Skocz do zawartości

Joker

Społeczność
 • Postów

  632
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  104
 • Żetony

  3,366

Ostatnia wygrana Joker w dniu 1 Marca

Użytkownicy przyznają Joker punkty reputacji!

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

7756 wyświetleń profilu (zarejestrowani oraz goście)

Osiągnięcia Joker

 1. Dzień dobry. To teraz zapowiedzianych 12 świąt Dzień Doceniania Pracownika Światowy Dzień Modlitwy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" Międzynarodowy Dzień Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym Światowy Dzień Obrony Cywilnej Światowy Dzień Świadomości Autoagresji Dzień Puszystych Dzień Piegów Zero dla Dyskryminacji Między­na­ro­dowy Dzień Przy­tu­la­nia Biblio­te­ka­rza Dzień Wiedzy o Samookaleczeniach Międzynarodowy Dzień Wózka Inwalidzkiego i jeszcze marcowe przysłowia Marzec, co z deszczem chadza, mokry czerwiec sprowadza. Marzec, czy słoneczny, czy płaczliwy, listopada obraz żywy. Gdy marzec mglisty, w lecie czas dżdżysty. Marca obraz wierny, to miesiąc październy. Gdy w marcu grzmi, w maju śniegiem ćmi. Ile razy marzec mgłą uraczy, tyle niepogody w lecie znaczy. W marcu, gdy grzmot na lody spada, w lecie grad zapowiada. Gdy w marcu topnieje, to na wiosnę mróz bieleje. A po marcu, co mgłą raczy, tyleż lato się napłacze. Gdy się trawa zieleni w marcu, to jej nie ma w maju. Gdy mróz w marcu dnia dziesiątego, jeszcze czterdzieści dni mrozu takiego. W marcu jak w garncu. Od dnia dwudziestego marca zagrzewa słońce nawet starca. Jeżeli w pierwszy dzień po przesileniu marcowym burza się zdarzy, zima już nie przydarzy. Czego nie dokaże marzec, dokaże kwiecień. Gdy na Gertrudy (17 marca) zjawią się bociany, to wiosna już rychło nastanie. Gdy na święty Józef (19 marca) bociek przybędzie, to już śniegu nie będzie. Jak po Benedykcie (21 marca) ciepło, to i w lecie będzie piekło. Słońce marcowe, owocom niezdrowe. Marzec zielony – niedobre plony. Suchy marzec, mokry maj, będzie żytko niby gaj. W marcu, gdy są grzmoty, urośnie zboże ponad płoty. Co marzec wypiecze, to kwiecień wyciecze. Śnieg marcowy owocom niezdrowy.
 2. Dobry wieczór!!! Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Tosta Dzień Chorób Rzadkich Dzień Żaby a co będzie jutro to napiszę jutro, bo oprócz pierwszego dnia MARCA będzie 12 świąt. Przysłowie na dziś: o myszach ani słowa, bo ugrzęźniesz jak krowa
 3. Kwadrat. Na literę T i ostatnią g (7 liter)
 4. Dzień dobry. Już tylko 21 dni do wiosny! Dzisiaj są 2 święta Dzień Spania w Miejscach Publicznych Dzień Kibica Cracovii Miłego!
 5. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Wyszła myszka z dziurki. Wyglądasz super! Fajna babka z pisania i jeszcze fajniejsza w realu!!! Sztos. Pozdrowienia!
 6. Hej. Wiosennie chociaż do wiosny zostały 23 dni! Dzisiaj świętujemy Dzień Kabanosa Dzień Dinozaura Dzień Pozdrawiania Blondynek Światowy Dzień Pistacji Pozdrawiam nie tylko blondynki! P.S. Beatrix nie używa już słowa myszy a myszki i powoli zastanawia się po co o nich wspominać jeżeli są tylko na strychu. A może mówić, że jeżeli komuś popsuje się myszka to pełno ich na strychu. Mam przewalone za ten wpis. Miłego!
 7. Jak na to wpadłaś? Jak zwykle
 8. Potrzymają @beatrix+ rok to nie tylko nie powie o myszach, ale zacznie opowiadać o premiowaniu każdego zadania i czuciu się jak w spa. Czas zrobi swoje. Dzień dobry! Zimno, mokro, ale do wiosny już tylko 1 miesiąc i 3 dni. Dzisiaj mamy Dzień bez Łapówki Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją Święto Geografii Wojskowej
 9. Zaraz, zaraz. Zrobiłaś sernik, ale zapraszasz na kawę? Rozebrałam się, zapraszam na rozmowę telefoniczną. Chyba, że to ma być w sensie rozebrałam się (sernik), zapraszam na kawę. Dzień dobry. Dzisiaj mamy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Dzień Walki z Reżimem Kolonialnym Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Miłego dnia!
 10. Dzień dobry, szczególnie pozdrawiam mojego przedmówcę. Zostało nam już 38 dni i będzie WIELKIE + Póki co mamy... Światowy Dzień Sprawiedliwości Społecznej Międzynarodowy Dzień Palących Fajkę Dzień Kajdanek Miłego dnia!
 11. Hej. Do wiosny mamy już tylko 39 dni! Dzisiaj jest Dzień Nauki Polskiej oraz przeddzień odbioru mojej nowej pralki Nie, nie chodzę brudny. Miłego dnia.

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...