Skocz do zawartości

Joker

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Joker w rankingu: 23 stycznia

Joker posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

146 Zauważony

Ostatnie wizyty

348 wyświetleń profilu
 1. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Dzięki Inez. Teraz można popindalać. Trzymajta się mrówy! Dzisiaj jest dzień wiedzy o Zespole Möbiusa. Zespół Möbiusa (ang. Moebius syndrome, MBS) – rzadki zespół wad wrodzonych (niekiedy traktowany jak sekwencja malformacyjna), na którego obraz kliniczny składa się szereg zaburzeń neurologicznych. Ludzie z tą chorobą nie mogą się uśmiechać, marszczyć brwi, mrużyć oczu i poruszać nimi. Czasem u pacjentów występują inne wady wrodzone. Chorobę jako pierwszy opisał niemiecki neurolog Paul Julius Möbius (1853-1907).
 2. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Obserwują Twój profil My żremy słodkie, żeby być słodkimi
 3. Musisz postawić warunek przed wyjazdem że 1 dzień wolny i to potwierdzony na papierze i nie liczyć, że na miejscu się dogada, bo na miejscu to można co najwyżej się przywitać i zobaczyć co się dostało chyba, że macie ochotę wracać z niczym.
 4. Kris co rozumiesz, że w obecnej sytuacji? Wszystko zależy od stanu seniora, bo inaczej opiekujesz się kimś wymagającym towarzystwa a inaczej demencją czy alzheimerem, bo prawo sobie a życie sobie. Pani Timm to wyjaśniała https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/9557-czas-pracy-opiekunów-dr-sylwia-timm/ Tylko co z tego jak pdp nie można spuścić z oczu? Pewnie prawnik powie, że sa potrzebne dwie osoby lub pdp nie nadaje się do opieki domowej. Gdzieś tu był temat o wolnym, zaraz go poszukam. Tutaj jest jeden https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/63564-jeden-dzień-wolny-w-tygodniu/
 5. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  @beatrix+ Czy ty pracujesz w senioraktiva? A jeżeli tak to nie czujesz się przez nich inwigilowana? Zagadka skąd wiem
 6. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Obiecuję sobie od 2 lat, że od jutra zacznę ćwiczyć 20 minut dziennie. Nic z tego. Jak patrzę na nich to czuję się jak niepełnosprawny staruszek.
 7. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  @SYLWIAK jak Wam idzie szukanie pracy? @INEZ u mnie gorzej, drobne zapiski. Miłego dnia!
 8. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  @SYLWIAK jak Wam idzie szukanie pracy? @INEZ u mnie gorzej, drobne zapiski. Miłego dnia!
 9. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Dobra wiadomość jest taka, że więcej niż było to już nie wepchną, bo jakby można było więcej to na pewno by wepchnęli Spokojnej pracy!
 10. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  1 w nocy, czyli już dzisiaj. Dzień dobry. Dzisiaj obchodzimy dzień: - bez opakowań foliowych (spróbujecie?) - najbardziej kochanych - pisma ręcznego To teraz przyznawać się kto, kiedy i co napisał ręcznie przynajmniej kartkę zeszytową.
 11. Joahane właśnie taką postawą zmieniasz rzeczywistość, ale to potrwa i do tego czasu będzie się odbijała taka postawa czkawką, ale nie ma innego wyjścia, jak walczyć o swoje, bo agencje już weszły nam na głowy i próbują tam się urządzać. Agencja nas przez lata wychowały, ale teraz pora na wychowanie agencji.
 12. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Wylądowałaś? Jak droga, bo trochę posypało?
 13. Joker

  Rozmowa przy kawie (3)

  Cześć Sylwiak, cześć wszystkim. Piękny zimowy weekend. 23 stycznia jest dniem ostrego sosu. Lubicie? Miłego dnia wszystkim!


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...