Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie poczytałem!

"Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności” – w przypadku użycia do tego środków masowego przekazu przewidziano nawet karę więzienia.
Art. 212 zostanie jeszcze zaostrzony a gdy zmiana wejdzie w życie, do akcji będzie mogła z urzędu wejść policja i prokuratura, nawet bez woli osoby, której dobra naruszono.
Legalna cenzura(ryjokaganiec).
Siedzieje

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kanclerz-austrii-wybory-tak-szybko-jak-to-tylko-mozliwe/fn9pkyw

 

Tak funkcjonują normalne kraje,U nas nawet gdyby były tysiące km,tasm,nie wplynelyby na ogłoszenie nowych wyborów,czy chociażby pojedyncze dymisje,co najlepiej widać w ostatnich latach,czy nawet miesiącach.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

Białoruś w polskim wydaniu:(Zdaje im się ,że w ten sposób zamkną usta mediom:( 

 

16 minut temu, LACH napisał:

Krzyczałem o tym pięćdziesiąt godzin temu. :tak2: p.w.

A ja wiedziałam że tak będzie, wiedziałam że tak będzie-powtórzę skecz za Dancem bodajże>:( mimo, że skecz to do śmiechu nie jest:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

 

A ja wiedziałam że tak będzie, wiedziałam że tak będzie-powtórzę skecz za Dancem bodajże>:( mimo, że skecz to do śmiechu nie jest:(

Zobaczysz co tworzą dla nauczycieli. Też już o tym pisałem. Kręcą tą sejmową durnotą jak kołowrotkiem. A ci w nich bucikami. No k urwa ich mać! Po kolei!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kris napisał:

taaaaaaa......kolejna komisja do nic nie robienia za pieniądze podatników:(Myślą ,durnie że jak komisję powołają to sprawa ucichnie:(A tym czasem zmieniają KK tak,żeby seks za pieniądze z dzieckiem powyżej 14 lat nie był karalny....vide marszałek Kuchciński ,seks z 14-letnią Ukrainką.

To gówno,które zaczyna się wylewać z pisowskiego szamba to myślę ,wierzchołek góry dopiero.....Przy tym zegarek Nowaka i słynne ośmiorniczki to pikuś...pan pikuś.A ile się nigdy nie dowiemy...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

taaaaaaa......kolejna komisja do nic nie robienia za pieniądze podatników:(Myślą ,durnie że jak komisję powołają to sprawa ucichnie:(A tym czasem zmieniają KK tak,żeby seks za pieniądze z dzieckiem powyżej 14 lat nie był karalny....vide marszałek Kuchciński ,seks z 14-letnią Ukrainką.

To gówno,które zaczyna się wylewać z pisowskiego szamba to myślę ,wierzchołek góry dopiero.....Przy tym zegarek Nowaka i słynne ośmiorniczki to pikuś...pan pikuś.A ile się nigdy nie dowiemy...

Trafiłaś w sedno :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, foczka63 napisał:

taaaaaaa......kolejna komisja do nic nie robienia za pieniądze podatników

Coś z tym gów..m trzeba zrobić przed wyborami!>:( Będę podziwiał ich chocholi taniec, żeby wyjaśniać, ale nic nie wyjaśnić. W związku z nowymi wyborami na jesieni każda komisja po wyborach będzie nieaktualna.Jakieś ruchy trzeba zrobić, by ciemny lud to kupił.>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kris napisał:

podziwiał

Musisz zrozumieć mechanizm działania polityki.
Weź dowolny, stary zegarek, taki mechanicznie nakręcany. Subtelnie twórz tył. Podziwiaj wszystkie błyszczące i drzemiące elementy. Nakręć ciut sprężynę i obserwuj, co się dzieje. Tyka, prawda? (zamknij buzię)  Ale krótko. Nie przestrasz się KUKU-DONG!. Teraz nakręć do oporu. Pracuje równiutko, igła co? Pamiętaj, by nie przekręcić sprężyny.
I widzisz bracie, politycy, to te wszystkie drobne elementy, zębatki, trybik, zapadki a partie, to różnokolorowe koperty, które możesz wymieniać. Mechanizm środka ciągle pozostaje taki sam. Liderem jesteś ty, bo rozmyśnie i uważnie nakręcasz licząc obroty, oliwisz. Pamiętaj, że wskazówki idą tylko w jednym, zgodnym kierunku, to idea. Olejareczka też ma swoją pojemność. Nie wstrząsaj nim, to nie trzepaczka do piany. I dobrze ustaw godzinę KUKU-DONG! By cię znów nie przyprawiła o sraczkę.
Z grubsza to tyle. Czasu nie zatrzymasz a różnych zegarków jest ci dostatek, kopert tym bardziej.
Zegarmistrzów dobrych tylko brak.
Wyboru Rolexa ci winszuję, takiego na miarę Europarlamentu i twojego nadgarstka, by był niezawodny i punktualny.
I o to bracie i właśnie o to.

:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Musisz zrozumieć mechanizm działania polityki.
Weź dowolny, stary zegarek, taki mechanicznie nakręcany. Subtelnie twórz tył. Podziwiaj wszystkie błyszczące i drzemiące elementy. Nakręć ciut sprężynę i obserwuj, co się dzieje. Tyka, prawda? (zamknij buzię)  Ale krótko. Nie przestrasz się KUKU-DONG!. Teraz nakręć do oporu. Pracuje równiutko, igła co? Pamiętaj, by nie przekręcić sprężyny.
I widzisz bracie, politycy, to te wszystkie drobne elementy, zębatki, trybik, zapadki a partie, to różnokolorowe koperty, które możesz wymieniać. Mechanizm środka ciągle pozostaje taki sam. Liderem jesteś ty, bo rozmyśnie i uważnie nakręcasz licząc obroty, oliwisz. Pamiętaj, że wskazówki idą tylko w jednym, zgodnym kierunku, to idea. Olejareczka też ma swoją pojemność. Nie wstrząsaj nim, to nie trzepaczka do piany. I dobrze ustaw godzinę KUKU-DONG! By cię znów nie przyprawiła o sraczkę.
Z grubsza to tyle. Czasu nie zatrzymasz a różnych zegarków jest ci dostatek, kopert tym bardziej.
Zegarmistrzów dobrych tylko brak.
Wyboru Rolexa ci winszuję, takiego na miarę Europarlamentu i twojego nadgarstka, by był niezawodny i punktualny.
I o to bracie i właśnie o to.

:hura::szydera::hura:

@LACH To twoje autorskie? Szacun dla tych impresji:cześć3:

"Zegarmistrzow dobrych tylko brak"- znalazłoby się ale ci wiedzą o tym jednym mistrzu nad mistrzami: zegarmistrzu światła purpurowym, nie chcą siary robić:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

@LACH To twoje autorskie? Szacun dla tych impresji:cześć3:

"Zegarmistrzow dobrych tylko brak"- znalazłoby się ale ci wiedzą o tym jednym mistrzu nad mistrzami: zegarmistrzu światła purpurowym, nie chcą siary robić:oops:

Dziękuję

Weryfikacja erudycji internetowej błyskawicznie następuje w realu. Płacę rachunek i w nogi.
Już pierwsza rozmowa telefoniczna nie pozostawia cienia złudzeń.
Gdy bawię się w kopiuj- wklej, to zawsze używam cudzysłowia.
To bez, to moje. :hura:

I pozdrawiam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LACH napisał:

Dziękuję

Weryfikacja erudycji internetowej błyskawicznie następuje w realu. Płacę rachunek i w nogi.
Już pierwsza rozmowa telefoniczna nie pozostawia cienia złudzeń.
Gdy bawię się w kopiuj- wklej, to zawsze używam cudzysłowia.
To bez, to moje. :hura:

I pozdrawiam :szydera:

@LACH I wszystko jasne i jestem oświecona i sorry za cień powatpiewania i viel ervolg:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...