Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Najlepiej takich haseł nie głosić, bo do nieszczęścia blisko. I to miałam na myśli. A takie imprezy też powinny być chronione.  

Co Ty za bzdury teraz Lena napisałaś ?!..Hasło " robta co chceta " mogło przyczynić się do tej tragedii tak , jakby nawolywalo do jakiejkolwiek przemocy ???? Kobieto ...ugryz się najpierw w palec , zanim coś takiego jeszcze raz będzie Ci się chciało napisać ....Wiesz ....poczytałam dzisiaj brednie wypowiedziane ( napisane ) nie przez kogo innego , tylko przez K. Pawłowicz . Nawet nie chce mi się pisać o tych podlych , bzdurnych wypocinach . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LENA_57 napisał:

Stało się w myśl hasła  głoszonego przez Owsiaka " Róbta co chceta"

Nie wierzę w to co czytam . Jak można nawet taką tragedię przypisywać człowiekowi , który od lat robi tyle dobrego . 

Może oskarżmy również Świętego Augustyna za słowa  "Kochaj i czyń, co chcesz". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LENA_57 napisał:

Nie wiem co powiedziała Pawłowicz

Więc Ci przypomnę: Cytuję: pani Pawłowicz dolała oliwy do ognia, pisząc o Jurku Owsiaku, "wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy, szerzenia nienawiści i hejtu, poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności 'pozamedycznej', a przy tym swej arogancji, że powinien odejść. Od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki. Owsiak musi odejść, bo skłócanie przez niego ludzi, szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść. Dla dobra sprawy i bezpieczeństwa innych"

A co do ochrony, to policja miała rozkaz nie zbliżać się do WOŚP, a ochroniarze to mogą tylko złapać złodzieja w sklepie o ile szybko nie biega.>:(

Zapomnieliśmy o Gabrielu Narutowiczu zastrzelonym z Zachęcie. W końcu minęło prawie 100 lat. I zrobił to prawicowy oszołom!

jarek - comment_M1ydVhUuALiVEDWYxXmSbvA1gNEj3p02.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Nie wierzę w to co czytam . Jak można nawet taką tragedię przypisywać człowiekowi , który od lat robi tyle dobrego . 

Może oskarżmy również Świętego Augustyna za słowa  "Kochaj i czyń, co chcesz". 

 

16 minut temu, LENA_57 napisał:

Takie hasła wyzwalają w ludziach bezkarność. I nie ja tym hasłem przez lata szafowałam, tylko ten co odpowiada  za ochrone tej imprezy. Nie wiem co powiedziała Pawłowicz a ja nie mam zamiaru sie nigdzie gryżć, bo nic złego nie napisałam. 

Lena ...może po prostu puknij się w głowę , skoro nie chce gryźć palców . Widzę , że szkoda zdrowia , żeby z Tobą w dyskusję w temacie wchodzić . Zioniesz jadem nienawiści  jak większość pisiorow , którzy nim ziona a za chwilę ręce przy ołtarzu poboznie składają ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oskarżmy również Świętego Augustyna za słowa  "Kochaj i czyń, co chcesz". 

Z miłością człowiek drugiemu krzywdy nie czyni. Nawet pokrzywdzony nadstawi drugi policzek. 

Ten desperat z nożem o tym zapomniał. 

@Dodzisława a ja nie jestem zwolenniczką PIS. Pana Owsiaka kiedyś poznałam osobiście i szczerze mu wspólczuje tej sytuacji,  ale fakty bywają niestety okrutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Lena ...może po prostu puknij się w głowę , skoro nie chce gryźć palców . Widzę , że szkoda zdrowia , żeby z Tobą w dyskusję w temacie wchodzić . Zioniesz jadem nienawiści  jak większość pisiorow , którzy nim ziona a za chwilę ręce przy ołtarzu poboznie składają ..

@Baśka powtarzająca się jak nie rozumiesz przekazu to nie obrażaj mnie.  Bo też ci odpowiem niegrzecznie.  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LENA_57 napisał:

@Baśka powtarzająca się jak nie rozumiesz przekazu to nie obrażaj mnie.  Bo też ci odpowiem niegrzecznie.  

A odpowiadaj niegrzecznie , tylko nie wygaduj bzdur , że " Owsiak przez lata szafowal hasłem robta  co chceta " i napisałaś wyraźnie , że było to jakby przyzwoleniem , (? ) na to , co się stało . Nie odwracaj teraz kota ogonem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A odpowiadaj niegrzecznie , tylko nie wygaduj bzdur , że " Owsiak przez lata szafowal hasłem robta  co chceta " i napisałaś wyraźnie , że było to jakby przyzwoleniem , (? ) na to , co się stało . Nie odwracaj teraz kota ogonem .

