Skocz do zawartości

facetka

Spoleczność
 • Liczba dodanej zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana facetka w rankingu: 31 grudnia 2015

facetka posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

53 Zauważony

Ostatnie wizyty

2382 wyświetleń profilu
 1. facetka

  Witamy na forum!

  Nie można mówić o KRADZIEŻY jeżeli obie strony na to się zgodziły. Siostry o tym wiedziały to kto co komu ukradł? Może chodziło ci o używanie nieswojej tożsamości w umowie, a raczej wypełnienie umowy przez inną osobę. A teraz daj złotą radę, może też się czegoś dowiem od osoby mającej 5800 postów.
 2. facetka

  Witamy na forum!

  Na pewno podpowiesz Tomaszowi, co powinien zrobić, bo na razie to mały z twojego wpisu pożytek. Czekamy na Twoją poradę.
 3. ZNAJOMOŚĆ - ość, mość, naj, jan, znać, maj, zomo, ćma, zaś, zajść, zanoś, jon. WYKAŁACZKA
 4. facetka

  Witamy na forum!

  Witaj Tomasz. Nie ty pierwszy i nie ty ostatni. Moja koleżanka lata temu jechała na danych siostry bo tego w agencjach nie ma kto sprawdzić, ale to duże ryzyko w przypadku choroby lub problemów w de.
 5. Widziałam tego linka przed usunięciem i jeżeli to nie był wpis sponsorowany to znaczy, że albo kłamiesz, albo jesteś naiwna. Agencja niech sobie sama rekrutuje na swój kurs. Tam jest napisane, że "Osobom gotowym podjąć długofalową współpracę z naszą firmą proponujemy zatrudnienie i spłatę kosztów szkolenia w indywidualnie uzgodnionych ratach po rozpoczęciu pracy." czyli to o tym co napisał Tadek. Na to trzeba uważać, bo można się przejechać.
 6. Teraz to już jedna z agencja płaci za przejście do niej z innej agencji 400 zł. Agencji jest coraz więcej więc za kilkanaście miesięcy będą nam do wyjazdu dodawali telefony, komputery a i może asystentów :)))))))))))))))) Ogłaszam, że robi się rynek opiekunki. Tylko dalej to wszystko zamiast odbijać się w pensjach to idzie w jakieś dodatki dodatków.
 7. Ja też czekam na informację ile taka agencja by zarabiała a ile my. Załóżmy że rodzina płaci 2500€. Proszę o podanie dwóch kwot.
 8. W jakim systemie jeździcie? Gdzie jest ten ten temat? Dziękuję z góry za naprowadzenie.
 9. Sprawa jest prosta. Wystarczyłoby, żeby agencje kategorycznie nie przyjmowały zleceń do seniorów wymagających stałej opieki i wstawania nocnego. To załatwiłoby sprawę i dało Niemcom do myślenia, bo my świata opieki nie zmienimy, ale agencje mogą, ale przecież musiałyby zrezygnować z dużej części swoich pieniędzy, bo zmniejszyliby sobie liczbę ofert.Wstawanie w nocy czy opieka po godzinach pracy powinna być incydentalna i wtedy wszystkim nam żyłoby się lepiej.
 10. facetka

  Dr Sylwia Timm

  Jest jeszcze temat o Kraz i niewyjaśniona sytuacja czy agencja powinna do rejestru być wpisana. Ktoś tam twierdził, że musi a redakcja, że w zależności od formy prowadzonej działalności. Proszę i o tą odpowiedź. Dziękuję.
 11. facetka

  Dr Sylwia Timm

  Hej. Napisałam do @moderator z prośbą o wywiad, bo to świetny pomysł. Mnie interesuje to jak to jest z godzinami pracy i czy dyspozycyjność bez pracy jak to mówią agencje jest zgodna z przepisami polskimi i niemieckimi. Napisał mi, że ze względu na okres wakacyjny wrócimy do rozmowy pod koniec wakacji. Będę pilnowała
 12. facetka

  Exopiekunka w opałach

  Witaj. U mnie tylko w jednym warzywniaku można kupić mrożone frytki na wagę i każdy tam biega, bo są dobre. Dziewczyna ma otwartą pakę 10 kg i klientom waży. Pomyśl właśnie o takich rzeczach. Nie mam pomysłu na inne, ale może coś Ci to podpowie. Fajnie byłoby wymyśleć coś czego konkurencja od razu nie zobaczy i się długo nie połapie, bo te godziny otwarcia fajne, ale szybko wyjdzie na jaw.
 13. Witam duszyczki! Do zastanowienia się nad przyszłością natchnęła mnie Danuta i jej biznes. Do kiedy planujecie pracować jako Opiekunki? Jest jakaś granica wieku, pieniędzy, zdrowia? Ja nad tym dotąd nie myślałam poważnie. Ktoś tu kiedyś pisał o 77-letniej opiekunce, która śmiała się, że to podopieczna ją pochowa. Do czego dążycie? Ja myślę o emeryturze jak z niemieckiego katalogu wakacyjnego i nie chcę żyć jak nasze babcie z lichej emerytury, ale nie określiłam celu.
 14. A moim zdaniem fajne te informacje. Dokładnie kilka dni temu zastanawiałam się jak to powinno się prawidłowo pisać i nie znalazłam. A tu proszę. @adamos1 fakt często poucza niemal kończąc rozmowę, że strach odpisać , ale nie zamieniłabym go na nikogo innego Tak się grupy uzupełniają. Jest ważniak, smerfetka, śpioch, łsuch itd. Adamos to nasz Ważniak hahahahahaha
 15. Witaj. Czy można zobaczyć statut zrzeszenia i kto jest tam szefem na teraz? pozdrawiam


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...