Skocz do zawartości

Pranie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki detergent wybieracie do prania ubrań seniorów? Ja ostatnio przeszłam na kapsułki dla delikatnej skóry. Są bardziej wydajne i wystarczają dokładnie na tyle prań ile zaznaczono na opakowaniu. Jak kupowałam proszek to czasem wrzuciłam więcej czasem mniej i proszek szybciej się kończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam proszku, bo czasem coś muszę namoczyć to lepiej w proszku. W płynie nie da rady a kapsułki szkoda na miskę prania, a nawet nie wiem czy da się użyć kapsułki do prania ręcznego.

Uprzedzam pytanie, tak mogłabym kupić kapsułki i mały proszek, ale wolę jednak proszek. Wydaje mi się, że lepiej spiera wszelkie plamki, a czasem przy gotowaniu pojawią się i z tłuszczu i z sosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sporo czasu mnie nie było a tu dyskusje o praniu. Ja używam płynu do prania bo dobrze wypłukuje się z tkanin a ja jestem alergikiem na wszelkie detergenty.

jedynie odzież ochronna jak rękawiczki itd.pomogą no bo co robić musisz...albo kupować drogie środki dla alergików bo takowe chyba są nawet nie wiem hi hi-pozdrawiam:)

[ Data: 18-02-2015, 10:28 ]

apropo tych kapsułek ,,w czym one są bo nie znam tego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sporo czasu mnie nie było a tu dyskusje o praniu. Ja używam płynu do prania bo dobrze wypłukuje się z tkanin a ja jestem alergikiem na wszelkie detergenty.

jedynie odzież ochronna jak rękawiczki itd.pomogą no bo co robić musisz...albo kupować drogie środki dla alergików bo takowe chyba są nawet nie wiem hi hi-pozdrawiam:)

[ Data: 18-02-2015, 10:28 ]

apropo tych kapsułek ,,w czym one są bo nie znam tego????

No nie powiem, że jet łatwo, ale już się do tego przyzwyczaiłam. Mam swoją serię kosmetyków, które wożę ze sobą z Polski. Naczyń na szczęście myć nie muszę, bo PDP ma zmywarkę.

Na szczęście jak piorę ubrania w płynach Sensitive, programem dla alergików to nie mam uczulenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam proszku, bo czasem coś muszę namoczyć to lepiej w proszku. W płynie nie da rady a kapsułki szkoda na miskę prania, a nawet nie wiem czy da się użyć kapsułki do prania ręcznego.

Uprzedzam pytanie, tak mogłabym kupić kapsułki i mały proszek, ale wolę jednak proszek. Wydaje mi się, że lepiej spiera wszelkie plamki, a czasem przy gotowaniu pojawią się i z tłuszczu i z sosów.

Nie można używać kapsułek do prania ręcznego. Tak bynajmniej pisze na opakowaniu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja jestem przekonana jednak do proszku do prania. Zawsze piorę w proszku i również jest wydajny i do delikatnej skóry.

WItam. Nie obraź się Aska85, mam nadzieję że się mylę, ale niczego nie wnosisz do dyskusji, odkopujesz lekkie i stare tematy. Może wklej już tę reklamę którą masz tu zrobić i będzie z głowy. Moderatorzy Cię zbanują i wróci wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie -nie boję się -dużo rzeczy piorę ręcznie -sprawdzam czy kolor puszcza -jak nie? i fason się nie zmienia i nic się nie dzieje, to wtedy leci jak można oczywiście prac w pralce to leci do pralki -jakoś może mam szczęscie ,że nic się nie wybiela,,a jak coś się zwichruje to trudno -to wtedy mówię ,,gówno jakieś kupiłam " hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...