Skocz do zawartości

adamos6

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana adamos6 w rankingu: 17 października

adamos6 posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

504 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

1244 wyświetleń profilu
 1. Pozdrawiam i miłego dnia a przede wszystkim spokojnego.🍩☕
 2. Pozdrawiam i spokojnej nocy.
 3. @jacobi5.Jestem ubezpieczony,ale to ja rozumu nie nauczy.Zaluje tylko. Cwaniara a z Agencji druga cwaniara do mnie zadzwoniła. Szkoda słów.
 4. Jestem ubezpieczony,ale to ja rozumu nie nauczy.Zaluje tylko ,że nie zadzwoniłem na policje. Cwaniara a z Agencji druga cwaniara do mnie zadzwoniła.Szkoda tylko ,że na policje nie zadzwoniłem.Spokojnej nocy. Szkoda słów.
 5. @Gość Okienko Bardzo rzeczowa odpowiedź. Dlatego nie kierować się fanatyzmem a rzeczowym podejściem do sprawy.
 6. Tak tak,co innego jest przebywanie z kimś takim a noga powoli to trwa ale chyba się goi.Ona bez przerwy bruździ .Napisałem jej że prędzej stąd nie pojadę ,aż mi zapłaci za nogę , ona na to.. ,że mam dać jej rachunek......zaniemówiłem.
 7. Już od 5.00 nie śpię .Dużo zdrowia ,bo tutaj faktycznie go trzeba [email protected]
 8. Wstawaj szkoda dnia...no tak ,to już historia( mam na myśli ten zespół,szkoda tylko tej babki) ale cóż nie każdy umie zgodnością przeżyć swój upadek.Spokojnego dnia.
 9. Końcówka najlepsza ,tylko to jest to o czym napisałem wcześniej.
 10. Zgadza się.no ale to trzeba trafić na miarę normalnych ludzi, rzecz jasna stary to nie znaczy chory umysłowo,moja matka miała 96 lat i do końca funkcjonowała ,jak człowiek.
 11. Na przywiązanie emocjonalne muszą zasłużyć dwie strony,no i czas robi swoje.Pamietam uroniłem łzy tylko 3 albo 4 razy,ale byłem tam długo .
 12. @Wenusia akurat tutaj zrobiła to celowo,wiem ,bo tutaj jestem i widzę jej zachowanie.Na razie jest ok. jak długo? zobaczymy.
 13. @adamos6 [email protected] @Wenusia Chyba masz rację,dzisiaj wywinela numer i przyjechałem z zakupów a drzwi zamknięte na drugi zamek,napisałem do drugiej Jego córki ,że jak mi drzwi do pol godz .nie otworzy ,to zadzwonie na policję po 5 min .była przy drzwiach i otworzyła.Jeszcze 3 tyg.
 14. @Wenusia @Wenusia @Wenusia Chyba masz rację,dzisiaj wywinela numer i przyjechałem z zakupów a drzwi zamknięte na drugi zamek,napisałem do drugiej Jego córki ,że jak mi drzwi do pol godz .nie otworzy ,to zadzwonie na policje ,po 5 min.była i otworzyła.a później jeszcze mi klucz z górnego zamku przyniosła...haha .Jeszcze 3 tyg.i koniec.
 15. @Wenusia haha ,ale to tylko wirtualna.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...