o:$:d

Będzie dobrze 🤗

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renata K.K.Dziekuje  bardzo za wsparcie.Jest dobrze,było potrzebne wyciszenie bo to nie tylko chodzi o sztele ale o inne sprawy jeszcze....Świat jest niestety okrutny i dużo w nim zła.....uważajcie na siebie i miejcie oczka szeroko otwarte......pozdrawiam serdecznie....S...😊🍀🍀🍀

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jako skrytoczytacz informuję, że żyję i mam się dobrze, czego nie można powiedzieć o mężu mym rodzonym, jak się dowiedział, że wracam przedwczesnie (pdp poszła do Abrahama,) i podłogę musi umyć.😎🤣🤣

 

Zatem szmatki do kupy wciskam i na busa czekam ..

Jutro abfahrt! 

Odezwę się po polskiej stronie Odry, pa!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13h jazdy to super wynik na kielecczyznę, zwłaszcza że atak zimy mnie powitał i domek w Karkonoszach 🤣

A teraz idę odszczurzać chałupę... znaczy na razie się motywuję.

Jednak podróże, prócz tego, że kształcą, to potwornie męczą 😎

Urlop będę mieć dość aktywny, zatem spotkamy się ponownie, gdy będę po tej stronie Odry, co pieniądze wypłaca 😎

Bądźcie zdrowi, grzeczni, dbajcie o siebie...

A do wiosny już tylko 116 dni.

Śleci... śleci...🤪🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 Nie,,ja mam różnie płacone.Najbardziej mnie irytuje fakt,że gdy jadę pierwszy raz mam stawkę dobra,drugi raz zaniżają o 100 albo 50e.Czy na na przejazd czy na kawę....nie wiem....Tak to wygląda....Panie,które długo pracują mogą się wypowiedzieć,napewno jest inaczej.......pozdrawiam...S...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slowik109 Tak, to są perfidne praktyki. Ja np. miałem sytuację, że robiłem na adresie a nowy zmiennik miał 150eur więcej. A rodzina twierdziła, że płaci agencji za każdego tyle samo. Wtedy już się wkurzyłem i pogadałem sobie z firmą. Dostałem podwyżkę. Ale nauczyłem się już, że trzeba twardo walczyć o swoje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...