Bo niestety szafował tym hasłem na prawo i lewo, co mi się zawsze nie podobało, nawet ośmieliłam sie to powiedzieć wprost.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

Nie, pomyśl o drugim policzku...:p Piszesz tak, jakbyś nie znała tego forum...:) Reakcje niektórych potrafią być baaardzo gwałtowne.:(

@kris byc może wypowiedzi są kontrowersyjne, lub żle zrozumiane, ale to upoważnia do takich słów "puknij się" , "ugryż się". To chyba nie o mnie świadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 nie było cię  na forum od dawna.Jestes dziś??? w takim dniu ?? kiedy wszystkich dotknęła ta tragedia?? I opowiadasz sobie tylko znane bajki o Wielkim Człowieku, który tak dużo zrobił, pomógł.Jaki masz cel żeby podburzać spokój ludzi którzy szanują Owsiaka?? Moze napisz do gazety ,no nie wiem ,wyjdź na ulicę z transparentem,daj na tace żeby ksiądz ogłosił twoje myśli.Ogarnij się,. Po co piszesz to tu i teraz, tak wolno ci... ale szanuj nas, i wszystkich którzy szanuja tego Człowieka.Nie napiszę puknij się , bo nie...

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka a niby jakie bajki opowiadam. Czy jesteś aż tak zaślepiona.  

A na forum bywam często, nie chce mi się tylko pisać. Bo nawet jakbym napisała tak @1bozka  czy @Baśka powtarzająca się jesteście super inteligentne babki i takie kulturalne to i tak odbierzecie to inaczej. 

Czyżby moja wypowiedz była podobna do wypowiedzi p. Pawłowicz. Nie wiem co ona powiedziała, nie znam treści jej wypowidzi poprosze o link tej jej wypowidzi. 

I czy to jest powodem tych impertynecji kierowanych pod moim adresem, bo moja wypowiedź jest podobna do wypowiedzi posłanki PIS-u?. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LENA_57 napisał:

Może oskarżmy również Świętego Augustyna za słowa  "Kochaj i czyń, co chcesz". 

Z miłością człowiek drugiemu krzywdy nie czyni. Nawet pokrzywdzony nadstawi drugi policzek. 

Ten desperat z nożem o tym zapomniał. 

@Dodzisława a ja nie jestem zwolenniczką PIS. Pana Owsiaka kiedyś poznałam osobiście i szczerze mu wspólczuje tej sytuacji,  ale fakty bywają niestety okrutne.

Uniosłam brwi jak usłyszałam pierwszy raz hasło wywoławcze gdy pierwszy raz zagrała Wielka Orkiestra. Nie podobało mi się wcale ... Dziś bym powiedziała, że znaczy: kieruj się sercem i na pewno tak to hasło ma w swojej intencji i tak to zrozumiały miliony Polaków bo miliony poszły i wrzucały do skrzynek Wielkiej Orkiestry. Sama wierzę, że słowa mają swoją wagę i niektórych nie używam choć mają bardzo pozytywny wydźwięk, ale nie obciążam osoby (Tobie nawet znanej osobiście) jeżeli jej życie i praca na takie obciążenia i oskarżenia nie zasługuje. Ten oszołom mógł być nasłany przez tych, którzy umieją wyprać każdy mózg do oplucia tego co jest święte dla większości Polaków. )))))

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, kris napisał:

Stop przemocy na tym forum!>:( Bo padnie o jedno słowo za dużo i się rozpęta piekło!>:( Tego chcecie?>:(

Kris jestem do Ciebie tak bardzo zdystansowana, że właściwie powinnam zwrócić się Panie Kris :cześć2: Zgadzam się jednak z niektórymi Twoimi wypowiedziami i tą też :cześć2: Lubię dyskusje, ale nie wtedy gdy w nich posuwamy się za daleko... Już kiedyś tu napadnięto za wyznawane poglądy na jednego z forumowiczów, co mi się bardzo nie podobało i wręcz zabolało bo pominięto jego postawę moralną, pracę i wywiązywanie się z życia. To czym jest osobiście przestało się liczyć w stosunku do tego co wiedział i wierzył. Użyto słów o zbyt dużym ciężarze... Tak jak właśnie i w tej chwili niektórzy robią. Dlatego za Tobą piszę: Stop przemocy na tym forum >:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, LENA_57 napisał:

@1bozka a niby jakie bajki opowiadam. Czy jesteś aż tak zaślepiona.  

A na forum bywam często, nie chce mi się tylko pisać. Bo nawet jakbym napisała tak @1bozka  czy @Baśka powtarzająca się jesteście super inteligentne babki i takie kulturalne to i tak odbierzecie to inaczej. 

Czyżby moja wypowiedz była podobna do wypowiedzi p. Pawłowicz. Nie wiem co ona powiedziała, nie znam treści jej wypowidzi poprosze o link tej jej wypowidzi. 

I czy to jest powodem tych impertynecji kierowanych pod moim adresem, bo moja wypowiedź jest podobna do wypowiedzi posłanki PIS-u?. 

 

 

O co Ci wogole chodzi?? Masz inne zdanie ....twoja sprawa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...