Skocz do zawartości
aga1

Wiadomości z kraju i ze świata

Rekomendowane posty

Może niedoskonale mi to wyszło , da się jednak obejrzeć . Zapraszam do lektury i wpisów w tym wątku . Mnie osobiście bardzo interesuje co dzieje się w kraju . I chociaż jestem daleko i nie mam przecież wpływu na sytuacje to wole jednak wiedzieć o decyzjach jakie zapadają w sejmie i w rządzie. Jestem praktycznie na bieżąco i mam własne zdanie . Z jednych posunięć się cieszę, inne zaś wywołują u mnie niesmak . Tak jak w życiu bywa . Ale to przecież watek do umieszczania ciekawych informacji a nie do politykowania. Taki miałam pomysł zakładając temat .

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
42 minut temu, LENA_57 napisał:

Szkoda bo polityka jest naszą codziennością. 

Czego szkoda, bo nie rozumiem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wiadomości to przede wszystkim polityka. Pomijajac pogodę. 

Miałas chyba na myśli, zakaz wyrażania swoich poglądów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 19.01.2018 at 13:54, LENA_57 napisał:

Bo wiadomości to przede wszystkim polityka. Pomijajac pogodę. 

Miałas chyba na myśli, zakaz wyrażania swoich poglądów. 

Z praktyki wiem, ze to  temat  trudny do dyskusji. Nie chcialabym wywoływać " przepychanek" na forum. Ale czemu nie ? 

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, jolantapl. napisał:

Oglądałam w telewizji :)

I co Ty na to ?

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, aga1 napisał:

I co Ty na to ?

Przepraszam Cię ale już nic więcej na tym forum nie napiszę po prostu nie ma to sensu bo cokolwiek napiszę nawet dodam ikonkę to pojawiają się zaraz czerwone bużki .Powodzenia .

• Lubię to 2
  • Nie zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, jolantapl. napisał:

Przepraszam Cię ale już nic więcej na tym forum nie napiszę po prostu nie ma to sensu bo cokolwiek napiszę nawet dodam ikonkę to pojawiają się zaraz czerwone bużki .Powodzenia .

A mnie te buźki odpowiadają. Ma własne zdanie i tego się trzymam . A chorągiewki na wietrze nie dla mnie :)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, aga1 napisał:

A mnie te buźki odpowiadają. Ma własne zdanie i tego się trzymam . A chorągiewki na wietrze nie dla mnie :)

Nie wiem co mam napisać chyba tylko tyle ,że widocznie tak miało być dałam się sprowokować pewnej osobie i złamałam swoją żelazną zasadę dlatego zrezygnowałam z udziału w dyskusjach na tym forum ale nie jest to chowanie głowy w piasek nie zamierzam nikogo przepraszać bo nie czuję się winna i a ,że jestem osobą   dorosłą biorę pełną odpowiedzialność za to co robię więc jeżeli moderator uznałby ,że złamałam regulamin tego forum to by usunął moje konto nie zrobił tego więc sama go o to poprosiłam bo nie mogę sobie pozwolić ,żeby mnie wszyscy obrażali .

• Lubię to 1
  • Nie zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Wiadomości tylko z tvn?

@LENA_57 rozśmieszyłaś mnie . Wiadomości jak wiadomości wszędzie takie same . Znajdziesz coś ciekawego to wklej. Zaznaczam, że ja na "Pudelka" nie wchodzę, więc  plotek nie wkleję. A TVN jak każda inna stacja telewizyjna wiadomości serwują, ale same wnioski wyciągamy.

Aż mi się chce napisać, że chyba wiosna idzie . Wierzby zielenieją a leszczyna kwitnie. Wróciłam ze spaceru polna dróżka  -  widziałam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wariatów nie brakuje. Facet co układa z wafelków swasytke normalny chyba nie jest. 

Są inni co czczą Stalina lub Bandere.  Inni znów palą polską flagę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minut temu, LENA_57 napisał:

Nie wiem co to jest PUDELEK?

Pudelek to portal o wszystkim i o niczym kiedyś z nudów zaglądałam . Ale to było dawno temu. Teraz nie mam czasu na takie ekstrawagancje.:szept: Ploty i  niby nowości .

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, aga1 napisał:

Pudelek to portal o wszystkim i o niczym kiedyś z nudów zaglądałam . Ale to było dawno temu. Teraz nie mam czasu na takie ekstrawagancje.:szept: Ploty i  niby nowości .

Nowości , a jakże :) pisane paradoksem przez ludzi o niczym niezmąconych umysłach O.o

Edytowane przez Carmen1
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, Carmen1 napisał:

Nowości , a jakże :) pisane paradoksem przez ludzi o niczym niezmąconych umysłach O.o

:haha:a prawda wychodzi jak na spowiedzi w konfesjonale....:haha:

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Carmen to portal nie dla mnie. Ja zawsze byłam kiepska w snuciu intryg i manupilacji.  

Lubię rzetelną informację i z butami nikomu w życie prywatne nie wchodzę.

Każdą wiadomość sprawdzam w różnych źródłach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz