Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2024 o 22:15, Patrycja781 napisał(a):

I mój drugi pobyt w tym samym miejscu dobiega końca.Pojutrze do domu,a jak sie nic nie"odwali"to 11 września znów tu wracam :)

 

I nareszcie masz względny spokój. Odpoczywaj, bo szybko niestety zleci.

@Jurek50 to było ostatnie ogłoszenie dla pary https://opiekunkaradzi.pl/temat/107301-zlecenie-dla-pary-do-opieki-seniorzy-w-92723-tännesberg-osobna-łazienka-prawo-jazdy-3400-euro/

 

Może warto dopytać czy nie szukają. 

Swoją drogą w tagu dla pary jest bałagan i agencje go nadużywają. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Joker napisał(a):

I nareszcie masz względny spokój. Odpoczywaj, bo szybko niestety zleci.

@Jurek50 to było ostatnie ogłoszenie dla pary https://opiekunkaradzi.pl/temat/107301-zlecenie-dla-pary-do-opieki-seniorzy-w-92723-tännesberg-osobna-łazienka-prawo-jazdy-3400-euro/

 

Może warto dopytać czy nie szukają. 

Swoją drogą w tagu dla pary jest bałagan i agencje go nadużywają. 

Dzieki ,juz osadzone ale moze na sierpien bedzie wymiana.Zycze wszystkim milego dnia i spokojnej pracy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 13:59, Joker napisał(a):

wyłaź z dziury i stań w prawdzie!!! 

Spoko, przygotowania idą pełną parą :d


Jeszcze 5 dni i zjazd do kraju po 2,5 miesięcznym pobycie u PDP. Adres urlopowy i mało co do roboty, ale jednak ciągnie do domu jak cholera. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michał859 napisał(a):

Jeszcze 5 dni i zjazd do kraju po 2,5 miesięcznym pobycie u PDP. Adres urlopowy i mało co do roboty, ale jednak ciągnie do domu jak cholera. 

To następnym razem wracasz tam wolny od nałogu!!! Trzymamy kciuki!

15 godzin temu, Michał859 napisał(a):

Spoko, przygotowania idą pełną parą :d

 

Ta para to mnie martwi :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Dzieciaki dzisiaj na galowo. To były czasy. Teraz na galowo to człowiek jeździ na pogrzeby. 

Dzisiaj jest dzień dużego rozmiaru!!! Nie, nie chcę się chwalić. Chodzi o pupki, piersi, nóżki. Duże jest piękne!!!

Miłego dnia. Korzystajmy z pogody, bo powoli odchodzi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁

A gdzie jesteśta ludzie ?

Głupio się pytam jak sama nie bylam tu dlugo,ale podczytywałam, przyznaję.Jesiennie jakoś to mnie na pisanie wzięło🙃

Przywołuję zatem Pati,Inez,Joker,Jurka,Michała ,Beatrix,Kolodko .Pominęlam wielu bo zapomniałam nickòw🙉🙈

Co tam u was ludzie ?Napisze co u mnie jak ktos chetny tu przyczłapie🫠

W dniu 2.09.2024 o 10:59, Joker napisał(a):

Hej!!! Dzieciaki dzisiaj na galowo. To były czasy. Teraz na galowo to człowiek jeździ na pogrzeby. 

Dzisiaj jest dzień dużego rozmiaru!!! Nie, nie chcę się chwalić. Chodzi o pupki, piersi, nóżki. Duże jest piękne!!!

Miłego dnia. Korzystajmy z pogody, bo powoli odchodzi.

No i odeszła 😁

A czy oprócz wyżej wymienionych wzrost też wchodzi w grę?😂 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wróciłem po jednym z dłuższych wyjazdów i do lutego nie wychylam nosa. Kto zepsuł ten temat? Was tylko zostawić!

Dzisiaj mamy Światowy Dzień Normalizacji. Dzięki normom jest łatwiej. A normą było się tu witać i żegnać. 

Dobrej nocy!!!!!!!! Rano :oczy-animo: :lista:!!!

Jeszcze znowu ja. Dostałem powiadomienie o 4 latach na forum!!! CZTERECH. Nie wiem kiedy to minęło.

Ale pode mną oczywiście inni prymusi mają więcej! 

@Waldi i @Alis60 nie wiem czy Wam gratulować czy Was żałować :)))) 

image.png.2cd2434e4a0448c5655d276cb444688f.png

Do miłego!

O widzę, że jak piszę nowy post to go łączy z poprzednim. Mam wrażenie, że tak to nie było.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że troche słonca dziś uraczymy😁

Dzień dobry🫱🫲

@JokerTy do lutego w domciu a ja mam nadzieje że na początku lutego do domciu na tydzien ,może dłużej .Urlop do 20go pazdziernika musze rozpisać (zaplanowac )na nastepny rok.Dziś mam na popoludniową zmianę wiec spoko, jeszcze spod kołdry .Zimno rano jak ..olera.Ale nie narzekam bo cale 6 dni bylam w Pl i lotem blyskawicy szafnęlam co musiałam + przyjemności na,, deser "

Z tym.łączeniem postów to nowość jakaś,bo ja wiem...😝

a tak na marginesie @Jokerjak sie faje rzucilo to można do lutego  pupencje w domu grzać(jaka to oszczędność)😉

Do nastepnego😁

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

@Michał845, co u Ciebie? Trzymałem kciuki i jestem ciekawy czy się udało.

 Dzisiaj świętujemy jeszcze przez 2 godziny i 9 minut:

Międzynarodowy Dzień Mediacji
Międzynarodowy Dzień Unii Kredytowych
Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem
Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej
Dzień Arkusza Kalkulacyjnego

Czy reszta się odezwie dobrowolnie czy mam wyczytywać. Gdzie jest m.in. ta co ma na sztelach nielegalnie PRZYNAJMNIEJ ;) dwa robale? Doceń, że bez nazwisk i pseudonimów!

 

W dniu 15.10.2024 o 20:42, Kolodko napisał(a):

Niemożliwe! Co wy o tym? POzdrawiam

Screenshot_20241015_195741_X.thumb.jpg.9d47982ae2e629df6417b41b813934bb.jpg

Screenshot_20241015_201333_X.thumb.jpg.07d49b2b0453b4ef74508c42d913c16c.jpg

 

Ja koleją.

Uważaj, bo dopiszą aktualizację: Sorry, okazało się jednak, że keżdżą koleją jak ten pies co jeździł koleją. hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknił kto?Wiem,wiem...ja też 🤣

Od 3 tyg w pracy,po bardzo intensywnym urlopie spędzonym na... zapaleniu oskrzeli 😳 

 

Ale dziś jedna swołocz zabić mnie chciała 😎

-----------------------

Nigdy nie sądziłam, że indyk może uratować człowiekowi życie.

 

Zwłaszcza martwy i mrożony.

 

A szczególnie 2 sztuki filetów z indyczego truchła, które posiadłam metodą kupna w wiejskiej galerii handlowej,Edeką zwaną.

 

Dziś piękny był wziął dzień,zatem zeszłam z Turków 🤣🤪 na mojej przerwie i postanowiłam złapać jeszcze słonka, żeby moim piegom dodać intensywności.😎

 

Ale zapragnęłam tego słonka łapać w następnym miasteczku,tym samym w którym to przy głównej drodze mieści się "psedskole" cieląt ❤️

 

Żeby tam się dostać, użyć musiałam tego "kunika" co stoi w garażu i posłusznie czeka, aż ktoś wreszcie da mu się ponieść 🤣🤣🤣- najprędzej fantazji 😎🤪

Bo drogi tu są wycięte prosto z Toskani,albo innej krainy z pięknie wijącymi się wśród łąk i pól " kurvami"- zakrętami.

 

I nareszcie po długim wstępie czytelnik dowie się, co autor ma na myśli z tym indykiem??

 

No otóż brama od garażu nie chciała się otworzyć,bo zapewne jest równolatką z moim szefem...a jak już się ta świnia raczyła uchylić,to jak mnie zdzieliła z góry,jak nie spadnie torba szarpana,niemiecka pordzewiała!!

Aż mi okulary spadły ze ślicznego, piegowatego noska 🤣🤣, jak przyfasolila...💫💫✴️🌟 widziałam całą kometę 🙃🤪🤣😳

 

W sekundę czuję, że będę miała czoło większe od zakończenia pleców..

Sprawdziłam tylko,czy ten żelazny, niemiecki pomiot nie rozciął mi głowy,czy nie leci krew...

 

Na szczęście nie udało się jej mnie zlikwidować, biegiem dorwałam się do zamrażarki i wyciągnęłam cokolwiek mrożonego.

 

Gdy poczułam ulgę, zaczęłam czytać...co mnie tak uratowało.

 

A no indyk,drogi czytelniku!!

Indyk 🦃...a miał być obiadem w sosie curry 🤣🤣

 

Na szczęście jestem na tyle leniwa, że zostawiłam go w spokoju, a obiad był wczorajszy 🤪🤣🤣

 

Uff...

 

Tak, że ten...tego...

Szanujcie indyki, nawet jeśli są zamrożene 

 

🤣🤣🤣

 

Dobranoc!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, beatrix+ napisał(a):

Tęsknił kto?Wiem,wiem...ja też 🤣

Szanujcie indyki, nawet jeśli są zamrożene 

Dobranoc!

Ja. Pokrzyczałem i nawet ranni przyszli.

Myślał niemiecki indyk o niedzieli ale w czwartek na łeb Polki go wzięli. Teraz leży nieboraczek no i stracił cały smaczek. Turek nie wie o tym nic więc indyka połknie w mig, 

:) 

 

 

P.S.

Ciesz się, że trafiłaś na indyka a nie na rękę.

40-letni Polak, mieszkający i pracujący w Verl w Niemczech, jest podejrzany o zabójstwo. W zamrażarce w jego mieszkaniu znaleziono ludzkie szczątki. Nie wiadomo, kim jest ofiara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...